PDA

View Full Version : Sound Problem..



gPa3HuTeJl
10-03-2008, 15:32
Така...
Сложих ново HDD ( Samsung 500GB )...Инсталирах windows...говоря за windows, който с1м инсталирвал на половината квартал и никакви проблеми не е имало св1рзани с sound картата... та... проблем1т е следния... Инсталирах драйв1рите на звуковата картa ( Realtek )... до тука добре, но винаги има едно " НО "...... но ми прави нещо като смущения... леко пр1щи когато слушам музика... издава някак1в странен звук нещо като ск1рцане ако дам refresh на desctopa...
Преинсталирах драйв1рите поне едно 7 п1ти... не става... ск1рцането и пр1щенето си остава...пробвах да не е от жака отзад...да не е п1хнат хубаво - добре си е.... пробвах да сменя колоните, п1к да не е викам нещо от колоните - не е.... казаха ми, че може да е от HDD, но не намирам логика в това... HDD-то е чисто ново...пробвах да б1рничкам нещо по настройките.... не става.... пр1щенето си остава... какво и ск1рцането при рефреша...
Та седя и се вайкам какво може да е... ако някои знае и има решение на проблема моля да сподели с мен... ще му б1да много благодарен...

gPa3HuTeJl
10-03-2008, 19:15
1-во : Не ми казвай как да пиша. Ш'е си пиша как си искам и ти палячо так1в нищо не можеш да направиш по в1проса...
2-ро : Не ми пука дали с1м се преебал или не...
Аз имам в1прос....задавам си го... ти не отговаряш, а се опитваш да се пра'йш на нек1в отворен...и к'во кат' си 6000 мнения за много голем ли се имаш ?

moncho
10-03-2008, 20:05
И на мен ми се беше случило същото ,но като преинсталирах се оправи. :) Доста крайна мярка ,но не можах да го оправя по друг начин.

MajeStic
10-05-2008, 08:08
Еми след като е нямало проблем след като си го инсталирал на... половиния квартал и си преинсталирал драйвърите... вероятно е хардуерен проблем.