PDA

View Full Version : Защо бяга...?



MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 17:40
Здравейте !

Историята ми е следната .... днес ме запознаха с едно момче , което харесвам (предполагам , 4е и той го знае) ...преди да се запознаем "официално" той едва ли не "бягаше от мен" ....

.... Въпроса ми е следния .... защо "бяга от мен" ?

Мерси предварително ! :)



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

ifeto95
10-04-2008, 18:00
Темата не е за тук , не мислиш ли :?

ifeto95
10-04-2008, 18:03
Темата не е за тук , не мислиш ли :? :razz: Moje po skype/irc/msg/mail da se zapoznali ... :lol:


Извинявай не се сетих .. :-o

:razz: :razz: :razz: :razz:

MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 18:03
Не бе запознахме се на живо... бяхме в едно даскало.........и си няма приятелка ... Убедена съм ! 8-)

ifeto95
10-04-2008, 18:05
Чи ко , ше програмирате ли нещо или как ???

:D :razz:

MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 18:37
Че не е за тук..не е ! Направих го по погрешка ! :-D :-D Айде сега сериозно ! :)

slavito007
10-04-2008, 19:12
А ти опитвала ли си да се свържеш с него, че викаш "бягал от теб"?
Иначе може да го е срам, може да те харесва прекалено много, може да не е имал гадже до сега и да се срамува (отново). В най-лошия случай не те е харесал и е решил по гадния начин да ти го намекне :?

MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 19:43
Ем ние през цялата година само се гледахме през междучасията ! какво ще да ре4е т`ва .... даже на завършването бяхме на дискотека и моите приятелки ми казаха 4е не е свалил поглед от мен през цялото време ! К`во значи това? :)

MiSs_Na_BiSs
10-04-2008, 19:52
Много смешно...говорих за момчето , но както и да е!

LizZz
10-04-2008, 20:07
Значи е с нов фирмуеър - в него са поправени бъговете и вече бягаме от жените.

MajeStic
10-05-2008, 08:00
Много смешно...говорих за момчето , но както и да е!

Ако пишеше в правилния раздел нямаше да е смешно :)

MiSs_Na_BiSs
10-05-2008, 13:21
Много смешно...говорих за момчето , но както и да е!

Ако пишеше в правилния раздел нямаше да е смешно :)

Съжелявам..не го направих нарочно ! :)

Screamic
10-05-2008, 17:38
Пробва ли да го рестартираш?Tova e qk film :D
Той филма е як ама няма хубави субтитри за него :)

ThEKiNgG
10-05-2008, 19:57
не не не определено трябва да го преинсталираш :lol:

Bastor
10-05-2008, 20:32
Здравейте !

Историята ми е следната .... днес ме запознаха с едно момче , което харесвам (предполагам , 4е и той го знае) ...преди да се запознаем "официално" той едва ли не "бягаше от мен" ....

.... Въпроса ми е следния .... защо "бяга от мен" ?

Мерси предварително ! :)Така нека игнорираме факта, че разделът е напълно грешен, това си го знаеш...Има един радикален метод...скоро го измислиха може да пробваш...попитай като не ти е ясно...не...не някой анонимен идиот по някой форум....питай го човека защо прави така....да не сме му в главата, че да знаем? Може да има някаква болест в главата и просто да си бяга....

drun-drun!
10-06-2008, 12:12
Здравейте !

Историята ми е следната .... днес ме запознаха с едно момче , което харесвам (предполагам , 4е и той го знае) ...преди да се запознаем "официално" той едва ли не "бягаше от мен" ....

.... Въпроса ми е следния .... защо "бяга от мен" ?

Мерси предварително ! :)Така нека игнорираме факта, че разделът е напълно грешен, това си го знаеш...Има един радикален метод...скоро го измислиха може да пробваш...попитай като не ти е ясно...не...не някой анонимен идиот по някой форум....питай го човека защо прави така....да не сме му в главата, че да знаем? Може да има някаква болест в главата и просто да си бяга....Не просто трябва да изтрие аваста и да сложи касперски,че Троянския конник и(с чертичка от горе не Й! :D ) мн бяга из файловете!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-06-2008, 14:56
Каква ти преинсталация, направо нов windows или още по - добре нов комп :D Така проблема винаги се решава... Като стария има проблеми, търси нов ;) успех (: