PDA

View Full Version : време ли е за тест?



who cares?
10-03-2008, 09:41
Имам редовен цикъл от няколко години.Последните две години ми идваше винаги или през 27,или през 29 дни.Никога и поради никакви причини не ми е закъснявал,въпреки че се е случвало да съм под сериозен стрес.Този месец обаче ми закъснява вече с осем дни.Имах си стандартните при мен симптоми,само че така и не ми дойде.С приятеля ми сме го правили доста пъти последния месец,но винаги сме използвали презервативи(които обаче за съжаление не винаги е проверявал).Много започнах да се притеснявам,защото преди две седмици за няколко дни усещах тежест в гърдите,а сега ми се ходи много по-често до тоаллетната,в сравнение с преди.Вече четири месеца сме заедно и досега не ми беше закъснявало с нито един ден,а сега...Приятелят ми ми се смее,че съм се притеснявала излищно,понеже винаги сме ползвали презервативи,но дните си минават,а на мен така и не ми идва...Вие как мислите?Трябва ли вече да си направя тест?Или наистина се притеснявам излищно?

mynichka
10-03-2008, 09:48
аз си правя тест всяка седмица ..не за друго ами просто за да съм си спокойна ...нищо не ти коства да си направиш един тест и да знаеш ..а не всяка сутрин..ще ми дойде или няма да ми дойде

mishaaa
10-03-2008, 11:31
Какво ти пречи да си направиш един тест? С нищо няма да ти навреди.
УСПЕХ! :)

sexita
10-03-2008, 11:54
Амиии...теста се прави 2 седмици след рисковия акт...значи... :-o ти не знаеш кога е било,защото може да е станало инцидентно...
Абе...ако искаш...изчакай още 2-3 дена и си направи ;)
Мисля,че няма да има проблем,но можеш да го повториш пак ако не ти идва...защото може да не е верен

И ако икаш...провери това http://www.predainatatak.bg/news/about62.html

DeCuTo0
10-03-2008, 21:32
еми ако чакаш може след 9 месеца да разбереш какво си чакала :-o

angellove
10-03-2008, 21:35
Щом с 8 дена ти закъснява, мисля че можеш да си направиш тест. Пък и от опит глава не боли. :)

DulceGatito
10-04-2008, 08:54
Щом с 8 дена ти закъснява, мисля че можеш да си направиш тест. Пък и от опит глава не боли. :)

:)

Giva
10-04-2008, 09:28
Направи си,така ще се успокоиш.Може от притеснението още повече да ти закъснява.

who cares?
10-04-2008, 12:36
Благодаря на всички за съветите :mrgreen: .Днес сутринта си взех "Клиър Тест "-трудно ми беше с резултата,освен контролната линия се появи розово оцветяване на мястото на втората черта и толкова незабелижима чертичка,че без очилата не бих я видяла :shock: .Взех си тест на "Престо"-същата работа,има втора черта,но и тя е с лупа да я гледаш,дори не е розова и изглежда прозрачна.Взех си тест и на "Шуър Чек",уж да съм сигурна,той пък излезе отрицателен.И аз сега незнам на кои тест да вярвам и какво да правя.Да си взимам ли още тестове и кога?На някой друг случвало ли му се е да има толкова различни резултати от тестовете и какво трябва да се направи в такава ситуация?

gia_sena_mono
10-04-2008, 14:14
Vij, mila, i az sym v po4ti sy6tata situaciq- idva mi prez 23 do 28 dni,a sega e ve4e 29 den,imam priznaci,4e 6te mi idva-poduti gyrdi,bolqt me zyrnata,poqviha mi se pypki (kakto vseki pyt),no ne mi idva.
Sno6ti si napravih test i be6e otricatelen,za vseki slu4ai 6te si napravq o6te edin.
Ne e staval gaf,za6toto posledniqt pyt pritelqt mi ne uspq da svyr6i,no mnogo me pritesnqva tova s predeqkulacionnata te4nost - dali i ot neq moje da stane ? (da,znam ima mn takiva temi)

Nadelina
10-04-2008, 14:18
Testa pokazva pravilno 7 dni sled polovia kontakt, a shtom ti zakasnqva s 8 dni, znachi sa minali tia 7 dni. Napravi si test, za da si po-spokoina.

GerYy
10-04-2008, 16:10
Щом с 8 дена ти закъснява, мисля че можеш да си направиш тест. Пък и от опит глава не боли. :)

+1 :)