PDA

View Full Version : И ако това е приятелка ..



ifeto95
10-03-2008, 13:37
Не се сдържам повече .. прая нова тема пък квото ще да става ..

Имам два проблема на едно място ще пиша .. значи :

1. С една приятелка отдавна си се водихме най-добри приятелки (от моя клас е ) и никога не сме се карали или нещо от сорта .. тая година дойде едно ново момиче и да добро и мило .. страхотна е .. но влияе по ужасен начин на приятелството ни .. днес като никога заминаха на някъде и не ме викнаха с тях .. а друг път са ме викали .. цял ден не сме си говорили .. нищо .. не съм и давала повод за караници .. цял ден си бях при останалата част от класа .. и те двете са заедно .. как така нова ученичка идва и съсипва едно приятелство .. :x
Ако поговоря с нея .. най-много да ме разбере за един два дена и после пак ще стане същото познавам я .. :(
Някакво мнение .. ? :(


2. От известно време с едно момиче не се понасяме .. ужасна е лига .. а аз мразя такива .. умно момичето , красиво , а лигаво .. а целия клас я поготвори .. незнам .. неприята ми е .. и напоследак започва да ме дразни неуписуемо много .. ама много .. неска пиша нещо важно .. онъз идва и ме тупа по главата . след туй се опитва да ми разкопчава сутиена .. имахме после музика .. питам нещо важно госпожата .. онъз фанала ми косата на опашка и ме дърпа надолу :smt021 .. щях да и мацна един ама щеше да стане голям скандал и я остайх .. после почна да ме тупа по гърба ама толкова силно .. че чак после неможех да говоря .. как щах да я пречукам :booooomb: .. малее .. ама пак ви казвам не ми се разправя после с майка и и баща и щото тя се с тях се оправя .. обаче ако продължава ще ми падне пердето .. и тай ще я пребия от бой , че после .. няа се познай .. да я е*а у смотлата лигава .. :-x


И така кажете какво ще направите ако сте на моето място ? :o

ValzZi
10-03-2008, 13:45
за приятелката-това е типичен проблем
имаш две възможности или да се откажеш от нея завинаги или да покажеш на новата че това си е най добрата ти приятелка и тя няма място в картинката
за момичето-следващия път й се изкрещи нещо от сорта "Анооо (примерно) престани много ме боли" и направи тъжна-болезнено-ужасна физийномийка и да се надяваме да й стане криво иначе просто я набий...
м/у др-то на колко си години :o

ifeto95
10-03-2008, 13:47
13 .. :)

krisiiiiito
10-03-2008, 15:57
амии обикновено при първия проблем в повечето случай става така .. намесата на трети човек понякога вреди
има два вариянта - или да те пренебрегнат напълно и да си станат абсолютно добри приятели по между си или да дружат няколко дни и твоята приятелка да си се върне пак при теб.. сега я остави за малко .. не се ядосвай ако не ти обръща внимание 1-2 дни и ти недей прави много много опити... ако се върне значи държи на теб и това е било просто нещо забавно - все пак нов човек..нов контак и прочие ... а ако те зареже напълно изобщо не съжалявай не ти е била истинска приятелка.. те повечето са такива - предатели..предатели.. и пак предатели! .. това е ;] но в нимакъв случай не прави скандали - няма нужда заради някаква която не те уважава и така те е зарязала без да каже нищо
относно втория проблем - тя е недорасла .. .. явно се държи като пълно бебе но е лидерката на класа и момчетата и се подмазват ужасно..мноооооого познато... когато следващия път ти се закача просто и се развикай и и кажи че ти е неприятна и не искаш да се занимаваш с нея.. пък то за това че е център на всичко и всички - с времето ще отмине.. те такива лигличкииiiii колко ги има
;] амии това е ....'

AItOo0
10-03-2008, 16:33
Охх ами да найстина трябва да покажеш на новата да не се бърка :o И аз съм попаднала в това положение ... неведнъж :(

а за дразнителката я закачай и ти , ама по силно я удари да я заболи и ше се откаже да те закача . Пффф що си мисля , че и двете имаме едни и същи проблеми :D

Bubbly
10-03-2008, 17:09
След някоя и друга година може би ще разбереш, че приятелството не се състои в това с даден човек да сте 24/7 само двамата, да общувате само помежду си и да седите заедно в училище. Дотогава се опитай да не се ядосваш за глупости и си изживей детството.

Slave4You
10-03-2008, 17:20
Според мен пък трябва да поговориш с приятелката ти веднага! Но и не си прави лоши отношения с третото момиче, защото може да ви развали приятелството по някакъв начин. Аз съм експерт в тази област :D защото същото се случи с мен. Аз оставих най-добрата ми фр да си се сприятелява с който си иска и сега вече не сме никакви фр.. само след 5-6 месеца даже не се виждаме. ;\\ За това ти казвам, че трябва сериозно да поговорите,но не да се карате, за да не стане по-лошо. Просто я попитай какво става и кажи, че не ти е приятно.. но не отлагай твърде дълго:)

Blab
10-03-2008, 17:28
След някоя и друга година може би ще разбереш, че приятелството не се състои в това с даден човек да сте 24/7 само двамата, да общувате само помежду си и да седите заедно в училище. Дотогава се опитай да не се ядосваш за глупости и си изживей детството.
!

fenkatakrisi952
10-03-2008, 17:38
Относно първия проблем-Поговори си сериозно с тази твоя приятелка,но аз мисля,че просто ревнуваш :-o
А за онова нахално и "лигаво момиче"-на втое място щях да и бия такъв шамар,че да и причернее.Вобще да не ти дреме с кой се оправдава :smt072

marilyn
10-03-2008, 19:00
Пъффф, за първия проблем какво да ти кажа същата история ми се случи и на мен преди около седмица. Миналата година кандидатствах и в новия клас си намерих готини хора, но най- много се сближих с едно момиче. Цяла година заедно нз си кво и сега дойде няква нова ама кифла отвсякъде и "приятелката ми" ме зараяза заради тая, сега вече в училище и дума не си казваме. И много ми е гадно, че така ме заеба ама какво да на правя видях я колко струва и не ми пука за нея, по- добре е и на теб да не ти пука за оная, която те е зарязала!

kanaxai
10-03-2008, 19:07
Един ден не са те викнали да си играете на кукли Барби..каква загуба,аз ти предлагам да стане6 емо и да си пореже6 вените.

vikitu
10-03-2008, 19:09
Относно първия ти проблем изобщо не я наричай прятелка..един приятел никога няма да направи такова нещо..явно и е липсвало нещо в приятелството й което притежава другото момиче дори и за теб това нещо да е лошо..но не вини себе си! Колкото до втория ти проблем щом от нейна страна има насилие ще има и от твоя..като извика майка си и баща си тегли им по един бой и на тях и ти си :grin:

ifeto95
10-03-2008, 19:13
Един ден не са те викнали да си играете на кукли Барби..каква загуба,аз ти предлагам да стане6 емо и да си пореже6 вените.

Ало .. сладкото зоренце .. тва не е найна типична реакция .. и хич не ми помагаш като даваш безмислени отговори .. :? :-x

mrazq_sE_f
10-04-2008, 10:46
:-o според мен поговори с двете и аз имах такъв проблем преди 1-2 години и поговорих с тях ама ги събрах и двете на едно място и тАКА Я питах така наречената "добра приятелка" и тръгна да ми се извинява че и тя не е искала и след това всичко се оправи затова моят съвет е : говори с тях няма да съжаняваш всичко ще ти се изясни спох ... ако пак я загубиш първоначално помисли тази твоята приятелка какво ще изгуби за това че не се нерви :smt006

srpsko_1988
10-04-2008, 11:32
6те я скъсам от секс твоита причтелка тая лигавата мн оби4ам таква :grin: :oops:

nefchi_bs
10-04-2008, 18:06
До болка познати проблеми :o

При първия имаш няколко варианта:1да й направиш грандиозен скандал и да й обясниш как се чустваш ако те разбре,разбере ако ли не-да го духа :D 2можеш да я оставиш няколко дни и ако държи на теб ще се върне и 3 заеби я и ти...

А за тази недораслата какво друго да кажа освен бой докат' мърдаааа 8-) 8-) 8-) :evil: