PDA

View Full Version : Айде да се отдалечим от сдуханите теми да се порадваме!!



ForeverYour
10-03-2008, 12:19
Права тази тема за които им е писнало да четата теми и да им става гадно за другите, но и да не забравяме, че форума е за това. Нека секи напише своето мото, любима песен, нещо интересно за себеси кои са му били най големите издънки и подобни..

Надявам се да ви хареса .... :-P :-P

ForeverYour
10-03-2008, 12:24
Моето мото е "Печели без да се хвалиш, и губи без да се оправдаваш". Любима песен "Enigma - Gravity of love" Ако не сте е чули свалете си е сигорно ще ви хареса... :grin: Мойте издънки са много. Ще кажа една на кратко.. Един път с мой приятели, бехме на купон и тогава харесвах едно момиче, тъкмо щехме да тръгнем.... но бех се напил много и тогава ми беше лошо повръщаше ми се, та и си е бех гушнал и тогава се ...... в/у неа... Беше мн гадно, после ме беше срам да зилезна неколко седмици, но всичко мина ...

Chawder
10-03-2008, 12:40
^^ пише се сигУрно и моИте.
Хехе, харесва ми мотото ти! Моето не е точно формулирано(:, но все пак: "Stand up and fight!" от една песен го взех, а другото е винаги да посрещам неволите с усмивка на лице:) Клише, но пък върши работа:)
А песента е Killswitch Engage - the end of heartache в любовната тематика, иначе има за всеки случай песничка(:

Magi4eska_Kiss
10-03-2008, 13:03
Мотото ми е: "Ако някой те засенчва - остави го да слънчаса!"
Любимата песен ли? Амиии те са много... Ама най - много ми харесва песента на Елена Паришева - Стой на място, а от R'n'B на Рияна - Дистърбия... :)

mir4eto93
10-03-2008, 14:12
Мотото ми е: "Живей на ръба, защото иначе заемаш много място :D " Песента: Skillet-Camatose :smt002 ( I don't wanna live, I don't wanna breathe 'til i feel you next to me... :-({|= ) Интересна случка, еми веднъж бяхме влезли в една изоставена къща, обаче се чу странен звук и ние тръгнахме да бягаме, обаче трябваше да прескочим една телена ограда... И както си я прескачам изведнъж гащите ми се закачиха на нея и овиснах ( бях малка и лека) висях си, висях си и накрая гащите се скусаха и така... не ме питайте как съм се прибирала до вкъщи :lol:

dimitar_ak
10-03-2008, 14:17
Моето мото:

Да си силен не означава никога да не падаш, а да ставаш всеки път когато паднеш.

it_ends_tonight_
10-03-2008, 14:45
Моето мото е "Чети и се смей на повърхностните теми в teenproblem.net' :D

А па любимата ми напевка е Led Zeppelin - Stairway to heaven

BaiToq
10-03-2008, 16:47
Хубава тема,но ако
трябва да изредя всичко,
което ми харесва...
Ще оставя за друг път.

samoubiika
10-03-2008, 17:11
Мотото ми е просто: "Усмихвай се на пук на всички,усмихвай се когато те боли.Нека копеуетата си мислят,че щастието с теб върви!".Всъщност е обработено от мен и така се превърна в мое мото :)
Моята любима песен...леле колко са много любимите ми песни ;д;д ще кажа 2,защото немога да преценя! Eminem(D12)-My Band & Limp Bizkit-Lonely World.
Нещо интересно за мен?Много са интересните неща за мен ;)
Мой гаф?Милиони са ми гафовете.Аз съм един човек на грешките ;д смешни грешкиии...нямам ;д повечето са фатални...когато сгреша си признавам и се извинявам,очаквам същото от тези,които сгрешат-да се извинят,но няма толкова свестни хора май :)