PDA

View Full Version : Моята история



stanimirka_94
10-03-2008, 18:45
ot 2 god haresvam edno mom4e no mu priznah 4ak predi 5 meseca i toi go prie kaza mi nqma losho i oniq den sestra mu imahs esvatba iii az se pribirma ot u4ili6te i toi kato me vidq i vleze vav vhoda i az se ka4vami toi mi viuka zdr ii az mu vikam zdr i toi mi podava rakata si i mi kazva kak si tva onova ii mi vika 6te sleze6 li dolu i az mu kazax mi ne zshto i oti kaza ami adi slez i az mu kazax ne mislq da slizam i toi aide ostavi si 4anatat i ela ii az mu kazax nz i toi zaradi men i az mu kazax dobre ii toi mi ;) sled tva slizam dolu i go pitam koga 6te sleze setsra mu i toi mi vika ooo staniii i me gleda v o4ite i kaza sledmalko aide stoi pri mene ii az mu kazax ok i toi se :) ii sled kato podarih cveteo na sestar mu i nali toi karashe kolata tam iii mi svirna i mi ;) i na sa6tata ve4er mu bqx pislaa sms 4e iskam da govorim 4e ne izdarjam i 4e vse o6te go obi4am ii toi pak teelfona mu bbil v priqelkata mu a pak tq znae 4e go har ii kat pro4ela smsa i mi zvani i vika ti pak po4va6 a i az i vikam off ok nqma i tq vika ako se povtori o6te vednaj 6te te nabiq iii taka i na dr den toest dneska toi me vijda ii az go otminavam zashtoto mislex 4e toi i e poakzal smsa ii toi vika zdr az mu vikam 4a0 ii zaminavam i toi vika spri sa de zashto me otminava6 taka :| i az mu kazax mi ddzn ti kaji i toi vika ko pr i az vikam n6 hodix do magazina i toi kaza ti si mi [pisala sms ama telfona mi be6e v polq ii az mu akzax razbrah iii toi vika miii ne mojem da badem zaedno vijda6 4e ni razdelqt :| ii az mu kzax mi da i toi kaza taka 6te e blizkite 2 godini i nqkak o4ite mu vbqxa ispalneni s salzi ii greexa ddzn blqstqxa malko :) i az mu kzax mi da taka 6te e :) ii toi vika hubavo momi4e si amaa.... i ne dovar6i i ba6ta mu idva6e kam nas i az mu kazax ba6ta ti idv ai toi kaza dobre milo i mi ;) iii az mu kazax mi hubu ai az tragvam i toi vika aide pr den ti jelaq i az mu kzax i na teb iii sega daje razbrax 4e pak 6tql da zaminava v germaniq za 2 godini i nz kakvo da pravq kak da razbera dali me haresvba iskam da govorq s nego no nz kakvo da mu kaja posvaetvai me ne6to.a pak i toi kogato se vara predi 1 sed ot germaniq vse e gledal kam moq etaj i po edno vreme se osetil i poglednal setsra si i tq mu kazala kakvo gleda6 i toi kazal ami ni6ot i tq kazala aidi be i toi kazal mi iskam da q vidq akde se gubi i kato me vidq vednaga sko4i i doide pri men ii mi xvana rakata i prave6e taka (handshake)(bow) ii psle setar mu se mahna i toi mi spodeli 4e tqxnite ne mu davat da izliza ve4e s tva momi4e i kaza da ne im kazvam ii taka .... i nali setsra mu e takava deto znae vsi4ko v smsial znae toi kvo si msili moje da gleda a karti i izliza vqrno iii q pitax kakvo si pomisli kaot me vidq i tq mi kaza nqma da ti kaja i az i kazax molq te i tq kaza nqma da ti kaja pitax q hubavo ili lo6o pak sa6tiq otgovor nqma da ti kaja i se smee6e :|toi mi be6e kazal 4e vsi4ki momi4eta haresva noo nz i tei de 6tqx da ti kazvam 4eee predi mu bqx kazala o6te oredi da go apravq s ognqn 4eee sam gotova za nego na vsi4ko idori i da legna s nego ii takiva vazmojno li e samo tva da iska i zatova taka da se darji :Saz go vidqx oniq den i mu kazax 4e iskam da govorq s nego ii toi akza hubu ii sq akto go vidq pak ii kakvo moga da go pitam za da razbera dali naistina me haresva ili ne6to dali imam 6ans s nego Ami zna4i predi 4 dena se pribiram ot daskalo ii ii se 4ud, da pi6a li na tova mom4e da izlez\e na terasata da si govorim ii tam po4vam d apisha smsa i toi izliza na teresata i az mu vikam a taman za tebe glkedah i toi vika naistina li i az vikam da i toi radvam se i mi vika ko pr tva onova i me pita sama li sami do kolko i az mu kazax i toi mi vika da ti doida li na gosti i az mu kjazax eee ii toi vleze v tax iii posle se ka4vam do u t,x da mu kaja da doide v nas ii taman 6te zvana na vratata ii toi izliza i vika ko pr tuka be :) i az mu vikam ami ni6to doidox da te pokana ii toi vika naistina li i az da ii toi vika tiho sa ii vlazaxme v asansiora i toi vika ai ako iska6 dlu 6te govorim ko 6e praim u vas i az mu kazax dobre :) ii toi posle nali si gvorixme za pola iii toi kaza 4e ta mn go draznela iii az kaot go pitax obi4a li a i toi kaza ami anaposledak me drazni mn ii po edno vreme kakot stoi i ta be6e na zavoa ii idva kam nas i az se pribiram i aksel vika zako tragva6 i az mu vikam mi 6toto tva mai e pola ii toi vika tei li i az mu vikm mai da i ta mu vika ela i toi i vika za? i ta ela i toi s, imam rabota i mu pisa nakvi smsi ii toi vika are xva6tai patq i az mu vikam koi be i toi vika onaq ludata i az mu vikam aha i kvo i toi vika da hva6ta patq nali i az vikam aa nz iii nali namiga6e mi govorihme si za onq sms kvo e kazala ii me pita dlai poznavam qki momi4eta i az kazax da i mu pratih edna i toi vika taq q znam pls opravi me s neq i az mu kazax dobre pratih mu neina snimka ii toi si q sloji na fona na gsma ii mi q pokazva iii mi se :) i vika eto go novoto mi gadje ii stoiim nie ii az mu vikam off ai az 6e tragvam 4e ti dosajdam :) i toi vika ne me be ne az mu vikamm za 1 pat stoim 3 4asa samo dvamata i toi vika kvo pisna li ti i az a ne ne ii mu vikam doajdam ti i toi vika 6tom ne sam se oplakal zna4i ne mi :)taka stoqxme dolu i toi otide nnqkade s kolata kam 5 i mi vika ela i az mu vikam ne ne polq 6te ni vidi i toi vika ari be i az ne ne ii toi mi prai :*;)iiii posle mi vika ela gore stani da mi is4isti6 ele4eto iii vika na setsra mu da mu izvadi 4orapi i si gi obu ii tamn stiga do mene i se navede i posegna da mi hvane karaka ama az se drapnah i takapak i sled tva mu pisax sms 4e go obi4ma i 4e iskam da izlezem utre pak i da mi kaje dali me haresva naistina zashtoto po na4ina po jkoito se darji si msilq 4e me haresva no nz i mu se izvinqvam ako mu dosajdam pak ii mu pi6a pak obi4am teami zna4i sno6it mu pisax sms 4e iskam da se vidim pak ii 4e go obi4ami 4e ot postapkite mu ot tav kakto se darji s mene mislq 4e me haresva iii taka toi ne mi otg ii dneska stoi toi dolu i az go gledam ot prozoreca bez da kazvam ni6to ii toi poglejda kam nas i vika oo staniii kak si i az mu vikam dobre :) ii toi aham ko pr i az ni6ty i toi kaza dobre doide edin moi fr ii toi me pita za inka dali e saglasna da hodqt i az mu akzax miiii ti se dodseti sam ii toi vika aham qsno ne si pitala i az mu kazax pitax i se smeq no az naistena pitax i tq akza 4e ne go haresva iii zatova nqma da tragne s nego ii toi mi vika laje6 me pak i az mu akzax ne te laja ii toi vika da be da ai stiga ii toq dr mom4e vika laji i az vikam off plamene kat nz ne se obajdai ii se namusih i mi stana mn gadno 4e ne mi vqrva ii az se nacupih i go gledax nqkak stranno ii toi vika aic qdosa se :) i az mu vikam da qdosax se ii toi vika naistina li q pita i az kazax da i dr mom4e vika laje ii az mu hubu kat laja ai tei da badi ii toi pak me pita naisitna li i az seriozna mu otg ii toi se ka4i v kolata s tva mom4e ii si sloji o4ilata naro4no ii me gleda ii po edno vreme aama az stoq nqkak si ne se mardam ii sam se podprqla ii toi me gleda i az nego ama o4ite mi 4erveni napravo i palni sas salzi ii toi mi ;) i az poglejdam na dr strana namusena iii toi psole mi prai :* iii posle pak smakva p4ilata ii mi se :) iiii doakto ne gledaaa tva mom4e toi mi pravii :*:*:*:* sas zvuci ii kato go pogledne mom4eto ii toi vika na ku4eto ela tuka be ku4e za da ne razberq qvco oniq :| kato doide tva mom4e otna4alo i muvika aic zaralibqcvate li se dvamaat i az vikam az ne goiskam i tva mom4e vika tq iska tebe i az vikam abee iskam mal4i ii aksel se smee ii sled tav se qdosax i se pribrax iiii mu psunah signal ii go gledam otvatre pusnah mu signal ii toi si izvadi gsma ii stoq 10 sekudi go gleda ii sled tav se obarna da vidi kade sam ama az bqx v nas skrita da ne me vidi i posle se poakzax sled 1,2 4asa toi be6e s ba6ta si i kaza oo stanii ko pr 4atka6 li i az vikam ne i toi vika 6to malko po4ivka li i az vikam da ii kakto be6e sednal stana ii se arhojda nalqvo nadqsno i me poglejda ot vreme na vreme :S ii posle sedna ii daje ne me pogledna :|

Whyniser
10-03-2008, 18:47
Бахти заболяме главата.А от всичко това не си заслужава.Едното и нищо увлечение за да те бутне.Зарежи го

stanimirka_94
10-03-2008, 19:13
и кво да направя значи ни6то нме изпитва

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2008, 19:15
Стига пуска една и съща тема. По принцип не искам да се заяждам така от няма нищо, но тук ще го направя: Хвърли се отнякъде.

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-03-2008, 19:17
Да му се не знае, 10 пъти писах едно и също и те все ти триеха темите... Все пак, който има търпението и желанието да прочете онези словоизлияния на маймуница, не е нормален. Или поне зрението му не би останало такова след всичко. :D

И все пак, открих цели 2 препинателни знака! :grin:

stanimirka_94
10-03-2008, 19:17
офф аре гледай си работата,аз колкото теми искам толкова 6те пускам аре бб

ForeverYour
10-03-2008, 19:20
Хвърли се отнякъде.


good idea

и аз така викам ....

moonlady
10-03-2008, 19:28
на какъв език пишеш .. слагай малко запетайки :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2008, 05:34
офф аре гледай си работата,аз колкото теми искам толкова 6те пускам аре бб
Аре хубу. :D

Harum_Scarum
10-04-2008, 05:43
Вообще не си и направих труда да ти чета "темата" ,въпреки че едва ли нещо щях да разбера :D Моя съвет- НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ :o

malko_kalpazan4e
10-04-2008, 08:40
бахти по дълга тема не съм виждала и почти нищо не разбрах... езък преебах си очите докато я четох :lol:

sasha_90
10-04-2008, 08:42
Сериозно-човек главата може да го заболи,докато го прочете.Не стига,че не можеш да пишем,ами и да обясняваш.От това,което успях да прочета,темата ти е детска работа.Вие с тези,не можете ли да се държите по-сериозно?