PDA

View Full Version : поредната раздяла



marmalad4e
10-04-2008, 13:04
той ме заряза...каза ми го по телефона...след 4 годишна връзка той скъса с мен с sms...колкото и да ме боли и да не искам да става така, знам че така е по-добре..но той беше целия ми живот..не излизах с никой друг, за да се виждам с него.и сега нямам приятели, с който да излизам и покрай който бих могла да намеря човек за мен...сега съм напълно сама...дори няма с кого едно кафе да изпия:) направо съм жалка...отдадох цялото си време и внимание на него,а сега той казва,че просто не може да ми предложи това, което искам аз..и ей така си замина.дори отказа да се видим за последно да ми го каже в очите...знам, че не ме заслужава, но той беше всичко за мен, а сега нямам нищо и никого...едва ли можете да ми помогнете някак, но може би ще е утешително да чуя друго мнение по въпроса

ImmortalForever
10-04-2008, 13:13
И ти го каза със смс..след 4 години? :shock: Нещастник! Ся убеди ли се че любов няя?

П.С трябаваше да му върнеш и ти един смс: "Айде бе от кога те чакам да се сетиш??

mynichka
10-04-2008, 13:19
И ти го каза със смс..след 4 години? :shock: Нещастник! Ся убеди ли се че любов няя?

П.С трябаваше да му върнеш и ти един смс: "Айде бе от кога те чакам да се сетиш??
абсолютно !!! след 4 години с смс ..баси улигофрена :-x

LofYou
10-04-2008, 13:22
Това за мен е човек който заслужава да страдаш сега за него .. след 4 години да постъпи така .. леле направо се изумявам какви хора има на този свят ... Миличка знам че сега ти е трудно но трябва да го преодолееш по някъв начин .. Свържи се със своите стари приятели може би точно те са хората който ще успеят да ти помогнат

PiruBloodz
10-04-2008, 13:24
И ти го каза със смс..след 4 години? :shock: Нещастник! Ся убеди ли се че любов няя?

П.С трябаваше да му върнеш и ти един смс: "Айде бе от кога те чакам да се сетиш??
абсолютно !!! след 4 години с смс ..баси улигофрена :-x

Олигофрена

Bee*
10-04-2008, 13:25
4 години...уау
а на колко си бтв?
спокс,може да му хрумне след седмица-две,че е сгрешил :)
4 години не се забравят така лесно..

sextazy_baby
10-04-2008, 13:46
Самият начин,по който е скъсал с теб може да ти докаже какъв идиот е...все пак това са 4 години

Magi4eska_Kiss
10-04-2008, 14:26
И ти го каза със смс..след 4 години? :shock: Нещастник! Ся убеди ли се че любов няя?

П.С трябаваше да му върнеш и ти един смс: "Айде бе от кога те чакам да се сетиш??
+1 Съгласна съм: Любов НЯМА!!! А това с СМС-а е много ефектно: Айде, бе, от кога те чакам да се сетиш!!! :razz:

Lacey_66
10-04-2008, 14:36
И ти го каза със смс..след 4 години? :shock: Нещастник! Ся убеди ли се че любов няя?

П.С трябаваше да му върнеш и ти един смс: "Айде бе от кога те чакам да се сетиш??

Тва че любов няя е пълна глупост .... просто си попаднала на голям кретен за съжаление .... :? аа колкото до смс-а :lol: :lol: :lol: мн точно е казано :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: =D>

sexa_na_kompleksa
10-04-2008, 14:37
Това момче наистина трябва да е много зле! Взаимоотношения по телефона или скайп не се приключват! А за такава дълга връзка да не говорим!
Постарай се да го забравиш, колкото се може по-бързо и ако поиска да се съберете, по-добре недей да повтряш грешката си да се захващаш с него.
Не се обвинявай за нищо, скоро пак ще намериш добри приятели. :)

soul1199
10-04-2008, 17:13
mrusnik :? :o :o :o :o napravoyjasno i ti si zarqzala fr. si zaradi nego,a toi te kusa taka :shock: milata,napravo iskam da te gy6na

vvs_go
10-04-2008, 17:18
6ti mini

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 17:24
4 години...уау
а на колко си бтв?
спокс,може да му хрумне след седмица-две,че е сгрешил :)
4 години не се забравят така лесно..

Да бе и тя да го приеме с отворени обятия нали ?

Няма такива филми. Това момче е пълен глупак за мен - не го познавам, но само по това, че приключва толкова дълга връзка чрез смс и най-тъпото - не ти е дал точна причина за късането ви, просто ти е казал, че не можел да ти даде това, от което се нуждаеш... И 4 години сливи ли е имал в устата ми не ти го е казал по-рано ? :? Не мисля, че това е истинската причина за да поиска да се разделите. Такива неща като "не мога да ти дам това, от което се нуждаеш" се осъзнават много по-рано, не след 4 години...

Спокойно. Ще се оправиш с времето, а той дори и да те потърси изобщо не му отговаряй е не се виждай с него, защото наистина не заслужава...

Harum_Scarum
10-04-2008, 17:39
е си заслужава да страдаш за човек които е скъсал с теб по телаа ! И тои след 4 години :-x

Siankaa
10-04-2008, 17:43
Ами какво да кажа.. Жалко е момчето.Абе имаше едно такова изказване или нз точно как да го нарека - "Не е нещастно момичето изгубило любовта на един глупак,нещастен е глупака изгубил последния шанс да стане човек!" . Та така и за него. :)

marmalad4e
10-04-2008, 17:54
благодаря на всички за подкрепящите думи :) малко ми поолекна като го казах, макап и във форум..на въпроса на някой по-горе - малко не съм вече тийн...на 21 съм...той също и наистина си мисля, че не ме заслужава..рева рева рева колко го обичам и колко е той целия ми свят, но в следващия момнет си казвам, че изобщо не си струва
а сега като чета и вашите мнения, виждам, че не си го казвам само за да го преодолея по-леко :) знам, че няма да го забравя толкова лесно, особено след толкова време заедно, но все си мисля, че факта, че зарязах почти всичките си приятели заради него, ще усложни възстановяването ми...някак трябва да се справя :) пък и щом има такова отношение към мен, значи нямам работа при него

Pliok0019
10-04-2008, 18:30
Голям мизерник е тоя. Не си заслужава да се занимаваш с него. И все пак не съжалявай за изгубеното време. Ще срещнеш някой по-добър.

xxxSnowflakexxx
10-04-2008, 18:58
Голям мизерник е тоя. Не си заслужава да се занимаваш с него. И все пак не съжалявай за изгубеното време. Ще срещнеш някой по-добър.
Подкрепям напълно 8)