PDA

View Full Version : Защо съм все сама? ;(



mmm_sweet
10-04-2008, 16:24
Vijdam,4e pove4e ot polovinata mi klas si imat gadjeta,a i vs mi priqtelki i priqteli su6to sa si namerili svoite polovinki.I ob6to vzeto vs okolo men sa 6tastlivi,samo az sedq krai tqh sama,bez da si imam nikogo.Vinagi me otrqzvat,vupreki 4e vinagi sum bila 4estna i sum durjala na vruzkata si.Znam kakuv e problema-ne flirtuvam direkno.Ne se natiskam s mom4etata vednaga,a iskam te da napravqt purvata kra4ka...bih iskala da se promenq i da uveli4a 6ansovete da si namerq drugar4e,no i ne iskam da zapo4na da flirtuvam kat nqkakva kurva,koqto samo 4aka da q vkarat v legloto. :-k :-k :-k

soul1199
10-04-2008, 16:26
ami nakarai nqkoq tvoq fr.da te zapoznae s nqkoi,ili tursi nqkoi ot tvoq grad v sait za zapoznanstva

slun4ice_90
10-04-2008, 16:29
Хич не се отчайвай.Ще си намериш момчето и ти няма да си все сама... :? Просто това,че нямаш приятел не трябва да го превръщаш в някаква фикс идея и да мислиш само за това.И да се чудиш и да си намираш кусури..И да се питаш какво не ти е в ред.Хайде сега се усмихни.И мисли по-позитивно. :grin: :-P Всичко ще си дойде на мястото.

mmm_sweet
10-04-2008, 16:29
ami nakarai nqkoq tvoq fr.da te zapoznae s nqkoi,ili tursi nqkoi ot tvoq grad v sait za zapoznanstva

abe i nie sme tolkova "priqteli"....puk v saitovete za zapoznanstva ne se znae kakuv 4ovek ima ot dr strana.Malko tupo zvu4a,6toto sum mn predpazliva,zn 8-)

mmm_sweet
10-04-2008, 16:31
Nai-intersnoto e 4e vs okolo men ne sa...tolkova krasivi...smisul ot momi4etata ako trqq da se sravnq s tqh az sum po-dobre....no pak te namirat vse gotini mom4eta

luciferrr
10-04-2008, 16:33
Хей спокси, ще намериш човека до себе си...просто ако се харесате с някое момче-давай, но не прибързвай лека полека...всичко с времето си, но ест не чакай много дълго да не го изтървеш....Нетрябва да чакаш само от него, трябва и ти да направиш нещо, за да види, че го харесваш...Просто не се отчайвай! :)

devil_feel_f
10-04-2008, 16:34
Не се отчайвай!Когато най-малко очакваш ще срещнеш човека за теб.Усмихвай се, въпреки че си сама.И най-важното - бъди себе си!Така шансовете ти се увеличават.

dobity
10-04-2008, 16:35
ходи по кафета запознавай се с нови момчета или ходи на такива места :) но пък да ти кажа и аз съм сама... :-k

drun-drun!
10-04-2008, 16:41
Дай снимка да видим дали си толкова "красива",но пък не е най-важното красотата.Погледни около себе си може пък да има човек,който те харесва,но да не си го видяла :) Упсех

П.С:За снимка пиши на ЛС :)

gabi_94
10-04-2008, 16:45
еми и аз съм така ама все още съм на 14 де, приятелките ми си имат гаджета, пък аз самичка, а не съм грозна, напротив, ама както и да е, има време...

а ти на колко си?

MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 17:00
ходи по кафета запознавай се с нови момчета или ходи на такива места :) но пък да ти кажа и аз съм сама... :-k

И аз съм Доби :D :D :D и аз съм сама :( :( :(

Siankaa
10-04-2008, 17:47
Хич не се отчайвай.Ще си намериш момчето и ти няма да си все сама... :? Просто това,че нямаш приятел не трябва да го превръщаш в някаква фикс идея и да мислиш само за това.И да се чудиш и да си намираш кусури..И да се питаш какво не ти е в ред.Хайде сега се усмихни.И мисли по-позитивно. :grin: :-P Всичко ще си дойде на мястото.
Подкрепям. : )

porky
10-04-2008, 17:59
Хич не се отчайвай.Ще си намериш момчето и ти няма да си все сама... :? Просто това,че нямаш приятел не трябва да го превръщаш в някаква фикс идея и да мислиш само за това.И да се чудиш и да си намираш кусури..И да се питаш какво не ти е в ред.Хайде сега се усмихни.И мисли по-позитивно. :grin: :-P Всичко ще си дойде на мястото.

е тва е далаверата баце 8-)

ImmortalForever
10-04-2008, 18:27
И аз съм сама, но не викам за това на всеки ъгъл?! #-o

Presley
10-04-2008, 18:31
Много е тъпо все да очакваш мъжете да поемат алтернативата.Като си харесаш някого,действай ти,вместо все да чакаш,эащото така рискуваш все с чакането да си оставаш.Да покажеш на някого,че те харесва,не е курвенско,а е нормално.А ако си като мене и трудно се впечетляваш от някого-кофти.Това не можеш да го промениш.Аэ эа да се эахвана с някого,трябва да има супер силни чувства,как му се каэваше-химия :Д 3а да има тръпка,щото ако няма не си е работа.А това,че всички около тебе имали гаджета,кво те бърка?Не се сравнявай с другите,а си живей живота и се кефи.Обедих се вече,че хубавите неща стават неочаквано.И эа кой ли път ще го кажа-точно това ги прави толкова яки.

alex4ii
10-04-2008, 18:35
и аз съм така всичките ми приятели са намерили своите половинки! Но знаеш ли какво една връзка е много сложна много е гот да си сам и да си правиш купона е ако имаш и наистина готини френдчета е още по-забавно :grin:

Lysit0
10-04-2008, 18:43
Не е лошо да си разкрепостена и отворена към живота и хората,но щом неможеш не се променяй.И ти ще си намериш човека не се притеснявай.

aHeJlua
10-04-2008, 18:48
Хич не се отчайвай.Ще си намериш момчето и ти няма да си все сама... :? Просто това,че нямаш приятел не трябва да го превръщаш в някаква фикс идея и да мислиш само за това.И да се чудиш и да си намираш кусури..И да се питаш какво не ти е в ред.Хайде сега се усмихни.И мисли по-позитивно. :grin: :-P Всичко ще си дойде на мястото.

напълно съм съгласна.. по някое време ще престане да ти пука толкова и хващам бас че тогава ще си намериш някой момченце :-P

Abbie_Broken
10-04-2008, 19:08
недей да се отчайваш. има време ще намериш човека за теб. да вярно и аз съм имала моменти като тфоя, но тфа не е завинаги се пак.

mickelangelo
10-04-2008, 20:41
Нима това е мярата .. класа ? нима трябва да ... си имаш някой и ти .. само така защото и другите имат ? не прави така .. гадно е ... не мислиш ли ?

просто .. почакай .. 1 ден ще срещнеш някого с кого да останеш ...

angel4ee
10-04-2008, 20:46
оо знам за какво става дума и как се чувстваш намирам се в почти същата ситуация...спокойно не се отчайвай за всичко си има време...а ти на колко си години?!

IvJonas
10-04-2008, 20:54
еми и аз съм така ама все още съм на 14 де, приятелките ми си имат гаджета, пък аз самичка, а не съм грозна, напротив, ама както и да е, има време...

а ти на колко си?


не разбрахте ли, че не е до красотата?! колко сте повърхностни! има много повече от добрата визия. ами характера, ценностите и всичко останало?

angel4ee
10-04-2008, 20:58
"не разбрахте ли, че не е до красотата?! колко сте повърхностни! има много повече от добрата визия. ами характера, ценностите и всичко останало?" какви ценности и характер в днешно време нахалството побеждава никой не гледа добрите качества просто по оперените момичета се сдобиват с гаджета това е философията

angellove
10-04-2008, 21:04
Ангелче, не е така. Да, масата от хората се интересуват мноооого от това. Обаче има и такива, които гледат и характера. Попадала съм на такова момче, но за съжаление бяхме далеч, а и се оказа че аз не изпитвам към него, това което си мислях, че изпитвам. Страшно кофти се получи, но все пак от него разбрах, че има и наистина момчета, които си заслужават. :)

А по темата - колкото повече му мислиш - толкова по-зле става. Винаги, ама винаги когато съм започвала връзка се е случвало спонтанно. Без аз да търся. Просто се запознавам с някого и изведнъж усещам, че нещо между нас ще се получи. Не търси - любовта сама те намира. Макар и в най-гадния, труден и оплетен момент. Или просто когато тъкмо си се отказала от нея. :)

schrei
10-04-2008, 21:16
И аз съм сама, но не викам за това на всеки ъгъл?! #-o :-P

DeCuTo0
10-04-2008, 21:17
за всичко си има време...по-добре да си сама,отколкото да си с неподходящ

Seducti0n
10-04-2008, 21:26
Изглежда, че представите ни за флирт са коренно различни... :-o
Както и да е...
Не можем да ти отговорим защо си сама, нито пък знаем до кога ще си, знам само едно най-красивите неща се случват спонтанно, крайно недостатъчни като времетраене, но с достатъчно голямо отражение върху бъдещето...

cinderella_gugutka
10-04-2008, 21:59
аЗ/не/съм/сама/но/половината/ми/клас(моми4ета)и/мн/по-малко/мом4ета/от/нашия/клас/си/имат/гаджета/а/сме/10-и/клас
спокойно-има/време/За/вси4ко-и/аЗ/съм/била/така :)

IvJonas
10-05-2008, 06:01
аЗ/не/съм/сама/но/половината/ми/клас(моми4ета)и/мн/по-малко/мом4ета/от/нашия/клас/си/имат/гаджета/а/сме/10-и/клас
спокойно-има/време/За/вси4ко-и/аЗ/съм/била/така :)


space?

hooliganka89
10-05-2008, 06:52
Това,че хората около теб си имат половинки задължително ли означава и ти да си имаш?Като идеш някъде да няма да те върнат,защото си сама?Не!Можеш да се забавляваш и без да имаш гадже :) На моменти искам и аз да си нямам и знаеш ли как умея да си правя купона с приятелки...

botan
10-05-2008, 10:01
Познато.....и аз съм сам и някак си чувствам в себе си една голяма празнота. Да, "все някой ден", а до тогава? Продължаваш да живееш с това гадно чувство в себе си...
Приятелите ти може и да могат да премахнат частично това чувство, но ако имаш такива много.
Какво правят другите, различните, които не са част от общото стадо? Тези които нямат (или имат само един приятел), тези хора, които единствения, който може да ги разбере е огледалото....

Lav40
10-05-2008, 10:09
Е кво да се прави...те и аз съм сам...Спокоен съм,добър...всеотдаен....но проблема е,че сички станахте "големите мацки" :D Малко заприличахте на кифла без пънеж...добре изглежда ама не е вкусна :D

П.П:Дай си скайпа на ЛС :D

BlindedAngel
10-05-2008, 10:11
Може да си грозна за другите :)

mynichka
10-05-2008, 10:12
м незнам ..може би си прекалено предпазлива ..

FeNuT
10-05-2008, 10:28
и на теб ще ти дойде времето да си хванеш гадже споко! :grin:

Bellatrix
10-05-2008, 10:40
Познато.....и аз съм сам и някак си чувствам в себе си една голяма празнота. Да, "все някой ден", а до тогава? Продължаваш да живееш с това гадно чувство в себе си...
Приятелите ти може и да могат да премахнат частично това чувство, но ако имаш такива много.
Какво правят другите, различните, които не са част от общото стадо? Тези които нямат (или имат само един приятел), тези хора, които единствения, който може да ги разбере е огледалото....
Търсят си друг, който не е от стадото и се сближават с него.

Light
10-05-2008, 12:24
Спокойно...Ще се намерите с подходящия човек все някога...или пък няма. Трябва да вярваш...или пък не трябва. Бай дъ уей , аватара ти е перфектен за случая xD

botan
10-05-2008, 12:55
Е кво да се прави...те и аз съм сам...Спокоен съм,добър...всеотдаен....но проблема е,че сички станахте "големите мацки" :D Малко заприличахте на кифла без пънеж...добре изглежда ама не е вкусна :D
О, да това е самата истина, колкото и кофти за звучи! :)


Бай дъ уей , аватара ти е перфектен за случая xD
Хех, мерси, това съм аз понеделник сутрин на път към даскало, пък и вторник......и сряда....и... :D

Kostadin_682
10-05-2008, 19:22
а бее я горе главата...според мен на този свят за всяко момиче си има предопределено момче... Споко ще намериш някой, когато най- малко очакваш ... а и идеята със сайт за запознанства не е никак лоша :) така, че не се отчайвай. Излизай повече и все ще намериш

super_keks4e
10-06-2008, 07:27
Защос е филмираш толкова? Не знам на колко години си...предполагам някъде 14-15 може би? Това няма такова значение. Въпроса е да не ти пука. Пусни се по течението. Хубаво е , че си по консервативна, повярвай ми, момчетата оценяват това в един определен етап. Няма за къде да бързаш. Само не се депресирай. Иди, купи си някоя нова дрешка, сложи някакви обици, смени си прическата. Направи нещо което ще те накара да се чувстваш по- добре. Но не се депресирай от това , че си сама. Напротив, намери плюсовете в това и се забавлявай. :)

EarthShaker
10-06-2008, 09:43
абе всички сте красиви, затва сте сами :lol:

Mnogo tajna
10-06-2008, 09:53
vaob6te da neti puka 4e si sama!Q nese depresirai!Po dobre sama otkolkoto zle pridrujena.Nese hvarlqi na parviq sre6tnat samo i samo da si s nqkoi!

VQTUR
10-06-2008, 10:09
Vijdam,4e pove4e ot polovinata mi klas si imat gadjeta,a i vs mi priqtelki i priqteli su6to sa si namerili svoite polovinki.I ob6to vzeto vs okolo men sa 6tastlivi,samo az sedq krai tqh sama,bez da si imam nikogo.Vinagi me otrqzvat,vupreki 4e vinagi sum bila 4estna i sum durjala na vruzkata si.Znam kakuv e problema-ne flirtuvam direkno.Ne se natiskam s mom4etata vednaga,a iskam te da napravqt purvata kra4ka...bih iskala da se promenq i da uveli4a 6ansovete da si namerq drugar4e,no i ne iskam da zapo4na da flirtuvam kat nqkakva k***a,koqto samo 4aka da q vkarat v legloto. :-k :-k :-k

Няма страшно миличка,и твоето момче ще дойде! :wink:

И аз съм сама (въпреки че съм имала предложения) и не съм от тези дето се катерят по врътовете на момчетата и им се натискат.
11 клас съм и повечето от нашия клас са ''върти опашки'' и всички момчета им се радват, но аз се държа така да се каже ''недостъпно'' :-D и мога да каже че тази позиция ми харесва, защото момчетата могат да имат всяко момиче, само не и мен :-P
+ това момчетата от класа ми не ме интересуват - имам си по-яки изън даскало и се си забавлявам. Неискам да се обвързвам с някой и той постоянно да ми държи сметка и да се срещам само с него - това е скучно 8-)
обичам да съм волна птичка :grin:

botan
10-07-2008, 02:05
Може да си грозна за другите :)
еваля страотно :-o
Еее стига де, няма грозни хора, има странни вкусове! :)

GetNasty
10-07-2008, 05:34
още не си намерила подгодящия. 100% съм сигурна, че доста момчета те харесват - за една част от тях знаеш, за друга не. Ако наистина си хубава, значи просто никой не ти отговаря на критериите. А пък ако си си харесала някой, а той те е отрязал, значи се целиш много високо. :)

simoons
10-17-2008, 19:48
The_iMMortal_f написа:
И аз съм сама, но не викам за това на всеки ъгъл?!

temptati0n
10-17-2008, 20:23
Аз също съм сама... но не се оплаКвам :Р
Спокойно един ден ТОЙ ще се появи :D

MimOSiNitY
10-18-2008, 15:11
i az s1m si s1mi4ka :oops: ama mai za6toto vse si gi haresvam edni takiva . . . koito ob6tovzeto ne sa za men :?

candy_girl4e
10-18-2008, 17:03
Спокойно ще срещнеш твоето момче когато най-малко очакваш и аз бях сама 5 месеца и направо се бях отчаяла мислех си че никога няма да си намеря някой, въпреки че не съм чак толкова грозна :D мислех че на мен нещо ми е сбъркано ама сега си намерих :grin: и ти ще намериш :) :)

Ch0c0la73
10-18-2008, 18:03
спокойно и аз понякога изпадам в такива моменти ;) не е от това че не се натискаш като курва..едва ли всички момичета които си имат приятели са използвали тази тактика..и аз обичам момчето да прави парвата крачка..но съм свикнала че точно когато ми е втръснало от всичко и съм свикнала с мислъта че скоро нищо интересно няма да стане с мен или няма да си намеря приятел идва най неочаквания човек..или си харесвам най неочаквания човек и с течения на обстоятелставата почват зарибявките и ако се харесаме наистина тръгваме ;) не мисля че като се натискаш като курва ще спечелиш половинката си .. е освен ако не си на 13 тогава е пълна оргия хахаххаха никой не се интересува от чуства говоря за момчетата а само гледат коя ще им се натиска най много и то трябва да е яка а у хаха .. нооо да ти кажа ако си в този етап (ако си по малка) недей много да му мислиш знам че е кофти..ама ;)