PDA

View Full Version : Оф, как може да има такива момичета?



Dash
10-05-2008, 09:32
Става дума за един много близък приятел, няколко години по-голям от мен - на 16. Преди месец тръгна с едно момиче от неговото даскало. Голяма любов, голямо нещо, само че след седмица и нещо момичето го къса. По скайпа с "няма да се получи, съжалявам." Като предния ден се е кълняла, че го обича, че няма да си помисли за друг, че той е всичко за нея и така нататък. И сутринта му пише в скайпа, че нямало да се получи. Той разбира се е изненадан, разочарован, объркан, естествено е. Обръща се към мен, за да си "изповяда мъката".
Другата седмица отива на купон, където е и мацката. Остават насаме, тя със сълзи на очи му казва, че е сбъркала, че й е много трудно и че е направила огромна грешка. Той още е влюбен в нея и отново тръгват. Ходят по кафета, той я черпи, купува й подаръчета, натискат се, гушкат се, все едно нищо не е станало.
Отново след няколко дни тя ми пише sms, в който му обяснява, че явно наистина няма да потръгне между тях и отново късат. Вчера мацката пак му се обажда и му се обяснява как съжалява, че го е наранила, как не го е направила умишлено и че иска ОТНОВО да опитат. Аз бях при него в стаята, докато говореха. В рамките на един месец момичето го скъсва два пъти и се надява да тръгнат за трети. Чудя се как може да има такива момичета .. и не мога да разбера за кво го прави тва ..

BaiToq
10-05-2008, 09:44
Голяма любов, голямо нещо, само че след седмица и нещо момичето го къса. По скайпа с "няма да се получи, съжалявам." Като предния ден се е кълняла, че го обича, че няма да си помисли за друг, че той е всичко за нея и така нататък.
Приятелят ти е на твоя акъл(ти
даже може и повече ад имаш).
Сам си е виновен.
А явно момичето се ебава с него.
Ако това не е твоя история,де...

Bellatrix
10-05-2008, 09:44
За седмица и нещо се е влюбил чак толкова :shock: :shock: :shock: :shock: Да да :D :D :D Както и да е, по темата: Еми очевидно е,че тя не знае какво иска. Също е ясно, че изобщо не и пука за приятеля ти и ако той си има и капка достойнство, изобщо няма да и обръща внимание и ще я зареже направо на секундата :)

bloody_tower
10-05-2008, 09:46
kaji na priqtelq si da q prejivee...ako hodqt sega mu pomogni da skasa s neq zashtoto ako prodaljavat taka do nikade nqma da stignat... :?

Dash
10-05-2008, 09:58
Не е моя история, определено :D
А той я харесва от много дълго време, само че докато събере смелост да й признае, бля-бля, та тръгнаха чак преди месец =)

xXxScreamxXx
10-05-2008, 09:59
тоз човек зле ли е че не може да разбере че таз го използва ?! :D

choco_g1rL
10-05-2008, 10:05
била съм свидетелка и на доста по-гадни неща... в смисъл късат 5-6 пъти и пак тръгват ( в период от 2-3 години) обаче сега вече всеки си има гадже и т.н. , но са си специални и винаги като се видят то се вижда , че не вс м/у тях е приключило , обаче момчето се вразумя и след 100тния път когато онова момиче му се обясни и колко мн съжалявала и т.н. той каза НЕ и колкото и да го болеше му писна тя да му причинява едно и също постоянно , както според мен трябва да направи и твоят приятел !

roshavi4ak
10-05-2008, 10:08
kaji na priqtelq si da q prejivee...ako hodqt sega mu pomogni da skasa s neq zashtoto ako prodaljavat taka do nikade nqma da stignat... :?

пак съм съгласен с теб :) трябва това момче да я забрави.. аз от личен опит мога да кажа че бях влюбен в едно момиче и тя 2 год се ебаваше с мен, късаше всеки месец и после аз и се молих, плаках, събирахме се и пак същата работа... това беше най-голяма ми грешка в живота :) кажи на приятелят ти да не прави това... но пък и той е малък, сигурно и тя- нормални са такива неща на тяхната възраст :)

mynichka
10-05-2008, 10:09
той пък да не и се връзва :D

Lav40
10-05-2008, 10:12
Затва има 1 златно правило...
При бивше гадже НИКОГА!Дори да се моли,да реве....
Фр ти е путка,че дори си е помислил да тръгнат отново...Щом не е станало 1вия път няма да стане и 1000ния...

FeNuT
10-05-2008, 10:20
Според мен си е намерила друг и....така.Не и е било мн интересно с твоя приятел и го е зарязала.За съжаление има много такива момичета,които,както някои момчета,просто си играят с човека до себе си.... :x

soul1199
10-05-2008, 10:21
taq go izpolzva,kaji my,4e trqa da q zareje,i 4e vruzkata im nqma smisal

kele6a
10-05-2008, 10:22
Axах абсолютно съм съгласен :grin: