PDA

View Full Version : Тя е с 2 години по-голяма от мен ...



Three6Mafia
10-04-2008, 22:20
аз съм 9 клас а тя е 11 и е от мойто училище и се виждаме всеки ден .. отскоро се бъзикаме и си пишем по-малко но съм сигурен, че не съм я впечатлил .. все пак е по-голяма .. кажете ми моля ви някакъв начин (като изключим този да отида при нея и да я заговоря), с който да я впечатля и да съм и интересен, защото може и нищо да не стане, но аз съм длъжен да пробвам :) все пак ще е постижение за мен да забия с 2 години по-голямо момиче :)

Seducti0n
10-04-2008, 22:24
Ние не те познаваме, тоест не знаем качествата ти, чрез които можеш да я впечатлиш.

Lysit0
10-04-2008, 22:25
Намирай общи теми за комуникиране,разбери какво харесва,опитай се да бъдеш забавен.

hooliganka89
10-05-2008, 06:58
Преди две години излизах с момче което е по-малко от мен с две години и историята ни беше просто потресаваща,ужас.
След като спряхме да излизаме той беше обсебен и много настоятелен,само като си спомня и ми прилошава.Тогава разбрах,защо като по-малка батковците не искаха да излизат с лапартий.

porky
10-05-2008, 06:59
Е... то щом е две години не е толкова страшно :) Споки-моки... бъде себе си :-)

NaNa_SladuRana
10-05-2008, 07:08
мислиш ли,че си по готин и зрял от батковците,които са с 2 години по-големи от нея и я забиват?!

soul1199
10-05-2008, 07:24
nakarai q da se zabavlqva v kompaniqta ti,nameri ob6i temi,budi sebe si

BaiToq
10-05-2008, 08:06
Съблечи се гол и
пиши на Дядо Мраз.

Bee*
10-05-2008, 08:09
мислиш ли,че си по готин и зрял от батковците,които са с 2 години по-големи от нея и я забиват?!
Е какво лошо има да пробва?
Покани я да излезете.
А какъв е проблема да идеш при нея?

Lav40
10-05-2008, 10:17
аз съм 9 клас а тя е 11 и е от мойто училище и се виждаме всеки ден .. отскоро се бъзикаме и си пишем по-малко но съм сигурен, че не съм я впечатлил .. все пак е по-голяма .. кажете ми моля ви някакъв начин (като изключим този да отида при нея и да я заговоря), с който да я впечатля и да съм и интересен, защото може и нищо да не стане, но аз съм длъжен да пробвам :) все пак ще е постижение за мен да забия с 2 години по-голямо момиче :)
Пиши ми на ЛС да те открехна :D И аз водя в момента 1 такава афера... :D

FeNuT
10-05-2008, 10:19
оо впечатлил си я и още как!Чакай само малко време да мине и ще видиш! :D

mynichka
10-05-2008, 10:35
Ние не те познаваме, тоест не знаем качествата ти, чрез които можеш да я впечатлиш.

+1 :D

kele6a
10-05-2008, 10:37
ухах директно отива6 при нея и и казва6 4е настоява6 да излезете без право на отказ :razz: :razz:

Abbie_Broken
10-05-2008, 10:45
Ти си я познаваш, ти си знаеш кфо може да я впечатли или пък знаеш добрите си черти. Моят съвет е, тфа, че си по малък да не те притеснява. А ако тя от онези леко тъпичките които няма да тръгнат с дадено момче шото е малко начи... си намери др или бъдете само фр.

Obsession
10-05-2008, 10:53
Сладурско... И аз съм забъркана в подобна "афера", както се изразиха преди мен. Няма лошо да пробваш, но, пич, това са 2 години... Трябва наистина да мислиш мн зряло за възрастта си (или тя да е на по-детски акъл), за да общувате нормално и да има зарибявка, изобщо да и направиш. Но по принцип това не е нормално.
Ъъ, освен това сте от едно даскало, ухаа още по-кофти! Но пък, ако разчиташ само на виртуалното общуване ще и се любуваш единствено по коридорите...
*Лелее колко такива истории имало...

ухах директно отива6 при нея и и казва6 4е настоява6 да излезете без право на отказ Razz Razz
Мии, малко нахално, ама кой знае, може да подейства. Ама да си знаеш, че ключът винаги е да я разсмееш ;)

Light
10-05-2008, 13:04
бате...Ся щи кажа номера къф е...Нз с къф цвят очи си, със сини става най-добре. Викаш я у вас , да се носи аромат на кокос, да има много шоколад( поне 3 вида) и ся щи издам тайната...Да си остане между нас...За да я спечелиш тряя да има палачинки...Ако направиш сичко тфа, от друго няма да има нужда бате, забрави тея глупости дето ги дрънка chocolate`kiss, тя не ги разбира тея неща

Obsession
10-05-2008, 13:09
бате...Ся щи кажа номера къф е...Нз с къф цвят очи си, със сини става най-добре. Викаш я у вас , да се носи аромат на кокос, да има много шоколад( поне 3 вида) и ся щи издам тайната...Да си остане между нас...За да я спечелиш тряя да има палачинки...Ако направиш сичко тфа, от друго няма да има нужда бате, забрави тея глупости дето ги дрънка chocolate`kiss, тя не ги разбира тея неща

Глупости, а? Тцтц, как ми оронва авторитета това новичкото :-D И кво стана, върза ли те?

Light
10-05-2008, 13:11
да ме върже...То си ми е вродено бе, питай какичката...нях нях нях ;)


P.S. ай да не е оффтопик...Пробвай се, аз се пробвах и докъде стигнах...(до под кривата круша) хех

Obsession
10-05-2008, 13:31
да ме върже...То си ми е вродено бе, питай какичката...нях нях нях ;)


P.S. ай да не е оффтопик...Пробвай се, аз се пробвах и докъде стигнах...(ай тука вечи не е за малки деца)

Хайде сега, всички дружно ще се направим, че ти вярваме 8-)
Абе, не разбрах автора просто иска да се изфука с някое "постижение" или?

Light
10-05-2008, 13:38
всички дружно...correction

Obsession
10-05-2008, 13:55
всички дружно...автора не обича да се фука, освен със сините очи де...И със 190те см - Long Live hobbits?Пък то който трябва си ми вярва , за другите I don`t care :)

Къде точно авторът е казвал, че е 1.90 със сни очи :shock: Така, де, може да се преоринетирам...

snejana67
10-05-2008, 16:25
:-D опитай може и да те огрее :grin: