PDA

View Full Version : помогнете ми!



haaaa
10-04-2008, 20:08
Нещата стоят така.Аз съм на 14 год и вече съм с момче на мойта възраст от 1 година,което на нашите години е рядко срещано.Обичаме се ужасно много..Толкова,че бих убила човек за него,той също.Хубавото е ,че учиме в едно училище и нещата са така,че постоянно сме заедно.Досега не сме мислили за секс защото сме прекалено малки,но според вас нормално ли е да го ревнувам ужасно много..Никога не ми е изневерявал,но се е заглеждал по други момичета,но нищо повече.Аз откачам и от това,Той също е ревнив.Не че си нямаме доверие ами..Незнам точно как е..УЖАСНО ГО РЕВНУВАМ ..Кажете ми как да спра това :( :( :( ужасно е ревнувам го от почти всичко :( :( :( Имам чувството,че в скоро време ще полудея..И се чудя да не би ревнуването да се дължи,че той има някакви нужди които не му давам..и той се заглежда по други заради това ох нз..ПОМОГНЕТЕ ПЛС :( :-o

aka6a_vamp
10-04-2008, 20:11
Боже,колко мъка има по тоя свят...

Sigrina
10-04-2008, 20:15
Успокой се. Мъжете имат нужда от свобода и собствено пространство. Нормално е да се заглежда по други момичета.
Не го задушавай с ревността си :)

Abbie_Broken
10-04-2008, 20:16
Ми то ние нищо не можем да паравим. То си зависи от теб. Или му имаш доверие и знаеш че нищо няма да направи или не. Всъщност това, че го ревнуваш вреди само на теб както виждаш, така че недей да преиграваш толкова ако мога така да се изкажа.. радвай се че нямате по сериозни проблеми и че не ти е изневерял и че можеш да му имаш доверие...

angel4ee
10-04-2008, 20:18
не се притеснявай нормално е да се заглежда по други момичета а колкото до ревноста нз-замисли се че той е твой и че те обича внимавай защото понякога ревноста вреди много

Seducti0n
10-04-2008, 20:18
Здравей.(:
Според някои, ревността е едно от най-съществените доказателства за любовта, но за мен това е доста погрешно мислене и оскверняване дори, на подобно красиво чувство.
Чувала ли си израза, че ако обичаш някого, трябва да му дадеш свобода.Свободата да избира, свободата да има време само за себе си , свободата под всяка една нейна форма, във всяко едно отношение.
Опитай да се контролираш и да имаш доверие на момчето до теб.Предполагам, че за една година го е заслужило.Не трябва да не ти пука, а просто да свикнеш, че ти си част от живота му, голяма част, но не и самият му живот.
И знаеш ли, ревността ограничава, а това никак не е хубаво.Бъди свободна, бъди различна, бъди най-прекрасното момиче в очите на любимия, обичай го, но не до болка!

haaaa
10-04-2008, 20:21
Това се опитвах да правя и продължавам да се опитвам дано да успея.Благодаря за съветите :-)

mickelangelo
10-04-2008, 20:35
Ами ако наистина се обичате толкова много .. няма от какво да се притеснявате и 2 мата знаете че не трябва и това е .. .:)

thefreak
10-04-2008, 20:38
Задоволи му "нуждите" на момчето. Това може да помогне.

haaaa
10-04-2008, 20:39
Той може да иска прекалено много от мен!

tarataika
10-04-2008, 20:41
Нещата стоят така.Аз съм на 14 год и вече съм с момче на мойта възраст от 1 година,което на нашите години е рядко срещано.Обичаме се ужасно много..Толкова,че бих убила човек за него,той също.Хубавото е ,че учиме в едно училище и нещата са така,че постоянно сме заедно.Досега не сме мислили за секс защото сме прекалено малки,но според вас нормално ли е да го ревнувам ужасно много..Никога не ми е изневерявал,но се е заглеждал по други момичета,но нищо повече.Аз откачам и от това,Той също е ревнив.Не че си нямаме доверие ами..Незнам точно как е..УЖАСНО ГО РЕВНУВАМ ..Кажете ми как да спра това :( :( :( ужасно е ревнувам го от почти всичко :( :( :( Имам чувството,че в скоро време ще полудея..И се чудя да не би ревнуването да се дължи,че той има някакви нужди които не му давам..и той се заглежда по други заради това ох нз..ПОМОГНЕТЕ ПЛС :( :-o

Естествено, че е нормално да го ревнуваш, ама не прекалено..това показва, че ти пука за него. Прекрасно е, че се обичате, че не избързвате в секса, че сии имате доверие...не може всичко да е перфектно, нали? Според мен двамата трябва да направите усилие, защото на тази връзка й липсва съвсем мъничко.

Seducti0n
10-04-2008, 20:42
Той може да иска прекалено много от мен!


Секс?
И принципно той може да поиска абсолютно всичко,
въпроса е главно в това, дали ти искаш и дали си готова да му го дадеш! :wink:

haaaa
10-04-2008, 20:46
Мисля,че няма да мога да му го дам 1-во съм на 14! Неискам да съм от ония дето ги наричат ''курви'' защото съм го направила на 14 и не съм от тях! 2-рото е,че може би не съм готова за толкова голямаа крачка във връзката ни :( :smt087

SunShinePearl
10-04-2008, 20:51
тва не значи че като си го направила на 14 тря си курва :x всичко опира до човека!!!!!!!!!!!

haaaa
10-04-2008, 20:54
Е да права си..Имам впредвид,че като чета из тоя сайт като някое момиче напише,че го е направила на 14 и се подигрват и така нататака.Да при мен е малко по различно защото сме от доста време заедно

Seducti0n
10-04-2008, 21:01
Мисля,че няма да мога да му го дам 1-во съм на 14! Неискам да съм от ония дето ги наричат ''курви'' защото съм го направила на 14 и не съм от тях! 2-рото е,че може би не съм готова за толкова голямаа крачка във връзката ни :( :smt087

Курва е една от най-употребяваните думи, може някой да те нарича така, без дори да е запознат с живота ти и с това, което се случва в него.Колкото по-рано откриеш нефункциоността на заплащане, данък обществено мнение, толкова по-добре за теб.
Иначе, щом не се чувстваш готова-изчакай подходящия момент-дано бъде незабравим! (=

DeCuTo0
10-04-2008, 21:06
е като се обичате не трябва да се ревнувате :)

JahSoldier
10-04-2008, 21:11
Всеки път, когато тръгнеш да го ревнуваш си повтаряй: " Да се ревнува без повод е глупаво. А когато вече има повод - е късно. " :) На мен това много ми помага. Успех. И това, че ходите от 1 година не те задължава да правите секс.

LMSM
10-04-2008, 21:17
Нещата стоят така.Аз съм на 14 год и вече съм с момче на мойта възраст от 1 година,което на нашите години е рядко срещано.Обичаме се ужасно много..Толкова,че бих убила човек за него,той също.Хубавото е ,че учиме в едно училище и нещата са така,че постоянно сме заедно.Досега не сме мислили за секс защото сме прекалено малки,но според вас нормално ли е да го ревнувам ужасно много..Никога не ми е изневерявал,но се е заглеждал по други момичета,но нищо повече.Аз откачам и от това,Той също е ревнив.Не че си нямаме доверие ами..Незнам точно как е..УЖАСНО ГО РЕВНУВАМ ..Кажете ми как да спра това :( :( :( ужасно е ревнувам го от почти всичко :( :( :( Имам чувството,че в скоро време ще полудея..И се чудя да не би ревнуването да се дължи,че той има някакви нужди които не му давам..и той се заглежда по други заради това ох нз..ПОМОГНЕТЕ ПЛС :( :-o

Естествено, че е нормално да го ревнуваш, ама не прекалено..това показва, че ти пука за него. Прекрасно е, че се обичате, че не избързвате в секса, че сии имате доверие...не може всичко да е перфектно, нали? Според мен двамата трябва да направите усилие, защото на тази връзка й липсва съвсем мъничко.
Много Точно казано :)

scoobydors
10-04-2008, 21:25
Нещата стоят така.Аз съм на 14 год и вече съм с момче на мойта възраст от 1 година,което на нашите години е рядко срещано.Обичаме се ужасно много..Толкова,че бих убила човек за него,той също.Хубавото е ,че учиме в едно училище и нещата са така,че постоянно сме заедно.Досега не сме мислили за секс защото сме прекалено малки,но според вас нормално ли е да го ревнувам ужасно много..Никога не ми е изневерявал,но се е заглеждал по други момичета,но нищо повече.Аз откачам и от това,Той също е ревнив.Не че си нямаме доверие ами..Незнам точно как е..УЖАСНО ГО РЕВНУВАМ ..Кажете ми как да спра това :( :( :( ужасно е ревнувам го от почти всичко :( :( :( Имам чувството,че в скоро време ще полудея..И се чудя да не би ревнуването да се дължи,че той има някакви нужди които не му давам..и той се заглежда по други заради това ох нз..ПОМОГНЕТЕ ПЛС :( :-o

Естествено, че е нормално да го ревнуваш, ама не прекалено..това показва, че ти пука за него. Прекрасно е, че се обичате, че не избързвате в секса, че сии имате доверие...не може всичко да е перфектно, нали? Според мен двамата трябва да направите усилие, защото на тази връзка й липсва съвсем мъничко.

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 21:48
Ревността е нормално нещо за връзките. Всеки ревнува малко или много просто едни го показват по-явно, други го крият вътре в себе си... Ако до сега момчето не ти е дало наистина притеснителен повод - няма от какво да го ревнуваш. Все пак сте заедно не от вчера или онзи ден, а от една година... Това, че се заглежда е напълно нормално за мъжете. Ние също се заглеждаме, не можеш да го отречеш, понякога дори неволно става :) Все пак нали затова са ни дадени тия очи - да гледаме с тях ;)

Колкото до секса - това, че сте заедно от 1 година не значи, че непременно трябва да спиш с него. Първият път е важен за момичето и щом не се чувстваш все още готова по-добре не избързвай.

Ако смяташ, че в секса е проблема за да се ревнувате поговори с гаджето ти, кажи му какво мислиш и го попитай дали наистина това е проблема. Успех !!!!! :)

Lysit0
10-04-2008, 22:06
Успокой се. Мъжете имат нужда от свобода и собствено пространство. Нормално е да се заглежда по други момичета.
Не го задушавай с ревността си :)

^^ напълно съм съгласна с горното мнение.Ако се чувстваш готова,прави секс с него.ПП.а той на колко е междудругото? :-o

cinderella_gugutka
10-04-2008, 22:12
ttp://intimno.rozali.com/revnost.html
тук/има/мн/полеЗна/информация/За/теб :)