PDA

View Full Version : Обичам и живея!



sextazy_baby
10-04-2008, 18:08
Привет на всички сладурани и сладури във форума!Пиша,понеже просто искам и аз да споделя с вас колко съм щастлива...преди точно година и два месеца се запознах с момчето,което ме накара да се почувствам единствена и неповторима.Тръгнах с него без дори да го познавам,а сега не бих го заменила за нищо на света.Връзката ни е като извадена от някоя книга приказка - има и хубаво,и лошо,има всякакви чувства,има от всичко по малко и затова дори и след година и нещо химията между нас продължава да съществува с пълна сила и двамата правим всичко възможно това да продължи още дълго...Никой не вярваше,че между нас ще стане нещо,дори и аз самата не вярвах,а сега го обичам повече от всичко на света.Пожелавам на всички да изпитат това,което аз изпитвам в момента...няма нищо по-хубаво от истинската любов!Обичайте се...

dobity
10-04-2008, 18:11
Pojelavam vi vinnagi da se obi4ate kakto i sega :grin: :grin: :grin:

albb
10-04-2008, 18:12
Привет на всички сладурани и сладури във форума!Пиша,понеже просто искам и аз да споделя с вас колко съм щастлива...преди точно година и два месеца се запознах с момчето,което ме накара да се почувствам единствена и неповторима.Тръгнах с него без дори да го познавам,а сега не бих го заменила за нищо на света.Връзката ни е като извадена от някоя книга приказка - има и хубаво,и лошо,има всякакви чувства,има от всичко по малко и затова дори и след година и нещо химията между нас продължава да съществува с пълна сила и двамата правим всичко възможно това да продължи още дълго...Никой не вярваше,че между нас ще стане нещо,дори и аз самата не вярвах,а сега го обичам повече от всичко на света.Пожелавам на всички да изпитат това,което аз изпитвам в момента...няма нищо по-хубаво от истинската любов!Обичайте се...
:smt007 :-) Това е прекрасно :smt007 Пожелавам на теб и приятеля ти да сте заедно още много време и да сте все така щастливи :)
В момента и аз съм в същото положение само че ние сме по-пресни :D от 4 месеца....дано и ние да сме така щастливи като вас :-)

sextazy_baby
10-04-2008, 18:14
Благодаря...пожелавам ти го съвсем искрено

Lysit0
10-04-2008, 18:15
Браво.Радвам се за вас.Дано връзката ви продължи още много дълго.И аз в момента имам много силни чувста къ медин човек,и знам колко е прекрасно това усещане. :-) :)

ValzZi
10-04-2008, 18:16
в приказките няма нищо лошо освен когато свършат но ти пожелавам живот като приказка :-)

ImmortalForever
10-04-2008, 18:18
Аз пък никого не обичам и пак си живея.. :)

slun4ice_90
10-04-2008, 18:19
Привет на всички сладурани и сладури във форума!Пиша,понеже просто искам и аз да споделя с вас колко съм щастлива...преди точно година и два месеца се запознах с момчето,което ме накара да се почувствам единствена и неповторима.Тръгнах с него без дори да го познавам,а сега не бих го заменила за нищо на света.Връзката ни е като извадена от някоя книга приказка - има и хубаво,и лошо,има всякакви чувства,има от всичко по малко и затова дори и след година и нещо химията между нас продължава да съществува с пълна сила и двамата правим всичко възможно това да продължи още дълго...Никой не вярваше,че между нас ще стане нещо,дори и аз самата не вярвах,а сега го обичам повече от всичко на света.Пожелавам на всички да изпитат това,което аз изпитвам в момента...няма нищо по-хубаво от истинската любов!Обичайте се... Още едно ЧЕСТИТО!Само така повече хубави теми.Стига с тези драми за нищо... :? :grin: Обичайте се много!

Presley
10-04-2008, 18:20
Много яка тема.

Stefityyy
10-04-2008, 18:31
блазе ви... много е яко така
много успехи Ви пожелавам от :smt007 :-P

slim__shadygirl
10-04-2008, 18:46
Успех и занапред :) :-)

aka6a_vamp
10-04-2008, 18:55
да бе6е при вси4ки така..

xXxScreamxXx
10-04-2008, 19:09
Еееееееееееееееее колко се израдвах на таз тема ...
сичко живо се оплаква .. тоя ме скъса ... не ми обръща внимание .... хаха ....


Ми какво да ти кажа .. обичаите се още дълго :) :) ..
и няя да откажа и аз да срещна някой такъв :oops: :D

schhhhhhh
10-04-2008, 19:23
Пожелавам ви да сте все така щастливи и влюбени :smt007
Страшно много се радвам за вас :)
Обичайте се! :smt007 :smt007

scoobydors
10-04-2008, 19:46
Привет на всички сладурани и сладури във форума!Пиша,понеже просто искам и аз да споделя с вас колко съм щастлива...преди точно година и два месеца се запознах с момчето,което ме накара да се почувствам единствена и неповторима.Тръгнах с него без дори да го познавам,а сега не бих го заменила за нищо на света.Връзката ни е като извадена от някоя книга приказка - има и хубаво,и лошо,има всякакви чувства,има от всичко по малко и затова дори и след година и нещо химията между нас продължава да съществува с пълна сила и двамата правим всичко възможно това да продължи още дълго...Никой не вярваше,че между нас ще стане нещо,дори и аз самата не вярвах,а сега го обичам повече от всичко на света.Пожелавам на всички да изпитат това,което аз изпитвам в момента...няма нищо по-хубаво от истинската любов!Обичайте се... Още едно ЧЕСТИТО!Само така повече хубави теми.Стига с тези драми за нищо... :? :grin: Обичайте се много!
И аз ти пожелавам от все сърце тея година и 2 мсеца да ги умножиш по 100 :D

Magi4eska_Kiss
10-04-2008, 19:59
Аз пък никого не обичам и пак си живея.. :)
+1 :grin:

liana
10-04-2008, 20:06
Хубаво е да се виждат такива теми. Някак си ми дават надежда ,че все пак всичко се подрежда и можеш да си наистина щастлив. Пожелавам ти всичко най-хубаво във връзката , незабравими моменти и много много любов :)

mickelangelo
10-04-2008, 20:36
любовта е стимул за живот .. и когато прочета .. нещо от сорта .. просто ме кара да се усмихна .. да се усмихна на щастието на хората ;) продължавайте да пълните .. форума .. с все повече усмивки . и все повече любов ... : )

tarataika
10-04-2008, 20:38
Привет на всички сладурани и сладури във форума!Пиша,понеже просто искам и аз да споделя с вас колко съм щастлива...преди точно година и два месеца се запознах с момчето,което ме накара да се почувствам единствена и неповторима.Тръгнах с него без дори да го познавам,а сега не бих го заменила за нищо на света.Връзката ни е като извадена от някоя книга приказка - има и хубаво,и лошо,има всякакви чувства,има от всичко по малко и затова дори и след година и нещо химията между нас продължава да съществува с пълна сила и двамата правим всичко възможно това да продължи още дълго...Никой не вярваше,че между нас ще стане нещо,дори и аз самата не вярвах,а сега го обичам повече от всичко на света.Пожелавам на всички да изпитат това,което аз изпитвам в момента...няма нищо по-хубаво от истинската любов!Обичайте се...

Страхотно е, че има поне един положителен човек в тоя форум, продължавай така мацка

angel4ee
10-04-2008, 20:43
много се радвам за теб...мн успехчета :-P :-P

sextazy_baby
10-05-2008, 10:34
Благодаря на всички за пожеланията и да ви се връща :) Обичам ви

mynichka
10-05-2008, 10:40
Дано винаги да се обичате толкова, колкото се обичате сега :) :-)