PDA

View Full Version : Искам СЪВЕТЧЕЕ......



angel4ee
10-04-2008, 20:14
кажете ми как да намекна на едно момче че го харесвам..не искам да си признавам и да му се обяснявам в любов...просто искам той сам да стигне до извода...моля ви помогнете ми дайте някакво съветче...преди много време и той ме харесваше но май вече няма чувства към мен..а аз преди не го харесвах...какво да направя!!!!!!!? :-o :-o

ifeto95
10-04-2008, 20:19
Дай по-пълна информация де :( .. кога се виждате .. колко често .. от едно даскало ли сте .. недей да съкращаваш .. :?

Jumbie483
10-04-2008, 20:19
Е кажи нещо по-конкретно...
От едно даскало ли сте ? От един клас ли сте ?

Sigrina
10-04-2008, 20:20
Трябва да хващаш влака навреме, а не да тичаш след него...
Кво да направиш, покани го да излезете на кафе, отпусни се и пофлиртувай. Ако ти отговори те харесва :)
Или е имал алкохол в кафето...

i_hate_you_but_i_love_you
10-04-2008, 20:20
Не си ли чувала за намеци :-D

angel4ee
10-04-2008, 20:23
еми проблема е че преди много време той ме харесваше и аз не се държах мн добре с него тогава..и сега не мога да го покана на кафее :-o :-o просто искам да разбере че имам симпатии към него

Presley
10-04-2008, 20:23
Трябва да хващаш влака навреме, а не да тичаш след него...

Много вярно.
Ама поне хубавото е ,че ако тичаш по-бърэичко,може и да го стигнеш. :Д

ifeto95
10-04-2008, 20:25
Абе кво токова те е срам .. живота се живее един път .. рискувай .. :grin: :)

Наметни му го един два пъти .. и той ако е умен ще се осети .. ако ли не да вари да пасе , много ги има такива .. :?

Presley
10-04-2008, 20:35
Абе кво токова те е срам .. живота се живее един път .. рискувай .. :grin: :)

А,е тва е!!!

DeCuTo0
10-04-2008, 21:11
и аз сега съм в подобна ситуация ама не ми пречеше да го поканя на кафе и сега си излизаме :) :)

Lacey_66
10-04-2008, 21:11
Абе кво токова те е срам .. живота се живее един път .. рискувай .. :grin: :)

А,е тва е!!!

:-P да така е ... само че ... наистина е лесно да го кажеш тва на някой и мн трудно за изпълване .... :D имам подобна ситуация ... и наистина не е никак лесно особенно ако си от срамежливите .... :? :oops: :-o

Presley
10-04-2008, 21:16
Абе кво токова те е срам .. живота се живее един път .. рискувай .. :grin: :)

А,е тва е!!!

:-P да така е ... само че ... наистина е лесно да го кажеш тва на някой и мн трудно за изпълване .... :D имам подобна ситуация ... и наистина не е никак лесно особенно ако си от срамежливите .... :? :oops: :-o
Каэвам го и не съм голословна.Аэ рискувам.И не съжалявам.3атова постоянно повтарям на хората да рискуват повече.Страхът вреди,а рискът го преборва.

scoobydors
10-04-2008, 21:28
Трябва да хващаш влака навреме, а не да тичаш след него...
Кво да направиш, покани го да излезете на кафе, отпусни се и пофлиртувай. Ако ти отговори те харесва :)
Или е имал алкохол в кафето...
:lol:
Вземи му скайпа ако го нямаш и пофлиртувай малко, покани го на кафе или разходка в парка и така нататък :grin: :-)

sladurankata16
10-04-2008, 21:42
Nqma nikakav smisal da 4aka6,prosto napravi parvata stapka i da ti otkaje kvo tolkova pone probvai da ne te e qd posle ....

Shushu11
10-04-2008, 21:51
Ami pove4e vnimanie obarni kam nego

draki4ka
10-04-2008, 21:55
Абе кво токова те е срам .. живота се живее един път .. рискувай .. :grin: :)

А,е тва е!!!

:-P да така е ... само че ... наистина е лесно да го кажеш тва на някой и мн трудно за изпълване .... :D имам подобна ситуация ... и наистина не е никак лесно особенно ако си от срамежливите .... :? :oops: :-o


особено ако си от срамежливите.... :? :P

Lysit0
10-04-2008, 22:01
Ей това ми е било много любопитно винаги,защо всички,повечето (момичетата),се държат лошо с някое момче,което ги харесва,а те/вие него не :?:...нужно ли е изопщо да се държите лошо с даденото момче,просто можеше да му кажеш,че не го харесваш и да се държиш приятелски с него,то е много ястно,че няма да има чувства към теб вече или ще те намрази.....ти си му убила всякакво желание,дори и за приятелство.И аз да съм,ако се държат така с мен ,няма да проговоря на дадение човек повече.

angel4ee
10-05-2008, 14:13
за съжаление съм от срамежливите а и люси е напълно права надали ще ми оърне внимание но аз съм си виновна на какво да направя като преди не го понасях :( :( :(