PDA

View Full Version : старата любов..



aka6a_vamp
10-04-2008, 19:04
историята ми е много заплетена надявам се така или иначе да ме разберете.В момента ходя с едно момче вече 2 месеца всичко е много хубаво.Преди да тръгна с него приключих една връзка...с първото момче,което съм оби4ала-адцки силно при това.За да няма недоизяснения ще кажа,че аз го осавих за6тото той непрекъснато ту ме оставя6е ту пак се връщаше при мен и просто ме истезава6е по тоя на4ин.И сега ето след 2 месеца той ми се обади и ми каза 4е след малко 6те ме 4ака на нащо място.Разбира се,че отидох,кой не би?И сега той ме моли да се върна при него..за него това,че имам приятел няма значение.Адцки объркана съм,моля ви дайте ми някакви съвети :( едни ми казват зарязвай сви4ко и се върни при него,други-остави го,той не си струва! :( :(

Pliok0019
10-04-2008, 19:07
Не си струва, но се върни при него. Опитай. Може пък и да се получи. Аз лично бих го направила.

slanceto1122
10-04-2008, 19:10
Ami varni se pri nego ako oshte go obichash ako neshatata potragnat ok no mu dai da razbere 4e tova mu e posledniq shnas i drug nqma da ima USPEH :-)

malka_diva4ka
10-04-2008, 19:13
eми аз мисля,че не си заслужава...
щом си е отивал и се е връщал при теб доста пъти...
значи просто не знае какво иска... :? :? :? :?
ти си решаваш де..поговори с него..просто нз какво да ти кажа...
искай му малко време,за да усмислиш точно какво да правиш.. :) :) :)
Успех и дано да вземеш правилно решение.. :) :) :) :) :)

Presley
10-04-2008, 19:20
"Не си струва."
"Не си эаслужава."
И эащо?
Не мисля така.
Ако ИСКАШ да си с това момче,бъди отново с него.Ако мислиш,че това ще те направи по-щастлива,давай.Направи това,което мислиш,че ще те направи щастлива,по-точно-това,което ИСКАШ.Няма как да не энаеш какво искаш.Е,има де,ама ако е така-много кофти.

gree_girl
10-04-2008, 19:24
Послушай сърцето си. Ако то наистина го иска го направи, върни се при него. Но не бъде пълна с надежди, приготви се отново да те остави и да понесеш загубата си и да ти е гадно. А и си помисли добре, защото това момче, с което си сега дали ще иска отново да се върне при теб, ако нещата със старата ти любов не потръгнат ...

Abbie_Broken
10-04-2008, 19:33
ох... какво да ти кажа... ако имаш чувсва към него помисли да се съберете, но аз мисля, че след като преди те е заебавал а после пак се е връщал и т.н. пак ще го направи. замисли се. успех.

Sigrina
10-04-2008, 19:42
...той ми се обади и ми каза 4е след малко 6те ме 4ака на нащо място.Разбира се,че отидох,кой не би?...

Аз не бих. Не само, че той не знае какво иска, ами и ти не знаеш :)

aka6a_vamp
10-04-2008, 19:51
...той ми се обади и ми каза 4е след малко 6те ме 4ака на нащо място.Разбира се,че отидох,кой не би?...

Аз не бих. Не само, че той не знае какво иска, ами и ти не знаеш :)
да права си много ми е объркано...боже по-объркана не съм била... :-# :-# :-# :-# :-#

scoobydors
10-04-2008, 20:03
ох... какво да ти кажа... ако имаш чувсва към него помисли да се съберете, но аз мисля, че след като преди те е заебавал а после пак се е връщал и т.н. пак ще го направи. замисли се. успех.
:-)

ThePowerOfLove
10-04-2008, 20:24
Ако мислиш,че се е променил му дай последен шанс, за да не съжаляваш после. Но пък може и отново да е несериозен... Нека първо ти докаже,че наистина иска да е с теб :)

Sigrina
10-04-2008, 20:25
...той ми се обади и ми каза 4е след малко 6те ме 4ака на нащо място.Разбира се,че отидох,кой не би?...

Аз не бих. Не само, че той не знае какво иска, ами и ти не знаеш :)
да права си много ми е объркано...боже по-объркана не съм била... :-# :-# :-# :-# :-#

Успокой се :)
Аз лично съм на мнение, че след като една връзка е приключила, то няма смисъл да се връщаш към нея(особено, ако си имала друга любов след това). Пробвала съм не един и два пъти. Просто не се получава... Така че живей в настоящето, със сегашния си приятел и не се обръщай назад :)

Seducti0n
10-04-2008, 20:27
Ще ти кажа няколко неща:
-подобно поведение ми е до болка познато, момчетата се мислят за голями тарикати, поради простата причина, че аз, ти и още много момичета, не притежаваме решителността, за да ги поставим на мястото им!
-другото, което е-Как така не го интересува дали си имаш приятел или не, ама че работа.За да подържам каквито и да е отношения с един човек, трябва преди всичко да го уважаваш и зачиташ, а не да си мислиш, че е кукла на конци, която ще дърпа на където реши
-Не му позволявай да контролира живота ти-ти можеш и сама, стига да го поискаш/осъзнаеш
-Дори и да решиш да се върнеш при него, не го прави веднага, дай си време за да прецениш дали се е променил
-Уважавай себе си!

Бая нахъсан пост стана, просто много се ядосвам като виждам какви момчета има...тоест, какво е боушинство от момчетата на 21-ви век... :?

aka6a_vamp
10-04-2008, 20:31
Ще ти кажа няколко неща:
-подобно поведение ми е до болка познато, момчетата се мислят за голями тарикати, поради простата причина, че аз, ти и още много момичета, не притежаваме решителността, за да ги поставим на мястото им!
-другото, което е-Как така не го интересува дали си имаш приятел или не, ама че работа.За да подържам каквито и да е отношения с един човек, трябва преди всичко да го уважаваш и зачиташ, а не да си мислиш, че е кукла на конци, която ще дърпа на където реши
-Не му позволявай да контролира живота ти-ти можеш и сама, стига да го поискаш/осъзнаеш
-Дори и да решиш да се върнеш при него, не го прави веднага, дай си време за да прецениш дали се е променил
-Уважавай себе си!

Бая нахъсан пост стана, просто много се ядосвам като виждам какви момчета има...тоест, какво е боушинство от момчетата на 21-ви век... :?
нахъсан е,за което ти благодаря...просто толкова странно се чувствам..имам нужда някой да ми помогне а и аз не знам как :( :(

angel4ee
10-04-2008, 20:32
не искай съвети от нас защото и тук ще има мн различни мнения ние не ги познаваме и не можем да ти помогнем помисли дали си струва и с кой от двамата ти е по-добре..успех

angellove
10-04-2008, 20:32
Определено е меееега кофти ситуация, обаче ако не я прекратиш веднъж и завинаги - дълго ще си патиш. По-добре е според мен да се опиташ да забравиш бившия. Мислиш ли, че ще се промени? Ще бъдат ли по-добре нещата този път? Ще бъдеш ли щастлива с човек, който единия ден е с теб, а утре може да ти каже - край? Ако отговорът на предните въпроси е "да", то тогава - връщай се при него. Обаче ако е "не" си помисли добре, дали си заслужава пак да рискуваш. Да, разбираемо е че искаш пак да си с него - любовта не изчезва за месец. А щом наистина си го обичала, значи наистина дълго ще го мислиш. Обаче ако искаш наистина да приключиш дилемата - продължавай напред. Сърцето ти наистина ще те влезе известно време назад, но не винаги то прави най-правилния избор, колкото и да ни се иска...

cinderella_gugutka
10-04-2008, 22:42
ако/бях/на/теб/щях/да/се/вурна/при/бившия/но/не/смятам/4е/е/мн/правилно/решение :(

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 23:31
Ще ти кажа нещо - моето момче също беше такова. Не баш такова де ама доста пъти късахме и се събирахме, имаше и периоди, в които той решаваше да си тръгне без причина и аз винаги като ме викнеше се връщах при него. Сега пак сме скъсали, но дори и да ме викне пак ще се върна :) Аз съм си такава - като мазохест съм лако щото съм адски чувствителна и страдам от тия неща, но въпреки всичко го обичам. А чувствата + слабата вола = връщане обратно :) Ти си помисли добре какво искаш. Нормално е да имаш чувства все още, - все пак не е минало кой знае колко време от раздялата ви. Но ти вече си направила една крачка напред - тръгнала си с друго момче и малко или много си променила живота си донякъде. Така че остани няколко дни сама със селе си и помисли добре какво искаш.

Lysit0
10-05-2008, 04:48
Аз лично не бих се занимавала повече с него,щом ще ми върти такива номера.Но все пак ти си решаваш,ако имаш още чувства към него опитай,но му постави някой условия.

varnen4e
10-05-2008, 05:09
Аз лично веднага бих се затичала при него, макар че в момента осъзнавам колко не бива да го правиш... Но все пак е хубаво да слушаш сърцето си. Само внимавай да не бъдеш разочарована накрая.

zaraaa
10-05-2008, 07:49
Оставял те е неведнъж, ьначи не се е получило 1-н път, 2-ри също и 3-ти няма да се получи, не си струва да се връщаш при него, пък и ако харесваш много сегашния си приятел и държиш на него, не би трябвало да си объркана и не трябва да се чудиш дали да се събереш с бившия си, седни и хубавичко си помисли, относно чувствата си към двамата и коя от двете връзки ти доставя повече радост и тогава вземи решение :) Успех, мила :-)

Scarface_
10-05-2008, 07:53
върни се при него ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! и повече не правете глупости и драми ,а просто се обичайте :)

Yancheto
10-05-2008, 07:55
По-добре го забрави!Не се връщай отново при него!На твое място нямаше да го погледна.

aka6a_vamp
10-05-2008, 08:29
оххх той снощи ми наговори ужасни нещА..каза ми,че даже и да не се върна при него трябва да зареже сегашния си приятел...каза ми че аз няма да съм щастлива без него и че нямам бъдеще :-# :-# :-# леле колко ме разстрои

LiOnEL`
10-05-2008, 08:42
Добре как може(към авторката се обръщам) да напишеш АДЦКИ?!Просто не ми го побира главата...По принцип не се заяждам,но много ме дразнят такива елементарни езикови грешки...Или пък БОУШИНСТВО :shock: Пише се болшенство и идва от руски(това вече не към авторката) :?

NaNa_SladuRana
10-05-2008, 08:53
ти си объркана и от цялата тая работа е потърпевш новия ти :?

Taraaa
10-05-2008, 09:11
Попринцип няма смисъл да се връщаш при него,щом те е оставял преди и пак се е връщал няма гаранция че няма да го направи пак нали ? .. Но лично аз бих се върнала при него.. Говоря и от моя гледна на точка на това ако стане така с моя приятел защото и той сега е първият който съм обичала .. Бих се върнала макар и да знам че може да боли пак адски много ..

aka6a_vamp
10-05-2008, 17:01
Добре как може(към авторката се обръщам) да напишеш АДЦКИ?!Просто не ми го побира главата...По принцип не се заяждам,но много ме дразнят такива елементарни езикови грешки...Или пък БОУШИНСТВО :shock: Пише се болшенство и идва от руски(това вече не към авторката) :?
Емии извинявам се за грешката и се поправям,но ако мислиш,че в момента ми пука за правописа ми...

soul1199
10-05-2008, 17:04
az bih se vurnala pri nego,vse pak go obi4a6 i ti lipsva,moje da se poly4i ne6o,no moje i da e gr6ka,no ti opitai,dai my 2-ri 6ans

tarataika
10-05-2008, 17:04
историята ми е много заплетена надявам се така или иначе да ме разберете.В момента ходя с едно момче вече 2 месеца всичко е много хубаво.Преди да тръгна с него приключих една връзка...с първото момче,което съм оби4ала-адцки силно при това.За да няма недоизяснения ще кажа,че аз го осавих за6тото той непрекъснато ту ме оставя6е ту пак се връщаше при мен и просто ме истезава6е по тоя на4ин.И сега ето след 2 месеца той ми се обади и ми каза 4е след малко 6те ме 4ака на нащо място.Разбира се,че отидох,кой не би?И сега той ме моли да се върна при него..за него това,че имам приятел няма значение.Адцки объркана съм,моля ви дайте ми някакви съвети :( едни ми казват зарязвай сви4ко и се върни при него,други-остави го,той не си струва! :( :(

Научи се да пишеш грамотно! :x

Whyniser
10-05-2008, 17:11
оххх той снощи ми наговори ужасни нещА..каза ми,че даже и да не се върна при него трябва да зареже сегашния си приятел...каза ми че аз няма да съм щастлива без него и че нямам бъдеще :-# :-# :-# леле колко ме разстрои
Стига се жалваш за тоз момък.Не може да ти нарежда какво да правиш.Да не те притежава.Ама бахти и акъла :x . И какво да те посъветваме вие си знаете.Освен да му биеш две баници и да си ходиш няма друго решение.

unicorn_f
10-05-2008, 17:17
Ами ако пак се върне при теб и после пак те остави както е правил преди?? Помисли дали искаш пак да си наранена и се върни,на твое място сигурно щях да се върна при него,ни то си помисли че може да продължите същата история ако не се е променил! Успех с решението дано е правилното ;) :) !