PDA

View Full Version : Идея



schrei
10-03-2008, 12:23
Здравейте,
Отдавна си мисля за това,но днес реших да го предложа понеже в доста от секциите е доста голям хаос /да,нормално за форум с толкова потребители.../,но мисля че ако някои теми със сходна тематика /примерно вместо да се пускат 1000 теми \ъ\ъкак да си изтегля фотошоп,как да си включа някоя програма да има една тема в която потребителите да задават въпроси и да получават отговори.../ - така би било доста по подредено и същото за други секции...
Знам че не аз съм човека които да дава съвети на хора които имат регистрация доста преди мен,но понеже от доооста време чета във форума и следя темите,макар и отскоро да съм регистрирана,смятам че така би било доста по-подредено и приятно...Няма го търсено из страниците и т.н....Като бивш модератор на друг голям форум това имаше полза...Това беше моята идея и мерси за отделеното време да я прочетете ;]

P.P. И извинявайте за правописните грешки...

alex
10-03-2008, 12:43
обсъждали сме го около... 50 пъти?

Lucho
10-03-2008, 13:58
^ To4no ako stane vsi4ko v edna tema 6te b1de 5 pati po golqm xaos !
Абсолютно ! Обсъждано е 50 пъти,а и няма никакъв ефект...то много тийнове да речем имат проблем с гаджето,обаче неможе всичко да е в една тема,щото някой я прочел,я не....персоналните теми са си по-добре,и както тянко каза ще е 5 пъти по-голям хаос....
Против ! :-o

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-03-2008, 17:47
Чакай малко.. :D :D То нали целта на разделите е да се задават въпроси и да се дават отговори.. Има цял раздел, ти говориш за тема.. (: Няма смисъл.. Информативни теми да, но за въпроси...

machoka
10-03-2008, 19:53
По желание на автора затварям темата.