PDA

View Full Version : достатъчно е за 2 години да им кажа ....



mrazq_sE_f
10-03-2008, 20:40
охх... за първи път пиша в саитове ...незнам от каде да започна тай като сам новак ще разправя малко за себеси аз сам едно момиче и сам на 17 почти (1991) но имам такъв проблем че наще са така де мн строги с мен а аз сам на 17 :o :o обаче си имам един приятел от Русе (19 години) виждаме се често в месеца 2,3 пъти но вече ми писна само да се крия и да лъжа наще та незнам дали разбрах те, но наще имат против връзката ми аз им намекнах малко ( дали мога да си имам приятел?)за него но те ми казаха че още сам била много малка - да малка сам но до сега сам имала само 2-ма този ми е 3-я :oops: :oops: но все още не сам го направила защото ако разберат ... :-x :-x сигурно ще ме експидират от нас а за приятеля ми... а да не говоря за другите комщии и приятелки всеки е по 3-4 дена с различни не че искам да сам с други но просто искам да сам смоя мисля че достатъчно е за 2 години да им кажа но проблема е ...как?! ..... :( :( :( незнам за това моля ви даите ми съвет :oops:

tarataika
10-03-2008, 20:46
запознай ги с него...така ще видят, че имаа сериозни намерения

Boyd
10-03-2008, 20:48
Като им кажеш, че колкото повече ти забраняват толкова по-лошо става и така само ти вредят. Не могат на такава възраст да ти кажат, че не може да си имаш приятел. Налей им малко акъл на старомодните си родители и им обясни, че живота си е твой и можеш да избираш дали да имаш приятел или не. Много родители се опитват да си налагат мнението, но за жалост почти винаги става така, заради бъзливите си деца, които не смеят да им кажат 1 дума.

Обясни им, че така искаш и готово. Не може цял живот да стоиш сама. Ако стане на въпрос им обясни, че имаш нужда от някой до себе си, на който да споделяш, с който да излизаш и оцветявай с още каквото се сетиш.

GregoryHouse
10-03-2008, 20:57
Единствения нячин е както пише в подписа ми "С нахалство към прогрес..."
Натяквай им постоянно и нарушавай правилата системно...поне при мен имаше ефект ...що наказания дори и бой съм отнасял за сума ти неща които не ми поволяваха...ама ся немам никфи проблеми сега са си съвсем в реда на нещата...

haterkata
10-03-2008, 21:12
Единствения нячин е както пише в подписа ми "С нахалство към прогрес..."
Натяквай им постоянно и нарушавай правилата системно...поне при мен имаше ефект ...що наказания дори и бой съм отнасял за сума ти неща които не ми поволяваха...ама ся немам никфи проблеми сега са си съвсем в реда на нещата...

DeCuTo0
10-03-2008, 21:22
нарушавай "правилата им" ще викат известно време и ще се примирят ... няма къде да отидат

mrazq_sE_f
10-04-2008, 10:36
:grin: малко или много разбрах маи че трябва да сам срещу тях но сам сама и малко ма е стрях ](*,) #-o а и приятеля ми каза да им кажа но мисля че е малко рано но все пак сме заедно с него от 2 години :smt055 и незнам как да им кажа :oops: и плус това ми омъзна да ги лъжа незнам .... 8-[ 8-[ :? :? :? :? все пак благодаря за съветите :mrgreen:

Presley
10-04-2008, 10:38
Единствения нячин е както пише в подписа ми "С нахалство към прогрес..."

А така.

mynichka
10-04-2008, 13:22
2 години не са никак малко ..казвай им ..Успех :)

sScream
10-04-2008, 14:29
Единствения нячин е както пише в подписа ми "С нахалство към прогрес..."



Обаче добре звучи :D С Нахалство към прогрес :D Яка мисъл :lol:

Sigrina
10-04-2008, 19:32
сигурно ще ме експидират от нас ... :shock: :shock: :shock:
Нямам думи вече............ :booooomb:

angel4ee
10-04-2008, 20:55
представям си въпроса мамо тате мога ли да имам връзка?? :grin:
а сега сериозно помисли си дали той е човека за теб и не прибъпзвай с нищо

FeNuT
10-05-2008, 08:24
това е много глупаво-ти си на 17,скоро ще на правиш 18,пълнолетие,трябва да си свободна,а сега си като в затвор имам чувството-следят те с кой излизаш,какво правиш и т.н.Много момичета още от 13-14 са много по-свободни да правят каквото си искат и да излизат с който си искат-можеш и ти да го правиш,стига само с вашите си се съобразявала.Решете проблема на един разговор,смятам,че това ще помогне.УСПЕХ!

Emilia18
10-05-2008, 14:18
zna4i naistina ne si ve4e malka,te prosto se darjat taka o6te s teb ,za6toto ti vinagi za tqh 6te si malkoto im dete,maika mi be6e sa6tata,no az q lagah mnogo i za vsi4ko,i eto 4e zabranite ne pomagat,kato iska6 ne6to pak 6te go napravi6 no za6to trqbva da laje6.A sega maika mi e korenno razli4na ot kakto q zapoznah s priqtelq mi i toi jivee v nas dori(jiveem zaedno) tq se promeni mn,dori tolkova svikna s nego mnogo go haresa i taka....da ne prodaljavam 4e.....nqma da mi stigne i 1 den

.. DeViL mAy CrY ..
10-05-2008, 14:22
Поговори с тях,те трябва да разберат,че на 17 години изобщо не си малка за приятел.Ако им обясниш положението и им се противопоставиш по този въпрос,може и да те разберат.Успехи :)