PDA

View Full Version : BoysOve... vie po mojete da dadete mnenie...



Lacey_66
10-02-2008, 19:33
:D :D :D Ами аз исках само да попитам BoYSoveTE .... що за поведение имат някой :D ... начи миналия ден с една от най-добрите ми фр ... бяхме с един наш фр :grin: и гледам ги че не са никак безразлични един към друг ... ама той хем е харесва ... хем по някав начин като че ли се опитва да е издразни .... и седим там в даскалото .... и само някви други две момичета бяха там и той докато се чудеше какво да направи за да можи мойта фр да му обърне внимание .... изведнъж кат ги видяя и вика " Охоо кви са тия момиченца" и на нея и стана едно тъпо някво ... :? и само седеше такъв и ги гледаше и хич нея слушаше докът говореше... просто човека наисина се прай на страшно интересен понякога .... :? Какво се опитва да напрай с тва поведение ... да не очква че тя ше му каже че и става неприятно кат прай така ... :D и естесвено аз съм тази на която тя казва всичко .... :? Постоянно гледам ... че кво ли непрай момчето за да може тя да е добре ... и изведнъж кат види че тя не е толкова лесничка в някой раотии ... и почва с тва тъпо държание ... :-o и като се замисля тва не се е случвало само на нея .. имах един фр и той някав такъв ..... :-o Таа МОМчеТа кво искате от момичетата бе :D :D :D незнам просто какво да посъветвам моми4ето :( шото и аз се 4уда страшно много на тва ... айде който се сети нещоо да казва ... и без тъпи коментарии мерси предварителнооо :-) :) :-)

Neftochimic
10-02-2008, 19:47
еее ай пък ти ся....
такива сме си.... (не вс де) кво да се прави... :>

hole
10-02-2008, 19:52
boysove? :lol:

BringYourOwnBeer
10-02-2008, 20:04
Еми то на момчето му става тъпо.
С две момичета, които явно според държанието което описваш не му обръщат внимание. Ако и двамата се харесват кажи на аверката си малко повече интерес към момчетo. Пък ако момчето се окаже че не харесва аверката еми тогава zarejete raotata s tva momche :)

Lacey_66
10-02-2008, 20:27
Еми то на момчето му става тъпо.
С две момичета, които явно според държанието което описваш не му обръщат внимание. Ако и двамата се харесват кажи на аверката си малко повече интерес към момчетo. Пък ако момчето се окаже че не харесва аверката еми тогава zarejete raotata s tva momche :)

:D тя че го харесва ... даа той същоо неяя :D обръщат си прекалено внимание ... само че ... мойта фр ... :? гледа да не избързва ... и не показва чак толко на момчето че го хар ... разбирам е мн добре и знам през кво е минала и че и е страшно трудно да се довери отново на някой .... :? :( аа относно държанието му :lol: ше взема да му се скарам :D :D :D :lol: :lol: :lol: непрекъснато са двамката :D мн ма радват :---) ама като се замисляя възможно е да го прави тва ... за да види реакцията на мойта фр :D и така да види дали и е все тая за негоо :lol: ддз знам ли кво му са върти в на тоя фр главата :D :-o :-P

ForeverYour
10-02-2008, 20:42
Ами моято мнение е, че незнае какво да направи какво да й каже и най лесния начин е да е издразни или да се направи на тежкар ... :? Свиквайте :-P

gPa3HuTeJl
10-02-2008, 20:44
boysove xHAXHAHXhAHXahxhahxhahxAHXhAHXhAx

BaiToq
10-03-2008, 05:18
Я сакам дъ кажъъъъ Нъ
bOYs4iiiittata i Girls444etata FFF
Да нИ пуСкЪЪЪти тупи тЕми.........
КуЧкЪ СЪм,ъмъ НиЕ ТФФФОЙТЪЪъъЪЪЪъъ.
ТуВА къМММ тЪпИтИИ КуМинтаРчитЪЪЪъъъ е???+"%/_:/=:+

Harum_Scarum
10-03-2008, 06:40
Я сакам дъ кажъъъъ Нъ
bOYs4iiiittata i Girls444etata FFF
Да нИ пуСкЪЪЪти тупи тЕми.........
КуЧкЪ СЪм,ъмъ НиЕ ТФФФОЙТЪЪъъЪЪЪъъ.
ТуВА къМММ тЪпИтИИ КуМинтаРчитЪЪЪъъъ е???+"%/_:/=:+
Брао :lol: 8-) 8-)

xxxSnowflakexxx
10-03-2008, 06:49
boysove? :lol:
:razz:

GregoryHouse
10-03-2008, 10:45
Е не ти си от някое ново село...такава писаница не бях чел...пък и като ви глеам възрастта то сиг на БойсЧТоУ още му не става пишленцето....пък като глеам вие имате акъл колкото той мензис...

dark_angel_7813
10-03-2008, 11:48
:shock: :shock: :shock: Мн СтЕ ТЪППИ БЕЕЕ :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: гледам мн помагате в тоя форум .. :shock: :lol: :lol: :lol: щО за боклуци сте повечето е 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) няяя са опрайте в тоя живот .... :-o :-o :-o :grin: :grin: :grin: :grin:

BaiToq
10-03-2008, 16:50
:shock: :shock: :shock: Мн СтЕ ТЪППИ БЕЕЕ :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: гледам мн помагате в тоя форум .. :shock: :lol: :lol: :lol: щО за боклуци сте повечето е 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) няяя са опрайте в тоя живот .... :-o :-o :-o :grin: :grin: :grin: :grin:
Само ти си боклук
тук,ние сме boys0ve 8-)

hgfh
10-03-2008, 19:08
boysove? :lol:

:lol: :razz:

p.s това ми беше първата реакция