PDA

View Full Version : Сестра ми е курва :(



tarataika
10-03-2008, 13:24
Вече не знам какво да правя...Нека разкажа накратко историята първо и тогава да поискам съвета ви.
Започва в началото на лятото на 2007 година. Тогава сестра ми беше на 11 години. В нашия блок се настаниха на квартира около 10 момчета - всичките над 20, събрани от селата покрай Смолян, дошли да си изкарват прехраната, като поставят изолации и др строителни глупости. Сестра ми тогава движеше с курвичките на квартала...нз дали всъщност това е причината. Те се запознали и като се почнаха едни свалки.(за да не се чудите - малко по-развита е от останалите момичета, само на гръдна обиколка обаче). Първо си падаше по едно момче, мислеше си, че е влюбена, после по друго. Те не са и момчета, а мъже. След всичките задявки, се стига дотам, че сестра ми най-редовно им ходеше нагости заедно с т.нар. си приятелки, разменяха си тел-овете и в един прекрасен ден решила да се качи сама на гости, при което с един от тях (леко подпийнал) се натискали, той я съблякъл, направо се събул и й казал директно - да го направим. Най-вероятно уплахата й е подействала в тоя момент, затова е избягала. Всичко това го разбирам от нейните пр., които хубаво я наклюкариха как се целувала с тоя и оня, какво и кога е правила. На вс отгоре имаше неблагоразумието да си води дневник и аз го намирам един ден, докато бърша прах. Следва луд скандал - на косъм бях да кажа на наще, ама след като си изревала очите пред едно момиче, то дойде да ми се моли и да ме убеждава. Съгласих се при условие, че се поправи. Така и изглеждаше. И стигаме до същия проблем една година по-късно. Тя си е същата малка курвичка, която кисне по сайтове за запознанства, намерила скайповете на тия момчета(те се преместиха) и си пише с тях. Намерих й паролата от скайп и видях за какво става въпрос... Пределно ми е ясно какво може да иска едно такова момче от нея, но мамка му, тя е на 12. И вместо да се питате къде са през т'ва време наще - те по цял ден са на работа, мислят сестра ми за божа кравичка, а аз съм черната овца в семейството. Вече се чудя - дали да им кажа? Как биха реагирали - ден и нощ се трепят, за какво - за да видят, че така обичаната им дъщеря се е превърнала в нещо, което ако видят по улиците, се отвращават. Не искам да й навредя. Но не искам и да гледам как се разочароват от нея. Това би било голям удар. Искам тя да се поправи докато е време, преди да е станало нещо по-лошо. :(

mir4eto93
10-03-2008, 13:47
Защо не се опитваш да поговориш с нея, да и обясниш какво точно прави и как след това много ще съжалява, че е още малка за такива неща :-o Сигурно и тя се отвращава от тия к*рвички, но не осъзнава, че и тя е като тях. Според мен не трябва да казваш на родителите си, защото не се знае как ще реагират, но ти трябва да вземеш по-сериозни мерки, защото ако продължава така, някой ден ще и се случи нещо ужасно ( не дай боже) и тогава... :(

mozyk
10-03-2008, 15:04
АМА ВЯРНО ЛИ Е НА 12 ? ? ? ? ? ? ?? ? ??? :shock:

SuNsEt
10-03-2008, 15:28
Кажи на родителите ти...Но ако може,баща ти да се опита да не я бие.За такива работи трябва да се проведе един дълъг разговор.Много сериозен...за да разбере тя,че живота не е розов и доста често грешим в преценката си за хората.Не й спестявайте нито дума.Но и запазете спокойствие.Нека тя разбере грешката си и не я повтаря.Ако стане точно обратното,тогава вече трябва да се предприемат сериозни мерки...бой.Но не и веднага.

SuNsEt
10-03-2008, 15:31
Защо не се опитваш да поговориш с нея, да и обясниш какво точно прави и как след това много ще съжалява, че е още малка за такива неща :-o Сигурно и тя се отвращава от тия к*рвички, но не осъзнава, че и тя е като тях. Според мен не трябва да казваш на родителите си, защото не се знае как ще реагират, но ти трябва да вземеш по-сериозни мерки, защото ако продължава така, някой ден ще и се случи нещо ужасно ( не дай боже) и тогава... :( И тогава родителите им ще разберат по най-гадния начин,че авторът(извинявай,не разбрах от какъв пол си) е знаел през цялото това време и не им е казал/а.Ще стане много по лошо и за двете/двамата...Нещо,което може да се разбере от съседите,а се е криело от самите деца,е това найстина е игра с огъня.

tarataika
10-03-2008, 15:47
АМА ВЯРНО ЛИ Е НА 12 ? ? ? ? ? ? ?? ? ??? :shock:


не, ебавам се... :x за кво ще пиша че е, ако не е..

krisiiiiito
10-03-2008, 15:47
Кажи на родителите ти...Но ако може,баща ти да се опита да не я бие.За такива работи трябва да се проведе един дълъг разговор.Много сериозен...за да разбере тя,че живота не е розов и доста често грешим в преценката си за хората.Не й спестявайте нито дума.Но и запазете спокойствие.Нека тя разбере грешката си и не я повтаря.Ако стане точно обратното,тогава вече трябва да се предприемат сериозни мерки...бой.Но не и веднага.

точно така .. по добре да им кажеш и дано всичко да се оправи! :(

tarataika
10-03-2008, 15:48
Кажи на родителите ти...Но ако може,баща ти да се опита да не я бие.За такива работи трябва да се проведе един дълъг разговор.Много сериозен...за да разбере тя,че живота не е розов и доста често грешим в преценката си за хората.Не й спестявайте нито дума.Но и запазете спокойствие.Нека тя разбере грешката си и не я повтаря.Ако стане точно обратното,тогава вече трябва да се предприемат сериозни мерки...бой.Но не и веднага.

точно така .. по добре да им кажеш и дано всичко да се оправи! :(
(
баща ми никога не би посегнал на която и от двете ни :(

SuNsEt
10-03-2008, 15:52
^^^Тогава казвай на родителите си още тази вечер,когато се съберете заедно всички.Не отлагай!Отлагаш ли,ще става все по зле...

Успех.

tarataika
10-03-2008, 16:03
мерси

Bianca
10-03-2008, 16:18
Според мен, ти си една злобна и завистлива комплексарка.
Яд те е, че родителите ви обръщат повече внимание на нея, а не на теб..
Дори и да е такава, за каквато я представяш, по дяволите, тя ти е сестра!!! Може ли да говориш с такава злоба за нея?
Зле си, и това е то.
Ти самата на колко си, всъщност?

tItEufFf
10-03-2008, 16:29
Глупости, как ще е зле?! Щом е писала тука, значи й пука за сестра й и не иска тя да става курва...

По-добре кажи на ваще.. Но докато сестра ти не се осъзнае нито наказания, нито бой ще помогне. Грешките учат човека, но понякога той разбира, че греши прекалено късно .. :?

Bubbly
10-03-2008, 17:57
Миличка, съжалявам, че ти го казвам, но родителите не са само за да работят "парички" и да подписват бележници. Радвам се, че не съм им дъщеря.

TheNewReligion
10-03-2008, 18:27
Здрасти, мила. Историята ти ме потресе. И въпреки това ще ти дам съвет: незабавно кажи на родители си! От нейна гледна точка, това ще е предателство, но реално погледнато ще и помогнеш! Не разбирам защо още в началото не си разказала всичко... Разочарование от страна на вашите ще има при всички положения, но се опитайте заедно да и помогнете. Ако, до сега не били единни в семейството ви- то сега е момента да се стегнете и, ако ще и с бой да промените сестра ти! Аз съм на 12 (без 7 дена) и, ако бях на нейно място щях да разкажа сама всичко на родителите си, но всеки е различен. Успех.

vikitu
10-03-2008, 19:19
Аз пък мисля че първо сериозно трябва да си поговориш с нея..Да й обясниш как стоят нещата и да й кажеш че ако продължава така ще те принуди да говори с вашите..тя сама да си преценява

perkele1914
10-04-2008, 08:19
еми стани и ти...може да работите не едно място

Iv4eTy
10-04-2008, 12:21
Много кофти ситуация, но въпреки че от една страна ще е адски гадно като кажеш на вашите според мен трябва да го направиш. Просто след време ще ти е благодарна, защото не се е превърнала в уличница...

Dundy
10-04-2008, 12:26
ми наистина е гадно.Аз ако бях по-голяма и тя ако ме уважава няколко шамара и обяснявам защо и така.Кажи и,че е прекалено малка и ако не спре ше измислиш там нещо и така аз поне мисля

slun4ice_90
10-04-2008, 15:43
:shock: На 12 мале...Аз,когато бях на толкова още с кукли си играех...Дори не се и гримирах,нито пък съм тичала след момчетата....Разбирам,че,за да пуснеш тема значи нещата вече са извън контрол..Кажи на вашите няма как..Иначе може да стане много по-лошо..Въпреки,че от това нз вече накъде да става...Казваш на вашите и така те се оправят с нея...Дано всичко се оправи.Надявам се,че не знам вече накъде отиват от 92 нагоре.......Тотална катастрофа просто... :? :-o

angel4ee
10-04-2008, 16:05
o ti na kolko si godini ako si po-golqma i obqsni situaciqta kaji i da si nameri preoriteti v jivota i 4e za tiq raboti e o6te malka za vsi4ko si ima vreme dano da si napravi poykite

limonadko_RS
10-04-2008, 16:17
Остави я да си чука главата,или просто да се чука.....
Имам подобен пример и покрай мен, но момичето е на 13 (вече на 2-3 пъти вече се чудеше дали е бременна или не ...) , но се ми повтаря че била достатъчно голяма и аз реших да и вярвам.за това само седа и си гледам сеир :D :D
А пък за сестра ти щом казваш че е голяма само на гръдна обиколка тогва трябва некой да и влее малко или много акъл в главата ^^....
Тя си има приятелка,Тази пр. е като тебе-малко завижда заради родителите и много се притеснява за нея.Също така се опитва и да помогне.И нейния сеир гледам.
На кратко аз седа и се забавлявам,препоръчвам ти да правиш като мен ;)

verdjitO
10-23-2008, 19:58
ee upla6ila se e ot slu4aq s podpiinaliq i pak si 4ati s tqh i t.n. ... :-o

Ifko
10-23-2008, 20:21
бахти... направо да не повярва човек :shock:

CwalkIn
10-23-2008, 21:19
Недей казва на родителите си , не мисля че т'фа изобщо ще помогне .
Земи я викни докато ги няма , и си напрайте 1 разговор ..
Обясни и нещата . Въпреки че има шанс да каже нещо от сорта 'тъпия ми брат пак ме заниамва с глупости' , си струва да пробваш .
Аз лично , нямам сестра , но мисля че това е най-добрия начин по който може да постъпиш .

Darkkiss
10-24-2008, 02:52
е щом е курва я даи на твоите приятели да я минат по 4-5 пъти
ма я остаи така около 5-6 месеца да види дали и харесва
нищо не можеш да направиш ако ще стане ще стане
само гледаи дали се боядисва с червена коса
дали носи некфи предизвикателни(повече от норм) боклуци
и дали говори за секс/момчета по цел ден

Miimiinka
10-24-2008, 09:52
Вече не знам какво да правя...Нека разкажа накратко историята първо и тогава да поискам съвета ви.
Започва в началото на лятото на 2007 година. Тогава сестра ми беше на 11 години. В нашия блок се настаниха на квартира около 10 момчета - всичките над 20, събрани от селата покрай Смолян, дошли да си изкарват прехраната, като поставят изолации и др строителни глупости. Сестра ми тогава движеше с курвичките на квартала...нз дали всъщност това е причината. Те се запознали и като се почнаха едни свалки.(за да не се чудите - малко по-развита е от останалите момичета, само на гръдна обиколка обаче). Първо си падаше по едно момче, мислеше си, че е влюбена, после по друго. Те не са и момчета, а мъже. След всичките задявки, се стига дотам, че сестра ми най-редовно им ходеше нагости заедно с т.нар. си приятелки, разменяха си тел-овете и в един прекрасен ден решила да се качи сама на гости, при което с един от тях (леко подпийнал) се натискали, той я съблякъл, направо се събул и й казал директно - да го направим. Най-вероятно уплахата й е подействала в тоя момент, затова е избягала. Всичко това го разбирам от нейните пр., които хубаво я наклюкариха как се целувала с тоя и оня, какво и кога е правила. На вс отгоре имаше неблагоразумието да си води дневник и аз го намирам един ден, докато бърша прах. Следва луд скандал - на косъм бях да кажа на наще, ама след като си изревала очите пред едно момиче, то дойде да ми се моли и да ме убеждава. Съгласих се при условие, че се поправи. Така и изглеждаше. И стигаме до същия проблем една година по-късно. Тя си е същата малка курвичка, която кисне по сайтове за запознанства, намерила скайповете на тия момчета(те се преместиха) и си пише с тях. Намерих й паролата от скайп и видях за какво става въпрос... Пределно ми е ясно какво може да иска едно такова момче от нея, но мамка му, тя е на 12. И вместо да се питате къде са през т'ва време наще - те по цял ден са на работа, мислят сестра ми за божа кравичка, а аз съм черната овца в семейството. Вече се чудя - дали да им кажа? Как биха реагирали - ден и нощ се трепят, за какво - за да видят, че така обичаната им дъщеря се е превърнала в нещо, което ако видят по улиците, се отвращават. Не искам да й навредя. Но не искам и да гледам как се разочароват от нея. Това би било голям удар. Искам тя да се поправи докато е време, преди да е станало нещо по-лошо. :(

Абе пич да не би живееш в Хаджи Димитър или Стефан Караджа в София... и тея мъже да са се настанили в един висок син блок под номер 148 ?

sunchouz
10-24-2008, 11:18
Добрата сестра не порти сестра си/дори да е к*рва/! :(

NamelessRomantic
10-24-2008, 11:27
Кажи на вашите незабавно.Сама надали ще направиш нещо полезно,а и до родителите ще се стигне рано или късно.Ако някой от родителите ти е..хм...да кажем "агресивен" кажи на другия - след потреса той Е ЗАДЪЛЖЕН да намери решение на проблема.Ако родителите не помогнат няма кой друг...

vivteen
10-24-2008, 13:19
Добрата сестра не порти сестра си/дори да е к*рва/! :(

да и да я остави да си съсипва живота и още на 12 да става парцал :? не мисля така...Според мен си поговорете и й кажи,че ако не престане или разбереш нещо такова ще кажеш на ваще.На 12 е такава,ако я оставиш да си прави каквото иска какво ще стане на 20 :o

ForgottenHopes
10-24-2008, 17:03
Добрата сестра не порти сестра си/дори да е к*рва/! :(

ПРАВИЛНО! :-o Добрата сестра трябва да гледа отстрани и да не се меси, все пак е нормално 12 годишно момиче да спи с разни батковци & чичковци. Също така, трябва да и разясни нещата, като например да не ползва кондом, защото се убива удоволствието от него... Дори би трябвало да я научи някоя друга техника, как да лапа или да дава гъза... До 18 вече ще е ПРО в нещата. С няколко аборта, за които е платила грижовната-добра-сестра и които вероятно е прикрила. После да я питат техните защо не може да си роди дете :D

XxMyselFxX
10-24-2008, 17:24
Еми поговори с нея кажи и че не е редно и ако се повтори че ще кажеш на родителите си..

HatebeeD
10-24-2008, 18:39
Мисля, че много добре те разбирам.Не бих казала, че завиждаш на сетсра си.То няма и за какво... :( Аз съм по-малката сестра и кака винаги иска да ме предпази от каквото и да било...Преди за цигарите..Ако не беше тя незнам..Може би трябва да поговориш с нея и да и споделиш това, което каза на нас... :)

ChoCohoLiC
10-24-2008, 19:36
Адски кофти тръпка :? ама поговори с нея сериозно и ако е разумна ще разбере :)

WastingLove
10-24-2008, 19:52
трябва да кажеш на ваще, каквото и да става! та тя е на 12! ако не кажеш на ваще помислиси каква ще е на 16 да кажем!

__SuNshInE__
10-24-2008, 19:54
Амиии аз вече не знам какво да мисля, от нищо не се учудвам...
Зимам да се плаша... То става страшно...
Аз не претендирам, че съм голяма или нещо такова ( на 14 съм), но кажете нормално ли едно дете на 11 години да ходи на високи токове? :-o Аз като я видях лошо ми стана...
Абее незнам поговори много сериозно с нея и ако няма резултат просто отиди и кажи на вашите, защото ако това не спре не ми се мисли каква ще е на 15-16....

WastingLove
10-24-2008, 20:03
Ако почнеш да и обясняваш тя няма да ти обърне внимание предполагам, защото имам една фр и с нея сме мн близки. Тя наскоро си взе комп и почнала наща да си пише с некфи непознати (не да кажем 2ма, 3ма или 10на ами около 50на) нали и казах че не е нормално да си пише с толкоз много, тя ми каза че ще спре. Един ден докато се разхождах и я скивах с некаф мъж да си говори. Питах я кой е нали тоя и тя каза че е братчет и. Аз и повярвах и така. След няколко дена тя ми каза, че тоя бил некаф от нета! Тя каза да не казвам да наще, ама аз им казах де и те ест отидоха и казаха на баба им при което приятелката ми издивя! След 2 дена вече нищо и нямаше, защото отново и пуснаха нета. Аз и до сега се опитвам да я вразумя, но не става.... за това просто кажи на ваще...

SUGAR_F
10-24-2008, 20:09
slu6ai sq ..az iam sestra i pri tfa blizna4ka... s neq predi izob6to ne sa razbirahme..ma izob6to... tq sao ma klukare6e s koi sam izlizala kfo sam praila ma kakto i da e govorihme i nai nakraq sprq ii sega i imam adski mn doverie spodelqm i mi dava saveti ;] prosty ako q obicha6 i darji6 na neq nqma da go napravi6 tova i d akaje6 na roditelite si... kakto sama kaza te sa tvarde zaeti da se zanimavat s vas..taka 4e e redno kato po golqma (ako izob6to si ) da i pomogne6...i po dqvolite kak moje6 da nari4a6 sestra si kurva? :shock: tq ti e sestra... vse pak... i iskam i dr da ti kaja tfa 4e v momenta iska da bade int sred mom4etata da q haresvat i t.n...ne zna4i 4 e ekurva ta tq e izbqgala qvno osaznava 4e e malka i prosty iska da se zabavlqva no ne i da spi s tqh prosty i obqsni 4e kompaniqta i ne e dobra dai i primeri kfo staa s takia momi4eta ...apfff prosty badi mila...za kfo i vika6 i i darji6 smetka ti nqmash pravo...moje6 da q nastavlqvash no ne i sas zloba da i govori6 i da q zapla6va6...tq e o6te malka i se nujdae ot sestra ne ot vtora maika.... :(

Rofl4e
10-24-2008, 22:38
Рано или късно всичко излиза на яве!

jad3d
10-24-2008, 22:47
Според мен, ти си една злобна и завистлива комплексарка.
Яд те е, че родителите ви обръщат повече внимание на нея, а не на теб..
Дори и да е такава, за каквато я представяш, по дяволите, тя ти е сестра!!! Може ли да говориш с такава злоба за нея?
Зле си, и това е то.
Ти самата на колко си, всъщност?
Ти си егати тъпата кифла...честно...Ти ако имаш сестра която е дете и някви мъже да искат да я ши**т няма ли да потърсиш помощ?Да поговориш с нея,с родителите си...Тя е на 12...дете е все още.Поне на 14-15 да беше...

Wrathchild
10-25-2008, 08:15
Според мен, ти си една злобна и завистлива комплексарка.
Яд те е, че родителите ви обръщат повече внимание на нея, а не на теб..
Дори и да е такава, за каквато я представяш, по дяволите, тя ти е сестра!!! Може ли да говориш с такава злоба за нея?
Зле си, и това е то.
Ти самата на колко си, всъщност?Я да мълчиш. Имаш ли представа какво е дори мисълта, че сестра ти ще стане курвенце? А какво остава наистина да е такава...