PDA

View Full Version : Раздор между две братовчетки заради една приятелка....



mrazq_sE_f
10-04-2008, 12:24
Разбрах че от този саит давате мн полезни съвети и реших да ви споделя нещо с вас .....
аз имам една братовчетка която мн си пада по рапа , БГ рап и т.н. общо взето без чалга както повечето случаи е така .... Но един ден ние решихме да излезнем на вън (Разходка) братчетката е на 18 а аз сам на 17 и тя ме запозна с една неина съоченичка която мн е държала на нея и е била уж от неиния клас и двете си нямат приятели и една вечер решихме да излезним на дискотека с една друга братчетка но тя вече е омъжена 23 години и решихме и нея да я викнем но по пътя се видяхме с неината приятелка и аз и казах да излезнем с нея и нали знаете че с по голяма компания става купон и от една страна така се чувстваш защитена ако нещо стане но както и да ние я поканихме и тя се съгласи само да оточня че ние с моята братчетка дет е на 18 много се разбирахме до ден днешен и след това като скана 12 -1 вече не си спомням ние влезнахме в дискотеката аз 2-те ми братчетки и приятелката наиграхмесе да подчертая нямаше алкохол с една дума бяхме трезви :D .... но след това като свърши дискотеката решихме да поседниме и да си починим пред дискотеката там имаше 4 маси които бяха препълнени и точно ние като излезнахме от дикото и една от средните маси се изнесе и ние без да подозираме какво ще стане се настанихме голямата братчетка си тръгна понеже сутринта беше на работа и трябваше да стана рано а то беше накъде кам 4:30 сутринта :oops: ... ние се настанихме само трите -аз братчетката и приятелката стана 5 и аз и казах на братчетката да ставаме понеже аз бях мн потна(от играенето) и както беше студено знаете какво е и тя ми каза изчкаи малко да се съмне защото навън е било пълно с пиятни послушах я като малка и си замълчах и ние така си говорихме и така стана 5:20 накъде но в същият момент излезе един от дискотеката на 30-35 години и следна заднас и ние обаче не подозирахме нищо и както си говорим тои тръгна да дърпа приятелката и да и казва да се обърне аз тогава си замълчах и братчетката каза че не искаме да се обръщаме след 1-2 мин аз им казах хаиде да ставаме и те ми казаха че ако станим щял да ни заследи аз като някаква патка си замълчах и си седнах отново ... слад 4-5 мин тои тръгна да дърпа стола на приятелката към себе си и аз като се ядосах и му се разкрештях че не щем но внезапно тази приятелка си обърна стола и си седна принего а ние с братчетката си останхме сами на масата :-x и аз и казах на братчетката идваш или не и тя няма да остане понеже "Кръвта вода не става" и тя каза и аз ще ставам и като ставаме ние се обърнахме и попитахме приятелката да иска да доиде с нас тя каза не и братчетката наи спокоино пак си седна да я чака а аз си станах и си тръгнах след 3-4 секунди като ставам братчетката ми се развика и ми каза почакаи ме аз си я изчаках и се прибрахме а приятелката и остана там сама нз какво и каза но тогава ми стана мн гадно и за пътви път тогава се скарах ме след това на 15.09 първият учебен ден приятелката не е седнала до нея а с някаква друга мн ми е гадно да страда заради мен защото аз ако не бях тръгнала нямаше да стане така но приятелката ако беше станала нямаше да се скараме и сега ние с братчетката си говорим но я усещем как някакси ме мрази щот я разделих с приятелката и ...
моля ви помогмете ми какво да направя писна ми постоянно да ме гледа гадно аз отварям темата тя си замълчава или ми казва ти не си виновна искам и скаипа на приятелката и да и се извиня тя не ми го дава какво да направя чуствам се мн гузна :smt090 :-#

Native
10-04-2008, 12:30
Мисля, че за нищо не си виновна и не трябва да ти е гузно.
Моля те, слагай запетайки. Чете се трудно!

sexa_na_kompleksa
10-04-2008, 14:30
Приятелката на братовчедка ти е тъпа.

mysterious93
10-04-2008, 18:49
Приятелката на братовчедка ти е тъпа.

mnogo