PDA

View Full Version : Вашето мнение за София.



Страници : [1] 2

InDuStRiOuS
10-02-2008, 20:08
Кажете какво мислите за нашата столица - София. Какво и харесвате и какво не. И кой е вашият любим Български град :)

hardball
10-02-2008, 20:18
Голям град, всичко й харесвам, освен Люлин. Големи градове рок! :Д
Иначе в БГ няма място, което да не харесвам май... Перник нещо не ме кефи :/

Omen
10-02-2008, 20:26
golqmo....mr1sno....depresira6to.....sux!!!!ina4e haresvam plovdiv strahoten grat prosto!osebeno starata mu 4ast !mmmm drugiq gotin grat e kavarna (rock)! za6to li???!!!!! iskam da iveq v grat v koito vsqka sedmica ima koncerti!!!! i drugiq grat koito mn haresvam si e moqt roden grat 6umen.mn spokoino grat4e,blizo do moreto(varna ,pristani6te na 6umen!).....i vsi4kite mi priqteli sa tuk.... :oops:

Blacklisted
10-02-2008, 20:32
Много лофче за София :-)

24white24
10-02-2008, 20:39
София ли, хмм обичам София обичам Витоша, но мразя това в което се превърна заради 90% от преиждащите от селата, ако тук идваха кадърни хора а не само утайката която е решила, че в София се печелят лудите пари за клатене на крака по цял ден, нямаше да сме на това дередже, да не мога да излезна на кафе освен в няколко определени щото иначе навсякъде ще гледам кисели селски физиономий, лошите играчи облечени в якета Харисон и ДИЕЗЕЛ, "уникалните" пички които първият им въпрос към мен не е как се казваш а "с какво се занимават вашите" , а най-смешно ми става като гледам по новините как някакви селски кметове не искали софийският боклук, ми този така наречен софийски боклук е боклук на вашите деца бе селчовци, защото от 800 000 сега е многомилионна пълна със сган столица...Във всяко село по една бала боклук да им дойде акъла в главата ! Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !

hardball
10-02-2008, 20:41
*ПрИиждат.
Ти к'во фейс контрол ли го раздаваш? :D
Иначе и мен ми писна, всички мразят софия и все там свършват накрая, хаха :D

24white24
10-02-2008, 20:44
*ПрИиждат.
Ти к'во фейс контрол ли го раздаваш? :D
Иначе и мен ми писна, всички мразят софия и все там свършват накрая, хаха :DАко можех, ще сложа една бариера на входа на София, и в столицата ще има не повече от 500 000 хиляди, леле само като си помисля по празниците колко ми е хубаво, всички са си заминали да варят лютеница и компоти и забраняш да всякакви задръствания и тн. 8)

Nen0RmalniK
10-02-2008, 20:49
golqmo....mr1sno....depresira6to.....sux!!!!

+1

cherinka
10-02-2008, 20:50
Нямам мнение, просто защото не го познавам като град, като място за живеене (било то и развиване) и т.н.

И щом 24white24 казва, че в София ако живеят истински софиянци, а не "прииждащата провинция", ще е по-добре, на мен ми остава единствено да се смея на мнението й/му. :)

InDuStRiOuS
10-02-2008, 20:51
Улиците на София са отворени за всички българи, така че няма значение кой от къде е, може да живее където си поиска! А ако ги нямаше тия селяни, които да ви вършат мръсната работа, нямаше да сте толкова напред не мислиш ли?Като например Ню Йорк е сбирщина от хора от цял свят и е 100 пъти по-мръсно, задръстванията са 100 пъти по-големи от тея в София. Но имено това, че се събират различни хора, от различни етноси, годни да вършат различна работа прави града преуспял. Така е и със столицата ни и с всеки по-голям град...Така, че по-добре бъди благодарен на тия селяни ( Явно за тебе и Пловдив е село...), най-малкото защото нямаше да знаеш какво е лютеница и компот ако ги нямаше тях! :-P

Boot
10-02-2008, 20:52
София е мръсна и препълнена с коли и хора, обаче е толкова прекрасна, че ако беше живо същество щях да съм влюбена в нея!

cherinka
10-02-2008, 20:53
Улиците на София са отворени за всички българи, така че няма значение кой от къде е, може да живее където си поиска! А ако ги нямаше тия селяни, които да ви вършат мръсната работа, нямаше да сте толкова напред не мислиш ли?Като например Ню Йорк е сбирщина от хора от цял свят и е 100 пъти по-мръсно, задръстванията са 100 пъти по-големи от тея в София. Но имено това, че се събират различни хора, от различни етноси, годни да вършат различна работа прави града преуспял. Така е и със столицата ни и с всеки по-голям град...Така, че по-добре бъди благодарен на тия селяни ( Явно за тебе и Пловдив е село...), най-малкото защото нямаше да знаеш какво е лютеница и компот! :-P
човек, не й/му се обеснявай.
Не виждаш ли, че вижда единствено лшата страна на града, в който живее:)
Нека си оплюва, нека се оплаква, то си е за него/нея :)
аз продължавам да се смея. :)

hardball
10-02-2008, 20:55
Форумни драми vol. 300 000 000 :smt027

ScionOfStorm
10-02-2008, 20:58
Много я харесвам. Скоро вече няма да се движа по пътеки и по улици, а ще газя по човешки тела, защото тези от транспорта ще изпопадат от все по-увеличаващата се блъсканица.

Поне ще ми е меко, май.

24white24
10-02-2008, 20:58
Виждам лошите страни на обитателите на студенски град, защо всимчки толкова се обидихте да не се намерихте някъде в мнението ми :) Все си мисля, че вие ктао си живеете във вашите градове няма ядове, даже много се радвам на такива хора, които не казват тук няма работа тук няма пари тук няма еди какво си. Не се засягайте чак толкова не визирам никого ;)

Still1ME1Still1HERE
10-02-2008, 20:59
София е мръсна и пълна с идиоти и лигли,но то почти навсякъде е така(само за лиглите де,иначе е чистов повечето други градове).Иначе е много хубаво място.Само да бутнат оная грозотия пред НДК.Но боклуците са много дразнащи.На места няма кошчета,а на места са гъз до гъз.Иначе Много харесвам Варна-чисто препълнено през лятото :) Но е празно през зимата.Пълно е с всякви готини ресторантчета и атракции.Имаш си и море,в което всеки сере и пикае,но важното е да се забавляваш там :D Иначе има много неща в София,което също е яко.Абе всичко хубаво със софия,ама няма моренце и е мръсна :)

hardball
10-02-2008, 21:00
Във Варна к'во местенце за принцеси знам, напра'о да си оближеш пръстите почти за без пари!

cherinka
10-02-2008, 21:03
Виждам лошите страни на обитателите на студенски град, защо всимчки толкова се обидихте да не се намерихте някъде в мнението ми :) Все си мисля, че вие ктао си живеете във вашите градове няма ядове, даже много се радвам на такива хора, които не казват тук няма работа тук няма пари тук няма еди какво си. Не се засягайте чак толкова не визирам никого ;)
"Тук НЯМА" еди си какво.
Кво, подяволите, означава това?! Това, че някой е решил да гледа отрицателно на нещата и да смята, че най-лошите неща се случват на него - никой не му е виновен. ..

Раздавай го по-ведро.
Днес си решил да оплюваш града, в който живееш, утре - ще го хвалиш повече от всякога.
Въпрос на гледна точка. С времето ту се стеснява, ту се разширява. 8-)

LiveFlower
10-02-2008, 21:15
Taq godina adski mnogo se vpe4atlih ot Varna-strahoten grad,4isto,podredeno,dulgite alei, a be mn mi haresa :).

A za Sofiq kakvo da kaja,osven 4e nikoga ne bih oti6la da jiveq tam,guz do guz,vseki na nqkude se e zaburzal...(ne iskam da obijdam sofiqnci :) )

24white24
10-02-2008, 21:17
Виждам лошите страни на обитателите на студенски град, защо всимчки толкова се обидихте да не се намерихте някъде в мнението ми :) Все си мисля, че вие ктао си живеете във вашите градове няма ядове, даже много се радвам на такива хора, които не казват тук няма работа тук няма пари тук няма еди какво си. Не се засягайте чак толкова не визирам никого ;)
"Тук НЯМА" еди си какво.
Кво, подяволите, означава това?! Това, че някой е решил да гледа отрицателно на нещата и да смята, че най-лошите неща се случват на него - никой не му е виновен. ..

Раздавай го по-ведро.
Днес си решил да оплюваш града, в който живееш, утре - ще го хвалиш повече от всякога.
Въпрос на гледна точка. С времето ту се стеснява, ту се разширява. 8-) Аз не оплювам града в който живея аз оплювам една определена група хора, Аз харесвам града си, даже мога да го нарека нещо повече от харесване, защото имам ъвзможност да живея и на други места из България по-чисти от София може би и по-хубави, но София е повече от това за мен, както вероятно е твоя град за теб. Просто изразих мнение как някои хора превръщат столицата в кофти място, не за мен а за хората които гледат от страни. :)

hottie
10-02-2008, 21:17
Ами обичам си столицата. Все пак тук ми е и родното място, но напоследък е преселена. Всичко живо идва насам, защото се смята че тук има работа и пари. Което не е съвсем така. Да - заплатите са по високи, но и цените на стоките също ;)
По улиците са страшни задръствания. Просто в момента София прелива и ако не се вземат мерки скоро няма да става повече за живеене.

Bee*
10-02-2008, 21:21
София ме кефи да ида за един-два дена по магазините хаха,щото си има всичко :) Хубаво-голям град,ама само до тук.
Иначе не бих живяла там.

miloto_girl_4e
10-02-2008, 21:30
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:

hardball
10-02-2008, 21:33
Видяла си ти градове дето да няма място да се пръдне, хахаха :D

24white24
10-02-2008, 21:33
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:Именно това имах предвид може би малко по-грубо се изразих, че така ме нападнаха някой явно бъдещи студьенти, но това е факт, обаче не можеш да отречеш 20 юли-20 август какъв кеф е в София 8) или покрай Коледа леле да идват по-бързо тия празници да се опразни София :)

HardcoreSyndrome
10-02-2008, 21:34
София е мръсна и препълнена с коли и хора, обаче е толкова прекрасна, че ако беше живо същество щях да съм влюбена в нея!
И аз :smt023

Disrespect
10-02-2008, 21:34
абе шофьорите много Кармагедон играят, иначе не е зле :р

PeopleAlwaysLeave
10-02-2008, 21:35
Не й харесвам, че е мръсна, шумна и пълна със задръствания...Значи тва по центъра кола до кола, гъз до гъз... Супер гадно е. За градския транспорт да не говориме, че вечно е гъчканица, качват се сякви и когато тръгвам за лекции в 7 и 15 вътре смърди на умрели лебеди. Не знам проветряват ли, какво правят ама е ужасно...

Харесвам й това, че е столица, че има голям избор от заведения, дискотеки, магазини...

hardball
10-02-2008, 21:35
Мани... в Стара Зара как карат :shock:

ScionOfStorm
10-02-2008, 21:45
По улиците са страшни задръствания. Просто в момента София прелива и ако не се вземат мерки скоро няма да става повече за живеене.

Аха, правя съпоставка с преди две години примерно, и разликите са...хм, ужасяващи.

Честито завръщане след паузата, бтв ;]

24white24
10-02-2008, 21:48
Мани... в Стара Зара как карат :shock:На Стара Загора всичко им прощавам, защото са ни дарили с такива КРАСИВИ жени :D Ебати обичам ги тия заралийки бе, ама скоро едни девойки от унсс ми направиха лошо впечетление и ми стана ясно, че мацките не са лоши хора докато са си в родният град, дойдат ли в София някакси се променят и комерсиализират и тн. :)

hardball
10-02-2008, 22:02
Абе "комерсиализират" ... тая дума ми бърка в аурата...
Ама, че яко го удрят на живот и кувърлък е друга работа, имаше някаква статия човек като е бил в някакъв малък град, където всички се знаят и хората говорят не смее нищо да направи и в големия град не свобода, ми свободия, дето викаше една моя даскалица :D
Ама пак яко, ако не даваше свободата на всеки да влезе в ролята, която си избере и да се изгуби сред множеството, нямаше да е голям град :D

Kaos_Urbano
10-02-2008, 22:39
Определено не ми харесва,голямо е,шумно е и е супер мръсно.Гадно е за живеене.

DimovB
10-02-2008, 22:52
абе радва ме

gsh
10-02-2008, 23:06
харесвам си града, ама, както казаха вече някои, нервира ме, че неделя следобяд софиянците се прибират от родните си места и големо задръстване :? или че по празниците нема никой, щот "софиянците" си отиват по родните места и ги посрещат с "На мама столичанчето =P~ "

hottie
10-02-2008, 23:20
По улиците са страшни задръствания. Просто в момента София прелива и ако не се вземат мерки скоро няма да става повече за живеене.

Аха, правя съпоставка с преди две години примерно, и разликите са...хм, ужасяващи.

Честито завръщане след паузата, бтв ;]

:-D Да ми е честито!Ужас! :)

Виж. Може скоро на хората да им писне и да искат да се оттеглят от тук ;) Аз няма да съм от тях :P

gbemXVII
10-02-2008, 23:44
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:
СМЯХ!
Ти изобщо излизала ли си от София , че да говориш ?
Излишно е да питам дали си излиза от България, като ти гледам мнението.
Много ясно ,че селянина Пешо (да речем) ще му се иска да изкара някой лев в повече и да търси по-добро място ! Дали ще го намери е друг въпрос - ...коя си ТИ( като ти гледам ника и 15 нямаш май) и с какво си помогнала на тая мила "държавица" ,че да казваш кой къде ще ходи ...питам АЗ !?
Точно заради такива като тебе "селяните" ви плюят ! Защото мислиш ,че като си от София си хванала господ за мъдята!
Смешни сте всички...то бива-бива пубертет , ама ващо е пълна чекия!

24white24
10-03-2008, 06:03
Добре бе ,аз не мога да разбера, защо някои хора вместо да си изразят мнението почват с нападките, ебати комплексарите...

hamilcar
10-03-2008, 06:08
Само ще кажа, че София не е за толкова много хора. Но и така много ми харесва.

Swinkenhoffer
10-03-2008, 07:25
Дразни ме, че на всеки 10 души, които идват в София, 6-7 са тотални селяндури, решили, че непременно трябва да са с кола, а защо не и с повече от една... гледам си колегите просто.
Ако можех, щях да издам закон от рода на: Право да притежават кола ще имат само хората, които разполагат с гараж. Който няма гараж - у лево. Тва го имаше в Швеция май.. или бъркам. :-o

Хората, дето плюят по София, много ми напомнят македонците, които само знаят да нареждат, ама се влачат тук. :D Доста жалка история..

i'm so excited!
10-03-2008, 07:54
лятото беше чудно ! сички селчовци се бяха изтеглили към созопол,да се поприплакнат, така, на морето ....

Swinkenhoffer
10-03-2008, 07:54
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:
СМЯХ!
Ти изобщо излизала ли си от София , че да говориш ?
Излишно е да питам дали си излиза от България, като ти гледам мнението.
Много ясно ,че селянина Пешо (да речем) ще му се иска да изкара някой лев в повече и да търси по-добро място ! Дали ще го намери е друг въпрос - ...коя си ТИ( като ти гледам ника и 15 нямаш май) и с какво си помогнала на тая мила "държавица" ,че да казваш кой къде ще ходи ...питам АЗ !?
Точно заради такива като тебе "селяните" ви плюят ! Защото мислиш ,че като си от София си хванала господ за мъдята!
Смешни сте всички...то бива-бива пубертет , ама ващо е пълна чекия!Напълно съм съгласен!
Няма кво да допълния ;)
И кво? Аз трябва да уважавам селянина Пешо, че е дошъл и ми цапа родния град, хвърляйки си торбичката боклук през панелната гробница в измислени квартали като Дружба или Младост?
Тва е почти толкова нагло, колкото да ми влезне в къщата и да ми се изсере на килима в хола.. с извинение. Отиваш на чуждо място => държиш се прилично. Няма значение дали е София, Бургас или село Гълабово.
Аз нямам против да идват нормални и възпитани хора. Приятели от други градове имам доста, ама цялата паплач да се изсипе тук... аре нема нужда.
Да станат вашите градове столици... друга песен ще пеете.

MaLyKoLiU
10-03-2008, 09:56
Моето мнение за София ?
Ами отидох преди няколко години за 4 дена на гости и повече не искам да стъпя в този град...
Както каза gbemXVII, не сте хванали господ за ташаците, след като сте от София...
Не сте нищо повече, че сте Софиянци и живеете в град, а не на село...
Най-много ме нерви арогантното държание на столичаните към останалите граждани на р. България...
Тея дето викат "селяните да се изнасят" мога да им кажа, че ако не бяха тези селяни в София, сега града нямаше да е толкова развит и щеше да е едно обикновено малко градче с 100 000 човека кореняци от Софията... и заплатите ви щяха да са такива каквито са в по-малките градове... Ама сега дрънкате глупости от сорта "Вижте ме, аз съм кореняк софиянец и живея в едномилионен град..." Ама псувате, че идвали от провинцията... Ако не идваха, тогава с какво щяхте да се гордеете ? :-o

hottie
10-03-2008, 10:01
Някои хора са явно прекалено комплексирани от това, че са от провинцията и се нахвърлят на останалите.
Никой не казва, че не допускаме други хора - просот не допускаме хора които седят тук и се оплакват, хора, които си хвърлят боклуците по улицата и т.н.!НОРМАЛНО Е да си пазим родното място !! Всеки един би го направил!

WILD__BOY
10-03-2008, 10:07
софия е прецакано местенце
в българия има делеч по-хубави градове.
има нужда от изцяло нова мътна ифраструктура (просто тая звездообразна система е повече от малумна в случай с повече от 1.5млн души население)
нужда от МАХАНЕ НА ПЛОЧКИТЕ ПО ТРОТОАРИТЕ и асфалтирането им
тези плочки с дебелина 5см и тренаж от ситен пясък са повече от подигравка. улични тротоари се правят с гранитни плочи!

Kurvata
10-03-2008, 13:05
Аз съм родена в София,родителите ми също,винаги съм живяла тук и мога да кажа,че София не е тва което беше преди!София е един прекрасен град,никога не бих плюла па родния си град,но заради някои хора (повечето) се превърна в село.Цялата измет (селяни,турци,цигани и т.н.) дойде тук.Колите вече станаха колкото броя на населението и всяка втора кола е с чужд регистрационен номер!Какво ви говори тва?Както каза някой преди мен,всеки си мисли,че тук е лесно и се изкарват добри пари и всеки идва да търси работа тук.Някой по-горе спомена,че трябва да сме благодарни,че има и такива,който да спомагат за развитието но столицата хахаха За кво тряя сме благодарни бе,кво направихте толкова за развитието,освен,че слизаме все по-надолу и по-надолу кво друго направихте???И столицата и тъпата ни държава все повече потъва,вместо да се оправяме, ние все повече затъваме...Кво като сме били малко като брой,по добре да сме малко и чист народ,отколкото 1/3 селяни и цигани...то вече циганите са повече и от българите.Да не смее човек спокойно да излезе навън.В София е един голям хаус!По Бай Тошово време (както казва майка ми) знаете ли кво е било-и времената са били по-спокойни,а не като сега и не е имало такива неща.Не са допускани хора от други села,крак на циганин не е посмявал да стъпи в София (не казвам,че въобще не е имало,но сме били чист български народ,не е имало кола с чужда регистрация,дори туристи е имало малко,кой от където е,там да си стои).А са кво-разпасана работа-секи си прай квот си иска.Е докато сме в тва положение няма оправия.Зле сме и по-зле ще ставаме.Тва е жестоката истина.Некви селяни дошли тука със самочувствие да ми "миекат" и били софиянци,ае бе.Нека да не позволяваме да омърсят столицата ни!
П.П. Не посочвам никой конкретно и никой не искам да обидя,просто казвам тва,което е!

TheNewReligion
10-03-2008, 13:05
София? Мръсно е, шумно е, има съмнителни цигански махали, доооста скъпи коли, които хвърчат от Бояна по бул. България...Силен контраст...И все пак моят роден град.

BulgariaZaBulgarite
10-03-2008, 15:50
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:

По-престижно е да живееш в селата край София отколкото в столицата.

gbemXVII
10-03-2008, 16:56
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:
СМЯХ!
Ти изобщо излизала ли си от София , че да говориш ?
Излишно е да питам дали си излиза от България, като ти гледам мнението.
Много ясно ,че селянина Пешо (да речем) ще му се иска да изкара някой лев в повече и да търси по-добро място ! Дали ще го намери е друг въпрос - ...коя си ТИ( като ти гледам ника и 15 нямаш май) и с какво си помогнала на тая мила "държавица" ,че да казваш кой къде ще ходи ...питам АЗ !?
Точно заради такива като тебе "селяните" ви плюят ! Защото мислиш ,че като си от София си хванала господ за мъдята!
Смешни сте всички...то бива-бива пубертет , ама ващо е пълна чекия!Напълно съм съгласен!
Няма кво да допълния ;)
И кво? Аз трябва да уважавам селянина Пешо, че е дошъл и ми цапа родния град, хвърляйки си торбичката боклук през панелната гробница в измислени квартали като Дружба или Младост?
Тва е почти толкова нагло, колкото да ми влезне в къщата и да ми се изсере на килима в хола.. с извинение. Отиваш на чуждо място => държиш се прилично. Няма значение дали е София, Бургас или село Гълабово.
Аз нямам против да идват нормални и възпитани хора. Приятели от други градове имам доста, ама цялата паплач да се изсипе тук... аре нема нужда.
Да станат вашите градове столици... друга песен ще пеете.
И тебе ли трябва да те питам кои си ,че да казваш кой къде да ходи ?
Стига сте хленчили бе деа, в цяла България е така....Всеки се изнася от село и иска да живее в града.
Това ,че за вас всичко останало освен София е село е друг въпрос , които няма смисъл от коментиране.
Може да се водите граждани, но 90 % от вас като ви гледам постовете сте по-селяни и от Бай Киро тракториста.
Цяла България е село...Точка!

ScionOfStorm
10-03-2008, 16:58
Ае еби му майката, пак се почва някаква безкрайна словесна война, че да ти писне.

Чисти сметки, доста неточни, но все пак:

София, състояща се ГЛАВНО от кореняци софиянци и примеси от другите градове и/или села - милион и пет'стин хиляди, или някъде там. ТОВА щеше да е положението, а не 100 000. Всъщност това беше и положението преди години, когато напливът не беше чак толкова уродски сега.

Не ми обяснявайте колко се мислим за господо-спермо-смукачи, защото е изключително жалка история. Честно казано отивам в Трявна и й се кефя за дните, когато съм там, поне десет пъти от родния ми град, заради който според вас си мисля, че съм богоизбран, и който е извора на тази ми гордост. Мислите, мислите, после идвате, после ставаме 3 милиона + и почват някакви безумни идеи за проекти "София на второ, въздушно ниво с транспорта". Щото, копеле, не става е така да се фраснем с чехличките и пантофките на едно място, да плеснем с ръце и ЙЕЕЕЕ, да стане работата. Трябва да има някакви ГРАНИЦИ, а по всичко си личи, че тези в София от съвсем градоустройствена/териториална гледна точка отдавна просто са си ебали майката.

А кофтито е, че като идват стотици/хиляди селяндури, множество софианци също добиват някакъв ужасяващ селяндурски манталитет и на човек просто му се иска да се издрайфа в трамвая. Където, само измеждудругарскитеприказк и има близо 150 души, въпреки че капацитета му е примерно 90-100.

К?

Boot
10-03-2008, 17:30
Цяла България е село...Точка!
Село си ти. Аз боклуците не си хвърлям през балкона.

Който го прави - той е селянина ;)

BulgariaZaBulgarite
10-03-2008, 17:34
Аре по-бързо да ставаме турска провинция, че взе да ми писва.

gbemXVII
10-03-2008, 18:05
Цяла България е село...Точка!
Село си ти. Аз боклуците не си хвърлям през балкона.

Който го прави - той е селянина ;)
Няма нужда да ми се праскаш на големия "гражданин".
И ми е интересно, кога си ме видял мене селялина да си хвърлям боклуците през балкона?
Живей си там в панела и не се вкарвай във филмите , "гражданино" .
Точка!

Boot
10-03-2008, 18:43
Като казваш, че цяла България е село, сам слагаш себе си в това число ;) Аз село не съм :)

gbemXVII
10-03-2008, 18:46
За разлика от тебе , аз съм излизал от града си и от България много пъти, и ще го повторя пак - България е село.
А ти пуберчо за какъв се имаш , ме боли шпека ; )

ScionOfStorm
10-03-2008, 18:49
Даа, чу ли бе пуберчо, от днес си вече и момче, селянин такъв :grin:

Пълно е с ретарди бе...

gbemXVII
10-03-2008, 18:54
Абе пука ли ми момче ли е , момиче ли е.
Не кисна тука по цял ден, че да знам....а и ми през селския шпек.
Аз се опитвам нормално да обясня каква е истина, това ,че на вас не ви харесва си е ваш проблем!
Не знам за "боклука през балкона", ама като се научите да водите нормален спор ( а не да повтаряте 2 реплики постоянно) тогава ми се праскайте на големи хЕвропейци!

Boot
10-03-2008, 19:03
оооооооокей 8-)

gsh
10-03-2008, 19:08
"Това, че си избягал от село, не означава, че и селото е избягало от теб"


Kato gledam povecheto ot kofata sa ot sofiq.. i vsi4ki sa tipi4nite typaci!

Izvod: grad na divite selqni i prostacite.. 8-)
еби си майката

perkele1914
10-03-2008, 19:13
Обичам София.

ScionOfStorm
10-03-2008, 19:30
Абе пука ли ми момче ли е , момиче ли е.
Не кисна тука по цял ден, че да знам....а и ми през селския шпек.
Аз се опитвам нормално да обясня каква е истина, това ,че на вас не ви харесва си е ваш проблем!
Не знам за "боклука през балкона", ама като се научите да водите нормален спор ( а не да повтаряте 2 реплики постоянно) тогава ми се праскайте на големи хЕвропейци!

Мен ми е през градската наденица, ш'знаеш. Кой ти се праска на голям европеец въобще - аз или буута?

Селско е да си хвърляш боклука през балкона. Ако щеш бъди от София, Мадрид, село Вагино или къде и да е. Селяндурско. Истината рядко е само една, въпреки че има и в твоето твърдение. Ако обаче ми отречеш, че масовото хора несофиянци, които повтарят постоянно "Тая па, Софията е нищо интересно, не е нищо особено", после не идват тук и СЛЕД следването си, което е логично да е в образователния център на България...ще е странно.

Не че и извън София няма хубави ВУЗ-ове.

Bianca
10-03-2008, 19:38
Мен София си ме кефи като град и съвсем скоро мисля да я посетя /в близките няколко часа/. 8-)

Devilsplaymate
10-03-2008, 19:46
Всички толкова я мразят, че все натам се целят :D.

Bianca
10-03-2008, 19:52
Всички толкова я мразят, че все натам се целят :D.
На място казано. ;-)

gbemXVII
10-03-2008, 20:20
Абе пука ли ми момче ли е , момиче ли е.
Не кисна тука по цял ден, че да знам....а и ми през селския шпек.
Аз се опитвам нормално да обясня каква е истина, това ,че на вас не ви харесва си е ваш проблем!
Не знам за "боклука през балкона", ама като се научите да водите нормален спор ( а не да повтаряте 2 реплики постоянно) тогава ми се праскайте на големи хЕвропейци!

Мен ми е през градската наденица, ш'знаеш. Кой ти се праска на голям европеец въобще - аз или буута?

Селско е да си хвърляш боклука през балкона. Ако щеш бъди от София, Мадрид, село Вагино или къде и да е. Селяндурско. Истината рядко е само една, въпреки че има и в твоето твърдение. Ако обаче ми отречеш, че масовото хора несофиянци, които повтарят постоянно "Тая па, Софията е нищо интересно, не е нищо особено", после не идват тук и СЛЕД следването си, което е логично да е в образователния център на България...ще е странно.

Не че и извън София няма хубави ВУЗ-ове.
Аз никога не съм бил против софиянци.
Но е факт ,че омразата във вас е огромна.
Еми игнорирай ги тия бе, толкова ли е сложно? Какво се палиш.
Селяни та, селянини....БАНАЛНО СТАНА !
Сега пак ще се появи някой и ще ми каже ,че се засягам и за това пиша.ДА...ама НЕ !Опитах се да обясня нещо, и веднага бесните "граждани" ме затрупахте какъв селяк съм бил...не ,че очаквах друго ; )
Вашето мнение отдавна не е лично, а просто говорите наизуст.
И пак ще повторя.Искате да има респект, а винаги плюете "провнцията" (то цяла България е такава де...) , как да стане ?
Има и случай когато просто съм минавал през София и по регистрацията плюят...Да ви имам и гражданите... (говоря за типове като тебе с такова мислене, ако щеш се обиждай...)

miloto_girl_4e
10-03-2008, 20:23
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:
СМЯХ!
Ти изобщо излизала ли си от София , че да говориш ?
Излишно е да питам дали си излиза от България, като ти гледам мнението.
Много ясно ,че селянина Пешо (да речем) ще му се иска да изкара някой лев в повече и да търси по-добро място ! Дали ще го намери е друг въпрос - ...коя си ТИ( като ти гледам ника и 15 нямаш май) и с какво си помогнала на тая мила "държавица" ,че да казваш кой къде ще ходи ...питам АЗ !?
Точно заради такива като тебе "селяните" ви плюят ! Защото мислиш ,че като си от София си хванала господ за мъдята!
Смешни сте всички...то бива-бива пубертет , ама ващо е пълна чекия!



Еми за твое съжаление съм ходила доста извън България и Слава Богу, за да с уверя с очите си, че навън не е така и тук просто не става за живеене :!:
Това, че съм родена в София си е чист късмет, но това не значи, че тук трябва да приижда куцо, кьораво и сакато и да прелива традът :!:
Аз НЕ харесвам вече животът в София и ще уча в чужбина, такаче не ми говори дали съм излизала някъде извън БГ или не, защото аз поне ще имам реалния шанс да живея като човек в чужбина, а не тук сред простотията и в тези нечовешки условия... пътища, пригодени за 10 пъти по-малко население, отколкото в момента има тук...
Пубертета отдавна съм го минала :) Явно при теб обаче още дава отражение :)

gbemXVII
10-03-2008, 20:33
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:
СМЯХ!
Ти изобщо излизала ли си от София , че да говориш ?
Излишно е да питам дали си излиза от България, като ти гледам мнението.
Много ясно ,че селянина Пешо (да речем) ще му се иска да изкара някой лев в повече и да търси по-добро място ! Дали ще го намери е друг въпрос - ...коя си ТИ( като ти гледам ника и 15 нямаш май) и с какво си помогнала на тая мила "държавица" ,че да казваш кой къде ще ходи ...питам АЗ !?
Точно заради такива като тебе "селяните" ви плюят ! Защото мислиш ,че като си от София си хванала господ за мъдята!
Смешни сте всички...то бива-бива пубертет , ама ващо е пълна чекия!



Еми за твое съжаление съм ходила доста извън България и Слава Богу, за да с уверя с очите си, че навън не е така и тук просто не става за живеене :!:
Това, че съм родена в София си е чист късмет, но това не значи, че тук трябва да приижда куцо, кьораво и сакато и да прелива традът :!:
Аз НЕ харесвам вече животът в София и ще уча в чужбина, такаче не ми говори дали съм излизала някъде извън БГ или не, защото аз поне ще имам реалния шанс да живея като човек в чужбина, а не тук сред простотията и в тези нечовешки условия... пътища, пригодени за 10 пъти по-малко население, отколкото в момента има тук...
Пубертета отдавна съм го минала :) Явно при теб обаче още дава отражение :)
Абе както и да е.
И 100 реда да изпиша , все тая...

miloto_girl_4e
10-03-2008, 20:44
gbemXVII, да все едно е като пишеш неаргументирано и просто ей така..

24white24, прав/а си :)


Напълно съм съгласен!
Няма кво да допълния ;)
Явно на село освен в прекопаването на градината в друго не ви бива :)


"Вижте ме, аз съм кореняк софиянец и живея в едномилионен град..." Ама псувате, че идвали от провинцията... Ако не идваха, тогава с какво щяхте да се гордеете ? :-o



Хахах, казваш, че ние се гордеем с вас провинциалистите и, че вие сте ни развили? :razz: :razz: :razz: Ами като сте толкова кадърни, защо не сте си развили ваще селца и градчета, а ? Нали уж вие сте най-най ?! ахахаха :D :D :D Съжалявам, ще те разочаровам, но вие не будите повод за гордост у мен.. Няма как да се гордея с това, че чувам селски диалект навсякъде, виждам селски пръчки и бекове..

Bee*
10-03-2008, 20:52
Абе,мила,ти да не живееш в Бъкингамския дворец?!
Гледам всички са ти под нивото,били селяни,копали на село... пфф
*а иначе добре си пита момчето,все едно си в пубертета :razz:

gbemXVII
10-03-2008, 20:52
Добре.
Ти усещаш ли как се заяждаш ?
Аз пиша нещата , така както са.Това ,че не ти харесва , не ме вълнува!
Последния ми пост беше точно заради това, което ти сега изписа!
Колкото и да пиша , ти пак ще имаш провинцията за 2-ра ръка.
И пак да попитам, ти с 2 гърла ли си , 4 цици ли си , 2 стомаха ли ?
Какво те прави по-човек от останалите в България ?
Ако някой ми отговори на този въпрос ще е добре, а не пак да ми се захващате кой бил селянин.В случая хората ти пишат нормално, а ти пак плюеш ...кой е селянина според теб ?
Аз ще ти кажа, Ти! Точка!
И относно пубертета, не съм съгласен ,че си го минала.
Все още съм на мнение ,че не си минала 15 години...поне по акъл.
Или с това рангче горе , нещо много на сериозно се взе ?
Айде сега ходи ме докладвай ,ако искаш на чичо мачо ...

Christ
10-03-2008, 21:01
СЕЛО!

ScionOfStorm
10-03-2008, 21:07
Мисля, че е време дружно да пикаем.

InDuStRiOuS
10-03-2008, 21:23
Само едно може да се каже - В СОФИЯ НЯМА СОФИЯНЦИ! Всички са се преселили от провинцията! Ако ти си роден в Столична община и в акта ти за раждане пише роден в: София, то баба и дядо или прабаба и прадядо са си чисти селяни! 8-) Тва значи, че не си чист софиянец! Така, че не се пънете много много кой от къде е, всички сме със селски корени 8) 8-)

gbemXVII
10-03-2008, 21:24
Ти ,ако случайно си видял един от моите коментари се казва " Нямам нищо против софиянци"
Но има смешници навсякъде.Само вие ли не го разбрахте.
Заради еди колко си "селянина" нужно ли е да се плюе цяла България ?
Това ми беше мисълта.
А в отговор на това модераторката(смях) пак ме нарича селянин (мн.ч.)
Но като гледам ти пак се правиш на интересен - квичал съм бил...
Както винаги съм казвал тоя спор е абсолютно излишен и само вреди.

24white24
10-03-2008, 21:26
Леле ебати киселяците има в тоя форум, никой не е казал, че всимки в провинцията са селяни, имам страшно много приятели от малки или големи градове по България, но те се различат от тая гняс тук по много неща, не се засягайте чак толкова никой не е конкретизирал никой, ако вие сами се принизявате за селяни това не е мой проблем, но нека ако ще водим диалог да го правим а не да се заяждаме и да пускаме тънки бъзици и да се правиме на оборотни ;)

gbemXVII
10-03-2008, 21:27
Леле ебати киселяците има в тоя форум, никой не е казал, че всимки в провинцията са селяни, имам страшно много приятели от малки или големи градове по България, но те се различат от тая гняс тук по много неща, не се засягайте чак толкова никой не е конкретизирал никой, ако вие сами се принизявате за селяни това не е мой проблем, но нека ако ще водим диалог да го правим а не да се заяждаме и да пускаме тънки бъзици и да се правиме на оборотни ;)
Ако конкретезираш мене, вземи ми прочети подробно коментарите, не е нужно да се повтарям постоянно за всеки.

gbemXVII
10-03-2008, 21:38
Както казах, няма знаечение.
Сега ще изпишеме 100 стр. ( примерно) всичко ще прключи, и след 1 месец пак някой ще пусне такава тема .
Няма смисъл просто...изобщо целия спор е един пълен ШИТ !


И не съм казал,че съм обикалял света.
Просто исках да кажа , че навсякъде е така.

B3B0K
10-03-2008, 21:45
Обичам София, не мразя никой...

на който не му харесва, просто да се маха или да си трае

na men ne mi haresva i nqma da si traq.i nikoga ne go prava- ne go prava kogato nqkoq diuva selqnka koqto takmo e ostavila lopatata i kartofite na selo i se izrusila si mqta bokluka na ulicata.nito 4e debelogaziqt 4i4ko ,koito sa6to do v4era e kopal i sega kara bmw ne za6toto samokovskite kartofi sa naistina 4udesni, si ishvarli fasa na ulicata ili si spre laskavata si kola to4no na spirkata i nikoga ne spira kogato tramvaq otvarq vrati.Ne mi i priqtno na vs agal da 4uvam nqkoi da govori na meko i da vazklikva " vaaaaaaaai ,oliiiiiiiiiiiiiiiiii dankituuu " i dr podobni.Ne mi e priqtno kogato po edna ili druga pri4ina vs tezi hora plut gradut v koito az ijiveq (a i cqlata mi roda e korenqk ot tuka).hora kato ne vi iznasq kartofite Vi vi 4akat s netarpenie na selo minavaite si na 4erveno(ako iamte svetofari),mqtaite si boklucite na ulicata i si vikai te " vaaii danikituu " -to nali za tva e selo.no dokato o6te ste tuk se staraite da ne zamarsqvate i ako naistina vi e tolko nepriqtno tuk si vzimaite 4ukalata i da vi nqma.Sled kato toq grad vi hrani 6te tarpite i 6te si traete bez da pluete po nego :-x :-x :-x :-x :-x :-x

B3B0K
10-03-2008, 21:51
Върнете софийското жителство, спасете София !!! А според който София е мръсен гаден град, ами отидете си по родните селца, там къде е чист въздуха няма такива нагли софиянци като тук и всичко е наред !


Аз съм си софиянка, родена съм тук, наще също и едната ми баба и назад не знам как седят нещата..
Въпросът е, че наистина на много места всеки пише как мрази София(говоря за провинциалистите), как не го кефи и т.н, но дойде ли време за университет или работа всички прииждат тук... Е, нали не ви кефеше, бе ?
Аз лично съм твърдо против провинциалистите от гледна точка на това, че ми е супер тясно тук вече..
Вече няма пикови часове, вече ежедневно и ежеседмично НАВСЯКЪДЕ а задръстено, градският транспорт е под всякаква критика - първо, защото е дошъл някой си селянин от Долни Богров и на последната спирка седи и се чеше, докато ние чакаме по спирките и я закъсняваме за даскало, я за работя, а мръзнем като кучета или ни вали дъждът..и второ заради тъпите задръствания по-бързо става придвижването пеша, а и вътре обикновено всички сме наблъскани като скариди..
Аз София си я харесвам като град, свикнала съм си тук, не си се представям в по-малък град, но ме дразнят хората, които са тук, сбирщината от цяла България...
АБЕ ВЕЧЕ НЯМА МЯСТО ДА ПРЪДНЕ ЧОВЕК :!: :!: :!:Именно това имах предвид може би малко по-грубо се изразих, че така ме нападнаха някой явно бъдещи студьенти, но това е факт, обаче не можеш да отречеш 20 юли-20 август какъв кеф е в София 8) или покрай Коледа леле да идват по-бързо тия празници да се опразни София :)

to4no-togava samo sofianci sme si ostanali tuka i jivota e rai- az jiveq a teq dni.po4ti s selqndur e na selo...

gbemXVII
10-03-2008, 21:54
Къде точно е как?

Във Франция в момента се опитват да върнат хората в градовете, говорих специално по въпроса с един пич от кметството в Страсбург преди няколко месеца и той каза, че процеса на субурбанизация е задръстил прекалено много входните артерии на градовете, защото всеки идва и си тръгва от работа към дома, който е в някое градче/предградие.
Сега строят нови жилища (имат квота от минимален брой жилища, които всяка година трябва да се построят и предлагат на пазара), това е инициатива на общините... ;)
Навсяъде хората от малките градове/села или страни от "3 свят" търсят друг живот, защото се вижда ,че там няма как да оцелеят.
В Лондон примерно ,ако си ходил знаеш какво е.
Като цяло, цяла Англия е една нива и всичко е скупчено там...Лондон - Столицата.
За това казвам ,че твърдението на "милуту-гърлче" е смешно.
Ако в София не можеш да си пуснеш пръднята ,то там не знам как да го нарека.
Отскачам в София почти всяко лято за по ден-два и мисля ,че малко преигравате с пренаселването.
Проблема с колите е в АБСОЛЮТНО (айде да не е точно) всеки град !
Вече не е като преди , да чакаш за една кола еди колко си години .
Повечето вече в семейство са с по 2+ коли...
Изобщо това ващо е пълен цирк.

LiveFlower
10-03-2008, 21:55
Zabelqzah,4e mnogo se palite,kato po4nem da obijdame Sofiq,oba4e kato gledam vuv vseki edin post e spomenata dumata "selo" i "selqndur".Purvo vie nqmate pone minimalen respect kum nas provincialistite,oba4e qko se zasqgate stane li na vupros za Sofiq :?

machoka
10-03-2008, 21:56
Това дали някой е от София или не е няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - всеки е свободен да работи и живее КЪДЕТО СИ ИСКА, стига да си плаща данъците.

Всеки, който е в страни на това мнение, може да си хване софийската лична карта и да си я завре в някой по-южен елемнт.

gbemXVII
10-03-2008, 21:59
Това дали някой е от София или не е няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - всеки е свободен да работи и живее КЪДЕТО СИ ИСКА, стига да си плаща данъците.

Всеки, който е в страни на това мнение, може да си хване софийската лична карта и да си я завре в някой по-южен елемнт.
Няма смисъл.
Изгубена кауза.
В няколко поста се опитах да го обясна ,но "тийнчетата" си знаят тяхното.

п.с. Ех, за сефте да сме на едно мнение , деа : )

perkele1914
10-03-2008, 22:01
Това дали някой е от София или не е няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - всеки е свободен да работи и живее КЪДЕТО СИ ИСКА, стига да си плаща данъците.

Всеки, който е в страни на това мнение, може да си хване софийската лична карта и да си я завре в някой по-южен елемнт.аз не съм на това мнение

B3B0K
10-03-2008, 22:04
Zabelqzah,4e mnogo se palite,kato po4nem da obijdame Sofiq,oba4e kato gledam vuv vseki edin post e spomenata dumata "selo" i "selqndur".Purvo vie nqmate pone minimalen respect kum nas provincialistite,oba4e qko se zasqgate stane li na vupros za Sofiq :?priznavam imam priqteli ot malki gradove koito po vazpitanie ponqkoga ne mogat da stapat i na malkiq prast na korenqk sofiancie. dumata " seltak" e naricatelno kato se kaje "ot selo" pak :) prosto nz kakvo e da vijdate kak hora ot cqla b-q idvat tuk i ne im puka za ni6to za6toto ne e tehniq grad.ako vs edin kara6e normalno,ne psuva6e i govore6e na meko,hvarlq6e si bokluka v kofite a ne po ulicite i prez terasite nqma6e da go ima toq problem.prosto e ujasno-idvat tuka i ne gi e*ne za ni6to- nali ne sa si v tehniq grad

BulgariaZaBulgarite
10-03-2008, 22:05
БУлгаристанци вие сте циганите на европа.

machoka
10-03-2008, 22:07
Милото сигурно е навлязло в ежемесечния хормонален дисбаланс, който и пречи на мозъчните клетки да функционират правилно :-o

gbemXVII
10-03-2008, 22:09
Zabelqzah,4e mnogo se palite,kato po4nem da obijdame Sofiq,oba4e kato gledam vuv vseki edin post e spomenata dumata "selo" i "selqndur".Purvo vie nqmate pone minimalen respect kum nas provincialistite,oba4e qko se zasqgate stane li na vupros za Sofiq :?priznavam imam priqteli ot malki gradove koito po vazpitanie ponqkoga ne mogat da stapat i na malkiq prast na korenqk sofiancie. dumata " seltak" e naricatelno kato se kaje "ot selo" pak :) prosto nz kakvo e da vijdate kak hora ot cqla b-q idvat tuk i ne im puka za ni6to za6toto ne e tehniq grad.ako vs edin kara6e normalno,ne psuva6e i govore6e na meko,hvarlq6e si bokluka v kofite a ne po ulicite i prez terasite nqma6e da go ima toq problem.prosto e ujasno-idvat tuka i ne gi e*ne za ni6to- nali ne sa si v tehniq grad
Ама това е навсякъде в България, дори и по Света бе деа !
Стига сте ревали, и мене не ми кеф да виждам как рязаните пушки от селата идват с ладите, но не съм тръгнал да отварям във всички форуми теми и т.н.
Дразнещото е ,че вие преигравате и говорите наизуст.
През оная работа ми е ,че ме наричате селянин.

Kurvata
10-03-2008, 22:12
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:13
каквото и да си говорите..който каквото и да дрънка..всички се бутат към София..

machoka
10-03-2008, 22:14
Това дали някой е от София или не е няма НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ - всеки е свободен да работи и живее КЪДЕТО СИ ИСКА, стига да си плаща данъците.

Всеки, който е в страни на това мнение, може да си хване софийската лична карта и да си я завре в някой по-южен елемнт.

а колко от живущите в София си плащат данъците тук и изобщо?

ами аз си ги плащам, мои приятели си ги плащат.. имам съмнения, че 'чистокръвните' софиянци май са по-нередовните платци.

perkele1914, защото.... ?

LiveFlower
10-03-2008, 22:15
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.Tochno,4e vseki moje da si prai kvoto si iska sme v tva polojenie :?

machoka
10-03-2008, 22:17
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.

точно от твоето 'едно време' е останала тая помия, която доизживяваме днес.

gbemXVII
10-03-2008, 22:17
каквото и да си говорите..който каквото и да дрънка..всички се бутат към София..

това е и цялата тема събрана в едно изречение...
Всъщност, не е.
Примерно аз повече от 1-2 дена там не се задържам.И няма - дерзайте ; )
Така,че...

perkele1914
10-03-2008, 22:21
ами плащането на данъците е задължение (или дълг...както искаш го наречи) към държавата...

а какво е задължението към съгражданите им?

machoka
10-03-2008, 22:22
ами плащането на данъците е задължение (или дълг...както искаш го наречи) към държавата...

а какво е задължението към съгражданите им?

не разбрах.

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:22
каквото и да си говорите..който каквото и да дрънка..всички се бутат към София..

това е и цялата тема събрана в едно изречение...
Всъщност, не е.
Примерно аз повече от 1-2 дена там не се задържам.И няма - дерзайте ; )
Така,че... да ама идваш ,било за 1-2 дена нали? а аз , не си правя труда да ходя до морето примерно по др случай освен лятото примерно.да не кажа че си живея в софия и по черноморието лятото..в др градове не си правя труда да ходя..само минавам понеже няма как.ама ти идваш по 1-2-3 причина.
вс пътища водят към софия. стига с тия тъпи теми.
В Соофия са повечето възможности , да не кажа вс почти с малки изключения.Пак казвам - колкото и да я плюете пак ще идвате,било за 1-2 дена.... а повечето идват за години...1-2 години..10-20 години ... трагизъм...

Kurvata
10-03-2008, 22:25
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.

точно от твоето 'едно време' е останала тая помия, която доизживяваме днес.
Не съм съгласна,точно обратното-тогава въобще не е било така,тая "помия" както я наричаш стана от около няколко години тук и ние сами сме си виновни,че сме на тва дередже!

gbemXVII
10-03-2008, 22:25
каквото и да си говорите..който каквото и да дрънка..всички се бутат към София..

това е и цялата тема събрана в едно изречение...
Всъщност, не е.
Примерно аз повече от 1-2 дена там не се задържам.И няма - дерзайте ; )
Така,че...

И понеже ТИ лично не се задържаш и затова София не се претъпква с всеки изминал ден... мдаааам
Казвам,че не е така.
"всички"...аз не съм от тях. ; )


п.с. Ти exploited ли си, да знам дали "споря" със стената.

perkele1914
10-03-2008, 22:29
ами плащането на данъците е задължение (или дълг...както искаш го наречи) към държавата...

а какво е задължението към съгражданите им?

не разбрах.кое по-точно?

gbemXVII
10-03-2008, 22:29
Прекалено философски го даваш, ще ти кажа АЗ.

machoka
10-03-2008, 22:30
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.

точно от твоето 'едно време' е останала тая помия, която доизживяваме днес.
Не съм съгласна,точно обратното-тогава въобще не е било така,тая "помия" както я наричаш стана от около няколко години тук и ние сами сме си виновни,че сме на тва дередже!

И аз не мога да се съглася. Онези олигофрени, които са управлявали тогава са виновни, че са уредили столицата по този начин - защото именно процеса на разширяване на столицата е логичния, а тогава никой не е мислил за това. Едно на ръка, че самата столица не е мислена за толкова хора, но пак повтарям - процеса на разширяване е напълно нормален, някой трябва да помисли как да облагороди инфраструктурата, а не да пъди хората.

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:30
ааххахахахахахахаахахха

ухх,колко ме радват такива теми.
седят,плюят..а на следващия ден имат билет за влака за София :D

gbemXVII
10-03-2008, 22:32
Задължително, това ми е цел в живота !

gbemXVII
10-03-2008, 22:35
Добре.
Като ви е ясно всичко, за какво плюете тогава ?

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:35
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.

gbemXVII
10-03-2008, 22:37
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.
Вика му се ирония.
И ще го повторя пак и пак, и пак... " Нямам Нищо против Софиянци"
С изключние, ти спадаш към тях.
КАКТО КАЗАХ (за ПОРЕДЕН път) всеки е свободен да си ходи където си иска !
За разлика от тебе аз не стоя на едно място и да се праскам с него колко съм велик.
Казах 1-2 дена, и това ли ви е много ?

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:38
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.
Вика му се ирония.
И ще го повторя пак и пак, и пак... " Нямам Нищо против Софиянци"
С изключние, ти спадаш към тях.

Мърр ,радвам се. Аз не те обиждам.да ама Софиянци са част от София ;).Ирония?хах..и ти си много объркано човече.От кое село си ?

Kurvata
10-03-2008, 22:39
Абе пичове,стига спорихте за глупости и 1000000 страници да изпишеме никой няма да ни чуе,живееме в свободна държава и всеки може да си прай квот си иска и точно поради този факт не можем да направим нищо-да спрем "прийждащите" в страната,освен със закон-както е било едно време.Но тва няма да стане,защото не сме толкова развита държава (да не кажа,че въобще не сме) и не можем да се сравняваме с дооста по-развитите страни.

точно от твоето 'едно време' е останала тая помия, която доизживяваме днес.
Не съм съгласна,точно обратното-тогава въобще не е било така,тая "помия" както я наричаш стана от около няколко години тук и ние сами сме си виновни,че сме на тва дередже!

И аз не мога да се съглася. Онези олигофрени, които са управлявали тогава са виновни, че са уредили столицата по този начин - защото именно процеса на разширяване на столицата е логичния, а тогава никой не е мислил за това. Едно на ръка, че самата столица не е мислена за толкова хора, но пак повтарям - процеса на разширяване е напълно нормален, някой трябва да помисли как да облагороди инфраструктурата, а не да пъди хората.
Да,може и да не е мислено за процес на разширяване на столицата,но поне не са били пускани сякви провинциалисти и селяни да идват,докато сега всичко е свободно и всеки си прави каквото си иска,всички идват тук,мислейки,че много лесно могат да си изкарат хляба и неусетно София се пълни със сякакви такива индивиди!Защо цялата измет тряя да идва тук? :x

gbemXVII
10-03-2008, 22:41
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.
Вика му се ирония.
И ще го повторя пак и пак, и пак... " Нямам Нищо против Софиянци"
С изключние, ти спадаш към тях.

Мърр ,радвам се. Аз не те обиждам.да ама Софиянци са част от София ;).Ирония?хах..и ти си много объркано човече.От кое село си ?
:lol:
За какво говорих до сега, ти пак старата песен на нов глас я пееш...
Какво да кажа повече...жалка работа

machoka
10-03-2008, 22:42
V!P_sL@DuR@Nk@_ ще ми обясниш ли с какво право наричаш всички, които живеят извън територята на София - селяни и измет?! Ти да не си богоизбрана, че си родена тука?

Не са били 'пускани' - кой ти дава правото да определяш кой-къде ще живее, или трябва да има бариери на входовете на столицата и ти да си главен митничар там?

Тия съждения от мама и тате ли ги чу? Разправиха ли ти как всичко е струвало по 25 стотинки.. много яко а? :-o

gbemXVII
10-03-2008, 22:43
Добре.
Като ви е ясно всичко, за какво плюете тогава ?

ние плюем? :shock:

Аз си обичам града и споменах, че ако на някой не му харесва е свободен да се пренесе в друг град.
А иначе се почва: в София е зле, мръсно, претъпкано, задръстено, ужасно бла-бла...

и пак ние плюем, защото казваме на който не му харесва да си ходи? :-o
Виж сега, като казвам ВИЕ , имам предвид половината София.(много, но факт!)
Ти явно си един от малкото които знаят за какво става въпрос.
Другите единствената им репликата е "селяни" и толкова...



и споменах, че ако на някой не му харесва е свободен да се пренесе в друг град.
Това се отнася и за София, нали знаеш : )

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:45
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.
Вика му се ирония.
И ще го повторя пак и пак, и пак... " Нямам Нищо против Софиянци"
С изключние, ти спадаш към тях.

Мърр ,радвам се. Аз не те обиждам.да ама Софиянци са част от София ;).Ирония?хах..и ти си много объркано човече.От кое село си ?
:lol:
За какво говорих до сега, ти пак старата песен на нов глас я пееш...
Какво да кажа повече...жалка работа

не ми се занимава с неориентирано човече като теб.
следващия път като идваш насам дано ти е за последно ;)

и ние не ви гоним.. вие се правите на кой съм аз..леле..колкото по-далеч от София..толкова по-голямо самочувствие значи..

gbemXVII
10-03-2008, 22:47
Задължително, това ми е цел в живота !

Еми явно..аз логично обяснение не виждам иначе.. плюеш гадната мръсна столица и гадните тъпи софиянци..но все пак идваш,едва ли не на сила/кажи кой те кара ще го напердаша/седиш едва едва ден 2.. и после си тръгваш,поемаш си въздух и си казваш - боже..следващата седмица пак ще се наложи да дойда..защо ме наказваш така. :)

като я плюеш не идвай :) ходи до варна - там също има големиии магазини,шумни улици,яки мацки и т.н.
Вика му се ирония.
И ще го повторя пак и пак, и пак... " Нямам Нищо против Софиянци"
С изключние, ти спадаш към тях.

Мърр ,радвам се. Аз не те обиждам.да ама Софиянци са част от София ;).Ирония?хах..и ти си много объркано човече.От кое село си ?
:lol:
За какво говорих до сега, ти пак старата песен на нов глас я пееш...
Какво да кажа повече...жалка работа

не ми се занимава с неориентирано човече като теб.
следващия път като идваш насам дано ти е за последно ;)
Стига злоба де : )
Викам направо тия "софиянчета" като тебе да си направите една държавица в гората и да мирясате ; )
Няма да ми е за последно, сори.

gbemXVII
10-03-2008, 22:50
Аз съм защитник на свободата на избор.

Ако не ти харесва във Варна примерно и искаш в София- добре дошъл. Естествено е да дойдеш, защото искаш да си тук, а не за да плюеш и хейтваш.

Ако не ти харесва София, вместо пак да се плюе, просто индивида да се премести в друго населено място.
Ама да седиш напук на едно място, което явно те прави мноооооооооооооого нещастен и е някакъв истински ад е адски тъпо.
Чудя се как още не си наясно ,че 80% процента от тия които плюят София по форумите дори не са стъпвали там.
Всичко е един кръг.
Софиянци плюят провинцията, провинцията плюе София...и така.
Сами си го набиваме.
А пичета като "ледената кралица" са ми ясни.
С нея няма какво повече да се обсъжда.

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:50
не бе човеек,аз нямам против да идвате.идвайте си хубаво.мен не ми пука ,стига истинските селяни да не ми влияят със шибаното си селско поведение и манталитет на живота. да не ми дойде от пичковци и след 1 месец да е кой съм аз. идвайте си.
само че както каза колегата - тъпо е да плюеш и после да идваш. и си смешен и злобен. ти идваш в моето село,не аз в твоето.аз не ти преча ,не ме обиждай и ме ми обиждай селото!

gbemXVII
10-03-2008, 22:51
Викам направо тия "софиянчета" като тебе да си направите една държавица в гората и да мирясате ; )
Няма да ми е за последно, сори.

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_2099659947 8-) 8-) 8-)
Постарал си се

Kurvata
10-03-2008, 22:52
Не,не наричам всички селяни,които са дошли тук,тези,които постоянно мърсят и плюят по столицата ни,нямат почти никакво образование и идват с нагласата да работят тук и че пък даже някой беше споменал,че трябвало да сме благодарни,хаха че за кво,кво толкова са допринесли за развитието-нищо.И да може би ще е по-добре да се върнем назад във времето на комунизма и да има някакви ограничения,но докато всичко е свободно-така ще сме

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:52
Аз съм защитник на свободата на избор.

Ако не ти харесва във Варна примерно и искаш в София- добре дошъл. Естествено е да дойдеш, защото искаш да си тук, а не за да плюеш и хейтваш.

Ако не ти харесва София, вместо пак да се плюе, просто индивида да се премести в друго населено място.
Ама да седиш напук на едно място, което явно те прави мноооооооооооооого нещастен и е някакъв истински ад е адски тъпо.
Чудя се как още не си наясно ,че 80% процента от тия които плюят София по форумите дори не са стъпвали там.
Всичко е един кръг.
Софиянци плюят провинцията, провинцията плюе София...и така.
Сами си го набиваме.
А пичета като "ледената кралица" са ми ясни.
С нея няма какво повече да се обсъжда.

пиче викай на майка си :)
и повечето от нас не плюят провинцията

machoka
10-03-2008, 22:52
Ice_Queen_, говориш за София като за у вас си - 'вие идвайте, ама не ми влияйте по селски'.. в смисъл колкото право имаш ти да си връткаш дупето по жълтите павета, толкова право има и всеки друг с 'БГ' на личната карта, както и с каквото да било друго )

gbemXVII
10-03-2008, 22:53
Аз съм защитник на свободата на избор.

Ако не ти харесва във Варна примерно и искаш в София- добре дошъл. Естествено е да дойдеш, защото искаш да си тук, а не за да плюеш и хейтваш.

Ако не ти харесва София, вместо пак да се плюе, просто индивида да се премести в друго населено място.
Ама да седиш напук на едно място, което явно те прави мноооооооооооооого нещастен и е някакъв истински ад е адски тъпо.
Чудя се как още не си наясно ,че 80% процента от тия които плюят София по форумите дори не са стъпвали там.
Всичко е един кръг.
Софиянци плюят провинцията, провинцията плюе София...и така.
Сами си го набиваме.
А пичета като "ледената кралица" са ми ясни.
С нея няма какво повече да се обсъжда.

пиче викай на майка си :)
и повечето от нас не плюят провинцията
В момента доказваш мнението ми ; )

Чакай малко :lol:
Я пак си прегледай коментарите

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:53
Ice_Queen_, говориш за София като за у вас си - 'вие идвайте, ама не ми влияйте по селски'.. в смисъл колкото право имаш ти да си връткаш дупето по жълтите павета, толкова право има и всеки друг с 'БГ' на личната карта, както и с каквото да било друго )

да!и като иска да е тук да не плюе!

gbemXVII
10-03-2008, 22:54
aaa aз нямам общо...

просто преди дни го четох и сега ме подсети :)
Това казвам.
Постарал си се да го намериш, но чесно казано не ме впечатли : )

perkele1914
10-03-2008, 22:55
Ice_Queen_, говориш за София като за у вас си - 'вие идвайте, ама не ми влияйте по селски'.. в смисъл колкото право имаш ти да си връткаш дупето по жълтите павета, толкова право има и всеки друг с 'БГ' на личната карта, както и с каквото да било друго )защо само "БГ"?

hardball
10-03-2008, 22:56
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_2099659947
Бахаха :D

machoka
10-03-2008, 22:56
Не,не наричам всички селяни,които са дошли тук,тези,които постоянно мърсят и плюят по столицата ни,нямат почти никакво образование и идват с нагласата да работят тук и че пък даже някой беше споменал,че трябвало да сме благодарни,хаха че за кво,кво толкова са допринесли за развитието-нищо.И да може би ще е по-добре да се върнем назад във времето на комунизма и да има някакви ограничения,но докато всичко е свободно-така ще сме

Еми ходи да живееш в някоя арабска страна тогава - нека ти се покаже нЕкой кичур извън фереджето и ще те обесят на първия клон, а в най-добрия случай мъжа ти ще те пребие с чук. На ти забрани.

gbemXVII
10-03-2008, 23:00
aaa aз нямам общо...

просто преди дни го четох и сега ме подсети :)
Това казвам.
Постарал си се да го намериш, но чесно казано не ме впечатли : )


На мен ми беше забавно :)
И все пак, ти exploited ли си , или просто се гавриш с него ?

Kurvata
10-03-2008, 23:08
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!

machoka
10-03-2008, 23:10
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!

жалко, че за другата държава ти ще си ИМЕННО такава селянка с изостаналия манталитет, която отива в големия град за да се реализира. Да видим тогава как ще се почувстваш.

hardball
10-03-2008, 23:13
Ае да не се задавиш с елитарността си, ах. Премести се в яката чужбинска провинция да видиш манталитет.
Софианци- мислят се за голяма работа.
Всичко останали- те също.
Има точни хора има и курволяк, вас какво ви учат вкъщи?

gbemXVII
10-03-2008, 23:18
Злобата там е в повече , не знам на какво се дължи.
За това ги питам изобщо излизали ли са от София ? Да видят как е .Стига с това столично хленчене, то беше до едно време.
Разбира ви човек, ама вие се осирате вече.
И като почне да им се обяснява те пак те плюят.Селянин съм бил...Не виждате ли ,че с държанието си вие сте селяните.
За тоя форум аре...16-17 годишни пичета си мислят ,че са царе.Ама не е само тука.
Заеби!

Както и да е.
Които иска да ми разбере мненията да върне назад.
Писна ми да се повтарям.

Kurvata
10-03-2008, 23:20
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихме

gbemXVII
10-03-2008, 23:22
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихме
То можело...
Тогава какво са ти виновни "селяните" ?

perkele1914
10-03-2008, 23:23
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихмезащо не отговори на мачока?

machoka
10-03-2008, 23:25
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихме

Никой не те кара да се боготвориш когото и да било. Изисква се само да се отнасяаш с елементарно уважение към своите съграждани от цяла България. Някой, говорещ на 'меко' на твоята възраст може да ти скрие шапката от към интелект, образование и т.н.

И ако България затъва, то е защото хора с ТВОЕТО мнение правят този факт актуален - защото българите воюваме на всеки възможен фронт помежду си, вместо да се обединим като братя. Но ме успокоява това, че въобще даже на затъваме. Защото макар и на опашката, братята европейци /забележи, че сме едно голямо семейство/ ни подават ръка и така или иначе сме вътре, поне те ще ни оправят искаме или не искаме.

hardball
10-03-2008, 23:26
Олеее....ВИП мърла, кон с капаци си чувала, нали?
Чета и ти се чудя на тъпотиите, ти сериозно ли си вярваш? Била ли си в град по- голям от София някога? Мислиш ли, че там няма куп като тебе, дето "са изключение от правилото"? Знаеш ли какво казват тея по чужбина, дето са ти еквивалент на самочувствието? Казват неща от сорта на "източно-европейски плъхове, идват да ни вземат работата".
А приятелите до девето коляно чисти софианци ли ги подбираш?
Направо :o

Kurvata
10-03-2008, 23:50
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихмезащо не отговори на мачока?
За кво не съм отговаряла,всичко което имах да казвам го казах,няма повече да споря с някви тийнчета,или по-големи на техния акъл,които защитават само свободата си и своите собствени интереси.За разлика от някои,защитавам града,в който съм отраснала,а не излизам с оправданието,че някои не били селяни (дори повечето,които пишат тук не са от София и може би затова се засягат толкова).Аз досега поне не съм виждала такъв човек,който да говори на меко,примерно и да е нещо повече от мен,когато ми стигнат до нивото може и да стане,независимо селяни ли са или не.Да ЕС наистина ни подават ръка и се опитват да ни издигнат нагоре,но тва никога няма да стане,тъй като те са на светлинни години от нас и докато такива като вас позволяват да ги тъпчат,България ще си остане една проста държава :-x

5StaR
10-03-2008, 23:55
Мани я Софията майна, Плд рулез :D
Не тбх - София преди си я спомням беше хубав град, сега е претъпкан.. никога не е бил предвиден за живот на толкова много хора.
Факт е, че хиляди хора от селата са отишли там и не, нямам нищо против хората от село, но някои ( не всички разбира се ) са много зле. Ако оставим на страна боклуците ( о да колко е трудно да си хвърлиш хартийката в коша, вместо на земята/през балкона ),хилядите коли,мръсотия и задръствания ..остават хората.. В момента е пълно с хора които "се доказват" по глупав начин, за да бъдат забелязани се правят на интересни или иначе казано стават високомерни в дадени случаи, но без покритие....

machoka
10-04-2008, 00:06
2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
V!P_sL@DuR@Nk@_, погледни си подписа и дай да преосмислим позицията ти за това кой е простия.. защото държавата може да е проста, ама държавата - това сме аз и ти )

hottie
10-04-2008, 01:54
Абе то , че е нормално хората да се концентрират в столицата е нормално... ОК разбирам го.По-добре развита е.
Но защо никой не се реши да си остане в родния му провинциален град, за да се развие и той?Така никога няма да има напредък!
"Нашето градче си е най-хубаво, София е тъпа и селска". Хубаво- ами защо никой не помага за развитието на по-малките градове?
Не става с бягане...

Bianca
10-04-2008, 07:57
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..

snejana67
10-04-2008, 07:59
софия не е българия-аз с удоволствие бих живяла в варна :D :D

perkele1914
10-04-2008, 09:08
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..ти за това ли реши да се хванеш...


пс- по-лесно е да се подминават неудобните въпроси...мисля, че няма друго мнение.

Bianca
10-04-2008, 09:12
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..ти за това ли реши да се хванеш...


пс- по-лесно е да се подминават неудобните въпроси...мисля, че няма друго мнение.
Е как за това ли?
По принцип харесвам София, ама страшно много се дразня от факта, че някои хора, живеещи там, просто се имат за велики и недосегаеми и че никой друг освен тях няма право да стъпва в София.
Е, извинявай, ама хората правят града..
Както и държавата.

perkele1914
10-04-2008, 10:08
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..ти за това ли реши да се хванеш...


пс- по-лесно е да се подминават неудобните въпроси...мисля, че няма друго мнение.
Е как за това ли?
По принцип харесвам София, ама страшно много се дразня от факта, че някои хора, живеещи там, просто се имат за велики и недосегаеми и че никой друг освен тях няма право да стъпва в София.
Е, извинявай, ама хората правят града..
Както и държавата.за хаУса говорех...

Bianca
10-04-2008, 10:10
А, ок. :D

Kurvata
10-04-2008, 10:10
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..ти за това ли реши да се хванеш...


пс- по-лесно е да се подминават неудобните въпроси...мисля, че няма друго мнение.
Е как за това ли?
По принцип харесвам София, ама страшно много се дразня от факта, че някои хора, живеещи там, просто се имат за велики и недосегаеми и че никой друг освен тях няма право да стъпва в София.
Е, извинявай, ама хората правят града..
Както и държавата.
Хаус е да-заради такива като тебе с твойто мислене , за такива , които си нямат на представа в кво положение сме.И да-от някои съм нещо повече,ти първо не ме познаваш,за да ми казваш повече ли съм или не съм и още по-малко как ще се пиша-тва си е моя работа.Тъпа , проста , селска пръчка ще ми викаш,когато стигнеш до моето ниво , разбра ли ме???

Bianca
10-04-2008, 10:12
И не съм "богоизбрана" за това,че съм родена в Сф,гордея се с тва,че съм родена в този град,но определено заради повечето хора,идващи си от някъде настана такъв хаус и определено не съм казала нищо за хората живеещи извън Сф,а тези,които плюят по нея от някои забутани селца,а после идват да живеят тук,като вече се мислят за голямата работа.За напред ако имам такава възможност,ест.че ще отида да се реализирам в някоя друга държава,а не с непрекъснато идващите селяни с толкова прост манталитет!
Хаус? Миличка, това не ти е някоя яка столична дискотечка. ;)
Непрекъснато прииждащите селяни? Хмм, ти се мислиш за нещо повече ли? Ти се мисли, ама НЕ СИ! Че и ВИП се писала..
Не местоположението прави човека селянин, а манталитетът му.
Като щеш и в Рио де Жанейро иди-ще си останеш тъпа, проста, селска пръчка, капиш?
Ай, сиктир..ти за това ли реши да се хванеш...


пс- по-лесно е да се подминават неудобните въпроси...мисля, че няма друго мнение.
Е как за това ли?
По принцип харесвам София, ама страшно много се дразня от факта, че някои хора, живеещи там, просто се имат за велики и недосегаеми и че никой друг освен тях няма право да стъпва в София.
Е, извинявай, ама хората правят града..
Както и държавата.
Хаус е да-заради такива като тебе с твойто мислене , за такива , които си нямат на представа в кво положение сме.И да-от някои съм нещо повече,ти първо не ме познаваш,за да ми казваш повече ли съм или не съм и още по-малко как ще се пиша-тва си е моя работа.Тъпа , проста , селска пръчка ще ми викаш,когато стигнеш до моето ниво , разбра ли ме???
Не мисля да слизам надолу, поне засега. ;)

perkele1914
10-04-2008, 10:16
верно е хаус майна :D

Kurvata
10-04-2008, 10:18
И казах,че повече няма да споря на тая тема с някви неориентирани тийнове,които не са ми на нивото :x Ае чао със здраве

Bianca
10-04-2008, 10:21
И казах,че повече няма да споря на тая тема с някви неориентирани тийнове,които не са ми на нивото :x Ае чао със здраве
Неориентирани тийнове! :lol:
2% оТ млАдОто ПокОлЕНие НЕ сЛуШа чАлГа!
АкО Си оТ оНезИ 98% КоиТо Я ОбИчаТ, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
Ахахахахахахахаха, ама ние и чалгарки сме били! :lol:
Няма по-голяма селяния от това, да си друсаш дупарата на мазни кючеци. :)

perkele1914
10-04-2008, 10:28
И казах,че повече няма да споря на тая тема с някви неориентирани тийнове,които не са ми на нивото :x Ае чао със здраве

Абе, пикло, ти не разбра ли, че си твърде тъпа, за да имаш някакво самочувствие и да разправяш, че всички са ти под нивото. Точно заради тъпи пръчки като теб, на нас ИСТИНСКИТЕ софиянци ни е излязло лошо име и ни обиждат, защото някакво отроче на комунисти, които са дошли в София през 60-те години се мисли за много велика и умна, а по душа, манталитет и начин на мислене си оставаш една проста селска пръчка.

Затова си затвори ограничения плювалник и ходи да се правиш на много извисена пред тъпите ти приятели и родители. :-xknockout! :D

24white24
10-04-2008, 10:38
В тази тема има такива мнения, че даже постоянната болка в главата ми не може да ме спре да се смея на глас :D Вип Сладуранката ги ръси едни такива, че направо и се чудя на акъла, неориентирани тийнове, тия тийнове може да имат различно мнение от твоето, но могат да се изразяват 1000 пъти по-добре от теб, за това взимай пример от тях :) Иначе от снощната вечер останах с добре впечетление от новите първоКУРснички (репликите от рода на, "ша ми платиш ли такситу" или "ний пиим само бейлис с много лиед" няма да ги коментирам :D )

perkele1914
10-04-2008, 10:47
вип селяндурката кърти ! :D

24white24
10-04-2008, 11:05
^ за акцента не си прав да се подиграваш, освен ако не си убеден, че говориш перфектен книжовен език.
В София много обичаме да слагаме "е"-та като окончание на глаголите примерно... и това дразни пак...

"Какво ще правимЕ?" :-xАз не се подигравам само на акцента а и на самите въпроси :D И все пак предпочитам Е-тата отколкото да слагам 'и' вместо 'е' :D

perkele1914
10-04-2008, 11:12
не знам защо доста от провинциялистите твърдят, че "шопите" не могат да говорят български, а те те говорят книжовен български език.

иначе да беше само "е"-то...

B3B0K
10-04-2008, 11:23
И кво по твоята логика тряя да боготворя някой си,който идва от някое село и ми говори на "меко" ?И да ще ме сметнат за селянка с прост манталитет,отишла да се реализира в друга държава,тва че държавата ни не е развита и се превърна буквално в едно голямо село пак ние си го извоювахме,ние го позволихме

Никой не те кара да се боготвориш когото и да било. Изисква се само да се отнасяаш с елементарно уважение към своите съграждани от цяла България. Някой, говорещ на 'меко' на твоята възраст може да ти скрие шапката от към интелект, образование и т.н.


dobre de- nqkoi da e kazal 4e vs do edin v provinciqta sa prosti neuki i t.n
az uvajavam vs edin dokato ne se izhra4i na ulicata i kaje ne6to ot sorta na" kompleksirvam" ,"na zade i na prede" ili " 6te SNESA bokluka"- ako iskate si go matete toq bokluk .... :-o . veseki edin koito e v toq grad za da si podobri jivota ne trqbva da go plue.gradat te izhranva ti go plue6 -e en stava taka .imam priqteli ot malki gradove i nqmam ni6to protiv tqh za6toto ne hvarlqt po zemqta bokluci,darjat se normalno i ne se oplakvata ot "gradat vi"

ScionOfStorm
10-04-2008, 11:32
хахаха, факторът "смееех", както винаги е на доста високо ниво тук 8-) 8-)

LiveFlower
10-04-2008, 14:57
Lele kvo samo4uvstvie samo na V.I.P sladurankata :shock: :shock:

BlueAvalanche
10-04-2008, 15:14
Не е хубаво в София не идвайте, че много задръстване :x

mozyk
10-04-2008, 19:30
ОКОЛОВРЪСТНОТО Е НАЙ-ТЪПОТО ШОСЕ НА СВЕТА.

keep_smiling
10-04-2008, 19:54
София е тъпкана с хора от провинцията, супер малко сме тези които сме коренни софиянци, само от класа ми повече от половината не са от града... Нищо против тях, града, както всеки друг си има своите хубави и лоши страни :) Кофти са задръстванията, мръсотията, която се лее и отношението на почти всички дошли да живеят тук към нас- софиянците :( Когато отида някъде из страната не се наемам да редя обиди, всички сме българи, не го забравяйте! Навсякъде има всякакви, умни, не толкова умни, глупави ( :D ), красиви, антипатични, общителни, затворени... Не се занимавайте с безсмислени спорове :(
А по въпроса на темата: аз лично не мога да си представя да живея в по- малък град... свикнала съм си с многото магазини и места за разходка, многото училища, университети... :)

Bee*
10-04-2008, 19:56
брейй в тая тема всички сте кореняци софиянци,бе. 8-)

DjBaloon
10-04-2008, 19:59
Не си представям живота извън София 8)

keep_smiling
10-04-2008, 20:05
брейй в тая тема всички сте кореняци софиянци,бе. 8-)

Не знам за другите, говоря за себе си! 8-)

InitialD
10-05-2008, 18:10
Иначе и мен ми писна, всички мразят софия и все там свършват накрая, хаха :D

+1

София ме кефи ... особено лятото като се опразни и парковете са тихи и спокоини!

Бира и чипс за патиците в Южния!!! 8-)

BlueAvalanche
10-05-2008, 19:26
окей,провинциалисти...


В СОФИЯ Е ГАДНО!

моля ви,НЕ ИДВАЙТЕ!







оставете на нас да ни е гадно 8-)

:D

Да и е много мръсно.

Та и доживяхме разни сливенчани да ни викат селяни, ми как няма да сме селяни като тука идват всеки ден по 100 семейства от провинцията :x Не моем да ходим на училище от вас ей селяни :x

gbemXVII
10-06-2008, 17:45
:lol:

norulesforme
10-06-2008, 17:52
По темата: Изпусната от контрол, почти невъзможна за нормализиране...

gsh
10-06-2008, 18:39
МОЯТ ГРАД Е ВАШАТА СТОЛИЦА 8)

Bianca
10-06-2008, 18:51
Моят град е вашето село! :D

B3B0K
10-06-2008, 19:19
окей,провинциалисти...


В СОФИЯ Е ГАДНО!

моля ви,НЕ ИДВАЙТЕ!







оставете на нас да ни е гадно 8-)
evala

severus
10-06-2008, 19:48
тъп град..с тъпи хора..не ме кефи..секи се прай на мн велик,никой не гледа и не се интересува от другите..никаква подкрепа от никого и от нищо..тъп,гаден,подтискащ,ш тав град

gsh
10-06-2008, 19:50
:razz:

Bianca
10-06-2008, 19:54
тъп град..с тъпи хора..не ме кефи..секи се прай на мн велик,никой не гледа и не се интересува от другите..никаква подкрепа от никого и от нищо..тъп,гаден,подтискащ,ш тав град
Потискащ, потискащ! ;)

Bianca
10-06-2008, 19:56
Моят град е вашето село! :D

ТВОЯТА СТОЛИЦА СОФИЯ,ако е село,значи РусЬе е паланка :)
Абе, имах впредвид, че МОЯТ град е вашето село, МОЯТ! :lol:

ScionOfStorm
10-06-2008, 20:01
тъп град..с тъпи хора..не ме кефи..секи се прай на мн велик,никой не гледа и не се интересува от другите..никаква подкрепа от никого и от нищо..тъп,гаден,подтискащ,ш тав град

Това е сегашното състояние на човечеството, не на София ;]

Шитав е, да, но пък колкото мразя, толкова го и обичам. )

Always
10-06-2008, 21:17
Градът си е истински ужас просто... тотално безразборно застроен, задръствания по цял ден, олигофрени колкото искаш.
А е претъпкан само защото всеки отишъл да търси парите там...

Deliverance
10-06-2008, 21:31
x

24white24
10-08-2008, 06:02
Градът си е истински ужас просто... тотално безразборно застроен, задръствания по цял ден, олигофрени колкото искаш.
А е претъпкан само защото всеки отишъл да търси парите там...Далиииииии :D

Crissy [*]
10-08-2008, 06:12
Ми София е .. мръсна ;дд .. има цигани .. ама то не само в София ги има де.Иначе аз си я обичам..Просто тука съм си родена тука съм отраснала и раста де ;д ии някак си не си представям да живея другаде ..Другаде смисъл в друг град в Б-я

24white24
10-08-2008, 06:21
http://www.imoti.net/members/news/newsimg/Image/Sofia-vitosha-kempinski.jpg


София 8)

hgfh
10-08-2008, 17:16
нямам никакво мнение за София.Голям град всичко си има .. не съм ходила там от доста време.
Единственото което не ми харесва са задръстванията а иначе за тези които казаха че е мръсна ами да викажа и че в Плевен не е много чисто .

woshata
10-08-2008, 18:18
Голям град, всичко й харесвам, освен Люлин. Големи градове рок! :Д
Иначе в БГ няма място, което да не харесвам май... Перник нещо не ме кефи :/и кво за Люлин...аз живея там ..не е толкова зле..стига с тия предрасъдъци..чули нещо и але оп ! вече е истина ...аман бате..омръзнало ми е
относно темата..хубава си е София.. малко боклука куца..амаа мен си ми харесва..
друг град който да харесвам..емм мелник..най малкия..най спокойния..много пъти съм била там .. без да е екскурзия от даскало :)

DisciplineAndOrder
10-08-2008, 23:43
люлин,дружба,младост,обеля са кофти квартали.

иначе София си е София-обичам си я.

hardball
10-09-2008, 00:55
и кво за Люлин...аз живея там ..не е толкова зле..стига с тия предрасъдъци..чули нещо и але оп ! вече е истина ...аман бате..омръзнало ми е

Бате, живяла съм в Люлин 5 години, ник'ви предрасъдаци не са, а говоря от личния си опит...

ABSOLUTme
10-09-2008, 02:22
Орландовци не важат правилата,тука или си от Орландовци или ядеш дървото!
Аз като чуя Орландовци и веднага се сещам за гробищата..
Иначеееееее София си е прекрасна 8)

FOOTSOLDIER
10-09-2008, 07:41
Няма по-добро място от Люлин :) Всички други на кафево!!!

Shadow_Walker
10-09-2008, 07:53
Леля ми и чичо ми живеят там.
И от престоя си в София бих казал, че има както положителни, така и отрицателни страни.

има страшно много възможности за работа, успех, реализация.дават по-високи заплати от в провинцията...
има доста интересни места, които примерно при нас няма... рок клубове, големи магазини за дискове и т.н.
а и по центъра и в Борисовата градина е доста готино.. хах ;]

от друга страна, повечето хора са студени, гледат сякаш през теб...
а и в по-забутаните улици е пълна мизерия :\

Swinkenhoffer
10-09-2008, 09:18
от друга страна, повечето хора са студени, гледат сякаш през теб...
а и в по-забутаните улици е пълна мизерия :\

Е тва никога не съм го разбирала за зловещите и гадни хора в София. 8-) Според мен са си съвсем нормални, а и имайки предвид, че повечето са от другите градове => студените са те. :-|
Или когато те прилапа големия град, се превръщаш в безчуствен изрод. *брр*
:D
За някои улици си доста прав, да. То дори из центъра е някъв ад, но все още се намират доста приятни, малки улички, из които да си щъкаш. :smt007

miloto_girl_4e
10-09-2008, 09:22
Вчера за пореден път се отвратих от обстановката тук ...
Не стига, че чакам нещо да мине 15 минутки(и трите превозни средства ми вършеха работа), но и като дойде рейса(а аз живея на една от първите му спирки), едвам се наблъсках на първата врата, защото вече закъснявах за училище и шофьора най-нагло вика: "Абе, леко, ще счупите вратите и всички ще се озовете навън" и аз му викам: "Все едно пък на нас ни е кеф да се бутаме като животни"
Абе, не стига, че този тъпанар е закъснял, но и сметка ни държи..баси наглостта...
Ужас, тук е най-голямата сбирщина .. пффф ..

IdiOtKa
10-09-2008, 09:29
моето за мнение е софия ... че не ме кефи, но пък правят хубави партита .. иначе е мноо зле ...

ScionOfStorm
10-09-2008, 10:43
^^
хахахахахааха :D

summergir1
10-09-2008, 14:10
харесва ми, определено има къде да се отиде там
=;

hardball
10-09-2008, 15:32
Хората не са студени, понеже не се познават всички и студени, еми не е баш така...
Напротив, мене хората в малките градчета понякога повече ме дразнят, особено в това, дето съм насадена сега... защото това ти отнема правото да си различен и да изгряваш с идеите си. Всички са зяпнали и чакат да се разсмееш по- високо и това става повод за клюки за идната седмица...

techCandy
10-09-2008, 16:02
http://www.capital.bg/shimg/zx640_407704.jpg

:D :D :D

Ако под студени и недружелюбни хора имате предивд, това че никой не
ви познава и никой не го вълнува какво правите, честно да ви кажа, предпочитам студенината! Предпочитам я пред това да ме носят из целия град, колко пия, кога се прибирам и кой идва в нас. Благодаря! Ако толкова претендирате, че сте градски деца, моля, преместете столицата във Велико Търново, Плевен или който и да е друг град и си бийте камшиците от София, защото не мога да ви понасям вече....

gPa3HuTeJl
10-09-2008, 16:12
Вчера за пореден път се отвратих от обстановката тук ...
Не стига, че чакам нещо да мине 15 минутки(и трите превозни средства ми вършеха работа), но и като дойде рейса(а аз живея на една от първите му спирки), едвам се наблъсках на първата врата, защото вече закъснявах за училище и шофьора най-нагло вика: "Абе, леко, ще счупите вратите и всички ще се озовете навън" и аз му викам: "Все едно пък на нас ни е кеф да се бутаме като животни"
Абе, не стига, че този тъпанар е закъснял, но и сметка ни държи..баси наглостта...
Ужас, тук е най-голямата сбирщина .. пффф ..

Мемоарите на една гейша... 8-)

Айде да не б1де спам просто.... ми к'во мисля... на днешно време повечето селяни от селата налазват в София да т1рсят работа.... предлагането на евтина работна р1ка е добре... от гледна точка на шефовете... ха но т'ва е друг в1прос та...мис1лта ми е.... ш'е дам един просто пример.... счупих р1ка преди известно време... зв1ня аз на такси да дойде да ме земе... не мога да карам с счупена р1ка... родители ми с1що ги нямаше.... и седя и чакам... и казвам на тая операторката да поб1рза таксито, защото р1ката ми е счупена и ме боли адски... тя с1ответно ме успокоява, че до 2 минуто колата ш'е е от в1нка... седя чакам....чакам....чакам..... и е обаждам пак... да дам зор... и тя ... колата не може да намери адреса моля излезте няк1де на по открито място.... а улицата ми е една от главните в квартала... добре.... както и да е ... отивам на спирката на трамвая с вече ужасни болки.... тя наща седи на спирката и чака... и ми вика на диалект " Ти ли си с адриеса ? " Казвам му да... аз с1м... той " КачвЪй са "...... зам1лчах си... казах му да кара к1м Пирогов и в този момент селянина ОТВАРЯ КАРТАТА НА СОФИЯ И ПОЧВА ДА Т1РСИ ПИРОГОВ... питам го какво по дяволите прави.... и той спокойно ми отговяра, че не знае к1де се намира това и мога ли да му помогна... казвам му да кара, че аз знам п1тя и ш'е го уп1тя.... и така.. може ли човек, който не знае к1де е Пирогов да отиде да работи в таксиметров шофьор.... и не да кажем нек'ва измислена кола... а на видната фирма " ОК Супертранс " ..... мис1лта ми е, че се п1лни непрек1снато с некад1рник селяндури, който си нямат представа какво е да живееш в " големия " град... к'во мисля... мисля, че още малко и София наистина ще се прев1рне в едно голямо СЕЛО

babity
10-09-2008, 16:33
мисля, че още малко и София наистина ще се прев1рне в едно голямо СЕЛО [/i][/b]

Нищо лично към софиянци, по принцип не ме... за тях точно колкото и за тея от другите градове. Предполагам, че като софиянци си харесвате града и си го обичате, както и аз моя, но личното ми мнение е, че София винаги си се е състояла от няколко села. Още повече смятайте колко време път ви е от квартал до квартал, а имаше някакъв, 'дето го търсехме с брат ми и пътувахме 30 мин от центъра. Смятай...

24white24
10-09-2008, 17:47
gPa3HuTeJl а какво ще кажеш за сот-аджийте от тия по-големи селяни няма, който дойде в София и не стане бакшиш почва бачкане в СОТ хАХАа

Boot
10-09-2008, 18:46
то от Левски до овча купел е час и половина.
30 минути са си съвсем нормално...

BlueAvalanche
10-09-2008, 20:51
Днеска пуснаха от ония веселяци регулировчиците по София и се прибрах за 30 минути вместо за 60, тия светофари са виновни за всичко :D

OtherDimension
10-09-2008, 21:09
изкарахте софия някакъв огромен мегаполис .. я се стягайте :lol:
обичам софиянците, които казват на тези, които не харесват столицата, че са с провинциално мислене, а те самите са такива, смятащи софия за някакъв огромен и развит град :)
всъщност тя си е същата кочина, в по-големи размери, каквито са и останалите градове

Christ
10-10-2008, 05:35
gPa3HuTeJl а какво ще кажеш за сот-аджийте от тия по-големи селяни няма, който дойде в София и не стане бакшиш почва бачкане в СОТ хАХАа

Има нещо вярно за СОТ тука.. :lol: :lol:


Да, София е най-голямото село.

Erica
10-10-2008, 16:32
Много сте ми интересни като започнете да спорите за глупости... "Ние от столицата и вие от провинцията..."
От кога това дали си прост или умен зависи от градът в който си роден?Стига сте се чудули за какво да се заядете и да се хванете за гушите...Всичко в България е перфектно...,само това е проблемът...Кой е от провинцията и кой е от столицата...Нямате ли си по-интересни занимания...от това да спорите кои са по велики?

VQTUR
10-10-2008, 16:35
Много сте ми интересни като започнете да спорите за глупости... "Ние от столицата и вие от провинцията..."
От кога това дали си прост или умен зависи от градът в който си роден?Стига сте се чудули за какво да се заядете и да се хванете за гушите...Всичко в България е перфектно...,само това е проблемът...Кой е от провинцията и кой е от столицата...Нямате ли си по-интересни занимания...от това да спорите кои са по велики?

Тук не ставва въпрос за това кой от къде е!
Темата е какво мислим за самия град ''София''!!!

Erica
10-10-2008, 17:19
Много сте ми интересни като започнете да спорите за глупости... "Ние от столицата и вие от провинцията..."
От кога това дали си прост или умен зависи от градът в който си роден?Стига сте се чудули за какво да се заядете и да се хванете за гушите...Всичко в България е перфектно...,само това е проблемът...Кой е от провинцията и кой е от столицата...Нямате ли си по-интересни занимания...от това да спорите кои са по велики?

Тук не ставва въпрос за това кой от къде е!
Темата е какво мислим за самия град ''София''!!!

Спор няма,че темата е какво мислим за София....,но за жалост е заприличала на селски хоремак...

Иначе айде да пиша и аз по темата,за София...както всеки град си има и положителните и отрицателните страни!

axlbaby
10-11-2008, 19:42
Ооо дааа,най-после ми се отвори възможност да се изкажаа :D .София се напълни с кви ли не селяни от къде ли не,секи си прави каквото иска.Пълна лудницаааа,поне на мен ми е много неприятно.Навсякъде се блъскаш в хора няма място където да си на спокойствие просто не се трае... :)

Darkkiss
10-15-2008, 03:23
София е наи якия град де съм виждал но тея селяни просто го съсипват постоянно :-x :-x :-x :-x

селяци одете си на село!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x

Abigoria
10-15-2008, 12:18
Оо, я трайте... София е възможно най- отвратителното място в цяла България... :-x :-x Айде да ви видим след година как ще се душите в смог и ще бягате в провинцията... И кво й се радвате на тая шибаната София не мога да схвана... Вярно, музеи, ала бала... Ама ебахти аз въздуха! И водата ви съкс, нищо, че нашта има вкус на хлор- просто вашата е МРЪСНАА!! Молчета, магазинчета, ресторанти, Илиенци... Задръствания, безпаричие, цигания, джебчии... Бахти надутите пришки... :-x

HardcoreSyndrome
10-15-2008, 12:32
Тоя спор стана исторически :lol: :razz: :razz: :razz:

Swinkenhoffer
10-15-2008, 15:42
Оо, я трайте... София е възможно най- отвратителното място в цяла България... :-x :-x Айде да ви видим след година как ще се душите в смог и ще бягате в провинцията... И кво й се радвате на тая шибаната София не мога да схвана... Вярно, музеи, ала бала... Ама ебахти аз въздуха! И водата ви съкс, нищо, че нашта има вкус на хлор- просто вашата е МРЪСНАА!! Молчета, магазинчета, ресторанти, Илиенци... Задръствания, безпаричие, цигания, джебчии... Бахти надутите пришки... :-x
Бог да поживи всички селяндури, които мислят като тебе, и си стоят у райските кътчета с изворна вода и впрягове от породисти бели коне вместо коли. :lol:

Ivalinka
10-15-2008, 15:46
не ми харесва..няма никаква симетрия в този град...само отделни места стават..пък и е невероятно мръсно,пренаселено и пренатоварено... :-o

BulgariaZaBulgarite
10-15-2008, 16:53
То без това у БУлгаристано до некоя година че останат само цигание и чалгализирани булгаристанци, така че ебем ти софията

Bianca
11-01-2008, 10:10
София е наи якия град де съм виждал но тея селяни просто го съсипват постоянно :-x :-x :-x :-x

селяци одете си на село!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x
Точно пък ти ще казваш кой къде да иде. При положение, че ТВОЕТО държание е просташко и селяндурско. :) Поне така съдя по горния пост, хах.

The Ice-Cream Man:=]
11-01-2008, 11:07
едно голямо място,с едни "големи" хора..надути,тъпи,егоестичн и,невъзпитани,самовлюбени са повечето..плюс тва е мръсотия и 3/4 ..ако тръгна пеша от нас до даскало(Младост-Западен парк) сигурно ще стигна по-бързо от автобусите..и други такива нещица :?

Buhtaaa
11-01-2008, 11:11
Абе София си е Столица и това няма да се промени Софианци са си със софийски манталитет ,демек що съм от столицата значи съм голяма работа там си имат всичко и т.н. да де не всичко нямат си море заразлика от нас дето сме на пъпа на морето хаха но както и да е.. отсноно какво мисля за София .. ми само ще кажа че има три града в които искам да се преместя и София е третия подред ... причните не искам да ги изяснявам само ще кажа възможност за реализация ...поне в България

The Ice-Cream Man:=]
11-01-2008, 11:45
]едно голямо място,с едни "големи" хора..надути,тъпи,егоестичн и,невъзпитани,самовлюбени са повечето..плюс тва е мръсотия и 3/4 ..ако тръгна пеша от нас до даскало(Младост-Западен парк) сигурно ще стигна по-бързо от автобусите..и други такива нещица :?

Еми да го духаш...

пресели се в Монсекурово или Червен бряг! :-x

ее полеека де..ясно,че искаш примерче да дадеш ама спокойно ;)

Emilia18
11-03-2008, 13:29
Zna4i Sofia ne mi haresva kato grad za jiveene,taka ot vreme na vreme da hotq tam na gosti moje,ina4e az ne obi4am takiva ludnici.I tova 4e idvali hora ot cqla BG tam,kvo ot tova be,i vie ot sf da jiveehte v malak grad v koito nqma rabota i pari kvo 6tqhte da pravite,egati kak razsajdavate samo,dane mislite 4e na horata im e mn hubavo tam i za tova idvat.Az 1000000000000 pati predpo4itam spokoen i normalen grad,nito mn golqm nito mn malak.

Emilia18
11-03-2008, 13:37
ooo,molq......q si gledai tam tvoqta rabota az si kazvam kakvo mislq,znae6 li kolko mi dreme dali ti haresva ili NE....

Celence
11-03-2008, 13:45
Не, бе, Emiliq18... нали знайш, че тука хората са по-нисши от някои други особи ;)

Emilia18
11-03-2008, 13:53
Xa,da be..........

HardcoreSyndrome
11-03-2008, 16:16
На мен пък ми харесва! Айде нахранете ме :lol: :lol: :lol: 8-)

OtherDimension
11-03-2008, 16:24
изкарахте софия някакъв огромен мегаполис .. я се стягайте :lol:
обичам софиянците, които казват на тези, които не харесват столицата, че са с провинциално мислене, а те самите са такива, смятащи софия за някакъв огромен и развит град :)
всъщност тя си е същата кочина, в по-големи размери, каквито са и останалите градове
това е цялата истина
как не ги е срам разни индивиди от люлин да се тупат в гърдите какви граждани са, а хора, живеещи в центъра на големи и красиви градове били селяни? :lol:

Nam3less3
11-03-2008, 16:27
Предпочитам да живея в провинцията, и столица да е София, си има големи недостатъци, за разлика от провинциалните центрове, а и лично за мене е по-изгодно извън столицата. А и София има най-голям шанс да попаднеш на неприятен човек, който да ти създаде проблеми :-x

axlbaby
11-03-2008, 18:32
Zna4i Sofia ne mi haresva kato grad za jiveene,taka ot vreme na vreme da hotq tam na gosti moje,ina4e az ne obi4am takiva ludnici.I tova 4e idvali hora ot cqla BG tam,kvo ot tova be,i vie ot sf da jiveehte v malak grad v koito nqma rabota i pari kvo 6tqhte da pravite,egati kak razsajdavate samo,dane mislite 4e na horata im e mn hubavo tam i za tova idvat.Az 1000000000000 pati predpo4itam spokoen i normalen grad,nito mn golqm nito mn malak.

Поноже повечето хора разсъждават като теб,бягат от родните си градове и преселват София..Нямало работа-еми да като сичко живо бяга,защото е по-модно да си от столицата да не си ''селянин''.За това по бай Тошово време е било мн хубаво,имало е гражданство и не секи е можел да се мести от град на град и да има пустеещи градове.Сега какво дай цяла България да се пресели в София... :( И да какво толкова й харесвате град като секи град просто се води за столица,ако направят Пловдив столица сичко ше тича на там...

BulgariaZaBulgarite
11-03-2008, 18:46
всъщност тя си е същата кочина, в по-големи размери, каквито са и останалите градове

gsh
01-28-2009, 20:01
:razz: :razz:

AnIcHkAtA
01-28-2009, 20:19
Обичам я и ако ще цяла България да се пренесе, пак ще я обичам :-) .

JUSTDNB
01-28-2009, 20:42
София е мръсна и препълнена с коли и хора, обаче е толкова прекрасна, че ако беше живо същество щях да съм влюбена в нея!

:smt023 Daa.

hAshoo
01-28-2009, 20:55
София е гнусен град..Варна ще ви мине скоро,нашия град се препълни от софиянци и селяни..

hardball
01-28-2009, 21:00
^ Mr. Anderson... :D

Seducti0n
01-28-2009, 21:45
София е гнусен град..Варна ще ви мине скоро,нашия град се препълни от софиянци и селяни..

=D> Изказа се...
Столицата е София, следователно всичко останало е провинция.
Гнусен ни бил града-ако го обитаваше само коренното население, положението щеше да бъде много, ама много по-различно.
Градът ни изглежда по този начин, защото основно пришълците са тези, които цапат!

GREEN_OR_DEAD
01-28-2009, 22:07
Яжте ми чепа прости шопи _)_

MaLyKoLiU
01-29-2009, 03:02
Съгласен съм с gbemXXXII
Seducti0n Ако бяхте само коренно население в София щяхте да сте едва 50000 души... С никакво развитие на града... Нямаше да става нито за бизнес нито за туризъм... ;)
След като София става столица заради големия наплив на хора започва и града да се развива много бързо... докато в един момент не почнете да обиждате на селяни и да искате хората които са направили града ви толкова голям да се изнесат по селата си... :-o
Все ви се чудя защо трябва да се обиждате на селяни и граждани в такава малка страна като България ? Вместо да сме единни и да си помагаме, ние се обиждаме на селяни... :? Защо се делим на столичани и провинциалисти ? :?

П.П. "Всичко отдалечено от морето е провинция." 8)

SolusChristus
01-29-2009, 04:02
София е такава заради концентрираното развитие...

MostHated
01-29-2009, 07:37
не ми харесва единствено че е лудница а иначе е хубав град дори доста хубав

hAshoo
01-29-2009, 10:09
Във Варна се строй усвеселителен парк със скоростни влакчета,виенски колела и още такива в кв.Аспарухово..а вашето София Ленд защо го затвориха??Защото София съкс 8)

Disrespect
01-29-2009, 10:24
Във Варна се строй усвеселителен парк със скоростни влакчета,виенски колела и още такива в кв.Аспарухово..а вашето София Ленд защо го затвориха??Защото София съкс 8)

с това ли намери да се хвалиш бе, лешпер...

сега се похвали и с ледената пързалка в детския кът дето е 2 на 2 и вече не знам..

MentallyBlind
01-29-2009, 10:46
^Избиват комплексите натрупани в прованса. Истината е,че всички чакат да станат на 18 и да се засилят с москвича с цялата покъщнина към Орландовци или Люлин.

Seducti0n
01-29-2009, 11:15
Във Варна се строй усвеселителен парк със скоростни влакчета,виенски колела и още такива в кв.Аспарухово..а вашето София Ленд защо го затвориха??Защото София съкс 8)

:lol: От пръстите ли си изсмукваш примерите вече
Затварянето на София Ленд, не прави "София-съкс", казах ти вече, каква е основната причина. :wink:

Seducti0n
01-29-2009, 11:19
MaLyKoLiU,

В София хората идват с 2 основни цели-получаване на добро висше, намиране на добре платена работа или и двете едновременно.Мислиш ли, че някой силно го вълнува това какъв ще е неговия принос за града? Хората от провинцията идват за да получат, а не за дадат. :wink:
Нямам нищо против тези, живеещи извън София, нямам нищо против да идват наистина кадърни хора, но не и такива, които виждат в столицата ни само и единствено възможност за по-добър живот!

Darkkiss
01-29-2009, 14:52
нито ми се чете цялата тема нито нищо тфа с виенското колело напрао ставаш смешна!!! Търсих си снимките от Виена ма не можах да ги намера за да ти покажа какво лайно е тфа...
а иначе София е най-голямия град също така и Столица на БГ... Проблема на София е че всички скапани селяни с претенции за величие дойдоха в СФ.... Проблема защо всички мразят СФ е че по живково хора от провинцията не можеха да живеят в СФ...

Ако всички скапани селяни се раскарат от София 60% от преблемите на БГ ще се оправят още в първите 5 години...

TellMeYourName
01-29-2009, 14:57
нашият град е вашата столица.и? :D

MaLyKoLiU
01-29-2009, 16:36
Seducti0n Точно това казах, че ако не бяха хората от провинцията да идват да развиват бизнес в София и да печелят повече пари, сега София нямаше да има и 50000 човека... ;)

MostHated
01-29-2009, 17:11
София наистина е хубав град, ако се махнат някои квартали, и мангалята и те

Tokarev
01-29-2009, 17:40
софия е най-най осрания град веднага след Лом.

Jesus
01-29-2009, 17:59
Тва столицата си е бая голямо село :) Цените нереално високи, то на всякъде са нереално високи ама тук прекалено много. Единственото което ми харесва е че има много хубави момичета.

ScionOfStorm
01-29-2009, 18:17
Seducti0n Точно това казах, че ако не бяха хората от провинцията да идват да развиват бизнес в София и да печелят повече пари, сега София нямаше да има и 50000 човека... ;)

глупост неземна.

в София има достатъчно талантливи хора,неслучайно като дойдете селяните тука почвате работа в Плод и зеленчука или в градския транспорт...

принципно е малко крайно като обобщение това, ама само ще добавя, че повечето идващи в София в по-голямата част от случаите (млади хора, имам предвид), започват бачкане в Макдоналдс или Дънкин донътс. Лични наблюдения на мен и познати. Оттам нататък си вадете изводите...

П.П. не искам никого да обиждам, това са факти.

TheNewReligion
01-29-2009, 18:45
Във вестника пишеше, че само 1,4 милиона души живеят легално в София.

Seducti0n
01-29-2009, 18:45
Seducti0n Точно това казах, че ако не бяха хората от провинцията да идват да развиват бизнес в София и да печелят повече пари, сега София нямаше да има и 50000 човека... ;)

Защо не развиват бизнес по родните си места или, ако са твърде малко населени в околните областни градове?
Става така, че предлагането надвишава търсенето, отново печалбата е основен мотив, но дали въобще ще има такава не е ясно.