PDA

View Full Version : вежди



girl4eety
10-04-2008, 09:12
аз съм с руса коса и сини очи кфа форма на веждите ще ми отива плс помогнете ми , че в понеделника ще ходя на козметичка и да знам кфо да и кажа

ValzZi
10-04-2008, 09:13
ами да ти кажа тя най добре може да те посъветва какви вежди ще ти отиват трябва да се прецени и овала на лицете че дори и тена,, :)

LadyCarameL
10-04-2008, 09:14
Абе ти преди време не пуска ли такава подобна тема?

varnen4e
10-04-2008, 09:18
аз съм с руса коса и сини очи кфа форма на веждите ще ми отива плс помогнете ми , че в понеделника ще ходя на козметичка и да знам кфо да и кажа

То това с каква коса и ои си няма значение. Важното е веждите ти да отиват на чертите на лицето ти. Иди на козметик и се посъветвай с него.

sexy_baby_originale
10-04-2008, 09:20
Зависи от формата на лицето ти.Щом ще ходиш на козметичка, по-хубаво попитай нея.Все пак тя е с опит.

Harum_Scarum
10-04-2008, 09:23
Промените в модните тенденции не подминават и веждите на жената, обаче веднъж оформени, не може толкова лесно да ги променим, затова е най-важно да намерим баланса между стила ни на обличане, формата на лицето и нашето лично послание към околните. Нека то да бъде по-позитивно и по-чаровно. Това ще привлича повече погледи, повече усмивки и от там повече мигове щастие.

ValzZi
10-04-2008, 09:28
Промените в модните тенденции не подминават и веждите на жената, обаче веднъж оформени, не може толкова лесно да ги променим, затова е най-важно да намерим баланса между стила ни на обличане, формата на лицето и нашето лично послание към околните. Нека то да бъде по-позитивно и по-чаровно. Това ще привлича повече погледи, повече усмивки и от там повече мигове щастие.



ама не си го писал/а ти нали? :) иначе е много яко..добре казано

Harum_Scarum
10-04-2008, 09:50
Промените в модните тенденции не подминават и веждите на жената, обаче веднъж оформени, не може толкова лесно да ги променим, затова е най-важно да намерим баланса между стила ни на обличане, формата на лицето и нашето лично послание към околните. Нека то да бъде по-позитивно и по-чаровно. Това ще привлича повече погледи, повече усмивки и от там повече мигове щастие.



ама не си го писал/а ти нали? :) иначе е много яко..добре казано


Е че мноо ясно затва е в розово :-D :-D :-D от един такав саит розали или нещо такова : )

mynichka
10-04-2008, 09:59
е козметичката , ще ти каже най-добре :)

mysterious93
10-04-2008, 11:27
аз съм с руса коса и сини очи кфа форма на веждите ще ми отива плс помогнете ми , че в понеделника ще ходя на козметичка и да знам кфо да и кажа

То това с каква коса и ои си няма значение. Важното е веждите ти да отиват на чертите на лицето ти. Иди на козметик и се посъветвай с него.

хаха +1

albb
10-04-2008, 18:04
аз съм с руса коса и сини очи кфа форма на веждите ще ми отива плс помогнете ми , че в понеделника ще ходя на козметичка и да знам кфо да и кажа

То това с каква коса и ои си няма значение. Важното е веждите ти да отиват на чертите на лицето ти. Иди на козметик и се посъветвай с него.
да,така е Хубаво е да ти ги оформи специалист и ти после сама ще можеш да си ги поддържаш :)