PDA

View Full Version : girls or boys ?



cuv737000
10-02-2008, 17:47
kak mislite...koi sa po-umni mom4etata ili momi4etata?
moeto mnenie: az sum momi4e, oba4e ako triaa da sum 4estna mom4etata spored mene sa po-umni. ako se se6tate si4ki otkritia sa napraveni ot muje...

Drebs
10-02-2008, 17:52
Има една мисъл: "Зад всеки преуспял мъж стои жена"

cuv737000
10-02-2008, 17:54
ax niamam tfa v predvid nie sme po-xitri oba4eeeeeee za mene te sa po-umni :D

Drebs
10-02-2008, 17:57
Е то,за да си хитър трябва да си умен хахахах ;] Аз мисля,че жените са по-умни :]
Ама наистина не съм се замисляла за това .. наистина всички открития са от мъже пфф ... :-o

AFT
10-02-2008, 18:01
Мнол тъпа тема, надявам се, че го осъзнаваш...

haterkata
10-02-2008, 18:05
Мно*ГО* тъпа тема, надявам се, че го осъзнаваш...

devil_feel_f
10-02-2008, 18:17
Както има глупави мъже и глупави жени, така има и умни.Но жените са по-коварни и по-хитри => може би жените са по-умни от мъжете.Макар че според мен е глупаво да делиш хората на умни и глупави, защото не всички знаят всичко.

samoubiika
10-02-2008, 18:42
не мисля,че мястото на темата е във този раздел...няма нишо свързано с любовта,но все пак гласувах ;д
според мен мъжете са по-умни...когато погледнем в историята са само мъже владетели...говори се,че в миналото жените са били тъпи...били са,да,защото законите са ЗАБРАНЯВАЛИ ЖЕНИТЕ ДА СЕ УЧАТ ДА ЧЕТАТ И ПИШАТ,забранявано им е било да знаят други езици,освен родния...само аристократките са можели да се учат.Има ужасно много мъже вписали се в историята...Нийл Армстронг,Алберт,Пикасо,Ив н Вазов 8-) не казвам,че жените сме тъпи...тфа е ебати личната самообида,но по-принцип...до един момент-до пубертета,след него ни пере сачмата...някой не ги хваща,някой си се раждат тъпи ;д;д незнам ;д

sexy_baby_originale
10-02-2008, 18:44
И жените са умни и мъжете са умни.Зависи от ситуациите...Познавам много тъпи момичета и много тъпи момчета, но също така и много интелигентни и умни момчета и момичета. Не знам ти какво имаш в предвид с това, кой е по-умен. 8)

Abbie_Broken
10-02-2008, 18:46
0ф... Не зависи от пола колко ще си умен! Просто двата пола мислят много различно!

MartyParty
10-02-2008, 19:02
Това какво общо има с любовта?Ти какво подмазваш ли се нещо?Защо си такава привържаничка на расовата дискриминация?Какво ти пука кой е по-умен?Има ли изобщо някакво значение?Емо ли си? #-o
Едното няма нищо общо с другото.Или си умен,или не си.При някои хора едната половина на мозъка е по-добре развита,при други-втората.Въпрос на гени и до някаква степен на образование.Според мен няма връзка между пола и умствените способности.Много ми е интересно как разбра,че момчетата са по-интелигентни(не че имам нещо против мнението ти,но ако го защитиш няма да ми звучи толкова детинско)?Виж вече ако става въпрос за начинът на мислене-доказано е че жените са по-рационални и по-практични.Жалко обаче че и някои от нас са доста по-чувствителни от наложителното.

Lacey_66
10-02-2008, 19:10
:-o еее кви са тия раоти няма такива кои са по умни .... ест 4е всеки ше защити своя пол :D :lol: :lol: таа ... неможе да се каже кой е по умен ... тва си зависи ... :-o от 4овека :D всички са напълно различни .... и така .... 8) :-P

sextazy_baby
10-02-2008, 19:27
Има една мисъл: "Зад всеки преуспял мъж стои жена"

nymphetamine_g1rl
10-02-2008, 20:23
Има една мисъл: "Зад всеки преуспял мъж стои жена"
+1

huligankata
10-02-2008, 21:24
Тъпо е да се дели по тоя начин - изключително тъпо. Защо трябва да я има тая война между половете и какво значи жените ли са по тъпи или мъжете? Ми има жени тъпи като галоши, както и мъже тъпи като джапанки .. Тва зависи от всичко друго ама не и от пола. А и твойто обосноваване не ми звучи редно :? Кво значи откритията са направени от мъже - мъжете пък са родени и отгледани от жени ...

AFT
10-02-2008, 21:50
Тъпо е да се дели по тоя начин - изключително тъпо. Защо трябва да я има тая война между половете и какво значи жените ли са по тъпи или мъжете? Ми има жени тъпи като галоши, както и мъже тъпи като джапанки .. Тва зависи от всичко друго ама не и от пола. А и твойто обосноваване не ми звучи редно :? Кво значи откритията са направени от мъже - мъжете пък са родени и отгледани от жени ...

Мда, това е разширения вариант на предишния ми пост. =)
хейтърке, представи си, знам как е правилно...

BaiToq
10-03-2008, 05:15
kak mislite...koi sa po-umni mom4etata ili momi4etata?
moeto mnenie: az sum momi4e, oba4e ako triaa da sum 4estna mom4etata spored mene sa po-umni. ako se se6tate si4ki otkritia sa napraveni ot muje...
Girls...boys????@@@ :shock:
Не знам кой е по-умен,
ама ти си много тъпа.
Въпросът също е тъп.
Какво ми пука другите от
моя пол какви са,ако съм кух
като градинска лейка?

Като цяло мъжете са преуспяващи
в повече сфери на живота.

Van4y
10-03-2008, 06:13
Ако говориш за училище може дасе каже ,че момичетата помнят маалко повече от момчетата,но ако говорим за интелигентност ,досетливост,шофиране или друго каквото се сетиш,момчетата са доста по-умни :)

mynichka
10-03-2008, 06:58
0ф... Не зависи от пола колко ще си умен! Просто двата пола мислят много различно!
+1

Heartache
10-03-2008, 10:58
I dwata pola ne sa za podcenqvane. Prosto popadam vse an po-prosti mom4eta i za tva si mislq 4e momi4etata sa po-umni!