PDA

View Full Version : Треперят ми ръцете



bogibo
10-04-2008, 10:41
Чудейки се дали преувеличавам пак , реших да потърся отново помош във този форум. От 1-2 седмици съм забелязал че ми треперят ръцете , не толкова много , но треперят достатъчно за да се попритесня.Пуша преди пушех по 1 кутия на ден , но вече гледам да издъражм с една 2-3 дена , не мисля че прекалявам с кафето , пък и от около седмица почти не го пия.По принцип лесно се изнервям на всичко но си мълча често и го задържам в себе си , та се чудя да не е някъкво последствие това ... защото не става само като се изнервя .Ето сега си седя пред компютъра и пак си треперят . На 16 години съм , момче . Чудя се да ходя ли на невролог и какво ще ми каже ... .

CocainCocktail
10-04-2008, 10:48
И мойте треперят не се притеснявай не толкова опасно.Сега треперя защото мислиш за това.

bogibo
10-04-2008, 11:00
хм , ами и майка ми предположи така каза ми да си поема 3 пъти въздух дълбоко , да си протегна ръцете и да гледам нея не тях , като че ли спря тогава . но сега като пробвам сам понякога не става , примерно както си слагам ръката на мишката ако си допра долната част на китката в бюрото но пъ си вдигна пръстите от мишката треперят и не мога с тея вдишвания да ги накарам да спрат . аз свиря на китара , да не е от това ?

MostHated
10-04-2008, 11:55
добре че не си хирург... :) ако е силно отиди при доктор, ако не почвай да намаляш стреса, че ще си докараш някоя язва...! Като съм изнервен ми треперят ръцете, ама някой яде бой после така че се оправя... ходи някъде си изливай яда човек

Stefityyy
10-04-2008, 11:56
пукаш ли си пръститe?
защото аз ги пукам и на мен ми треперят , но някой път се забелязва и то мн :-k :-# :oops:

bogibo
10-04-2008, 12:06
emi ne bih kazal 4e ne gi pukam ;D , no ne taka 4esto kakto si go predstavqm :P. a otnostno stresa ako 6te e tova , predpolagam 4e se e naslojilo taka cqloto naprejenie i za tova , te ne treperqt SAMO kato s1m iznerven ili ne6to drugo .sega si sedq pred kompa slu6am muzika vs ok i pak si treperqt

sweetkiss9229
10-04-2008, 12:08
i moite treperqt no samo kogato sym mnogo razvylnuvana i si mislq za :smt007 Ne se pritesnqvai :) :) :) :) :)

unknown1
10-04-2008, 12:27
Не мисля ,имаш нужда от невролог(освен ако не треперят МНОГО),щото и моите са така от мн време(всмисъл като ги дигна така във въздуха и си треперят леко),пък ако съм нервен нещо треперят повече,ама не мисли за тва и ще спреш да го забелязваш :)

Viche
10-04-2008, 21:03
Ми то и мойте си треперят стабилно щото на ден си пукам поне по 5-6 пъти пръстите :D А може и от цигари да е,представа си нямам...

n3ri7ka
10-05-2008, 16:10
и аз ги пуках моите до преди половин година но мама ми се караше и спрях,но и на мен много често ми треперят ръцете,нз на кво се дължи :-o

aliasF
10-07-2008, 08:08
predi nqkolko godini i na men mi be6e taka i re6ih 4e e za6toto pieh mn kafeta na den a kafeto v golemi koli4estva e vredno i taka strqh kafeto postarah se da ne se nervq mnogo i trepereneto iz4ezna ;) uspeh

batkodoki
10-07-2008, 21:29
Чудейки се дали преувеличавам пак , реших да потърся отново помош във този форум. От 1-2 седмици съм забелязал че ми треперят ръцете , не толкова много , но треперят достатъчно за да се попритесня.Пуша преди пушех по 1 кутия на ден , но вече гледам да издъражм с една 2-3 дена , не мисля че прекалявам с кафето , пък и от около седмица почти не го пия.По принцип лесно се изнервям на всичко но си мълча често и го задържам в себе си , та се чудя да не е някъкво последствие това ... защото не става само като се изнервя .Ето сега си седя пред компютъра и пак си треперят . На 16 години съм , момче . Чудя се да ходя ли на невролог и какво ще ми каже ... .

по скоро ендокринолог, който да предепише проверка на тироидните хормони ти трябва.

след Чернобил точно момчетата започнаха да правят щитовидни проблеми

mis_fantasy
10-09-2008, 16:05
И моите треперят и то доста!А,и от време на време почват да мърдат! :-D