PDA

View Full Version : Какво да направя



alex4ii
10-04-2008, 18:48
Значи това лято се запознах с едно момче.Естествено той си имаше приятелка :( Говорих за това с една френдка по телефона но тя направи грешката да пусне високоговорителя (той е бил в стаята) Тогава той не направи нищо а аз продължавах да го харесвам .....
Мина се около месец и една моя приятелка ми дойде на гости (тя е от друг град) Бях и разказвала много за него и когато се видяха ....те се влюбиха .Той заряза приятелката си заради нея а аз се ппреструвах че вече нищо не изпитвам към него.Но наскоро си говорих с приятелката с високоговорителя :-D и тя ми сподели това което той и е казал преди 2 седмици : "Жалко че не я оцених навреме защо не и казах всичко" това се е отнасяло за мен естествено А най-гадното е че приятелката ми иска да скаса с него още от месец но не може да му каже и аз незнам защо може би е объркана а и аз съм объркана моля ви дайте ми съвет и аз незнам какво да правя живея с тази болка ве4е 3 месеца :-#

babity
10-04-2008, 18:51
Звиниш на мацето, с което ходи: "Късай с него, аз го искам", тя къса с него, ти му се предлагаш при първия удобен случай и... накрая порастваш, заедно с приятелките си. ;)"

alex4ii
10-04-2008, 18:52
Звиниш на мацето, с което ходи: "Късай с него, аз го искам", тя къса с него, ти му се предлагаш при първия удобен случай и... накрая порастваш, заедно с приятелките си. ;)"е как ще и кажа такова нещо не мога точно там е проблема всичко стана толкова сложно :(

WithLove
10-04-2008, 18:56
Явно това момче не проявява интерес към теб.
Дори някога да е проявявал,сам е каэал,че е трябвало тогава да се случи.Жалко,че "не те е оценил на време".Ако още го е искал,сегурно щеше да поправи грешката.Ама явно вече не иска...неприятно,но факт.Поне според мен.А тая твая приятелка,която е тръгнала с него,не энам как е могла да постъпи така,при положение,че е била наясно с чувствата ти...хора всякакви де,но аэ лично не бих могла.Съвет какъв да ти дам,и аэ не энам.3ащото,ако интересът е само от твоя страна,эа съжаление няма как де се получи...

xxxSnowflakexxx
10-04-2008, 18:59
Явно това момче не проявява интерес към теб.
Дори някога да е проявявал,сам е каэал,че е трябвало тогава да се случи.Жалко,че "не те е оценил на време".Ако още го е искал,сегурно щеше да поправи грешката.Ама явно вече не иска...неприятно,но факт.Поне според мен.А тая твая приятелка,която е тръгнала с него,не энам как е могла да постъпи така,при положение,че е била наясно с чувствата ти...хора всякакви де,но аэ лично не бих могла.Съвет какъв да ти дам,и аэ не энам.3ащото,ако интересът е само от твоя страна,эа съжаление няма как де се получи...

Presley
10-04-2008, 19:23
3а да станат нещата,трябва интерес и от двете страни.
А в случая май има само от едната.

scoobydors
10-04-2008, 19:56
Явно това момче не проявява интерес към теб.
Дори някога да е проявявал,сам е каэал,че е трябвало тогава да се случи.Жалко,че "не те е оценил на време".Ако още го е искал,сегурно щеше да поправи грешката.Ама явно вече не иска...неприятно,но факт.Поне според мен.А тая твая приятелка,която е тръгнала с него,не энам как е могла да постъпи така,при положение,че е била наясно с чувствата ти...хора всякакви де,но аэ лично не бих могла.Съвет какъв да ти дам,и аэ не энам.3ащото,ако интересът е само от твоя страна,эа съжаление няма как де се получи...

angel4ee
10-04-2008, 20:41
аз мисля че трябва да чакаш в момвнта нищо не зависи от теб,но си помисли ако той иска да се съберете дали е добре за теб защото ти си човек,а не някаква вещ....

cinderella_gugutka
10-04-2008, 22:36
еми/За/момента/нищо/не/можеш/да/напрайш :( просто/ако/не/можеш/да/го/Забравиш/иЗ4акай/малко(или/мн :D ) :) мисля/4е/има/шанс/да/станат/нещата :)

varnen4e
10-05-2008, 05:19
Лапешки работи.

Harum_Scarum
10-05-2008, 05:31
Лапешки работи. :D

hooliganka89
10-05-2008, 06:54
Нещата хич не са сложни,а вие сами си ги усложнявате.
От моя гледна точка даже са много прости нещата :-D

zaraaa
10-05-2008, 07:41
Опитай се да го забравиш, той е казал:"Не я оцених на време!" т.е. ти за него си минало време, така че на сила хубост не става!