PDA

View Full Version : ами и аз да питам :д



heji
10-03-2008, 19:06
значи сигурно ще ви се стори тапу ама както и да е значи харесвам едно момиче пишем си по скипе :Д като си писахме седяхме до 4 5 4аса а иначе си ляга около 12 1 когато я поканих тогава на кафе излязохме. това преди месец после не знам що се отдрапнах нямам идея :Д и сега от 1 седмица си пишем пак 1-на сутрин ми писа смс дори :) ама сега си има фр онази ве4ер и помогнахна домашната и тя вика мс 6те разцелувам не знам харесва ли ме или не аз мисля че не ама да 4уя пак :Д

fire_of_dreams
10-03-2008, 19:07
Отиди на врачка да ти каже.

Utopia
10-03-2008, 19:10
Аз нищо не можах да разбера. Виждам букви, някъде се образуват думи, другаде не, но никъде мисъл.

Ако ти се ебе вижте се, ако си темерут стой и лъсках ... мишката!
-----------------------
Не е зле и да ходиш в часовете по български език.

gree_girl
10-03-2008, 19:12
Намекни и и сам разбери, но както каза си има приятел .. нз

ForeverYour
10-03-2008, 19:12
хахаха ами направи следното поговори си с него кажи му какво чувстваш и така, но наистина едва те разбрах .... Другия път по смислено ;)

TheGirlNextDoor
10-03-2008, 19:16
..питай я ...ако ти каже,че те аресФЪ-нападай :-D ...ако обаче от таkичност не ти каже направо,но ти усетиш,че тя не те харесва,не настоявай за да не станеш досаден ! :x
УСПЕХ :)

Utopia
10-03-2008, 19:32
Намекни и и сам разбери, но както каза си има приятел .. нз

кво като си има приятел !?

DeCuTo0
10-03-2008, 19:36
аз нищо не разбрах от цялата работа :-o

B3B0K
10-03-2008, 19:40
Намекни и и сам разбери, но както каза си има приятел .. нз

кво като си има приятел !?
miii ima zna4enie.predstavi si 4e nqkoi svalq tvoqt/a priqtel/ka i si kaje " e kvoto ima fr?" koftiii
aza avtora mm parvo poslednite 2-3 reda sa mi tamna indiq.2ro s malki nameci razberi namereniqta i no bez da nahalstva6 ili da izprostqva6

slim__shadygirl
10-03-2008, 19:53
Отиди на врачка да ти каже. :D

Bee*
10-03-2008, 20:09
Най добре я питай :)
Да я пита - "Абе,ти харесваш ли ме?" ?
Не ми се счита много удачно.
Предложи и да излезете,виж как стоят нещата с приятеля й.

angellove
10-03-2008, 21:07
Емиии, при положение, че си има приятел е кофти ситуацията. Виж сега, ти си знаеш най-добре ситуацията и ако виждаш, че пак нещата са както са били преди тя да тръгне с приятеля си и когато въобще сте били близки, можеш да я разпиташ това-онова за конкуренцията. :-D
След това вече сам решаваш какво да правиш, но ако ти каже, че наистина има чувства към него те съветвам, да не я притискаш повече. Била съм в такава ситуация и е страшно гадно. :)
А ако каже, че ходи с него за между другото - е, там вече може и да рискуваш, макар че пак си е гадно спрямо приятеля й.

SoLaR
10-03-2008, 21:13
Грамотността на съвременния българин! Първо не е "тапу", ами малко банално. Вече се проведе подобна дискусия, затова ти казвам, както няколко мнения по-нагоре - намекни и по-някакъв начин на тая дама, та да се разбере. Но принципно само от едно изречение не може да си сигурен. То ако аз се поставя в твоето положение, значи трябва да ме харесват 379 потребителя от скайпа ми :D :razz:

GregoryHouse
10-03-2008, 21:18
НЕ те харесва. Прекалено си смотан за да те хареса такава готина мацка.












Ако ти е станало гадно значи съм прав.

gree_girl
10-04-2008, 18:27
Намекни и и сам разбери, но както каза си има приятел .. нз

кво като си има приятел !?
miii ima zna4enie.predstavi si 4e nqkoi svalq tvoqt/a priqtel/ka i si kaje " e kvoto ima fr?" koftiii
aza avtora mm parvo poslednite 2-3 reda sa mi tamna indiq.2ro s malki nameci razberi namereniqta i no bez da nahalstva6 ili da izprostqva6
мерси :)