PDA

View Full Version : моля за съвет :[



sisietuyu
10-03-2008, 11:46
от 3 седмици ходя с едно момче той е на 24 аз на 18 прекарваме си супер аз мн го харесвам обаче последната му връзка беше много дълга повече от година и той ме каза че за момента не може да ми предложи нищо сериозно защото е много объркан и че щял да ме разбере ако реша да прекратя ввръзката макал че не му се искало разбирам го и мисля че още има чувства към бившата си но просто в началото се държеше спр яко с мен постоянно се чувахме излизахме а след като ми каза това е по особен на настроения и се държи странно примерно обажда ми се накав спр мил и нали ко праш бебче някакви такива спр готени неща и в същото време след 1-2 часа в скайп се държи спр тъпо даже няколко вечери и лека нощ не ми каза пак преди ако не седнех вечерта на компа се почваха смс-те незннн а още ходим и не мога да разбера дали е с мен защото ме харесва или просто да е с някоя да си отбива времето и да забрави бившата въпреки че е страхотен човек и не вярвам да е така но незн вие какво мислите

nejnaDROGA
10-03-2008, 11:59
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o


Сега по темата:Ми аз ти предлагам да се разделите за известно време ... Нека приятелят ти остане сам и реши дали иска да е с теб.От личен опит ще ти кажа,че щом някое момче/момиче е ходило с някоя/някой над година и дори след раздялата още изпитва някакви чувства значи ти си само за утреха...След време може бившата му да поиска да се съберът отново и тоя ще те за*бе (и аз съм постъпвала така и мои приятели/познати също,а и сигурно доста съфорумници) ... Освен това той сам ти е казал,че за момента не може да ти предложи нищо сериозно,т.е. това за него не е сериозна връзка ...

ForeverYour
10-03-2008, 11:59
Нормално е аз скъсах с бившата преди 2 месеца и още имам чувства. Дай му време. Хората са казали: "Ако на един човек му дадеш свобода и той се върне при теб - ТВОЙ Е !, ако не значи никога не е бил" Успех

ForeverYour
10-03-2008, 12:01
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o

Това можеше да си го запазиш за себе си .... Не беше нужно ! :x

Chawder
10-03-2008, 12:05
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o

Това можеше да си го запазиш за себе си .... Не беше нужно ! :x

Хм...Напротив, беше!

Chawder
10-03-2008, 12:06
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o


Сега по темата:Ми аз ти предлагам да се разделите за известно време ... Нека приятелят ти остане сам и реши дали иска да е с теб.От личен опит ще ти кажа,че щом някое момче/момиче е ходило с някоя/някой над година и дори след раздялата още изпитва някакви чувства значи ти си само за утреха...След време може бившата му да поиска да се съберът отново и тоя ще те за*бе (и аз съм постъпвала така и мои приятели/познати също,а и сигурно доста съфорумници) ... Освен това той сам ти е казал,че за момента не може да ти предложи нищо сериозно,т.е. това за него не е сериозна връзка ...

Напълно съгласна съм с теб!

ForeverYour
10-03-2008, 12:07
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o

Това можеше да си го запазиш за себе си .... Не беше нужно ! :x

Хм...Напротив, беше!

Ауе кво ви става ле ? вие малумни ли сте ? божее ми неможе да пише и кфо от това ?! Дошла е за съвет, не да й правите забележки как пише. Аз как е разбрах от 1-вия път, май вие сте неграмотни ....

soul1199
10-03-2008, 12:22
dai my vreme,moje bi ima o6e 4yvstva kum biv6ata,ne my dosajdai

nejnaDROGA
10-03-2008, 12:35
Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я усмислих :shock: :? :o

Това можеше да си го запазиш за себе си .... Не беше нужно ! :x

Хм...Напротив, беше!

Ауе кво ви става ле ? вие малумни ли сте ? божее ми неможе да пише и кфо от това ?! Дошла е за съвет, не да й правите забележки как пише. Аз как е разбрах от 1-вия път, май вие сте неграмотни ....
Ако аз бях неграмотната щях да пиша като авторката!!!А това,че 3 пъти й четох поста не значи,че съм неграмотна :lol:
П.П.Използвай Уикипедия и провери значението на думата "неграмотен" :lol: (тъкмо и ти ще разбереш каква/какъв си)

dimanushka
10-03-2008, 13:23
[color=red][b]Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я Усмислих :shock: :? :o
еми ти и казваш че е неграмотна а пък не виждаш че в същото време правиш правописни грешки. като ще го казващ поне гледай да си личи че си компетентна по въпроса...

tarataika
10-03-2008, 13:33
аз мисля, че трябва да бъдеш по-търпелива, ако имаш сериозни чувства, да го разбереш

ForeverYour
10-03-2008, 14:31
[color=red][b]Какво мисля ли?!Мисля,че за 18 годишна си доста неграмотна!!!Да оставим правописа на една страна,но поне някоя друга точка или запетая да беше сложила бе!!! :shock: :-x Три пъти четох темата и едвам я Усмислих :shock: :? :o
еми ти и казваш че е неграмотна а пък не виждаш че в същото време правиш правописни грешки. като ще го казващ поне гледай да си личи че си компетентна по въпроса...

Няма смисал да се караме за такива неща!! Това е форум за проблеми при тинейджерите ! а НЕ ЗА КОЙ КАК ПИШЕ !!! He}|{Ha_Dpo|`a за мен ти си поредната овца... Моляте не прави критики повече, кой как пише, нито аз, нито ти пишем перфектно, затова замълчи ! Ставаш смешна :grin: :grin:

snejana67
10-03-2008, 15:59
:-o недеи да таиш големи надежди ,явно той още не е наясно с чувствата си,не го притискай :-o :-o