PDA

View Full Version : Търся си пончо



KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-05-2008, 06:33
не видяюх подходящ раздел за темата ми затва я пускам тук...
таа търся си пончо .... шарено като плетка без дупки и такива.... искам качулка ама не даржа много на нея.... не мн дълго доо гъза. Търся си го НОво не от някой. ако знаете къде има такива пишете и ще ви подаря нещо интересно от компютъра ми .... 8-)
ПЛС ПИШЕТЕЕЕ МНОГО ИСКАААммМм :-D
И още един въпрос чанта голяма да събира учебниците и да се връзва с пончу ... ква би могла да бъдее??




Редактирано от Цвети
1-ва точка

porky
10-05-2008, 06:58
Ми... първо ще те питам от къде си :)

Второ... Отдели си един следобед и се разходи по магазините... няма как де не откриеш :-|

hooliganka89
10-05-2008, 07:03
Ооо,пончо аз имам едно без качулка и е много готини и много си го харесвам.Аз съм от Димитровград обаче си го купих от Германия на цена от 3 евро,беше на промоция :D

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-05-2008, 07:32
Ми... първо ще те питам от къде си :)

Второ... Отдели си един следобед и се разходи по магазините... няма как де не откриеш :-|
от софия съм .... мн съм търсила ма не мога да намеря... ака някой знае некъв магазин за такива раоти... плс да пишее

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-05-2008, 07:33
Ооо,пончо аз имам едно без качулка и е много готини и много си го харесвам.Аз съм от Димитровград обаче си го купих от Германия на цена от 3 евро,беше на промоция :D еее ебаси кефааа искам и аз я постни пик плс

porky
10-05-2008, 09:44
Ми София е огромен град така че трябва да има яко shopping therapy :grin:
Провери в повечето магазини... мисля че и сега е актуално, но миналата година имаше много голям избор по магазините :)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-05-2008, 12:18
awe horaa ... kujete nqkoj magazin i kude se namira.... i az moga da se setq i sama 4e moga da se razhojdam po magazinite :(
kajeeete magaziiiniiiiiiiii

ElisaDay
10-05-2008, 12:50
Здрасти!Аз също имам, но моето е от Испания :) А защо не помолиш баба си да ти оплете? (:

Jamalska
10-05-2008, 14:02
Опитай индийските магазини.