PDA

View Full Version : На къде отиваме ... ?!? просто да споделя ....



Lacey_66
10-02-2008, 20:17
:? Нещо взех да се замислям напоследък ... като че ли не съм на мястото си .... на къде върви всичко ... по голямата част от тийновете ... вече не стаат за нищоо .. :? .. вместо да се замислят върху някоя цел ... и върху тва което искат ... те нон стоп кръшкат наляво надясноо ... пият пушат ... дискотеки ... кафета по цял ден ... :? не им ли омръзва ... :? Каква любов може да има ... на тези години ... :D не казвам че е невъзможно да има при някой .... но неможе така от втория ден да заобичаш някой ... за тва се иска огромно време .... тряя напълно да си опознал даден човек .... да го приемаш такъв къвто е .... да му имаш доверие както и той на теб .... да сте честни ... :? Всеки втори тийн вече е яко влюбен и страшно обичал еди кой си там .... и не можел да живее без него/нея... Как да не можее бе ... Всеки се замисли за най големия нещастник като не му е потръгнало в лювобта и почва да се самосъжалява ... и да казва колко бил гаден живота ... Не е така .... живота е нещо наистина прекрасно стига да знаем как да го изживеем пълноценно ... може да е труден понякога ... но нали е за това ... човек трябва да се учи ... от трудностите и грешките и да ги преодолява да се справяя ... :) Понякога си мисля че никой не е способен да обича .... тези думи в днешно време се казват като здравей ... здрасти ... :? Да НО ЗАЩООО ... ??? Какъв е смисъла да залъгваш така напразно някой ... първоо се почва с "оо Обичам те без теб немога .... " и след някой друг ден вече .... някви врагове такива .... :( Неразбирам как може да кажеш че мразиш човека на когото си казвал обичам те .... :shock: ... На всеки му се е случвало в даден момент да се самосъжалява и от личен опит знам че тва не е начина ... и до никъде няма да идеш така ... каквото станало станало .... ЖИВОТА НЕ Е ГАДЕН ...!!! ВИЕ СИ ГО ПРАВИТЕ ТАКЪВ ..... Просто се научете да бъдете по големи оптимисти .... и по малко песимисти... всичко е в мисълта ... :) ....
Другото което наистина неразбирам е тва че повечето ми приятели незнаят какво искат от живота .... :? страшно несериозни са ... в всяка една област .... :? :shock: Просто незнам на къде отиваме .... наистина неразбирам ... в какъв свят живея .... и гледайки всичко което стаа около мен ... всичко започва да ми стаа безразлично ... просто приемам всичко което се случи дали е добро или лошо ... приемам гоо .. и все едно нищоо ... без никви чувства един вид като че ли ми е писнало вече от тва и онва и вече ми е все тая .... :? Просто пишейки всичко тва исках да споделя .... и може би да посъветвам всички тийнчета .... да се замислят ... върху тва което искат и да го постигнат естествено .... и също така ... да не прекаляват с отрицателните мисли ... след някоя кофти случка .... :) Благодаря на тези които са прочели темата .... :-)

MartyParty
10-02-2008, 20:24
Някои тийнове са прекалено радостни и са решени да опитат от всичко докато му е време,други не искат да излизат и само си стоят вкъщи и си повтарят ,че никой не ги разбира,трети говорят несвързани философии като мен.Абе метъл да дрънчи и чалгата на слушалки в тартара :smt002 .

ForeverYour
10-02-2008, 20:45
Някои тийнове са прекалено радостни и са решени да опитат от всичко докато му е време.

Много правилно .... Аз примерно обичам да опитам от всичко което съдбата ми предлага. Все пак незабравяйте живеем ЕДИН ПЪТ !

haterkata
10-02-2008, 20:50
Някои тийнове са прекалено радостни и са решени да опитат от всичко докато му е време.

Много правилно .... Аз примерно обичам да опитам от всичко което съдбата ми предлага. Все пак незабравяйте живеем ЕДИН ПЪТ !

това не е оправдание да правим глупости,докато живеем единственния си живот във неспирни стремежи да го направим по добър.моят съвет е да МИСЛИТЕ с главите си :)

Wrathchild
10-02-2008, 20:51
Е бре, всичко опитали те. На по 13-14 и вече съдбата тооолкова много им е поднесла, че те вече са се наживяли, но нещо повече - те продължават да живеят за мига, уааау...
Божке, така като ви слушам, ще дойде един момент, в който ще видите, че няма да ви пука дали живеете 1 или 100 пъти, а ще се позамислите дали всяко ваше действие няма да доведе до лоши последствия в бъдеще. Ще видите. А ако не стане - много жалко.

ForeverYour
10-02-2008, 20:55
Някои тийнове са прекалено радостни и са решени да опитат от всичко докато му е време.

Много правилно .... Аз примерно обичам да опитам от всичко което съдбата ми предлага. Все пак незабравяйте живеем ЕДИН ПЪТ !

това не е оправдание да правим глупости,докато живеем единственния си живот във неспирни стремежи да го направим по добър.моят съвет е да МИСЛИТЕ с главите си :)

Глупости :? :? Това като го казах не узначава, че трябва да се замоубиеш за да видиш какво е или да убиеш някого ... :o :o

HONDA
10-02-2008, 22:19
И аз наблюдавам доста подобни "аномалии". Но вместо да ме правят безразлична, сакаш още повече ме надъхват. Аз искам да постигна нещо в живота си и бих направила всичко, за да осъществя амбициите си. Доста тийнова се опитват да бъдат, каквито не са, а е много важно да бъдеш себе си. Да преследваш мечтите си, да не се даваш на страховете си, да гледаш само напред. Малко останаха тези, които го правят. Това е ужасно тъжно. Нямам нищо против пушенето и пиенето, аз самата пуша много и пия често. За дискотеките съм с особено мнение, понеже сега са пълна скръб (поне в моя град). Не обичам да ходя по такива места, предпочитам домашни партита. Обичам и съборите, често ходя и на събирания извън града, с познати от други градове (понеже приятеля ми е от друг град и всяка седмица сме заедно някъде, не само в неговия град). И въпреки всички тея дивотий намирам време за учене, кормуване, курсове (заради матурите). Обичам да се забавлявам, сега е времето за това, но сега ми е времето и да предприема нещо за бъдещето си. Просто трябва да се съчетаят някак си.

"Когато човек се откаже от мечтите си, животът му става безсмислен. Ето защо аз ще продължа да следвам свойте цели до последния си дъх!"
Соичиро Хонда

Harum_Scarum
10-03-2008, 05:03
Някои тийнове са прекалено радостни и са решени да опитат от всичко докато му е време.

Много правилно .... Аз примерно обичам да опитам от всичко което съдбата ми предлага. Все пак незабравяйте живеем ЕДИН ПЪТ !

това не е оправдание да правим глупости,докато живеем единственния си живот във неспирни стремежи да го направим по добър.моят съвет е да МИСЛИТЕ с главите си :)

Глупости :? :? Това като го казах не узначава, че трябва да се замоубиеш за да видиш какво е или да убиеш някого ... :o :o



Брао бе брао бе :D

BaiToq
10-03-2008, 05:11
Сички сти мноу мъдри.

mynichka
10-03-2008, 07:18
И ти сега кажи , че не си и от тия ! :razz:

dark_angel_7813
10-03-2008, 11:51
:D :D :D ТЪпаЦиииииииии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Chawder
10-03-2008, 12:19
Просто се научете да бъдете по големи оптимисти .... и по малко песимисти... всичко е в мисълта ... :) ....
.... и гледайки всичко което стаа около мен ... всичко започва да ми стаа безразлично ... просто приемам всичко което се случи дали е добро или лошо ... приемам гоо .. и все едно нищоо ... без никви чувства един вид като че ли ми е писнало вече от тва и онва и вече ми е все тая .... :?
Тук не се ли противоставяш сама на себе си? Хем си оптимист, хем като че ли ти е все едно.
И най-отличителната черта на пубертета, е че не знаеш какво искаш. Да бъдеш объркан. Е т'ва си е..нема какво да се косиш..всеки е минал/ще мине/минава по този път!

mozyk
10-03-2008, 15:24
НА ДЪЛБОКО ОТИВАТ... КВО ТИ ПУКА ???

tarataika
10-03-2008, 15:34
Хора всякакви...но си права..не само за едно от нещата..гледай темите във форума - всеки пита за глупости, занимават се с простотии...и твоята не е първата тема на възмущение...но това нищо не променя..за жалост, а светът можеше да е много по-добър, защото предполагам, ще се съгласите, има голяма доза истина в това, че вс си е до родители - те създават децата, само и единствено от тях зависи, от техните решения, какъв човек създават - с примера който дават, с решенията, които взимат. Всяка една постъпка е важна. Много от тях не се раздават на сто процента - и след това, каквито родителите, такива и децата...а се замисли, когато днешната младеж започва да създава семейство какво ще стане...азо за себе си съм решила, още отсега, въпреки, че е доста рано - на моите деца компютър ще предоставя, но без никакъв интернет...поне до 16...строго може да е, но виждам какво се получава при повечето от тоя интернет, сайтове за запознанства - когато аз бъда майка, ще се раздавам на 110 процента, за да създам отговорен, обществено ангажиран човек, с мнение, със съвест - стойностен...

anonimka15
10-03-2008, 15:43
taq tema e aboslutna burkotiq...ti tolkova si se zadulbo4ila v jivota,4e napravo ne znam...ama kara go po-vedro,ako si4ki kato tebe mislehme nqmashe da e int ... kakvi sa tezii zadulbo4eni misli..misli za neshto seriozno(u4ene) ii drygoto bih kaazala JIVEI DEN ZA DEN.Za tfa sushstestvuva taq vuzrast..ne za da q izjivqvame vuv podobni misli..ne 4e ne sum se zamislqla i az...ama karai go po-leko..i za vuprosa s lubovta tii nqkoga naistina haresvala li si nqkoi,kamo li imala li si gadje,shttoto moje bi si ot mnogoto povurhnostni hora,koito sre6tam tyka :x sushtestvyva istinskata lubov na kolkoto i da si ii e kazano LUBOVTA NQMA GRANICI dori vuv vuzrastta!

sasha_90
10-03-2008, 15:52
Отиват на където си искат.И не всички тийнове ходят по дискотеки,пушат,пият,но наистина има много такива.Мислят си,че като налапат цигарата,хванат чашата с питието и си мислят за голяма работа,а не е така.Техен си проблем.Всеки може да прави каквото си иска.А ти гледай да сбъднеш твоите цели,ако имаш такива.

ifeto95
10-03-2008, 15:56
Абе немога да разбера едно нещо .. 13-14 годишните са пикли и пикльовци .. а 15 годишните .. са по-мъдри повече са видяли от живота :? .. е то малко смешно става .. е мое мнение .. на 13 съм и мисля по същия начин като приятелките си .. ( които са по-големи от мен с по 2 - 3 години ) ..

По темата : И аз мисля , че е тъпо след като те е зарязало гаджето , да се напушиш , надрусаш , напиеш .. да си прережеш вените .. и да скочиш от някой блок .. :-o
Съученичките ми са лигли .. да типични лигли и много се дразня .. :o също като вас .. "по-големите" .. и аз не разбирам много неща .. както всеки един от вас у момичетата и момчетата на по 13-14 .. тва си е нещо .. като да покажеш колко си важен .. като се отваряш или надуваш .. абе .. аз отдавна не ми се занимава като пораснат ще се оправят .. ( може би ) ! :?

Пак повтарям не ми е ясно защо .. 13-14 годишните са толкова жалки пред 15 годишните .. :?

Abbie_Broken
10-03-2008, 16:09
Пф.. Някои тийнове живеят за тфа да са най великите в даскало, да се ебЪт и да сменят гаджетата кат носни кърпички и въобже не е им пука кфо ще стане с тях като пораснат. Не се ли замислят кфо ще стане с тях ако продължават така?? Признавам, аз също се забавлевам, пия и т.н., но с граници и да, пука ми за бъдещето ми. Признавам, че и аз понякога си мисля, че живота е гаден, но тфа е моментно, когато съм супер сдухана...
А такива дет преиграват и почват да страдат за глупости са тъпи повърхности лигли. За жалост аз познавам мн такива и в последно време срещам се повече провалили се хора...
Ама пък кфо ми пука те кфо са?? Нали аз си знам, че съм си добре. Така, че и ти гледай да не им обръщаш внимание.

Bee*
10-03-2008, 16:11
Така е,но нищо не можеш да промениш.
Ти гледай себе си и преследвай това,което искаш,
пък другите да си чупят главите.

HardlyAwakened
10-03-2008, 16:25
еми......... нз ..... ма не го прочетох тфа....

Прочети го, може да доловиш някоя нова думичка в царството на пайжините

samoubiika
10-03-2008, 16:40
:? Нещо взех да се замислям напоследък ... като че ли не съм на мястото си .... на къде върви всичко ... по голямата част от тийновете ... вече не стаат за нищоо .. :? .. вместо да се замислят върху някоя цел ... и върху тва което искат ... те нон стоп кръшкат наляво надясноо ... пият пушат ... дискотеки ... кафета по цял ден ... :? не им ли омръзва ... :? Каква любов може да има ... на тези години ... :D не казвам че е невъзможно да има при някой .... но неможе така от втория ден да заобичаш някой ... за тва се иска огромно време .... тряя напълно да си опознал даден човек .... да го приемаш такъв къвто е .... да му имаш доверие както и той на теб .... да сте честни ... :? Всеки втори тийн вече е яко влюбен и страшно обичал еди кой си там .... и не можел да живее без него/нея... Как да не можее бе ... Всеки се замисли за най големия нещастник като не му е потръгнало в лювобта и почва да се самосъжалява ... и да казва колко бил гаден живота ... Не е така .... живота е нещо наистина прекрасно стига да знаем как да го изживеем пълноценно ... може да е труден понякога ... но нали е за това ... човек трябва да се учи ... от трудностите и грешките и да ги преодолява да се справяя ... :) Понякога си мисля че никой не е способен да обича .... тези думи в днешно време се казват като здравей ... здрасти ... :? Да НО ЗАЩООО ... ??? Какъв е смисъла да залъгваш така напразно някой ... първоо се почва с "оо Обичам те без теб немога .... " и след някой друг ден вече .... някви врагове такива .... :( Неразбирам как може да кажеш че мразиш човека на когото си казвал обичам те .... :shock: ... На всеки му се е случвало в даден момент да се самосъжалява и от личен опит знам че тва не е начина ... и до никъде няма да идеш така ... каквото станало станало .... ЖИВОТА НЕ Е ГАДЕН ...!!! ВИЕ СИ ГО ПРАВИТЕ ТАКЪВ ..... Просто се научете да бъдете по големи оптимисти .... и по малко песимисти... всичко е в мисълта ... :) ....
Другото което наистина неразбирам е тва че повечето ми приятели незнаят какво искат от живота .... :? страшно несериозни са ... в всяка една област .... :? :shock: Просто незнам на къде отиваме .... наистина неразбирам ... в какъв свят живея .... и гледайки всичко което стаа около мен ... всичко започва да ми стаа безразлично ... просто приемам всичко което се случи дали е добро или лошо ... приемам гоо .. и все едно нищоо ... без никви чувства един вид като че ли ми е писнало вече от тва и онва и вече ми е все тая .... :? Просто пишейки всичко тва исках да споделя .... и може би да посъветвам всички тийнчета .... да се замислят ... върху тва което искат и да го постигнат естествено .... и също така ... да не прекаляват с отрицателните мисли ... след някоя кофти случка .... :) Благодаря на тези които са прочели темата .... :-)


ifeto95 не си ли се замисляла,че приятелките ти са малоумни??
8-) е...шегувам се ;д това че можеш да четеш мислите на приятелките си,не значи че си умна колкото тях...все ми е на ума,че една 12 годишна ше ми говориш за ретината на окото,така както би могла да говори една 16 годишна :-P това да се мислиш за умна е спр надуто!оправи си самочувствието!...това,че мразиш лиглите... (боу)
защо са ми жалки 12-14 годишните ли?защото съм 15 годишна може би ;д;д; не...заради мнозинството...ОГЛЕДАЙ СЕ!човек си гради мнение гледайки мнозинството...понеже неможеш да съдиш по 1 човек,по външния му вид,затова съдиш по група хора по стила им и начина им на говорене и мислене...тъпи деца...нищо незнаят за света!не че ние-'по-големите' знаем!90% от тийнейджърите в интервала 12-14г. са ебати путките ебливи!немога да ти опиша какви малки курвета са!и по-скоро говоря за МОМИЧЕТАТА в този интервал...момчетата не ги закачам!темата не е за теб все пак,а това че се обиждаш от думите на умния автор на темата само показва,че си такава!нали претендираш,че си пичка?кфо ти пука за кфа те мислат!?нали си се знаеш ти кфа си :?


по темата: lacey_66,шапка ти сфалям!ти си ебати умното копеуе!подкрепям всяка една казана дума от теб!малко не съм съгласна с това което каза зааа любовта и че днешно време няма любов...може би има...но едва ли много хора я чувстват истински!прав/а си,че днес 'обичам те' се раздава като топъл хляб...чувства,не чувства-казва го!нали иска да я/го задържи...всички твърдят,че биха умрели за някого,но незнаят какво е да съжаляваш до такава степен,че да искаш да умреш...едва ли са изпитвали истинска любов за тези 12 години...все пак житейския опит се трупа с годините,а на 12 си едва дете!какво разбирате вие от любов?какво знаете ВИЕ за приятелството,какво можете да кажете във ваша защита?..поогледайте се!във форума всяка 2ра тема в подфорума "СЕКС" е от 11-13 годишна и се оплаква дали не е бременна,ако се изпразни в устата и ше забременее ли и всякви такива...моля ви!образовайте се и тогава претендирайте,че разбирате и можете повече от един човек примерно на 15 години!за да отхвърляш едно твърдение трябва да имаш неуспорими доказателства...а днешната младеж няма такива!едва ли ти 'ифе' имаш!едва ли можеш да ми докажеш,че разбираш и знаеш повече от автора на темата,примерно!едва ли можеш да докажеш,че си толкова умна колкото си мислиш!ако го докажеш,ако покажеш че не си една от тях-евала,но до тогава си оставаш в този т.н 'един дол дренки'!!

това е моето мнение!не ме интересува,кой ще се обиди и кой не!дали ми пука за вашето мнение?-не.не ми пука защото друго освен клевети и критики не бих могла да чуя!още веднъж (боу) за мастера написал темата!

play_life
10-06-2008, 18:59
Хаха незнам накъде отиваме... ама всичко се промени и незнам защо :shock: преди те харесваха по характер.. ОБИЧАХА ТЕ ся к`во казва ми че ме обича и след няма и един месец ОБИЧАМ друга.. и то т`ва е срещано повече при момчетата.. не чесно странно.. Не мога още да разбера .. Важно е да си хубаф да имаш сякви неша по ръката.. да си ацки много грим и до си скелет.. е т`ва за мен не е момиче.. а момчетата-- някви мусколести.. с ADIDAS маратонки и анцунг.. напомпани отсякаде 8-) е не че не са хубави ама то едно и също да гледаш по улиците постоянно .. Баналноо :-o пък ако не си такъф си просто ОЛИГОФРЕН !!! 8-) 8)