PDA

View Full Version : Усмивката вече я няма ...



dobity
10-04-2008, 17:15
Вчера звъннах на бившото си гадже за да го попитам какво ще правиме от тука на татък и ми вдигна един негов приятел и каза, че съм имала грешка аз се нервирах и треснах телефона. И от тогава вече никой и нищо не може да ме накара да се усмихна или да изляза с приятели, а преди почти не се прибирах и не спирах да се хиля, даже някои си мислят че съм болна :( :( :( :( :( :( :(

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 17:17
На колко си ? 12-13-14 ?

dobity
10-04-2008, 17:19
На колко си ? 12-13-14 ? 14

slun4ice_90
10-04-2008, 17:21
Вчера звъннах на бившото си гадже за да го попитам какво ще правиме от тука на татък и ми вдигна един негов приятел и каза, че съм имала грешка аз се нервирах и треснах телефона. И от тогава вече никой и нищо не може да ме накара да се усмихна или да изляза с приятели, а преди почти не се прибирах и не спирах да се хиля, даже някои си мислят че съм болна :( :( :( :( :( :( :( Всичко това за едно момче???Правилно ли прочетох??? :shock: Какви са тия глупости..Ще ти мине след няколко дни или седмици..Стига де...:x Ще ти се карам.... :? С едно момче не свършва света...Осъзнай се..На него явно не му пука проумей го..Струва ли си да си причиняваш още болка??? :-o

Jaffs
10-04-2008, 17:22
В живота ще ти се случват много по-лоши неща, от които тогава не знам какво ще си загубиш. Малка си и все още взимаш нещата много навътре. :)
Не си заслужава да се затваряш в себе си и да се ядосваш заради някого, а още повече, ако е момче. Заеми се с нещо, което ти доставя удоволствие и остави тъжните мисли назад. :)

soul1199
10-04-2008, 17:25
aa ne,6e ti izprztq gera ot moq klas samo tq moje da te razsmee,samo,kato q vidi6,kak se hili i 6e ti stane mega vesely,az,kat sum tujna otivam pri neq i :lol: :lol: :lol:

Harum_Scarum
10-04-2008, 17:26
Не ти е нито първия нито последния ; ) Живеи си живота.Покажи му че не те еба*а тои какво прави и че вече си го забравила.Весели се.Не се депресираи за вразка която е била 1-2 месеца?!,че сиг е и по малко.Ти си на 14 години след 2 дена ще ти е минало ;)

Abbie_Broken
10-04-2008, 17:51
даа.. явно на него не му пука за тебе.. или греша? виж са, ако на него не му пука по добре си живей живота, забавлявай се и виж как неочаквано и бързо ще срещнеш друг...

scoobydors
10-04-2008, 17:57
Ти пък... :-D Първо заради едно момче не бива да си разваляш иначе хубавия начин на живот :) И второ - ще има хора които ще те нараняват по мого по-жесток начин от едно затваряне на телефона от негов приятел ;) имай го в предвид за напред ;) 8)