PDA

View Full Version : Проблем при първия път на приятелката..



GhostRider
10-05-2008, 01:15
Здравейте. Нов съм във форума(като юзер), но го следа редовно. За първи път се осмелявам да пиша. Имам един проблем и мисля че тук може да ми помогнете. Значи проблема е следния.. Приятелката ми беше девствена. Но снощи правихме секс. До тук всичко ок, но нито кръв нито нищо.. Тази вечер пак правихме и отново никаква кръв. Тя се притесни адски много, а след тази вечер и аз(взех да си мисля че не ми е достатъчно голям..). Някакви идеи от какво може да е това?

SoAfraid
10-05-2008, 01:17
Sled kato si sledil redovno saita ama 100% trqbvalo da popadnesh na tema ili temi mnogo mnogo podobni na tvoite

GhostRider
10-05-2008, 01:21
Редовно имам предвид от около 1-2 седмици... Ако бях чел подобна тема нямаше да пускам моята..

Swingswing
10-05-2008, 03:29
Или някой те е изпреварил и тя се прави на ударена :-D или просто е от онези момичета при, които няма кръв. Иначе дай някакви размери и ще ти кажем дали ти е достатъчен въпреки, че аз още отсега мога да кажа със сигурност, че е.

varnen4e
10-05-2008, 05:21
Е, има момичета, при които няма кръв. При мен например 1-вият път нямаше кръв, но вторият или третият имаше.. При всеки е различно. Това няма защо да те смущава.

I hAet NickNames
10-05-2008, 05:30
Ако не я боли като влезнеш изцяло навътре,значи ти е малък :-D

nejnaDROGA
10-05-2008, 06:15
Ако не я боли като влезнеш изцяло навътре,значи ти е малък :-D
Това беше най-голямата простутия,която някога съм чувала :? :x



По темата:Спокойно бе ;) Както вече казаха,приятелката ти явно е от момичетата,при които няма кръв първия път ;)

pro_teen
10-05-2008, 10:01
Може да не е девствена бе пич! :wink:

darla
10-05-2008, 10:06
Pri men nikoga ne e imalo kruv,nito purviq,nito vtoriq put.Bolka-da,no ponosima,oba4e kruv NE!Qvno i tvoqta fr e taka.

Virgin
10-05-2008, 10:10
При мен нямаше кръв нито първия, нито петия, нито десетия път. Щом си проникнал изцяло, значи ципата вече я нама. :idea: Не разбирам какво ви мъчи толкова :-o

Bellatrix
10-05-2008, 10:16
И при мен нямаше кръв. За това пък ме боля доста... :( Спокйно, пич, трябва да се радваш, че приятелката ти се е разминала без оплескани чаршафи :D

Virgin
10-05-2008, 10:20
Има и друга вероятност - ако е (била) гимнастичка, ако язди/е яздила коне, е възможно да се разкъса девствената ципа.

SHEMKOV
10-05-2008, 10:41
Приятел и при нас беше така не се притеснявайте!

darla
10-05-2008, 10:45
]Има и друга вероятност - ако е (била) гимнастичка, ако язди/е яздила коне, е възможно да се разкъса девствената ципа.
tozi mit s qzdeneto OTDAVNA be6e razven4an!

mynichka
10-05-2008, 10:47
няма нищо лошо :) просто е от момичетата при които няма кръв :)

GhostRider
10-05-2008, 15:41
Окей. Благодаря ви на всички. Иначе за болка каза че я е боляло докато и го вкарах първия път след това е чувствала само как влиза и излиза. нито болка нито нищо

Claustrophobia
10-05-2008, 16:07
Окей. Благодаря ви на всички. Иначе за болка каза че я е боляло докато и го вкарах първия път след това е чувствала само как влиза и излиза. нито болка нито нищо

Един въпрос..как се казваш?!

GhostRider
10-05-2008, 16:14
Окей. Благодаря ви на всички. Иначе за болка каза че я е боляло докато и го вкарах първия път след това е чувствала само как влиза и излиза. нито болка нито нищо

Един въпрос..как се казваш?!

Какво значение имам как се казам ?! Георги. Приятно ми е. А ти как се казваш. Обърнахме го на страница за запознанства.

scoobydors
10-05-2008, 16:20
Е, има момичета, при които няма кръв. При мен например 1-вият път нямаше кръв, но вторият или третият имаше.. При всеки е различно. Това няма защо да те смущава.
И аз така :) Ама има хора които им е разтеглива девствената ципа и може да се скъса чак след месеци...

Pliok0019
10-05-2008, 16:38
При някои няма. Пък и може да не си и първия.

GhostRider
10-05-2008, 16:54
Благодаря Ви. А относно това дали и съм и първия съм 100% сигурен, че до сега не е спала с момче.

Harum_Scarum
10-05-2008, 17:59
Благодаря Ви. А относно това дали и съм и първия съм 100% сигурен, че до сега не е спала с момче.
Никога не може да си 100% сигорен в някои.Хората лъжат.Не искам да казвам нищо лошо просто..Ако си следял темите ще разбереш че често има теми в които момиче казват че първо са били казали на приятелите си едно после тои разбрал фруго.Абе объркано става.Дано не те е излагала.Успех : )

GhostRider
10-05-2008, 22:31
Сигурен съм че не ме е излъгала, но както и да е.. това е отделна тема.. Но по-интересно ми е че тя казва, че не усеща нищо. В началото я боляло и след това нищо не усещала, само как влиза и излиза.. :? незнам какво да си мисля.

SMoKe_BoY
10-05-2008, 23:49
Епа щом го усеща начи не ти е малък приеми го така :)

PeopleAlwaysLeave
10-06-2008, 00:36
При всяко момиче е индивидуално - при някои няма кръв и не ги боли много, при други има и кръв, и силни борки. Така че тя сигурно е от тези, при които няма кръв и има лека болка. Щом го усеща значи не ти е малък спокойно :) А колкото до това дали те лъже - ти си я познаваш най-добре, но наистина има всякакви хора и наистина много от момичата се притесняват от факта, че са девствени и лъжат, защото си мислят, че момчетата ще ги помислят за сдухани и т.н.

BurningDesire
10-06-2008, 20:08
Има много видове девствени ципи и при някои от тях при първото проникване не тече кръв. Например ако отворът й е достатъчно голям, за да позволи безпроблемното влизане на пениса, или пък ако е еластична и просто се огъва под натиска и си остава цяла. А и няма значение колко ти е голям, девствената ципа се разкъсва напълно чак след като жената роди.