PDA

View Full Version : сайт за запознанства-размер на снимките



HAGVXSXVH
10-03-2008, 11:05
Е да ви попитам знаете ли в кои сайт за запознанства има възмножност да си сложеш снимка с размери до 2мб поне или повече,защото се оптах да си напрая в аха.бг но излиза,че трябва снимката да е дори под 300кб..а мен това не ме устройва ,защото повечето ми снимка са с цифров и са по около 2мб..малко дълго се получи,но благодаря ако някои прочете и помогне :)
п.п.-аз сега се реших да си направя регистрация посто за разнообразие и ще ми е за 1път и за това не съм запозната..

MajeStic
10-03-2008, 11:33
Е да ви попитам знаете ли в кои сайт за запознанства има възмножност да си сложеш снимка с размери до 2мб поне или повече,защото се оптах да си напрая в аха.бг но излиза,че трябва снимката да е дори под 300кб..а мен това не ме устройва ,защото повечето ми снимка са с цифров и са по около 2мб..малко дълго се получи,но благодаря ако някои прочете и помогне :)
п.п.-аз сега се реших да си направя регистрация посто за разнообразие и ще ми е за 1път и за това не съм запозната..

Така или иначе в aha.bg снимките се оразмеряват до 550 pixel-a width/height. Променят снимката да е на максимум 550 pixel-а на width или height и запазваш в .jpg формат. Не вярвам да стават повече от 250kb

favourite_girl
10-03-2008, 11:35
ами то в повечето сайтове мисля че е така,но можеш да си смалиш снимките с някоя програма..и с paint става.. отваряш снимката натискаш crtl и w и променяш размера там на 50 или 30 и така би трябвало да можеш да ги качиш на всякаде :)

HAGVXSXVH
10-03-2008, 11:53
мерси много :-) :-)

HAGVXSXVH
10-03-2008, 12:11
абе аз ти казвам какво ми изписва,пък не знам :) и не за сега съм напълно добре

MajeStic
10-05-2008, 07:43
E ... аз не препоръчвам да се смалява с Paint. Аз използвам Irfan View... много малка и луда и върши супер работа 8)