PDA

View Full Version : Да изляза ли с него или с цялата компания?



DarknessAngel
10-03-2008, 10:09
Здравейте . Та така ... от около месец харесвам едно момче и от 2 седмици той започна да се събира в нашата компания, отначало се гледахме с усмивка в послествие аз и най-добрата ми притятелка се прегръщахме и се цункахме с него по бузката за чао,най-добрият му приятел ми каза,че искал да ходи с мен,но тъй като е шегаджия от начало не можах да повярвам . В последните дни ходихме хванати под ръка - аз от едната му страна - най-добрата ми приятелка от другата, но тя си има гадже,а мисля,че той я харесва .
Та тя ми предложи в събота да кажем че отиваме тримата на кино,а в последния момент уж да ми се обади и да не дойде и да изгледаме Филма двамата,а и лунапарка е в града и мисля,че му се ходи. Та въпроса ми е като за начало да отида ли или да отидем цялата компания около 10 човека?

GregoryHouse
10-03-2008, 10:50
Отговора е просто ОЧЕИЗВАДЕН ... ако ще го сваляш за кфо са ти още 10 изруда на главата ? Ти само пред него ще се спечеш камо ли пред тях...

dimitar_ak
10-03-2008, 11:22
То няма нужда и от постановки. Щом го харесваш го покани директно.

ForeverYour
10-03-2008, 11:56
Действай докато не е станало късно !!!! Ще си испуснеш шанса а ако тази така начена приятелка ти е наистина такава и кажи и тя ще се отдръпне !

NaNa_SladuRana
10-03-2008, 12:20
говори с него,понякога един разбовор променя всичо.Това с постановката е лоша идея :)

<Alexa>
10-03-2008, 12:26
Направо го покани да излезете.Нагласените неща винаги се провалят :?

anonimka15
10-03-2008, 15:25
off syper poznatoo...abe mai nai-dobre samo s nego :?

tarataika
10-03-2008, 15:28
ами отидете компанията, той ако е навитак, сто процента ще ти го покаже, напр като те дръпне настрани, за д сте само двамата, успех

snejana67
10-03-2008, 15:38
:-o покани го открито не разигравай театър :-o :-o

angellove
10-03-2008, 21:16
Много ясно, че двамата. Ситуациите с много хора са винаги по-различни от тези, когато сте сами.
Може да не е от хората, които харесват явното показване на чувства(хей, всякакви индивиди ги има). Затова отивайте двамата, а щом те е срам да го поканиш сама... еми, макар и да е глупаво пробвайте с постановката пък да става каквото ще. :)

GregoryHouse
10-03-2008, 21:21
ами отидете компанията, той ако е навитак, сто процента ще ти го покаже, напр като те дръпне настрани, за д сте само двамата, успех


А ако е сдухан навитак? И не я дръпне ?! Тогаа ко прайм ...духаме супата?