PDA

View Full Version : Еех тази косаа..



pierc
10-04-2008, 10:19
Благодаря на всички за отговорите,не мога да се боря със този цвят така че ще си е оставя да почине до Коледа :-)
Можете да заключите темата :-)

lady_starlight
10-04-2008, 11:04
haha i moqta kosa e takava :grin:

pierc
10-04-2008, 11:08
Като на снимката ли,цвета същия ли е :grin: ?Леле искам го този цвят само че малко по-светъл,моля те многоо много много пиши,какво използваш как го постигна,на фризьор ли ходи...и обезцветител трябваше ли,или някоя светла боя?Моля тее

kat4enceto
10-04-2008, 11:11
за разтеж има маски с травитаминол. :D

pierc
10-04-2008, 11:20
а след колко време се забелязва разликата..в смисъл след месец ли расте със по "1 см"..например :D никога до сега не съм правила подобни неща със косата си,за това нее ми се смейте много че питам като идиот..та ще се радвам ако ми отговори някой :)

lady_starlight
10-04-2008, 11:35
ами моята е почти бяла ето ще ти дам снимки да видиш http://www.album.bg/veni_trg/images/7330960/ ей тук се вижда ...ами трябва да я боядисваш поне веднъж на месец и то със син прах,иначе става разлика ;)

Dundy
10-04-2008, 11:39
ииииииииииииихаааа,ама вие верно почти до бяло го докарвате.Аз лично не харесвам толкова руса коса,но и тя си има почитатели :) .На мен ми изглежда твърде изкуствено просто.

lady_starlight
10-04-2008, 11:43
така е,съгласна съм,че изглежда изкусвено ,ама ми харесва :)

pierc
10-04-2008, 11:46
хора сега си писах със едно момиче ето вижте й косата: http://img.data.bg/i.php?show=1183124&ctrl_id=els858#img Страхотен цвят точно такъв искам,питах я какво използва а тя не пожела да каже..само каза че използва Супра на Denis i bila platna а не платинено руса,а бяло руса,нищо друго не каза :(
аз използвах обезцветител на Denise ама ми стана огнено жълта,след като сложих боята стана нормална естествено биеше към жълто...ох как да постигна този цвят :( нали супрата и обезцветителя са две еднакви неща?Има ли значение колко обезцветител ще сложа в/у главата си.много искам да се получи като нейния ефект,но не казва как точно го е постигнала :x

lady_starlight
10-04-2008, 11:49
да ти кажа то зависи и от структурата на самия ти косъм,ако е неподатлив на изсветляване може и за тва да не става,моята например трудно се обезцветява

pierc
10-04-2008, 12:01
моята също,даже имам много кестеняви "кичури "..
направо се влюбих във цвета й,дори не личи че е изтущена,ами изглежда "Мека" :-o

Nadelina
10-04-2008, 12:07
Az imam takiva kichuri i mi gi napravi friziorka. Nai-dachnia variant e spored men da ne si vredish na kosata izlishno v neuspeshni opiti da q napravish takava, a da idesh na frizior.

lady_starlight
10-04-2008, 12:16
а бе зависи,аз първия път отидох на фризьор и после приличах на пате в главата,такова жълто стана...

Nadelina
10-04-2008, 12:18
а бе зависи,аз първия път отидох на фризьор и после приличах на пате в главата,такова жълто стана...
Aaa gadno. Zavisi kakva friziorka si namerila ili kosata ti naistina trudno se poddava na obezcvetqvane. Probvai pak s perhidrol.

remember_me
10-04-2008, 12:19
m/u drygoto ne polzvai sypra!!! nedei 4e 6te si sasipe6 kosata totalno. az ne sam go probvala no i nqmam namerenie za6toto maika mi be6e probvala s tova i ti kazvam.. kosata i pove4e ot polovinata se nakasa i nacaftq. nadqvam se 4e ti ne si se boqdisvala sas sypra no ako da gledai sledva6tiqt pat da ne go polzva6. i za boqta sega.. 6tom tova momi4e ne iska da ti kaje nedei q drazni. az pak sam vlubena v 4ervenoto i ti kazvam.. pobarkah se dokato se poly4i idealniqt cvqt koito iskah. vidqh edna magazinerka sas stra6niq 4erven cvqt i ot tam ve4e razbrah kakva boq polzva :D moje i ti da se razhodi6 iz grada ti i da nameri6 nqkogo da pita6 za rysa boq. i drygoto koeto e 4e ti haresva toq cvqt poneje e ravnomerno nanesen,bez ki4yri v razni drygi cvetove. mai pri frizur e hodela za da stane takav.

lady_starlight
10-04-2008, 12:19
аз там съм сложила снимка,виж малко по-нагоре,сега каква ми е косата и напълно сама си я правя (само мама ме боядисва де :) ) и не смятам и да стъпя на фризьор :)

lady_starlight
10-04-2008, 12:22
remember_me я дай снимка да те видим ,че моята приятелка пък е и тя луда по червеното,хихихи двете сме такава комбинация руса и червена :grin:

yozito
10-04-2008, 12:51
pierc,от Димитровград ли си?Тва момиче е от моя клас... :-D

Rza
10-04-2008, 12:56
амм аз пък имам въпрос,как мога да се направя зелен при положение,че цвета на косата м ие кестеняв,смисъл да се изрусявам първо и после със зелено или..и ако знаете кои фирми за боя за коса са добри кажете :)
п.с сри че спамя в чужда тема,дано няма сърдити :mrgreen: