PDA

View Full Version : моля за съвет ;]



kiss me baby
10-03-2008, 18:21
Здравейте.Казвам се Ивелина.Преди около година ходих с един пич.Една година по-голям от мен.Жулиен се казва,мноо сладък,ама незнае какво иска.В смисъл харесва ме,но така наречените му "приятели" много го ебават и незнам срам ли го хваща кво,но...Ходихме точно 2 седмици,прес които и двамата се харесвахме страшно мноо,но един ден той ми писа по скайп че иска да скъсаме.Дори нямаше смелоста да ми го каже в очите..;[ Беше ми тъпо около няколко месеца.Той много ме убиждаше,а не го заслужавах.Въпреки че той ме заряза и въпреки убидите му никога не съм го убидила по никакъв начин и винаги съм го защитавала пред останалите.Така дойде лятото,завършихме у-ще и аз като всяко друго лято отидох в Равда за ваканцията.Там имаме къща и прекарвам ваканциите и почивките.Там забравих за въпросния Жулиен.Заигравах се с различни момчета и спрях да вярвам в любовта.Излизах с различни типове,всяка вечер се зарибявах с различен,но не стигах по-далеч от целувки...Обаче свърши лятото и аз се върнах в родния ми град.Тогава Жулиен започна да се държи мноо добре към мен.Отблокира ме от скайп.Почна да ми прави комплименти и да показва че ме харесва и старите ми чувства веднага се завърнаха.Старите хора са казали "Старата любов ражда не хваща"Така казах му за чувствата ми,но незнам защо той ми каза че не чувства нищо към мен.Съгласих се с него и се блокнахме в скайп,прекратихме всякакви отношения.Когато излизам обаче виждам начина по който ме гледа.Направо ме пронизва с очи,а когато и аз го погледна се обръща на другата страна и се пражи че не е гледал мен.В очите му се чете че ме харесва и съжелява.Сякаш ми казва "Виж харесвам те но съм принуден да се държа лошо,не искам да ме ебават."Как обаче да докажа точно това което ми казва с очите си.Как да го накарам да си го признае.Въпреки всичко което ми причини не искам да си отмъщавам,защото отмъщението не връща загубеното.Искам да бъдем заедно,но пък от друга страна не искам до мен да има човек чийто характер е на моменти.Не искам да залъгвам сърцето си.Дай ми съвет какво да правя.Да се занимавам ли с него или да тръгна с някой друг,защото кандидати не ми липсват но аз като кажа нещо и си държа на него.Ако мислиш че трябва да се боря за него кажи ми как да го накарам да признае чувствата си.Предварително благодаря..;]

GregoryHouse
10-03-2008, 18:26
1во ако наистина го ебават заради това - значи е пълния идиот които не си заслужава вниманието

2ро може просто да иска да те изчука

3то а може и да си въобразяваш всичките неща...

Mind fReak
10-03-2008, 18:35
dz :oops:

ForeverYour
10-03-2008, 19:18
1во ако наистина го ебават заради това - значи е пълния идиот които не си заслужава вниманието

2ро може просто да иска да те изчука

3то а може и да си въобразяваш всичките неща...

+1

Dekameron
10-03-2008, 19:19
Заслужаваш нещо по-добро, но ти не го виждаш защото... ех като обичаш някой малко или много "ослепяваш" за някои неща. Важно е какво ти е казал и какво е направил, а не как се държи /напр. те гледа "по по-особен начин"/, защото знаеш може това просто да си го въобразяваш. Може сега да го обичаш много, но повярвай ако той не те иска по-добре го забрави и се огледай наоколо - току виж си намерила някои, които наистина ще те цени.

B3B0K
10-03-2008, 19:33
parvoto i nai vjnoto " smao glupaka povtarq starite gre6ki nadqvaiki se na nov rezultat" taka 4e ne mislq 4e trqq da povtori6 "vrazkata " vi.(v kavi4ki e 6tot 2 sedmici ne e vrazka)
drto- sram go e.. emi togava da si sedim sam kato go e stah 4e 6te go ebavat. + tva sig li si 4e ne iska smao sex ?
spored men ne tqq da se vra6ta6 pri nego

Bee*
10-03-2008, 20:20
Тоя е някъв абсолютен пикльо,а ти си прекалено наивна.
Ако ще се блокирате-блокирайте се един път завинаги,кво е това
блокирате се и след 2 дена айде пак..
Или е само,за да се направите на важни и интересни пред другия?

Chrissie
10-03-2008, 20:22
Според мен,момчето може и наистина да те харесва,но все още не е решило какво точно иска.В крайна сметка,ако искаше теб,щеше да избере теб,защото когато човек обича,няма значение дали го бъзикат или му се подиграват.Просто всичко друго губи значението си.Може би му трябва време,за да прецени какво точно иска,но май вече е направил избора си.А ти би трябвало да го оставиш,да се разсееш и да не мислиш нито за него,нито за поведението му.Предполагам,имал е достатъчно време да установи какво точно иска и пристъпи към действие.Трябва да предприемеш стъпка напред и да оставиш миналото в миналото.
Дано да съм успяла да помогна. :)

AnGel_fReE
10-03-2008, 21:38
az sa6to sam prejivqla ne6to podobno kato teb i 6te ti kaja 4e ne si struva da si snego dori i da te haresva ako toi naistina jelae da e s teb 6te bade nezavisimo vsi4ko ti sama kazva6 4e ima6 mn kandidati togava si hvani nqkoi i taka 6te go zabravi6 donqkade i nai vajnoto ne go ostavqi da te pravi na glupa4ka sigurno ti se iska da si s nego i vsi4ko da e normalno no trqbva da priemem ne6tata takiva kakvito sa..

angellove
10-03-2008, 21:45
Мацка, преди няколко дни прекратих подобна връзка. Не знам колко време сте били заедно и той се е държал кофти, но аз моя го изтърпях само няколко дни. И като ми изтърси, че тва, че не ми харесва отношението му си е мой проблем и ми стана колкото и смешно, толкова и кофти, че съм си губила времето с него. Имали сме и хубави моменти - да, обаче не си заслужава. Щом ти е казал, че няма чувства - минавай нататък. Няма смисъл да се надяваш на нещо, което повярвай ми - няма бъдеще. :)
Освен ако не искаш отново дните, когато те е наранявал, просто го остави в миналото и това е. :)

sasha_90
10-04-2008, 08:49
Сама каза,че незнаел какво иска.Чудно ми е тогава,какво ти очакваш да стане?Намери си друг.

mynichka
10-04-2008, 09:14
той не знае какво иска !

soul1199
10-04-2008, 09:27
ne si zaslyjava,ostavi go ,zaslujava6 ne6o mn po-dobro ot nego,nameri si dryg i prekrati vsi4ki vzaimotno6eniq s nego

sextazy_baby
10-04-2008, 11:03
Любовта е "сляпа"...трябва ти нещо много по-добро

.. DeViL mAy CrY ..
10-04-2008, 11:35
Не те заслужава.Щом слуша приятелите си а не сърцето,не е за теб

Sigrina
10-04-2008, 19:38
Тогава Жулиен започна да се държи мноо добре към мен.Отблокира ме от скайп.
:razz: :razz: :razz:

Освен че кандидати не ти липсват, май и самочувствие не ти липсва. Остави момчето да си живее свободно и спри да си внушаваш, че така МНОО го измъчваш и него и себе си. :smt003