PDA

View Full Version : Приятели!?



XcwetiX
10-03-2008, 20:32
Ами аз съм в следната ситуация:Ние сме три приятелки и винаги сме били толкова(като брой)..Едната ми фр сега се мазни не едно друго момиче,защото за нея тя била "популярна" и се стреми да не изглежда като загубенячка...И малко се отдръпва от нас...и миналата година си пати заради това,че ни изостави,защото накрая остана сама и се сети за нас ...Чуствах се предадена,но не мога да и се сърдя..Дори когато се опитва да изпъкне унижавайки мен..Какво да правя...познавам я от 11 години тя е голяма част от моето минало....

machoka
10-03-2008, 20:49
Остави я сама да си блъска главата след време и ще и дойде акъла.

Bee*
10-03-2008, 20:53
На колко години сте,че още се бутатае при 'известните' хаха

cherinka
10-03-2008, 20:58
Остави я сама да си блъска главата след време и ще и дойде акъла.
точно! ..
най-айляк е да сте две, или четири...
трима са много 8-)

DeCuTo0
10-03-2008, 20:58
На колко години сте,че още се бутатае при 'известните' хаха

+10000 :)

Ice_Queen_
10-03-2008, 22:17
точно..гледате мн ОС...

machoka
10-03-2008, 22:19
кво американски, във всяко даскало е така, и то не само в БГ. :?

hardball
10-03-2008, 22:32
При мене нямаше също, класът се обичахме и си бяхме клас, (те още са де :D ) а вече от випуска хората дето си бяхме по- близки си пиехме и си правихме купони и т.н. :?
Инак к'во к'во- сядате и говорите. Тя като е решила, че вече няма нужда от вас може би няма да е зле да я оставите да порасте.
Миналото си е минало, живи и здрави- и такива неща стават. Може да се познавате с някого от 100 години и пак нищо, дето една приятелка викаше "приятелството е мярка не за време, а за безвремие", та не се коси. Човек първо си намира приятелите по това къде живее, после по това къде учи, накрая по интереси, както ми звучиш третото ми предстои 8)

machoka
10-03-2008, 22:40
Факт е, че преди не беше ТОЧНО така, макар че в по-умален мащаб пак си го имаше разделянето на 'гъзарите' и 'утепаните зубъри'.

Не мисля, че филмите са променили нещата не само в БГ, но и по света.. сега всички са по-отворени, по-лесно можеш да се направиш на 'някой', всички станаха по-хитри и по-пияни и напушени в междучасията. Контролът от едно време го няма, и нормално - едно е да си пионерче, друго е да си геймърче. Времената са различни.

hardball
10-03-2008, 22:45
При мене едно време става дума за миналата година, сега те са 11 клас, а аз съм в Германия, където децата се разделят по националности в приятелски кръгове, а не по интереси дори (поне в моето даскало).
Обикновено на най- точните и някои от най- "популярните" хич не ги ебава другите какво мислят в даскалото и никой не смее да ги закачи.
А това дето сега се мъчат да са популярни, да си паднат на гъза в клас дето не важат капризи и злобни коментарчета... ама докато има кой да им цепи басмата така ще е 8-)

perkele1914
10-03-2008, 22:52
точно филмите са виновни за всичко...

Seducti0n
10-03-2008, 22:54
Това, че се познавате от толкова дълго време не е причина да я търпиш, при условие, че поведението и не ти допада.
Щом търси място сред "популярните" явно има нови цели.
Колкото и да ти е трудно, най-добре би било да се примириш с факта, хората се променят непрекъснато-неизбежно е, просто в едни отношения промените са по-видни в сравнение с други.

SWASTICA
10-04-2008, 09:49
Ами аз съм в следната ситуация:Ние сме три приятелки и винаги сме били толкова(като брой)..Едната ми фр сега се мазни не едно друго момиче,защото за нея тя била "популярна" и се стреми да не изглежда като загубенячка...И малко се отдръпва от нас...и миналата година си пати заради това,че ни изостави,защото накрая остана сама и се сети за нас ...Чуствах се предадена,но не мога да и се сърдя..Дори когато се опитва да изпъкне унижавайки мен..Какво да правя...познавам я от 11 години тя е голяма част от моето минало....
Не разбрахте ли, че всеки живее своя собствен живот и, че не е длъжен да ходи с който и да е. Не разбрахте ли, че приятели няма, няма и да има.
Днес сте заедно, утре разделени. Днес пикаеш под масата, утре те чукат в тоалетната. Вчера бяхте задружни и ти триеше сълзите, днес виждаш нещо по изгодно от нея и я зарязваш, утре тя ти ака на главата и така.
Няма приятели, просто се търси къде е изгодата (била тя и добра компания) ;)

Still1ME1Still1HERE
10-04-2008, 13:30
Ами аз съм в следната ситуация:Ние сме три приятелки и винаги сме били толкова(като брой)..Едната ми фр сега се мазни не едно друго момиче,защото за нея тя била "популярна" и се стреми да не изглежда като загубенячка...И малко се отдръпва от нас...и миналата година си пати заради това,че ни изостави,защото накрая остана сама и се сети за нас ...Чуствах се предадена,но не мога да и се сърдя..Дори когато се опитва да изпъкне унижавайки мен..Какво да правя...познавам я от 11 години тя е голяма част от моето минало....
Не разбрахте ли, че всеки живее своя собствен живот и, че не е длъжен да ходи с който и да е. Не разбрахте ли, че приятели няма, няма и да има.
Днес сте заедно, утре разделени. Днес пикаеш под масата, утре те чукат в тоалетната. Вчера бяхте задружни и ти триеше сълзите, днес виждаш нещо по изгодно от нея и я зарязваш, утре тя ти ака на главата и така.
Няма приятели, просто се търси къде е изгодата (била тя и добра компания) ;)Не знам дали знаеш,но имаш малко извртена представа за приятелството и за живота :)

stan4ity
10-09-2008, 14:32
Аз съм една от трито и момичето X си търси белята,защото като се събира с "по-популярни" от нея се мисли за велика,но от там идват проблемите и.На всичкото отгоре след като направи белята идва и мрънка на главите ни(ние другите две).Може да си помислите,че държи на нас,но истината е че само ни използва,като примерно"може ли пресата ти,фондьотена ти"и т.н.Въобще не я е грижа дали ще каже нещо лошо против мен,дали ще ме засегне,но направи нещо за което и простих,но нямам никакво довеврие в нея,вече и завинаги!

srpsko_1988
10-15-2008, 22:57
Ами аз съм в следната ситуация:Ние сме три приятелки и винаги сме били толкова(като брой)..Едната ми фр сега се мазни не едно друго момиче,защото за нея тя била "популярна" и се стреми да не изглежда като загубенячка...И малко се отдръпва от нас...и миналата година си пати заради това,че ни изостави,защото накрая остана сама и се сети за нас ...Чуствах се предадена,но не мога да и се сърдя..Дори когато се опитва да изпъкне унижавайки мен..Какво да правя...познавам я от 11 години тя е голяма част от моето минало....

ostavi q