PDA

View Full Version : Общоприето?!



Junona
10-04-2008, 19:57
Лелеле хора побъркала съм се от няколко дена по 1 тема свързана със секса... Искам и вашето мнение защото се аудитория а вече спорих наистина доста идеали...
Ето го и същинският върпос : Защо е общоприето мъжете да навъртат бройка каквато си пожелаят .. И могат да се похвалят с това пред всичките си приятели че дори и пред приятелките си (което не е най-спортменското нещо) а жените имат ли по-голяма (6бр-7бр- или 2цифрена примерно(10и на горе) бройка в леглото вече едва ли не са долнопробни курви ( и не говоря за момиченца на по 14 - 17 години ) .. Защо ? Не го разбирам просто това нещо защо е прието така .. и защо подяволите трябва да изкарват наяве бройката на личните си завоевания за да се мислят(за да Ги мислят-мъжете) за много велики ...? Това наистина ли е за хвалба ?????? Кой наистина намира това нещо за нормално ???
И нека не получаваме отг. от сорта на : Ами защо се приемат по-добре 2 лесбийка от 2ма гея по улицата.. Нека отг. на въпроса с отг. а не с въпр. :) Блг ....
ПС: не ме мислете за някаквата курва.Спала съм и продължавам с 1 човек само..

Btlin
10-04-2008, 20:01
Тежко, но факт.Тва винаги ше си бъде така, ние сме курвите, те са пичовете.Няма смисъл да се протестира и разсъждава по простата причина, че те винаги ше топват чушката в нашата градинка и нашата градинка ше има дупчици а тяхната чушка ще бъде непокътната!Айде мъжое умрете--

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 20:06
Ти сама си отговори на въпроса за мъжете - за да ги мислят за по-велики :) Това си е така прието от отдавна. Няма точен отговор просто така е казано. И аз не го разбирам и не го смятам за честно, ама нашите гласове са гласове в пустиня :?

БТУ Значението на думата курва е "жена, която си има мъж, но спи с други", а не жена, която няма постоянен партньор и ги сменя често... Но с течение на времето... днес такива ги наричат курви. Днес дори и някое момиче с малко по-къса пола е прието за такава :)

i_hate_you_but_i_love_you
10-04-2008, 20:15
Тежко, но факт.Тва винаги ше си бъде така, ние сме курвите, те са пичовете.Няма смисъл да се протестира и разсъждава по простата причина, че те винаги ше топват чушката в нашата градинка и нашата градинка ше има дупчици а тяхната чушка ще бъде непокътната!Айде мъжое умрете--
Много добре казано \:D/

pitan4icata
10-04-2008, 20:16
taka si e ot krai vreme i edva li 6te se promeni nqkoga tozi fact,samo si pomisli v isliamskite dyrjavi e ob6to prieto myjete da imat mnogo jeni ...t.e si praqt sex s koqto iskat(i tova e normalno prieto ot ob6testvoto) ,a v pove4eto hristiqnski dyrjavi s4itat 4e momi4eto e devica i edva li ne trqbva da e samo s 1-viq si,no se pak i myja trq da i e veren spored bojiite zapovedi ;) :D
jenata vinagi e smqtana za po ni6a ot myja i tva sa vekovno nalagani misleniq koito trudno 6te promenim to4no nie ,no kat gledam mn se opitvat..
i se pak, edin muj ne moje da me vpe4atli s tva s kolko e spal.. tova varvi samo pred drugite myje...
a i momi4etata si se hvalim na priqtelki s kolko sme spali...(po moe vpe4atlenie),no 90% ot myjete 6a se zardvat na devstveno momi4e...

ama nai sym se smqla kogato mom4e nardi nqkoq za kurva i kakva li ne,no pak q iska :D:D

thefreak
10-04-2008, 20:34
Много по-лесно е за едно момиче да си увеличи бройката, отколкото момче. Постижение е за едно момче да е спал с много момичета. Докато за едно момиче е въпрос на решение. Ако иска може да спи с всеки, който и обърне малко внимание. Това никога няма да го разберете, така че недейте си напрягайте малките мозъчета излишно.

B3B0K
10-04-2008, 20:35
tva e kakt v " sex and the city" komentiraha- kat si ergen te pozdrqvavat i si pi4 , a kat si neumajena jena si mn zle i edva li ne si nekafa ve6tica
ne e 4esno no e fakt

Jumbie483
10-04-2008, 20:40
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

Rebirthing
10-04-2008, 20:42
Хаха ужас, ужас , абе то не е много хубаво да имаш чак толкова сексуални партньора :lol: обаче за жалост така е прието, доста мъже ги интересува само бройката, докато жените могат да изпитват все пак някакви чувства към мъжете с които спят.

А на втория въпрос бих ти отговорила така:-
http://www.redtube.com/2210-ето за това лесбийките са по приемани отколкото гейовете.

DeCuTo0
10-04-2008, 20:49
Тежко, но факт.Тва винаги ше си бъде така, ние сме курвите, те са пичовете.Няма смисъл да се протестира и разсъждава по простата причина, че те винаги ше топват чушката в нашата градинка и нашата градинка ше има дупчици а тяхната чушка ще бъде непокътната!Айде мъжое умрете--


=;

scoobydors
10-04-2008, 21:21
tva e kakt v " sex and the city" komentiraha- kat si ergen te pozdrqvavat i si pi4 , a kat si neumajena jena si mn zle i edva li ne si nekafa ve6tica
ne e 4esno no e fakt
:? да, жалко че все жените сме изкарвани по долни от мъжете било то за секс или професионално :shock:

GameMaster
10-04-2008, 21:23
Da nasitina.Tova e mnogo gadno...Nadqvam se nqkoi den vsichko tova da se promeni,no kato gledam na kade e trugnal svetyt edva li...

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 21:24
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

А иначе мъжете са по-силния пол... друг път :-x

Jumbie483
10-04-2008, 23:26
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

А иначе мъжете са по-силния пол... друг път :-x


И аз така казвам :-x Физически може и да са по-силни, но психически са си -както се казва- гола вода :-x

Mind fReak
10-04-2008, 23:37
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

А иначе мъжете са по-силния пол... друг път :-x


И аз така казвам :-x Физически може и да са по-силни, но психически са си -както се казва- гола вода :-x ko bilo

Belfegor
10-05-2008, 06:11
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

Като не ти харесва да си жена има операция за тази работа....
Няма спор че във съвременното общество жената и мъжа са твърде разнопоставени, и макар че наистина жената има силен дух и е много голяма част от едно семейство, мъжът не си седи само с ръцете в джоба докато майката прави всичко (е има изключения но те са малко)
Мъжът си има своите задължения и жената също... А това че само жената пере, чисти, мие, готви беше меко казано НАЙ ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ... защото в много семейства и мъжът чисти или готви и т.н.


Пак повтарям че жената наистина е недооценена във нашето общество но общия знаменател който слагате на всички мъже е незаслужен!!! :x

Attila_The_Hun
10-05-2008, 09:33
Живота на жената е отвратителен.
Тя ражда, тя се гружи за дома, готви, пере, чисти, отглежда деца, кърми, мие прибори, слага-дига масата..всеки месец и идва цикъла...ето и това..щом спи с повече от един мъж, значи е курва...

Живота на мъжете е сравнително добър.
Ако правят секс само с една значи са задръстени, ако правят с над 5 са готини пичове...от тях не се иска да перат, готвят, чистят, да купуват превръзки..нито пък да стоят над бебешко креватче 24 часа в денонощието...

А иначе мъжете са по-силния пол... друг път :-x

Не ме плаши бе! :shock: Ти колко дигаш от лежанката? :)

По темата - така е прието. Но простете, това да се фукаш с колко жени си спал, си е чисто мачовско поведение. Трябва да пуснем тема за значението на думата "курва", щото май всеки си има своето обяснение... А вече все по често се срещат женски компании, в които се обсъждат доста "подробности", говори се за форми, размери и тн..

Пък в крайна сметка, голяма част от тези етикети, които жените получават се оказват истина, но е много жалко, когато някоя получи такъв етикет, без да го е заслужила. 8)

ra4ence
10-05-2008, 10:38
Бройката си я сравняват и се хвалят предимно младоците,после го няма това нещо.

mynichka
10-05-2008, 10:50
И аз винаги съм се чудила за това :D

jghgh
10-05-2008, 11:11
Нали се чували лафа за тва че когато питат един мъж с колко е спал той казва истинската цифра + 2-3 отгоре, а жената казва истинската цифра като смъква 2-3 от реалната цифра :lol:

Дали е случайно?

Аз обаче не се дразня чак толкова, че мъжете могат да са курви и това дори е нещо велико за тях, а ние не можем.
Защото ние жените избираме мъжете, а не те нас ;) Дори плейбоите нямат глас, ако патките които им връзват не мислеха с главите си.
По правило е така, и дори мъжете го знаят - жената избира мъжа, дали ще са заедно, дали ще преспи с него и т.н.
Аз например не бих легнала с кой да е, не бих позволила само защото съм разгонена (например, въпреки че аз тези настроения ги подтискам, а точно в момента секса е последното за което мисля :cry: все пак съм прясно зарязана и горчиво влюбена) някой да ме тъпче, да ме целува и мляска, да ме опипва... Не знам, не мога да си го представя, и се надявам това мое виждане да не се промени.
Може би затова ако някое момиче има голяма бройка я набеждават за курва - тя може да е добро момиче, ама в очите на момчетата може да изглеждат много тъпо разни девойки които им пускат на по купони или на 1ва среща.. нз..

аз едва ли ще имам много бройки през живота си, така че не ме грее какво е общоприетото и колко несправедливо е

mir4eto93
10-05-2008, 11:14
Айде пак вечната война - мъжете срещу жените... То повечето момичета са се примирили, че ако спи с повече от 2 вече е курва.... и на някои им харесва да ги наричат така, чувстват се горди, но какво стана с мечтата на момичетата да станат президент или да се издигнат не само защото имат готин задник и големи цици... Не се раждаме курви, мъжете ни правят такива :x

AutumnTears
10-05-2008, 11:38
6toto mujete sa kato jivotnite
osven da im miri6at 4orapite za drugo ne stavat :D

kele6a
10-05-2008, 13:16
Хахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz:

Btlin
10-05-2008, 14:28
6toto mujete sa kato jivotnite
osven da im miri6at 4orapite za drugo ne stavat :D
хахаха евала

SpOrTs_GiRl
10-05-2008, 14:34
Нали се чували лафа за тва че когато питат един мъж с колко е спал той казва истинската цифра + 2-3 отгоре, а жената казва истинската цифра като смъква 2-3 от реалната цифра :lol:

Дали е случайно?

Аз обаче не се дразня чак толкова, че мъжете могат да са курви и това дори е нещо велико за тях, а ние не можем.
Защото ние жените избираме мъжете, а не те нас ;) Дори плейбоите нямат глас, ако патките които им връзват не мислеха с главите си.
По правило е така, и дори мъжете го знаят - жената избира мъжа, дали ще са заедно, дали ще преспи с него и т.н.
Аз например не бих легнала с кой да е, не бих позволила само защото съм разгонена (например, въпреки че аз тези настроения ги подтискам, а точно в момента секса е последното за което мисля :cry: все пак съм прясно зарязана и горчиво влюбена) някой да ме тъпче, да ме целува и мляска, да ме опипва... Не знам, не мога да си го представя, и се надявам това мое виждане да не се промени.
Може би затова ако някое момиче има голяма бройка я набеждават за курва - тя може да е добро момиче, ама в очите на момчетата може да изглеждат много тъпо разни девойки които им пускат на по купони или на 1ва среща.. нз..

аз едва ли ще имам много бройки през живота си, така че не ме грее какво е общоприетото и колко несправедливо е
деба .. обичам те :D

s_E_x_Y_y_Y
10-05-2008, 16:03
"Ако си имала щастието да се родиш жена бъди безпогрешна кучка"
И аз съм се чудила много по тоя въпрос защо жена която спи с мнохо мъже е курва ,а мъж който спи с много жени е пич е не е баш така защото мъжете които спят с много жени за мен са си чисти курвари.И останових че винаги е било така и ще е така и треа се примирим с действителността