PDA

View Full Version : Kakvo da pravq be, pisna mi



xSaShEtOx
10-02-2008, 20:49
Kakvo da pravq s momiche koeto obicham adski mn, no tq e vlubena v dr momche. Daje i neznam za kakvo si misli. Pishe si samo s men v skype, ogovori si samo s men v daskalo, no kato i kaja che q obicham mn mn, tq vse mi kazva che ne me zaslujava. Pokanih q na kafe, zabihme se, no na sledvashtiq den beshe mn pritesnena kato me vidq v daskalo. Priqteli sme ot mn vreme, no az prosto ne moga da buda priqtel s neq. Naistina q obicham mn i zatova se chudq da q pokanq li pak na kafe, zashtoto tq shte znae za kakvo shte i govorq. Omruzna mi da pravq purvata stupka, zashtoto pochvam da se chuvstvam nahalen i e e strah nqkoi den prosto da spre da si govori s men.

Wrathchild
10-02-2008, 20:52
Ами явно момичето не иска да си й повече от приятел. То е много трудно да се сетиш...

xSaShEtOx
10-02-2008, 20:55
da, ama zashto togava shte mi kazva che e mn vlubena v drufo momoche vupreki che znae che nikoga nqma da bude s nego.

gPa3HuTeJl
10-02-2008, 20:56
Бой... :booooomb:

Wrathchild
10-02-2008, 20:57
Сигурно защото наистина е така. Тя ако искаше да е с теб не се ли замисли, че щеше да казва, че е влюбена в теб? Или да ти се обяснява като на малоумен, че момичето харесва друг и го казва, защото не харесва теб? Или просто иска да вземе да те свали на земята и да разбереш най-сетне, че... НЕ ТЕ ИСКА!

ForeverYour
10-02-2008, 20:58
Дай и време ... "Само времето толкова велико, за да разбере любовта"

Drebs
10-02-2008, 20:59
Откажи се.
Определено не те иска.

ForeverYour
10-02-2008, 21:01
Откажи се.
Определено не те иска.

хаха мн лесно се отказвате вие ](*,) ](*,) .... нямам думи и хората са дошли за вашето мнение и съвет .... :-o :-o

Wrathchild
10-02-2008, 21:03
Ами ето го мнението бе, мила. Мнението ми е, че трябва да се откаже. Съвета е да го направи. Какво повече искаш?
Имаш ли идея колко е досадно, когато казваш 'НЕ!', другия да разбира 'Давай, давай, тичай още по мене'...

Drebs
10-02-2008, 21:05
Откажи се.
Определено не те иска.

хаха мн лесно се отказвате вие ](*,) ](*,) .... нямам думи и хората са дошли за вашето мнение и съвет .... :-o :-o

Ами да си напише на челото,че не го иска ли,за да го проумее??
А и ако продължава да се "бори" най-много да загубят дори приятелската си връзка. ;)

ForeverYour
10-02-2008, 21:06
Ами ето го мнението бе, мила. Мнението ми е, че трябва да се откаже. Съвета е да го направи. Какво повече искаш?
Имаш ли идея колко е досадно, когато казваш 'НЕ!', другия да разбира 'Давай, давай, тичай още по мене'...

Според мен това което описа гора щом "само с него си чатил, приказвал..."" и други за мен има надежда, имал съм такъв случай.... от 2 години е познавах 1 месец ме одрязваше, но накрая ходихме 7 месеца....

HONDA
10-02-2008, 22:00
Омръзнало ти е да правиш 1вата крачка... Бъди сигурен, че и тя няма да я направи. Просто не иска да е с теб. Откажи се.

da, ama zashto togava shte mi kazva che e mn vlubena v drufo momoche vupreki che znae che nikoga nqma da bude s nego.
Няма значение, че няма да е с него. Тя е влюбена в друг, не в теб, какво от отва с кой ще бъде и с кой няма...

Lysander
10-03-2008, 06:47
Ама и вие сте едни окуражители....! :x Няма пък, аз ще ти кажа да продължаваш в същия дух, а наистина след време, както бяха казали по-горе, може и да стане работата.

mynichka
10-03-2008, 06:50
няма смисъл да се бориш за нея

terry
10-03-2008, 06:53
Според мен трябва да оставиш нещата така както са.