PDA

View Full Version : Molq za suvet



BloodyOne
10-03-2008, 12:49
Zdraveite !
Znachi haresvam edno momiche , predi 1 sedmica se zapoznahme , ta iskam nqkakvi suveti ot vas :) . Kak da i predloja ? :oops:
Da q pokanq li nqkyde da izlezem na kafe neshto , da i kupuvam li nqkakuv podaryk ? :-)
Mnogo shte mi pomognete ako pishete v temata i izrazite mnenie.
Az sym na 16 a tq na 15 , uchim v daskalo - ako tova e ot znachenie.

Romeo_is_dead
10-03-2008, 12:53
На 16 и не знаеш кво да праиш.... по-добре не се занимавай пич, ти щом не знаеш как да я заговориш къде си тръгнал за гаджета да мечтаеш. :-D

kendiman
10-03-2008, 12:56
аз имах абсолютно същия проблем,но съм с 1 година по-малък от теб...и аз така си харесах едно момиче от моя клас и като я поканих да излезем,тя ми отказа и сега вече мн мн не си говорим,за това те съветвам да исчакаш поне още 1месец,ходете на кафе повечко хора,ама и тя да дойде

sextazy_baby
10-03-2008, 13:07
Ами с моя приятел се познавахме от 2 седмици и след това тръгнах с него...но в случая ти би трябвало да знаеш как да постъпиш

mir4eto93
10-03-2008, 13:42
Както каза някой по-долу излизайте на кафе с повечко хора и така малко по малко нещата ще се получат :) Не бързай да и предлагаш да не я стреснеш :)

vesito13
10-03-2008, 13:46
Много ми приличаш на един мой познат и само затова ще отговоря на тема ти , всъщност общо взето сега съм във такава ситуация с едно момче , но както и да е 8)
Аз съм на 14 , той е на 16 , познаваме се от скоро и се виждат някакви симпатии от негова страна , та като цяло поне когато се засечете в училище, да с гледай да я заговориш нещо е опознаете и после ако се сближите я покани на кафе . Нищо не губиш :wink: Успехи ! :-P (и дано не давам съвети на момчето за което става на въпрос 8-) )

sScream
10-03-2008, 14:16
Много ми приличаш на един мой познат и само затова ще отговоря на тема ти , всъщност общо взето сега съм във такава ситуация с едно момче , но както и да е 8)
Аз съм на 14 , той е на 16 , познаваме се от скоро и се виждат някакви симпатии от негова страна , та като цяло поне когато се засечете в училище, да с гледай да я заговориш нещо е опознаете и после ако се сближите я покани на кафе . Нищо не губиш :wink: Успехи ! :-P (и дано не давам съвети на момчето за което става на въпрос 8-) )

Много ме кефи как казваш "но както и да е" и на долния ред продължаваш "Аз..." :D

По темата:
Незнам пич сложен ти е проблема :D :razz: :razz: :razz:

nymphetamine_g1rl
10-03-2008, 17:18
Не бързай да й предлагаш.Излизайте известно време и ако нещата потръгнат й предложи.А относно въпроса за подаръка - НЕДЕЙ ДА Й КУПУВАШ НИЩО засега , защото ще си помисли 4е все едно искаш да я купиш.Успех :)

vesito13
10-03-2008, 17:20
Много ми приличаш на един мой познат и само затова ще отговоря на тема ти , всъщност общо взето сега съм във такава ситуация с едно момче , но както и да е 8)
Аз съм на 14 , той е на 16 , познаваме се от скоро и се виждат някакви симпатии от негова страна , та като цяло поне когато се засечете в училище, да с гледай да я заговориш нещо е опознаете и после ако се сближите я покани на кафе . Нищо не губиш :wink: Успехи ! :-P (и дано не давам съвети на момчето за което става на въпрос 8-) )

Много ме кефи как казваш "но както и да е" и на долния ред продължаваш "Аз..." :D

По темата:
Незнам пич сложен ти е проблема :D :razz: :razz: :razz:Ама как умно сам се изразила както винаги :D проблема му е сложен на човека , какво да се прави :-P 8-)

dobity
10-03-2008, 18:10
Еми заговори я така че тя да има интерес към тебе и леко по леко я придърпвай към тебе, прави и комплименти и гледай да задържаш разговорите дълги и най-важното интересни и УСПЕХ! :)

Whyniser
10-03-2008, 18:19
Първо:Ползвай Търсачката
Второ:Няма нужда от съвет.Станете приятели.После ще пишеш тема отряза ме!!!
Трето:Приятен Ден :D

GregoryHouse
10-03-2008, 18:20
Заеби тая ралта и порасти първо пък после ...тогава няма да имаш нужда от нашия съвет...

Mind fReak
10-03-2008, 18:36
bate ako pita6 u forum kak da zaribqq6.. nqq ti pomognat to ot v1tre idi 8-)

ForeverYour
10-03-2008, 19:15
На 16 и не знаеш кво да праиш.... по-добре не се занимавай пич, ти щом не знаеш как да я заговориш къде си тръгнал за гаджета да мечтаеш. :-D

хаха секи треа се научи ама си прав .... на 16 и незнаеш ... начи си бил доста затворен, и така да се каже си бил "компир" ....

Sigrina
10-04-2008, 19:29
Уф, ебати и тъпата работа значи!
Толкова ли е сложно да кажеш на някого, че го харесваш?
Като те е страх да я поканиш на среща, по-добре изчакай още някоя годинка, че после да няма теми: "Хора, с гаджтето ходим от 2 седмици, правихме секс, капна й сперма на косата, бременна ли е?!"...