PDA

View Full Version : Забравете любовта



Whyniser
10-03-2008, 18:35
Първо здравейте,

Много се чуда в днешно време какви проблеми стават с т.н. "тийнейджърска любов".Направо е по-драматична и от Блясък :-D .Толкоз проблеми си създават и двете страни,че някой си мислят за самоубийство :X . Визирам случай от нашия край:"Две момичета (Емо стил) си разрязаха вените покрай това,че техните приятели ги зарязали.Починали на място.Ей така се проваляме живота.Като има време прекалено да се тормозим.Вместо тези години да си най-безгрижните-излишни нерви поради прекаленото гледане на филми и вживяването в тях.Вярно светът е гадно място.Но ти си Ти.Ако Ти не си го направиш хубав няма кои.Има много неща,който донасят удоволствие като любовта.Например спорта,книгите,изкуството като цяло,готвене и прочие.Говора за постоянен начин на спортуване.Така можеш да изпиташ волята си до краен предел.Да укрепнеш физически и психически.Мога да говора още много,но мисля,че схванахте идеята.Това,което искам да кажа с 2 думи е:"Забравете любовта за сега,докато не пораснем достатъчно".Благодаря за вниманието.

Mind fReak
10-03-2008, 18:39
emota.., briton4eta,emofciiii, poziiii 8-)

aHeJlua
10-03-2008, 18:40
емии.. съгласна съм с доста неща.. но мисля че понякога има една любов.. искрената любов при която не си с човека само заради едното е**не.. тя ни прави щастливи.. и си струва да го изживееш това нещо..а това за емотата вярно е .. смисъл такъв и те заслужават любов но те бъркат любовта с харесване и заради такива работи правят глупости и просто не си струва :)

.. DeViL mAy CrY ..
10-03-2008, 18:40
Ами да права си донякаква степен.Всичко,което каза много ми хареса,но защо на тази възраст да нямаме приятел/ка? Аз лично имма нужда от една прегръдка от момче,което знам че ме обича и прави всичко за мен.Това е толкова приятно.Защо да го изпускаме?КОга може да го изживеем.Сега в голяма степен живота ни е много лесен и безгрижен и защо да не се насладим на това чуство,когато нямаме излишни проблеми?
Това е мноето мнение :)

Whyniser
10-03-2008, 18:46
Ами да права си донякаква степен.Всичко,което каза много ми хареса,но защо на тази възраст да нямаме приятел/ка? Аз лично имма нужда от една прегръдка от момче,което знам че ме обича и прави всичко за мен.Това е толкова приятно.Защо да го изпускаме?КОга може да го изживеем.Сега в голяма степен живота ни е много лесен и безгрижен и защо да не се насладим на това чуство,когато нямаме излишни проблеми?
Това е мноето мнение :)
МОМЧЕ СЪМ (че фана да си смена ника :lol: ) .Не съм казал да нямате приятели.Говора да не се занимавате с любов.А да си живеем безгрижието сега.А за любов на тези години :? . Нищо повече от някаква си химия и много пубертет.Еми виждаш случая,който съм изложил.Ако искаш статията цъкни ЛС.

.. DeViL mAy CrY ..
10-03-2008, 18:54
Ами да права си донякаква степен.Всичко,което каза много ми хареса,но защо на тази възраст да нямаме приятел/ка? Аз лично имма нужда от една прегръдка от момче,което знам че ме обича и прави всичко за мен.Това е толкова приятно.Защо да го изпускаме?КОга може да го изживеем.Сега в голяма степен живота ни е много лесен и безгрижен и защо да не се насладим на това чуство,когато нямаме излишни проблеми?
Това е мноето мнение :)
МОМЧЕ СЪМ (че фана да си смена ника :lol: ) .Не съм казал да нямате приятели.Говора да не се занимавате с любов.А да си живеем безгрижието сега.А за любов на тези години :? . Нищо повече от някаква си химия и много пубертет.Еми виждаш случая,който съм изложил.Ако искаш статията цъкни ЛС.

Аууу съжалявам :lol: ,бях се замислила за една приятелка и ти смених пола.Ами да и химия да е привличане да е все паК Е по добре да има нещо отколото да си сам.Нз това е моето разбиране

Whyniser
10-03-2008, 19:00
Ами да права си донякаква степен.Всичко,което каза много ми хареса,но защо на тази възраст да нямаме приятел/ка? Аз лично имма нужда от една прегръдка от момче,което знам че ме обича и прави всичко за мен.Това е толкова приятно.Защо да го изпускаме?КОга може да го изживеем.Сега в голяма степен живота ни е много лесен и безгрижен и защо да не се насладим на това чуство,когато нямаме излишни проблеми?
Това е мноето мнение :)
МОМЧЕ СЪМ (че фана да си смена ника :lol: ) .Не съм казал да нямате приятели.Говора да не се занимавате с любов.А да си живеем безгрижието сега.А за любов на тези години :? . Нищо повече от някаква си химия и много пубертет.Еми виждаш случая,който съм изложил.Ако искаш статията цъкни ЛС.

Аууу съжалявам :lol: ,бях се замислила за една приятелка и ти смених пола.Ами да и химия да е привличане да е все паК Е по добре да има нещо отколото да си сам.Нз това е моето разбиране
Не съм казал това.Не си сам.Имаш си приятели.Не сме издигнали за смисъла на думичката "любов". Не за друго,защото после прекалено много страдат и може да направат глупост.Това ми е идеята.

ForeverYour
10-03-2008, 19:03
Безмислена тема ....

samoubiika
10-03-2008, 19:08
emota.., briton4eta,emofciiii, poziiii 8-)
+100000

по заглавието на темата-забравила съм любовта,защото някога я поверих на някого и той не ми я върна!
по темата-емотата да мрат!;д;д;д ебати животните...не заслужават любов!каква любов да заслужават?едно единствено нещо заслужават и това е брадва в тъпите глави!да...мразя емотата...мразя ги защото са тъпи позиорчета!преди 2 години беше на мода чалгата!изведнъж в БГ чалгарите се изпариха и се появиха ЧАЛГА ЕМОТА...които претендират,че са истински емота и че не са били чалгари преди...никога...а къде отидоха чалгарчетата?от розовко и циклама стана на черничко,сивичко и беличко...от руса косица и сини лещи,минаха на естествен цвят на очите и черна косица...от обувчиси с токчета минаха на платненки с черепи...какво ви става бе хора?като си фен бъди до край!имай само 1 стил на обличане-свой собствен,а не копиран от някой друг!
бъдете себе си...има прекалено мн други хора!

jghgh
10-03-2008, 19:17
Първо здравейте,

Много се чуда в днешно време какви проблеми стават с т.н. "тийнейджърска любов".Направо е по-драматична и от Блясък :-D .Толкоз проблеми си създават и двете страни,че някой си мислят за самоубийство :X . Визирам случай от нашия край:"Две момичета (Емо стил) си разрязаха вените покрай това,че техните приятели ги зарязали.Починали на място.Ей така се проваляме живота.Като има време прекалено да се тормозим.Вместо тези години да си най-безгрижните-излишни нерви поради прекаленото гледане на филми и вживяването в тях.Вярно светът е гадно място.Но ти си Ти.Ако Ти не си го направиш хубав няма кои.Има много неща,който донасят удоволствие като любовта.Например спорта,книгите,изкуството като цяло,готвене и прочие.Говора за постоянен начин на спортуване.Така можеш да изпиташ волята си до краен предел.Да укрепнеш физически и психически.Мога да говора още много,но мисля,че схванахте идеята.Това,което искам да кажа с 2 думи е:"Забравете любовта за сега,докато не пораснем достатъчно".Благодаря за вниманието.


тихо
аз филми не гледам, но откакто се помня съм яко чувствителна и се вживявам

тъпи са тези идеи да си живеем годините безгрижно.. аз и да искам, НЕ МОГА
някои сме такива

а ако имах смелост щях да си нарежа ръката и аз защото ми ек офти за някого
както в момента ми е
само че нямам смелост да си посегна, иначе яко бих се нашарила

някои росто се вживяват
пределно явно ми е че не трябва, ама уви..

и не гледам филми, нито сериали
и винаги се раздавам до безкрай и наивно... ето пак..
не ми се обяснява, ама както в темата за сериозните връзки в пубертета мисля че wratchidl или както беше там, или slun4ice бяха извадили страхотни мнения че не зависи от пубертета, дали ще си "поживееШ'
аз просто не мога да си "поживявам", не съм такава
вярвам в ръпата любов
приятелите ми казват да не го мисля, да лягам и да ставам, да ходя по разни хора без много много да се раздавам, ама не става, не съм такава
не мога да съм такава
за добро или лошо съм голяма мечтателка и идеалистка
като порасна няма да имам нервна система, но дано срещна поне шибаната любов защото иначе ще пукна както умирам сега


айде не ми обръщайте внимание, защото ми е много зле, а утре пак ще го раздавам тежко тежко...


лека вечер

ДА НА ВЖИВЯВАНИЯТА

.. DeViL mAy CrY ..
10-03-2008, 19:21
Ами да права си донякаква степен.Всичко,което каза много ми хареса,но защо на тази възраст да нямаме приятел/ка? Аз лично имма нужда от една прегръдка от момче,което знам че ме обича и прави всичко за мен.Това е толкова приятно.Защо да го изпускаме?КОга може да го изживеем.Сега в голяма степен живота ни е много лесен и безгрижен и защо да не се насладим на това чуство,когато нямаме излишни проблеми?
Това е мноето мнение :)
МОМЧЕ СЪМ (че фана да си смена ника :lol: ) .Не съм казал да нямате приятели.Говора да не се занимавате с любов.А да си живеем безгрижието сега.А за любов на тези години :? . Нищо повече от някаква си химия и много пубертет.Еми виждаш случая,който съм изложил.Ако искаш статията цъкни ЛС.


Аууу съжалявам :lol: ,бях се замислила за една приятелка и ти смених пола.Ами да и химия да е привличане да е все паК Е по добре да има нещо отколото да си сам.Нз това е моето разбиране
Не съм казал това.Не си сам.Имаш си приятели.Не сме издигнали за смисъла на думичката "любов". Не за друго,защото после прекалено много страдат и може да направат глупост.Това ми е идеята.

да това е много вярно.Някои правят глупости.Но не всички са под един знаменател.Има си хора и хора.Едно е приятелки друго е гадже.Аз лично предпочитам да съм с гадже.Една приятелска прегръдка не е такава каквато е на гаджето.Това за глупостите си много прав,но не вси1ките сме такива :)

nicolepcd
10-03-2008, 19:26
И аз тва викам... кво се тормозите с тия простотии през тия години... яяя си намерете някаква по-ползотворна дейност! 8-)

cherinka
10-03-2008, 19:29
Aбе, да му еба майката, що си мислите, че само на нашите "безгрижни" години ги има тия проблеми, бе ?!
Тъпи, ограничени ли сте, кфи сте.. акъла ви е под нулата..

B3B0K
10-03-2008, 19:51
Първо здравейте,

Много се чуда в днешно време какви проблеми стават с т.н. "тийнейджърска любов".Направо е по-драматична и от Блясък :-D .Толкоз проблеми си създават и двете страни,че някой си мислят за самоубийство :X . Визирам случай от нашия край:"Две момичета (Емо стил) си разрязаха вените покрай това,че техните приятели ги зарязали.Починали на място.Ей така се проваляме живота.Като има време прекалено да се тормозим.Вместо тези години да си най-безгрижните-излишни нерви поради прекаленото гледане на филми и вживяването в тях.Вярно светът е гадно място.Но ти си Ти.Ако Ти не си го направиш хубав няма кои.Има много неща,който донасят удоволствие като любовта.Например спорта,книгите,изкуството като цяло,готвене и прочие.Говора за постоянен начин на спортуване.Така можеш да изпиташ волята си до краен предел.Да укрепнеш физически и психически.Мога да говора още много,но мисля,че схванахте идеята.Това,което искам да кажа с 2 думи е:"Забравете любовта за сега,докато не пораснем достатъчно".Благодаря за вниманието.
no ne moje6 da otre4e6 4e na tezi godini sa6to moje6 da izpita6 istinska i 4ista lubov !!!

Valkyrie
10-03-2008, 21:57
Не можеш да кажеш на някого, че не трябва да обича, защото не му е времето за това. Няма да ти разказвам цялата приказка, но ще ти кажа, че независимо дали ще продължи вечно, или краят й ще бъде "... и тя гледаше затворената от него врата, обляна в сълзи", никога няма да съжалявам, че изпитах истинската любов на 14 години. Срещала съм я и преди това. Не можеш да казваш "Това да, това - не", защото нямаш нито право, нито власт да управляваш нечий живот. И не ми се струваш достатъчно компетентен, за да даваш съвети.

sextazy_baby
10-04-2008, 06:13
Да,съгласна съм с повечето неща,но точно за любовта мисля че ако е искрена и чиста няма нищо лошо да обичаш,зависи кой с какво мислене е и колко насериозно я приема.Всичко зависи от това как гледаш на нещата...

tarataika
10-04-2008, 06:25
тема философия е по-надолу....не знаех, че гледаш Блясък :-D

Whyniser
10-04-2008, 06:28
тема философия е по-надолу....не знаех, че гледаш Блясък :-D
Пример просто. :D

tarataika
10-04-2008, 06:37
тема философия е по-надолу....не знаех, че гледаш Блясък :-D
Пример просто. :D

по-добър беше дързост и красота! ! !

dark_angel_7813
10-04-2008, 07:18
Първо здравейте,

Много се чуда в днешно време какви проблеми стават с т.н. "тийнейджърска любов".Направо е по-драматична и от Блясък :-D .Толкоз проблеми си създават и двете страни,че някой си мислят за самоубийство :X . Визирам случай от нашия край:"Две момичета (Емо стил) си разрязаха вените покрай това,че техните приятели ги зарязали.Починали на място.Ей така се проваляме живота.Като има време прекалено да се тормозим.Вместо тези години да си най-безгрижните-излишни нерви поради прекаленото гледане на филми и вживяването в тях.Вярно светът е гадно място.Но ти си Ти.Ако Ти не си го направиш хубав няма кои.Има много неща,който донасят удоволствие като любовта.Например спорта,книгите,изкуството като цяло,готвене и прочие.Говора за постоянен начин на спортуване.Така можеш да изпиташ волята си до краен предел.Да укрепнеш физически и психически.Мога да говора още много,но мисля,че схванахте идеята.Това,което искам да кажа с 2 думи е:"Забравете любовта за сега,докато не пораснем достатъчно".Благодаря за вниманието.

=D> ;-) :wink: Съгласна съм и мисля да го направяя ... 8) :-P

Lacey_66
10-04-2008, 07:22
:grin: :grin: Съгласна съм с автора :grin: :grin: много точно е казал всичкоо :-P :-) :-) ;-) =D>

snejana67
10-04-2008, 07:50
:? :? намерете си друга тема за размисъл :? :?

mynichka
10-04-2008, 07:54
хубаво казано ..но не всеки си реже вените ..някой са си щастливи в любовта :)

sasha_90
10-04-2008, 08:20
Ти какво очакваш от едно емо?Те са си такива-като не им е на кеф си режат вените.

soul1199
10-04-2008, 08:43
vi6 sq tova e normalno v dne6ni dni,pak i teq momi4eta sa emota-emocionalno maltretirani oligofreni,taka,4e nqma,kvo drygo da govorim,prosto nqma smisal spored men da revem ili da se terzaem,pak kamo li da si rejem venite,zaradi nqkovo si mom4e,na koeto izob6o ne my puka za nas

Presley
10-04-2008, 09:56
Първо здравейте,

Много се чуда в днешно време какви проблеми стават с т.н. "тийнейджърска любов".Направо е по-драматична и от Блясък :-D .Толкоз проблеми си създават и двете страни,че някой си мислят за самоубийство :X . Визирам случай от нашия край:"Две момичета (Емо стил) си разрязаха вените покрай това,че техните приятели ги зарязали.Починали на място.Ей така се проваляме живота.Като има време прекалено да се тормозим.Вместо тези години да си най-безгрижните-излишни нерви поради прекаленото гледане на филми и вживяването в тях.Вярно светът е гадно място.Но ти си Ти.Ако Ти не си го направиш хубав няма кои.Има много неща,който донасят удоволствие като любовта.Например спорта,книгите,изкуството като цяло,готвене и прочие.Говора за постоянен начин на спортуване.Така можеш да изпиташ волята си до краен предел.Да укрепнеш физически и психически.Мога да говора още много,но мисля,че схванахте идеята.Това,което искам да кажа с 2 думи е:"Забравете любовта за сега,докато не пораснем достатъчно".Благодаря за вниманието.
Много тъпо.
Не съм съгласна с нищо.
Няма эначение на колко си.Не энам в какво мериш беэгрижието,но то не трябва да се асоциира с липса на емоции.Беэгрижността в тея години е това,че мама и тати дават парички,а ти само ги харчиш.Туй то.Другото е емоция.Срещаш се с някого,влюбваш се,после се раэделяте.Беэ эначение на колко си,може да иэпиташ яко чувство,което да наречеш любов.Някои хора са по-чувствителни и си правят техни си филмчета,както ти каэа-вживяват се.И кво?Няма лошо.Емоции да има-това е важното.

mickelangelo
10-04-2008, 20:53
любовта е нещо красиво .. никога не я забравям дори за миг ..
по скоро съвета ми е .. правете разлика м/у физическо привличане .. и любов ...

SunShinePearl
10-04-2008, 21:08
ами ти може да си праиш кефа и без половинка,апък е яко като имаш някой до тебе ама не да го задълбочаваш ами просто да си се кефите взаимно без излишни тормозения сега е времето според мен да се наживее човек и трябва от всичко да опита....апък ако НАИСТИНА някой срещне истинската любов да няма само заради възраста да я изостави....но аз лично никога не бих се впускала в нещо толкова сериозно до 18 години че дори и 20

BaiToq
10-05-2008, 08:10
Щом е с черно,
сигурно е много мъдро.

"Зарежете любовта,покажете красота,
на-на-на-на-на нанааааа"
Ако някой се сеща за
тази чалга-поздрав :)