PDA

View Full Version : Най-бруталния начин по който са ви били шута?



Naivnoto_magare
10-05-2008, 07:55
Случи ми се и на мен вече и смея да кажа по най-абсурдния начин..Но да не намесваме женската "логика и мисъл", което ще доведе до мнннного спорове..
Само да попитам как си обяснявате момиче, което ви се кълне любов, държи се по най хубавия начин с вас, постояно е щаствлива засмяна, изрича ви онези 2 думички, прави планове за вас, казва ви че сте и нак голямата опора ио най-близкия човек...да прекрасно, нали? И как си представяте без абсолютно никакво обяснение, причина и каквото и да е след 3 дена (даже 2 и малко) всичко това да се превърне в "чувствам те вече само като приятел"....

Причините не били в мен...мразила се...плакала...тем подобни женски завъртулки (по-точно момичешки)..Освен да е дуг мъж (което ест отрича) може ли мозъкът на човек да прещтрака по този начин за толкоз кратък период от време?

jghgh
10-05-2008, 08:03
Хиподил пеят: "Arrivederci, тъпа путко! Arrivederci, amor', amor' " :-D

Аз съм имала само 3 приятеля и досега не са ме зарязвали. Но ето че и това се случи. Не ми е кофти от факта, че съм зарязана, а по-скоро причината, поради която ме изоставиха. Не може да ми го побере душата. Как е възможно?
Ето ти история за съчувствие.

Харесваш даден човек още преди да сте се видяли, лятото той идва до града ти на почивка, цяла седмица сте заедно и се обичате, не правите секс въпреки че има възможност, защото този човек ти показва че държи на теб. Разменяте си снимки и си ги слагате в портмонетата, подаряваш му разни неща и той ти казва че вече за него са свещени и прочие. Преди да се видите ти споделя някакви неща, които на никой преди не е казвал (поне по негови думи, знам ли дали е така.. но вярвам), докато сте заедно те кара да се чувстваш красива и специална и не знам си още какво.
После той си се връща в своя си град и решавате да поддържате връзка от разстояние, карате от време на време за глупости... Слагаш си аватар на нарязана ръка и сладурчето ти се обажда притеснен дали това е твоята ръка, не знам си кво.
Ти същевременно се променяш към по-добро, за да е Ок той и защото не искаш да се карате пак.. Бориш се с ревността си, с желанието си да ти засвидетелства любов и да ти говори по-често разни любовни неща...
Той пак идва до града ти, спи в леглото ти, обичате се, гледате филми, пак сте заедно... Правите на 23ти септември цял месец ^^ Казва ти че си му най-близката, че 3те дена са били супер, кой би предположил че на 1ви октомври ще ти напише "Охладнях, по-добре да се разделим"...
Айде че много дълго стана, а аз бая съкратих всички останали подробности, но се съмнявам на някого да му пука и изобщо да чете тва...
И сега тоя човек е забравил всички думи и преживявания, не му пука как се съдирам от мъка, ако си пръсна черепа няма да му трепне. Да, благословия е да си мъж, способен си да забравиш дадено нещо за 3 минути. Все едно ме няма. Нали му бях еди-ква-си? Е, сега съм изхвърлена от живота му и нямам дори минимално значение. Жив и здрав да е, и много щастлив. А аз дано го преодолея лесно, защото седна ли да мисля колко НЕЛЕПО е всичко това и колко възлагах на тази връзка, пак ще се срина както наскоро се сринах и като нищо да извърша някоя глупост.

Момчетата са голяма въпросителна.
Изобщо... тмного са необясними. Сега той стои като студено животно и не трепва пред това какво ми е, сякаш дори не ми вярва. А по-тъжното е, че е свестен човек - просто сега е камък за мен. Не е като другите ми предишни глупаци, да рева и да знам че не си струва. За него си струва. Той е внимателен. Той е нежен. Той е най-доброто, което ми се е случвало, но положението е просто безнадеждно. Съдба.

Ето ти br00tal зарязване, извън всякаква логика!

Naivnoto_magare
10-05-2008, 08:11
хахахахаа...смехът ми е доброжелателен :) ПОнеже ако си усетила повтаряш моята история 1 към 1...ама при теб са 7 дни, при мен 2 :D

Аз вече нз да се смея ли или да плача...2рото май му нина времето, време е за 1воро.. Но явно и мъжете постъпвали по абсолютно същия абсурден начин :shock: И при мен са "казвали някои неща за 1ви път" и т.н. и за 1ви път наистина вярвах в думите на отсрещния пол..и това ми изигра лоша шега..

Мерси, че сподели своята до болка ми позната случка

jghgh
10-05-2008, 08:17
Ми... кофти късмет...

Аз си взех поука никога да не се вживявам в тъпата любов. А аз си мислех, че ще е нещо различно, разкрих му се на тоя човек, споделях му разни неща, разтопих леда само за него. Бях няква непукистка, на която й бяха трошили сърцето и преди, но наистина си мислех че с него ще е различно
Приятелите ми казват да не се вживявам... ама аз не мога да усетя дали съм вживяна :D Аз просто чувствах силна любов


И беше месец нашата "връзка". Месец и нещо, докато не реши да ме изхвърли без никакъв шанс за връщане.


Успехи в любовта, чао:)

SpAcE_LaDy
10-05-2008, 08:20
Ами моето най-брутално за мен беше миналото лято - с гаджето ми ходехме 2 месеца, отидохме на море, там имаше една мацка, сваляше я пред мен.. говорих с него и той ми каза, че иска да опита с нея.. скъсахме на море заради кифла, която той познаваше от 1 седмица.. при положение, че аз давах всичко от себе си,з а да му е добре на него.. ама така, като се държиш като човек винаги ти забиват един мн голям отзад.. /с извинение за израза/.. и така.. бе яко беше..

Naivnoto_magare
10-05-2008, 08:36
имено...никакво прекалено вживяване вече...каквото-това ;) Успех и на теб и да се похвалиш като отмине тоя период, гаранция ще ме изпревариш

girls_aloud_
10-05-2008, 11:35
ами първото ми гадже ме заряза защото най-добрият му приятел също ме харесаваше и не искал да се карат за момиче и му били пращали смс-и да скъса с мене и да ме остави на мира :D :D :grin: смешник :razz: :D

Light
10-05-2008, 11:48
ММмммммм в сряда да излизате с момичето, сичко точно, мн се обичате, и в петък да ти каже че от вторник не те обича....Суиит

GotTheLife
10-05-2008, 11:58
по gsm: късаме... и затваря :D :D :D :D просто го очаквах :)

cherinka
10-05-2008, 12:01
И аз съм се чудела как в един момент всичко е като в приказка и се случват най-красивите и мечтани мигове, а в другия - всичко става по-мрачно и от най-стршния филм на ужасите. 8-)
Отговорът е прост - нищо не е вечно.
А и колкото по-бързо се влюбиш в един човек, толкова и по-бързо ще го разлюбиш..

mynichka
10-05-2008, 12:06
При мен не беше точно зарязване, но ме срина тотално . Начи цялата история започва преди 2 години преди да се случи всичко ..той беше идеален ..той беше човекът за мен ..бях страдала много и тогава се появи той ..аз дори не го забелязвах ...но СТАНА нещо влюбих се ..във външност и характер ..и всичко беше прекрасно - 1 седмица ..нощи от които не можеш да заспиш ..сърцето ти трепти и чакаш с нетърпение да го видиш ...но отивам аз на море да видя брат ми и братчедките ми на море за 3 дена ...3 дена :-x и моите уж много добри приятелки (близначки- които аз вкарах в нея компания ..които аз запознах с всички ..които бяха просто ДВА УРОДА ..) ме разпиляха отвсякъде ..връщам се аз и всичко беше различно ..гадно , мрачно .. :( :( искаше ми се да не се беше случвало нищо ..но както и да е бях съсипана ..видях го с едната от близначките :) всичко ми се срина в краката ..всичко пропадна ..а ТЕ МИ БЯХА ПРИЯТЕЛКИ ..може би моя случай не е точно като вашите ..но бях много наранена !! ПРЕОДОЛЯХ ГО ..ЖИВЕЯ ..ОБИЧАМ ..и СЪМ ОБИЧАНА ..и съм най- щастливата сега съм си с най-прекрасния човек ..и никой и нищо не може да го промени ..да нямам ПРИЯТЕЛКИ ..но не ми и трябват ! :-) :P

Escarina
10-05-2008, 13:35
Към автора - еми да, може да е имала точно това предвид. И не си мисли, че не е било болезнено и за нея. От личен опит ти го казвам. И аз плаках и аз не исках да се получи така, но когато нещата се променят, просто няма смисъл да се измъчвате взаимно. А иначе най-бруталната ми раздяла беше с един пич който много дълго време харесвах и един ден се скрахме, аз зададох елементарния въпрос: ти какво изпитваш към мен... изобщо? и отговора беше: Ми не знам.. трябва ли да знам? :D

jghgh
10-05-2008, 14:05
А и колкото по-бързо се влюбиш в един човек, толкова и по-бързо ще го разлюбиш..

Дано си права, но си мисля че не си. :?

nejnaDROGA
10-05-2008, 14:18
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)

it_ends_tonight_
10-05-2008, 14:38
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)

Ти си зла! :shock:



Мен са ме зарязвали с думите "Бях с теб за да не съм сам и то по скайп" ...

VerryBerry
10-05-2008, 14:42
Абе от прочетеното до тук,мойто изглежда като че ли не чак толкова брутално,но нека споделя:първото ми гадже ме заряза с смс "Всичко свърши.Този път окончателно,имам друга" :shock:

soul1199
10-05-2008, 14:58
Случи ми се и на мен вече и смея да кажа по най-абсурдния начин..Но да не намесваме женската "логика и мисъл", което ще доведе до мнннного спорове..
Само да попитам как си обяснявате момиче, което ви се кълне любов, държи се по най хубавия начин с вас, постояно е щаствлива засмяна, изрича ви онези 2 думички, прави планове за вас, казва ви че сте и нак голямата опора ио най-близкия човек...да прекрасно, нали? И как си представяте без абсолютно никакво обяснение, причина и каквото и да е след 3 дена (даже 2 и малко) всичко това да се превърне в "чувствам те вече само като приятел"....

Причините не били в мен...мразила се...плакала...тем подобни женски завъртулки (по-точно момичешки)..Освен да е дуг мъж (което ест отрича) може ли мозъкът на човек да прещтрака по този начин за толкоз кратък период от време?to4no tva mi go e kazvalo mom4e i sled 15 min ma zarqza :razz: :razz:

woshata
10-05-2008, 15:06
ххх..най бруталния..каза ми че съм малка и проста.. :-o :lol:

Pliok0019
10-05-2008, 15:16
С бележка един ден след рождения ми ден. :D

PeopleAlwaysLeave
10-05-2008, 15:17
Ми ходехме близо от година и всичко беше ок. Аз бях едниствената, незабравимата, момичето, което е всичко за него. На единия ден всичко е перфектно, просто няма как да е по-хубаво, а 3-4 часа след това изведнъж той става студен, дръпва се и ми казва "искам време не знам какво чувствам". Аз просто не можех да повярвам как за някакви часове той е охладнял и се е почувствал объркан :shock: Скъсахме. Беше по-миналата Коледа - на 23 декември стана всичко и на 25-ти, на връх Коледа аз стоях самичка вкъщи и се съдирах от рев. Два дни по0късно разбрах, че си е харесал някаква там и дори са спали. Беше като неочякван шамар за мен. Не можех да повярвам, че точно това, точно от него и точно на мен се случва. Тогава за първи път почувствах, че сърцето ми е разбито. След време съ събрахме, опитвахме няколко пъти, но нещата просто не се получиха :) Не съм го превъзмогнала все още и не знам дали ще успея в скоро време, но вече се чувствам празна. В смисъл такъв, че направих много неща за него, много компромиси и изобщо - борих се за него и пак не се получи въпреки настойчивите му твърдения, че все още ме обича, че друга като мен няма да намери и т.н.

pinky_shine
10-05-2008, 15:23
Naivnoto_magare, мисля, че в началото (преди да тръгнете) приятелката ти те е хар поне малко, ама след тва е осъзнала, че не си е за нея и когато й е омръзнало от теб до крайна степен (нищо, че не ти го е показала нито веднъж), те е зарязала.. Сиг ти се струва абсурдно, ама тва което ти описах ми се е случвало, ся нз при нея може и да е било различно ама ти давам 1 прост варянт.

LizZz
10-05-2008, 15:24
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)

Ти си зла! :shock:



Мен са ме зарязвали с думите "Бях с теб за да не съм сам и то по скайп" ...
Не, тя е тъпа!

Whyniser
10-05-2008, 15:45
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)
Bitch :-x

batniki
10-05-2008, 15:46
"Искам да си останем само приятели" :o Най-мраза това да ми го каже някоя!!! Предпочитам да ми каже "Не искам да бъдем заедно,защото вече си ми безинтересн" или нещо подобно

snejana67
10-05-2008, 16:09
:D никой не ме е зарязвал :D :D аз зарязвам 8-) 8-) 8-)

soul1199
10-05-2008, 16:48
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)a vah to mom4eto izob6o ne e bilo vinovno,yjasno si postupila i to4no na rd-to my,na vseki rd 6e si spomnq za tova i si go izlojila i sebe si i nego pred vsi4ki gosti,da tragne6 taka :?

soul1199
10-05-2008, 16:49
"Искам да си останем само приятели" :o Най-мраза това да ми го каже някоя!!! Предпочитам да ми каже "Не искам да бъдем заедно,защото вече си ми безинтересн" или нещо подобноi az,oba4e vinagi go lkazvam,kat zarqzvam nqkoi,makar,4e,mi e gadno posle,ddz i az,kvo mi stava,hem go kazvam,puk ne6a da mi go kazvat 8-)

Bee*
10-05-2008, 17:22
Е какво сега всички я нападате?
Така е преценила,така е постъпила.

Kostadin_682
10-05-2008, 20:08
по gsm: късаме... и затваря :D :D :D :D просто го очаквах :)
Мдаа.. е на това му викам бруталност :shock:

jghgh
10-05-2008, 20:25
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)

Ти си зла! :shock:



Мен са ме зарязвали с думите "Бях с теб за да не съм сам и то по скайп" ...
Не, тя е тъпа!
По-скоро отвратителна с ужасно много претенции. Но да, добър подарък за момчето - отървала си го от себе си. :razz:

DulceGatito
10-05-2008, 20:27
с много тъп смс.. :o :o :o

HaPySHeH
10-05-2008, 20:51
Непомня някоя да ме е зарязал ей така.. смисъл винаиг аз съм бил виновен или съм и изневерил итн. А аз доста коварно съм ги рязал.. до скоро ходих с една.. и година и половина хойм и поне 15 късам с еня.. имало е случей едното междучаси с нея др.-то с др-га пред нейната стая абе.. общо взето бях доста луд ;) и сига съм де ;)

nejnaDROGA
10-05-2008, 21:25
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)a vah to mom4eto izob6o ne e bilo vinovno,yjasno si postupila i to4no na rd-to my,na vseki rd 6e si spomnq za tova i si go izlojila i sebe si i nego pred vsi4ki gosti,da tragne6 taka :?
ХаХ за твое сведение :) (както и за всички други,които ме нарекоха кучка и т.н.) ще кажа,че в момента сме в прекрасни отношения с това момче :) Той не тръгна с това момиче,но все пак ми благодари (след време за подаръка),защото това беше единствения път,в който направихме това,което трябваше!!!Ние имахме достатъчно проблеми и между нас не бяха останали чувства,а само привързаност ;) Вярно е,че първите няколко дена (максимум 2 седмици) и на двамата ни беше кофти,но след това всичко си дойде на мястото и в момента сме НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ на България (да не кажа на света :P )!!!!Дори ходи със сегашната си приятелка (вече година и половина) благодарение на мен :)


Така,че идиотите,които казаха,че съм кучка могат само да завиждат ;),защото това е една от най-бруталните историй в темата и 101% единствената завършила с щастлив край и за двама ни ;)

MoHuTo
10-05-2008, 22:14
Най-бруталния начин по който са ме зарязвали... хах по-скоро беше брутално смешен :D Ходих с 1 момче 2 месеца и понеже в един момент спряхме да излизаме и аз сметнах връзката ни за приключена, обаче когато той разбра за да се направи на гъзар пред приятелите си взе че ми написа много странен смс :D ..цитирам: "По принцип другите ми връзки не завършваха с точно сложен край, но това с тебе не беше връзка - затова КРАЙ! " После как съм се смяла :-D Страшно тъпо от негова страна

jghgh
10-05-2008, 22:24
He}|{Ha_Dpo|`a
зле скалъпваш оправданието, тва не променя колко си била нагла и как си провалила рдто на човека, ама как да е, да не отмествам темата ^^

Escarina
10-05-2008, 22:27
Непомня някоя да ме е зарязал ей така.. смисъл винаиг аз съм бил виновен или съм и изневерил итн. А аз доста коварно съм ги рязал.. до скоро ходих с една.. и година и половина хойм и поне 15 късам с еня.. имало е случей едното междучаси с нея др.-то с др-га пред нейната стая абе.. общо взето бях доста луд ;) и сига съм де ;)

Ъъъ.. ооо колко си ГОТИН :lol:

jghgh
10-05-2008, 22:32
Непомня някоя да ме е зарязал ей така.. смисъл винаиг аз съм бил виновен или съм и изневерил итн. А аз доста коварно съм ги рязал.. до скоро ходих с една.. и година и половина хойм и поне 15 късам с еня.. имало е случей едното междучаси с нея др.-то с др-га пред нейната стая абе.. общо взето бях доста луд ;) и сига съм де ;)

Ъъъ.. ооо колко си ГОТИН :lol:

Вдъхна ти яко респект, нали?
Като го прочетох този пост си казах "Баси пича..."

И ти си каза, същото налиииии :razz: :razz:

sisinkaa-
10-05-2008, 22:55
един път съм се оставила да ме зареже някой защото наистина адски мн даржах на него и супер много исках да съм с него и го бях приела с вс. му кусури които хич не са малко ама си го обикнах такъв ...хаххх емии начи тфа е.. в единия момент бях единственото момиче в живота му и искаше винаги да сме заедно..а след 3-4 дена се оказва че просто не съм за него и нямало да стане и да сме си останели приятели,щяла ли съм да се сърдя ... :-o Стана ми адски кофти но на сила хубост не става..затфа казах ти решаваш :smt085

Escarina
10-05-2008, 22:57
Непомня някоя да ме е зарязал ей така.. смисъл винаиг аз съм бил виновен или съм и изневерил итн. А аз доста коварно съм ги рязал.. до скоро ходих с една.. и година и половина хойм и поне 15 късам с еня.. имало е случей едното междучаси с нея др.-то с др-га пред нейната стая абе.. общо взето бях доста луд ;) и сига съм де ;)

Ъъъ.. ооо колко си ГОТИН :lol:

Вдъхна ти яко респект, нали?
Като го прочетох този пост си казах "Баси пича..."

И ти си каза, същото налиииии :razz: :razz:

О да. Напрао намокрих гащите :D

kuklichka_bg
10-06-2008, 07:43
Ми мен никога не са ме зарязвали :? Винаги аз съм зарязвала или е било по общо съгласие :)

Но най-бруталния начин,по който съм късала с момче май беше преди 2 години и половина :) С тогавашния ми приятел ходехме от почти 2 години (без по-малко от месец).Беше 08.01 и той имаше рожден ден.Покани ме,но не ми каза,че едно момиче (2 години по-голямо от него) ще е там.Когато оная се появи много се изнервих,защото не един път му се беше натискала.Извиках го в спалнята и го питах,защо не ми е казал,че и тя е поканена,а той ми каза,че брат й (който също беше сред поканените) я е извикал.Аз естествено не му повярвах...Върнахме се при гостито,но не седнах при него.Той сядаше при мен на няколко пъти,но аз все се местих.После ме извика в спалнята,пита ме какво ми има и аз му казах,че знам за какво е тук онази и че ако не си тръгне ще си замина аз.Той каза,че му е кофти да й каже да се махне и аз му казах "Ми добре...Приятно прекарване с Г."...Всех си чантата,облякох се и си заминах.Той си заряза гостите и тръгна след мен,но (тъй като съм голям инат) се направих,че не го забелязвам...Прибрах се в нас и му писах "Честит Рожден Ден...Дано се радваш на подаръка,който получи преди малко",след което го блокирах :)


Не разказах случката с всички подробности,но общо взето това беше :)

Ти си зла! :shock:



Мен са ме зарязвали с думите "Бях с теб за да не съм сам и то по скайп" ...

ne po to4no e tapa egoistka :P