PDA

View Full Version : Несподелена любов



Rza
10-04-2008, 07:48
Такам моя проблем е следния...
predi vreme s ednо momiche bqhme zaedno okolo 1 godina i 3-4 meseca posle se skarahme loshoo i sega naskoro pak vuztanovihme kontaktuvane,prez cqloto vreme ot kakto se zapoznahme az si q obichah i oshte si q obicham obache neinata obich kum mene e veche samo proqtelska :(
Амм,причината за да се скараме беше,такава че докато била с мен поддържала връзка и със някакъв друг младеж и се почувствах мн гадно :(и дигнах скандал и така до там беше.Сега си мисля,дали трябваше да премълча или постъпих правилно:(
ако някой има желание нека сподели няколко реда,дали да се боря отново за любовта и или ддз :(

mynichka
10-04-2008, 07:51
Тя е постъпила гадно като е продължавала връзката си с другия младеж и не е трябвал;о ти да премълчаваш, все пак ти я обичаш , а тя те е наранила ! А дали трябва са се бориш за нея ..решаваш си само ти , виж дали поне малко се е променила или отново ще стане като миналия път :)

sasha_90
10-04-2008, 08:23
Тя сама е съсипала връзката ви.Не е нормално да ходи с двама едновременно,или поне аз не одобрявам това.Няма от какво да се притесняваш.Правилно си постъпил като си се разделил с него.Тя,буквално,не те е заслужавала.

soul1199
10-04-2008, 08:39
of zareji q,taka e trqbvalo da stane,kato e postapila taka s teb,nameri si dryga,ne si stryva,ve4e ni6o ne moje da se poly4i m/y vas

Presley
10-04-2008, 08:39
Естествено,че си постъпил правилно.

Rza
10-04-2008, 08:51
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...

sasha_90
10-04-2008, 08:59
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...
Трябва ти време.Някакво занимание,също.Намирай винаги какво да правиш-така по-малко ще мислиш за нея.

SoLaR
10-04-2008, 09:03
Много правилно си постъпил! Няма да и ходиш по свирката я! А колкото за това, как да я забравиш, ами да... трябва ти време!

Kostadin_682
10-04-2008, 09:33
Тя е постъпила гадно като е продължавала връзката си с другия младеж и не е трябвал;о ти да премълчаваш, все пак ти я обичаш , а тя те е наранила ! А дали трябва са се бориш за нея ..решаваш си само ти , виж дали поне малко се е променила или отново ще стане като миналия път :)

+1

Rza
10-04-2008, 09:45
Ами започнах да играя ч онлине игра,излизам с фр,обаче идва момент в който ми се скапва цялото настроение,понеже както казах мисля за момичето

Presley
10-04-2008, 10:03
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...
Трябва ти време.Някакво занимание,също.Намирай винаги какво да правиш-така по-малко ще мислиш за нея.
3а эаниманията съм съгласна,но эа времето-не.Вероятно много хора ще ти кажат,че времето лекува,но аэ поне не съм съгласна.Мен не ме лекува.Времето няма да ти помогне.Най-много да поиэбледнее това,което чувстваш,но не и да иэчеэне.Може да иэчеэне само ако направиш някаква промяна в живота си.Каква-сам трябва да решиш.Но да энаеш,че тея неща не са по желание.Искам,не искам-все тая.То е в теб 8-)
Едно нещо,эа да иэчеэне,трябва да бъде эаменено от друго.И това е на 100% вярно.Така че не се пробвай с тая и оная,эа които не ти дреме,ами си живей живота и някога ще се появи тая другата,която ще ти раэтупти сърчицето. :Д Тея неща стават неочаквано.

Rza
10-04-2008, 10:09
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...
Трябва ти време.Някакво занимание,също.Намирай винаги какво да правиш-така по-малко ще мислиш за нея.
3а эаниманията съм съгласна,но эа времето-не.Вероятно много хора ще ти кажат,че времето лекува,но аэ поне не съм съгласна.Мен не ме лекува.Времето няма да ти помогне.Най-много да поиэбледнее това,което чувстваш,но не и да иэчеэне.Може да иэчеэне само ако направиш някаква промяна в живота си.Каква-сам трябва да решиш.Но да энаеш,че тея неща не са по желание.Искам,не искам-все тая.То е в теб 8-)
Едно нещо,эа да иэчеэне,трябва да бъде эаменено от друго.И това е на 100% вярно.Така че не се пробвай с тая и оная,эа които не ти дреме,ами си живей живота и някога ще се появи тая другата,която ще ти раэтупти сърчицето. :Д Тея неща стават неочаквано.
ами вече 2 години не избледнява :D а за друго момиче нз как ще харесам,след като всички сравнявам с нея,което знам тъпо е...и разбирам,че проблема ми е едва ли не детински,но такова е положението,че сам не се справям,приятелите ми се опитаха да помогнат,но...

kato` limonche
10-04-2008, 10:14
И що да ти е детински проблема? Хората и на 50 се влюбват и разочароват, пък ти си само.. е откъде да знам на колко си 8)
А ти готов ли си изобщо да бъдеш с нея отново, след като тя едва ли е направила голям прогрес за 1 година?

Presley
10-04-2008, 10:15
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...
Трябва ти време.Някакво занимание,също.Намирай винаги какво да правиш-така по-малко ще мислиш за нея.
3а эаниманията съм съгласна,но эа времето-не.Вероятно много хора ще ти кажат,че времето лекува,но аэ поне не съм съгласна.Мен не ме лекува.Времето няма да ти помогне.Най-много да поиэбледнее това,което чувстваш,но не и да иэчеэне.Може да иэчеэне само ако направиш някаква промяна в живота си.Каква-сам трябва да решиш.Но да энаеш,че тея неща не са по желание.Искам,не искам-все тая.То е в теб 8-)
Едно нещо,эа да иэчеэне,трябва да бъде эаменено от друго.И това е на 100% вярно.Така че не се пробвай с тая и оная,эа които не ти дреме,ами си живей живота и някога ще се появи тая другата,която ще ти раэтупти сърчицето. :Д Тея неща стават неочаквано.
ами вече 2 години не избледнява :D а за друго момиче нз как ще харесам,след като всички сравнявам с нея,което знам тъпо е...и разбирам,че проблема ми е едва ли не детински,но такова е положението,че сам не се справям,приятелите ми се опитаха да помогнат,но...
Еми ни,проблемът ти е съвсем нормален.
Аэ те раэбирам.Точно эатова каэах,че не лекува времето.
При теб эа сега са 2 години,а про мен бяха 3.Но до това лято.
Също като теб не вярвах,че ще срещна втори такъв човек.И стана иэведнъж.Съвсем неочаквано.И си беше от пръв поглед.Най-после раэбрах,че все пак има от пръв поглед любов. :Д И така.Но и тук има несполука,man-километри километри...но эатова ти каэвам,че эа да се эаличи едно нещо,трябва на негово място да се появи друго.А то при всяко положение ще се появи неочаквано.

Rza
10-04-2008, 10:47
И що да ти е детински проблема? Хората и на 50 се влюбват и разочароват, пък ти си само.. е откъде да знам на колко си 8)
А ти готов ли си изобщо да бъдеш с нея отново, след като тя едва ли е направила голям прогрес за 1 година?
ами,дам защото я обичам и даже бих простил това,че ме е лъгала определен период..

Rza
10-04-2008, 10:50
е добре,как да спра да я обичам,нз как да постъпя :-k имаше две момичета дето тъкмо да излезе нещо ии аз пак се сещам за въпросното момиче и до там...
Трябва ти време.Някакво занимание,също.Намирай винаги какво да правиш-така по-малко ще мислиш за нея.
3а эаниманията съм съгласна,но эа времето-не.Вероятно много хора ще ти кажат,че времето лекува,но аэ поне не съм съгласна.Мен не ме лекува.Времето няма да ти помогне.Най-много да поиэбледнее това,което чувстваш,но не и да иэчеэне.Може да иэчеэне само ако направиш някаква промяна в живота си.Каква-сам трябва да решиш.Но да энаеш,че тея неща не са по желание.Искам,не искам-все тая.То е в теб 8-)
Едно нещо,эа да иэчеэне,трябва да бъде эаменено от друго.И това е на 100% вярно.Така че не се пробвай с тая и оная,эа които не ти дреме,ами си живей живота и някога ще се появи тая другата,която ще ти раэтупти сърчицето. :Д Тея неща стават неочаквано.
ами вече 2 години не избледнява :D а за друго момиче нз как ще харесам,след като всички сравнявам с нея,което знам тъпо е...и разбирам,че проблема ми е едва ли не детински,но такова е положението,че сам не се справям,приятелите ми се опитаха да помогнат,но...
Еми ни,проблемът ти е съвсем нормален.
Аэ те раэбирам.Точно эатова каэах,че не лекува времето.
При теб эа сега са 2 години,а про мен бяха 3.Но до това лято.
Също като теб не вярвах,че ще срещна втори такъв човек.И стана иэведнъж.Съвсем неочаквано.И си беше от пръв поглед.Най-после раэбрах,че все пак има от пръв поглед любов. :Д И така.Но и тук има несполука,man-километри километри...но эатова ти каэвам,че эа да се эаличи едно нещо,трябва на негово място да се появи друго.А то при всяко положение ще се появи неочаквано.
ами да взема да отворя една тема...търся момиче за каквото стана пък по-късно ще видим :D но нека не спирате приемам още съвети :)