PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче, но...



assd22
10-03-2008, 18:57
ОФ, от 2-3 дни съм ВЛЮБЕН в едно момиче от съседния клас, нооо просто знам, че нямам шанс със нея...
И ми е много гадно, като знам, че я хаРЕСВАм напразно...
Как да забраниш на любовта да спре?...
по скоро е изповед не въпрос :oops: :(

mArMaLaDkA
10-03-2008, 19:01
2-3 дни..ти си вече влюбен....как да спреш любовта ли?Ами спри да гледаш тъпи сапунки и да се вкарваш в някакви филми!Утре ще си влюбен в Лили от 4в клас,след 3 дена в Яна от 10г и т.н и т.н. :lol:

jghgh
10-03-2008, 19:07
Тъпа любов... няма любов... |-(

ForeverYour
10-03-2008, 19:09
Любовта е илузия породена от липсата на алкохол ! :razz: :razz: :razz: :razz:

samoubiika
10-03-2008, 19:12
Любовта е илузия породена от липсата на алкохол ! :razz: :razz: :razz: :razz:
(bow)(bow)(bow) мастър си ти,мастъъър!

Utopia
10-03-2008, 19:19
любов има
любов пламенна
любов страстна
любов ненаситна
любов задушаваща
любов опияняваща
любов има

твоето решение се позовава на един много стар(почти колкото гравитацията) закон, формурал в себе си съвкупност от народната мъдрост, опита на поколенията и закон на физиката за движенито на частиците

КЛИН С КЛИН СЕ ИЗБИВА

sugarrr
10-03-2008, 19:47
2-3 дни..ти си вече влюбен....как да спреш любовта ли?Ами спри да гледаш тъпи сапунки и да се вкарваш в някакви филми!Утре ще си влюбен в Лили от 4в клас,след 3 дена в Яна от 10г и т.н и т.н. :lol: :razz: :D :-D :-D

Jumbie483
10-03-2008, 19:52
Ти на колко години си ?
Съжалявам, но по изказванията и разбиранията ти за любовта, съдя че си най-много 5-и клас..хайде 6-и :D

DeCuTo0
10-03-2008, 19:53
2-3 дни..ти си вече влюбен....как да спреш любовта ли?Ами спри да гледаш тъпи сапунки и да се вкарваш в някакви филми!Утре ще си влюбен в Лили от 4в клас,след 3 дена в Яна от 10г и т.н и т.н. :lol:

+1 :grin: :lol: :grin: :lol: :grin: :lol:

slim__shadygirl
10-03-2008, 19:56
2 дни,5 часа,34 минути и 56 секунди от както си се влюбил :shock: waaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwww

SoLaR
10-03-2008, 20:12
Слушай сега пич... аз няма нещо да те ебавам като другите тука :razz: , но да ти кажа, не ги разправяй тея глупости "знам, че нямам шанс с". Е ти какво, ходиш по момичетата, които ти се връзват на опашка зад тебе ли?! Щом те кефи тая мацка, я налазвай. Първо се запознай с нея ако вече не си го направил, потърси тема за разговор (като изключим тъпизми от кое ти е любимото шоу, или цъкаш ли CS) *както повечето ми ретарди приятели* :-D , покани я някъде на по кафе, или нещо и лека-полека ще си дойде всичко на мястото. Ееее братче, колко дискусии се появиха за седмица в тоя форум на тая тема. Колко ли теми има изписани в сайта за любовта и какво да правим с нея.

Разбирам, че те е шубе, ама се стегни. Братле и тя е човек като тебе бе, няма да те изяде. И тя сере, и тя яде, пие вода и диша, и говори едновременно като теб. Какво го овърташ. То ти докато и кажеш нещо друг я е хванал. :o

Boyd
10-03-2008, 20:58
Слушай сега пич... аз няма нещо да те ебавам като другите тука :razz: , но да ти кажа, не ги разправяй тея глупости "знам, че нямам шанс с". Е ти какво, ходиш по момичетата, които ти се връзват на опашка зад тебе ли?! Щом те кефи тая мацка, я налазвай. Първо се запознай с нея ако вече не си го направил, потърси тема за разговор (като изключим тъпизми от кое ти е любимото шоу, или цъкаш ли CS) *както повечето ми ретарди приятели* :-D , покани я някъде на по кафе, или нещо и лека-полека ще си дойде всичко на мястото. Ееее братче, колко дискусии се появиха за седмица в тоя форум на тая тема. Колко ли теми има изписани в сайта за любовта и какво да правим с нея.

Разбирам, че те е шубе, ама се стегни. Братле и тя е човек като тебе бе, няма да те изяде. [color=redИ тя сере[/color], и тя яде, пие вода и диша, и говори едновременно като теб. Какво го овърташ. То ти докато и кажеш нещо друг я е хванал. :o

Напълно подкрепям това мнение.

П.П. Имаше един лаф, с който можеш мегамного да сдухаш мацка - като й кажеш: "К'во кат' си мацка, нали и ти сереш?"

SoLaR
10-03-2008, 21:01
Хахахха точно така! Всички сме еднакви, както и да го погледнеш. Но пък понякога и аз трябва да се поотпусна и да си припоням това изречение. Тоя лаф ще ми служи добре за напред! 10х :razz:

GregoryHouse
10-03-2008, 21:16
Ако от всеки като събирах по една стотинка такса месечно сигурно щях да съм мулти милиардер....отчаян сдухан комплексиран и те е бъз да си мръднеш пръста да не сгрешиш...давай смело пък като не стане би му майката пички колкото си щеш има толкова много че до 300 години да живееш няма да ти стигнат да им се накефиш...

de_bella
10-03-2008, 21:47
много сте влюбчиви бе
браво на теб

Vogue
10-03-2008, 23:09
Щом толкова я обичаш - не чакай, покажи и го по някакъв начин. Ако вече намеренията ти не са сериозни, друг проблем.

sasha_90
10-04-2008, 08:57
ОФ, от 2-3 дни съм ВЛЮБЕН в едно момиче от съседния клас,

И как така за "2-3 дни" се влюби?По-скоро е само увлечение.


Как да забраниш на любовта да спре?...

Това също е невъзможно.

assd22
10-04-2008, 23:47
споделих й, ама тя ме отряза, аз ипаднах в депресия и вече съм емо :shock: