PDA

View Full Version : Моля за съвет и мнение



Soy_tu_mujer
10-03-2008, 13:03
Здравейте!
Сигурно има много такива банални теми, но реших да напиша и моя проблем.

С приятеля ми правихме секс днес и презервативът се скъсал, но той ме уверява, че не е свършвал, но все пак аз умирам от яд и притеснение. Нито хапчета, нищо не съм пила... Предполагам има вероятност да е станал гаф и ако е така - един човек по-малко на света. Второ, че му се ядосах, че преди това е гледал еротични филми, като знае какво ни предстой (секс) и се издразних, но замълчах. Някакъв съвет или мнение от хората с по голям опит и сериозност?
Моля за смислени и непровокиращи коментари, ако изобщо има някакви.
И все пак - благодаря предварително.

_crazy_baby_
10-03-2008, 13:09
Ами мила какво да ти кажа ако докато е гледал еротични филми е свършвал там незнам какво е правил има вероятност да ако не се е измил а относно до скъсването на презерватива ако не е свършил няма място за притеснение и бтв кои ден е от последният ти цикъл

Soy_tu_mujer
10-03-2008, 13:12
Доколкото си спомням шестият или седмият.

BoBa4eWeR
10-03-2008, 14:34
несъм чел всичко ама за мен си 100% забременяла :shock: :shock:

ForeverYour
10-03-2008, 14:38
несъм чел всичко ама за мен си 100% забременяла :shock: :shock:

ахахахаха Викам си я да разгледам раздела секс и какво виждам поредните незанещи които се правят на знаище скрии те се моляви. ВоВа, само едно ще ти кажа и да свършиш в някое момиче пак не 100% сиг, че ще забременнее, не е това, че си стерилен или тя или някакъв такъв проблем, а просто не секи път става, ей така хоп и бебе. А и като незнаеш не пиши ...

Nasindo
10-03-2008, 14:47
Здравейте!
Сигурно има много такива банални теми, но реших да напиша и моя проблем.

С приятеля ми правихме секс днес и презервативът се скъсал, но той ме уверява, че не е свършвал, но все пак аз умирам от яд и притеснение. Нито хапчета, нищо не съм пила... Предполагам има вероятност да е станал гаф и ако е така - един човек по-малко на света. Второ, че му се ядосах, че преди това е гледал еротични филми, като знае какво ни предстой (секс) и се издразних, но замълчах. Някакъв съвет или мнение от хората с по голям опит и сериозност?
Моля за смислени и непровокиращи коментари, ако изобщо има някакви.
И все пак - благодаря предварително.

Е ако е опитен тоя пич, мисля че всичко ще е ОК ;) . Не се тревожи не се правят така лесно деца ;) а и нищо не ти коства скоро да си направиш един SureCheck тест ...

Хайде със здраве :)

BurningDesire
10-03-2008, 14:56
Според мен нямаш никакво основание за притеснение, бременност в тоя случай е адски малко вероятна, почти невъзможна. Иначе защо си се подразнила, че е гледал еротични филми? Какво толкова от това? Бъдете малко по-широкоскроени, бе хора.

Rebirthing
10-03-2008, 15:07
несъм чел всичко ама за мен си 100% забременяла :shock: :shock:

ахахахаха Викам си я да разгледам раздела секс и какво виждам поредните незанещи които се правят на знаище скрии те се моляви. ВоВа, само едно ще ти кажа и да свършиш в някое момиче пак не 100% сиг, че ще забременнее, не е това, че си стерилен или тя или някакъв такъв проблем, а просто не секи път става, ей така хоп и бебе. А и като незнаеш не пиши ...

Ооо да, а ти май знаеш всичко нали, просто си погледни правописа :-o !

Soy_tu_mujer
10-03-2008, 16:02
Уфф, еми незнам. Знам, че е малка вероятността, но се притеснявам. И всичките проблеми, които имам и сега и това за капак... Пффф понякога се намразвам и ми иде да си излея яда някъде ама незная къде и каааак. писна ми от сичко

DevilWish
10-03-2008, 17:48
Е ако е опитен тоя пич, мисля че всичко ще е ОК ;) . Не се тревожи не се правят така лесно деца ;) а и нищо не ти коства скоро да си направиш един SureCheck тест ...

Хайде със здраве :)
+1
Вероятноста е 0,01% ;)

Btlin
10-04-2008, 19:10
Ами мила какво да ти кажа ако докато е гледал еротични филми е свършвал там незнам какво е правил има вероятност да ако не се е измил а относно до скъсването на презерватива ако не е свършил няма място за притеснение и бтв кои ден е от последният ти цикъл
Хахахахаа, сперматозоидите живеят 6 сек в кислородна среда, момичета щом водите полов живот редно е поне това да стоплите..

Btlin
10-04-2008, 19:15
несъм чел всичко ама за мен си 100% забременяла :shock: :shock:

ахахахаха Викам си я да разгледам раздела секс и какво виждам поредните незанещи които се правят на знаище скрии те се моляви. ВоВа, само едно ще ти кажа и да свършиш в някое момиче пак не 100% сиг, че ще забременнее, не е това, че си стерилен или тя или някакъв такъв проблем, а просто не секи път става, ей така хоп и бебе. А и като незнаеш не пиши ...
Ти млъквай бе педераст скапан или жалка путко.Човека горе се ебаваше, кат си толко знаещ земи си оправи скапания правопис че дори ника ти е сгрешен бе недоклатен лешник. ForeverYours трее да е ако си искал да има смисъл, ае следващия път да не се обаждаш многознайко.Момичето се притеснява, не ставало лесно бебе, я се скрий бе, не става ама става, ама нали не е в твоя корем та говориш.Има момичета дето са забременели щото са си връзвали връзките така че ше мълчиш а ако си момче земи си отрежи пениса шото не си го заслужил, брат.
А колкото до момичето, споко вероятността да си бременна ако не е свършил е почти нулева, като изключим предякуалната течност, която съдържа изключително малко количество сперматозоиди и излиза пради спермата.Ама шанса е никакъв не се притеснявай.

scoobydors
10-04-2008, 19:16
Ми не се притеснявай толкова много... вероятността да си забременяла е супер малка ;) ама все пак вземи едно тестче :-D да си по - сигурна. :oops:

fuck_brainpants
10-04-2008, 19:32
Здравейте!
Сигурно има много такива банални теми, но реших да напиша и моя проблем.

С приятеля ми правихме секс днес и презервативът се скъсал, но той ме уверява, че не е свършвал, но все пак аз умирам от яд и притеснение. Нито хапчета, нищо не съм пила... Предполагам има вероятност да е станал гаф и ако е така - един човек по-малко на света. Второ, че му се ядосах, че преди това е гледал еротични филми, като знае какво ни предстой (секс) и се издразних, но замълчах. Някакъв съвет или мнение от хората с по голям опит и сериозност?
Моля за смислени и непровокиращи коментари, ако изобщо има някакви.
И все пак - благодаря предварително.

Е ако е опитен тоя пич, мисля че всичко ще е ОК ;) . Не се тревожи не се правят така лесно деца ;) а и нищо не ти коства скоро да си направиш един SureCheck тест ...

Хайде със здраве :)

Btlin
10-04-2008, 19:45
ТЕСТЪТ СЕ ПРАВИ 7 ДНИ СЛЕД КАТО И ЗАКЪСНЕЕ БЕ ИДИОТИ СКАПАНИ АЕ КАТО НЕ ЗНАЕТЕ МЪЛЧЕТЕ.

kele6a
10-05-2008, 09:33
Леле тоя пи4 не6то не е в настроение...споко готин :lol: :-P

VerryBerry
10-05-2008, 09:39
направи си тест,за да си спокойна