PDA

View Full Version : Вярвате ли в любовта от пръв поглед или такова животно няма?



roshavi4ak
10-05-2008, 10:43
Може би е имало такава тема тук преди- но има много страници, потребителите са нови и затова старата тема ще звучи по нов начин. :) Мислите ли че може да се влюбите в някой от пръв поглед? Но не говорим за някако привличане чисто визуално или сексуално, ами за истинската любов. Сега ще изникнат въпроси какво е истинската любов. Отговори безброй и всичките различни. Аз говоря за тази любов, която не те оставя на мира и за секунда, където искаш да направиш момчето/момичето адски щастливо, любовта която дава без да чака да получи. Където ако другият плаче, плачем и ние. Където ако другият се смее се смеем и ние. Където не ни е нужна храна или вода за да живеем, а просто една усмивка получена от любимият човек. Да не говорим, че всяка целувка ни кара да летим. Та да се върнем на темата, че се отклоних. Вярвате ли в тази любов и възможна ли е от пръв поглед? :) Ако ви се е случвало на нас ще се радваме да ни споделите! На мен ми се случи и знам че съществува. :)

bloody_tower
10-05-2008, 10:57
:-o на мен не ми се е случвало от 1-ви ама от 2-ри да :) беше незнабравимо :) пожелавам го на всеки да го усети и да го сподели с някои :) 8) :grin:

mir4eto93
10-05-2008, 11:02
Случвало ми се е... качвам се веднъж в автобуса и срещнах погледа на едно момче, сърцето ми взе да бие, направо полудях, минах близо до него и през цялото време го гледах :-) Беше просто невероятна тръпка

xXxScreamxXx
10-05-2008, 11:04
И на мен ми се е случвало ... даже 2 пъти :-D :D
Ама напоследък такива неща не ми се случват 8-)

roshavi4ak
10-05-2008, 11:04
Случвало ми се е... качвам се веднъж в автобуса и срещнах погледа на едно момче, сърцето ми взе да бие, направо полудях, минах близо до него и през цялото време го гледах :-) Беше просто невероятна тръпка

а защо не го заговори... не трябва да се пропускат такива възможностти :)

Presley
10-05-2008, 11:05
Да,има любов от пръв поглед.
Това лято се обедих.

roshavi4ak
10-05-2008, 11:06
Да,има любов от пръв поглед.
Това лято се обедих.

:)) сега с този човек ли си или не?

cherinka
10-05-2008, 11:12
:lol:
ех, деца, деца..

Light
10-05-2008, 11:14
Предполагам че е възможна....Макар че никога не ми се е случвало ( за щастие...) А и btw доста е трудно да разграничиш чисто физическото привличане от любовта, след само 1 поглед към непознат човек....It`s like a magic I guess

DeS1Ty
10-05-2008, 11:15
Привличане-Да ... Любов-НЕ! 8)

roshavi4ak
10-05-2008, 11:17
:lol:
ех, деца, деца..

виж незнам на колко години си, но аз съм на 20 и съм преживял достатъчно много... не си мисли че от всичко разбираш... има различни хора, различни мисления, различни вярвания... не може всеки с друго мнение от твоето да е глупак, дете и други думи които използваш... прочел съм сам 2 твои мнение и мога да кажа че си доста ограничен.. ако животът те е тъпкал си е твой проблем... като не вярваш в нищо ок. ама не обиждай другите

malka_diva4ka
10-05-2008, 11:18
според мен...няма любов от пръв поглед..
това което мислим за "любов от пръв поглед" се казва увлечение... :) :) :) :) :?

roshavi4ak
10-05-2008, 11:24
според мен...няма любов от пръв поглед..
това което мислим за "любов от пръв поглед" се казва увлечение... :) :) :) :) :?

аз много добре обясних, че не говоря за просто увлечение. Такива увлечения се случват на всяка крачка, аз говоря за това което като се случи се помни цял живот...

girls_aloud_
10-05-2008, 11:25
аз вярвам :-)

Lysit0
10-05-2008, 11:32
Не вярвам.Пък и не ми се е случвало,и надали някога ще ми се случи.

mynichka
10-05-2008, 11:32
мда случвало ми се е :) е тоест не на мен ..а на приятеля ми :D влюбил се е от пръв поглед в мен ..в момент когато аз не съм подозирала и чак след 2 години се запозна с мен :grin: но вече си имаме прекрасна 6 месечна връзка :) :-) :-) :-)

mir4eto93
10-05-2008, 11:33
Случвало ми се е... качвам се веднъж в автобуса и срещнах погледа на едно момче, сърцето ми взе да бие, направо полудях, минах близо до него и през цялото време го гледах :-) Беше просто невероятна тръпка

а защо не го заговори... не трябва да се пропускат такива възможностти :)
Еми защото спекох яко, притесних се, никога не се бях влюбвала преди това, той ме гледаше също много и си мислех, че той ще ме заговори, ама не стана номера :-# Виждах го отново и отново, се в този автобус и все така го гледах и сега, когато го срещна случайно, защото вече не се засичаме в автобуса и сърцето ми започва да бие много силно

cherinka
10-05-2008, 11:34
:lol:
ех, деца, деца..

виж незнам на колко години си, но аз съм на 20 и съм преживял достатъчно много... не си мисли че от всичко разбираш... има различни хора, различни мисления, различни вярвания... не може всеки с друго мнение от твоето да е глупак, дете и други думи които използваш... прочел съм сам 2 твои мнение и мога да кажа че си доста ограничен.. ако животът те е тъпкал си е твой проблем... като не вярваш в нищо ок. ама не обиждай другите
обиждаш се?-ок
ограничена съм?-ок
но забравяш, че всичко, което виждаме, чувстваме, мислим, усещаме и прочие е една измислица и същевременно не съществува.

Това, че имало различни мнение, различни хора - пълна глупост.
Всичко е измислено и казано много преди нас.
А на нас какво ни остава? Да защитаваме и да вярваме сляпо на вече измислени тези и доказателства. И от там се свежда до извода, че всички сме ебати и примитивните същества. 8-)

Абе, искам да кажа, че няма смисъл да се дискутират подобни теми и т.н.


Може би е имало такава тема тук преди- но има много страници, потребителите са нови и затова старата тема ще звучи по нов начин
Изкарай една стара тема и я сравни с новата и тогава идвай да ми се обесняваш на мен, многознайко, изпитал лубовта от пръв поглед. :lol:

albb
10-05-2008, 11:37
да,вярвам :smt007 :smt007 :smt007

roshavi4ak
10-05-2008, 11:38
Не вярвам.Пък и не ми се е случвало,и надали някога ще ми се случи.

писимистичното мислене в дадена ситуация означава че вече си почти загубила...

Presley
10-05-2008, 11:39
Да,има любов от пръв поглед.
Това лято се обедих.

:)) сега с този човек ли си или не?
Не.
Километрите ни раэделиха.
Сложно е положението,но няма да обяснявам.
Радвам се,че най-после раэбрах,че има любов от пръв поглед.Точно от пръв! :Д И не е просто някаквo увлечение или фиэическо привличане,както повечето сигурно твърдят,а си е любов.Аэ мога да раэпоэная чувствата си. ;]

Jumbie483
10-05-2008, 11:39
Според мен само Истинската любов се усеща от пръв поглед. Всичко друго е чисто физическо или сексуално привличане ;)

roshavi4ak
10-05-2008, 11:40
:lol:
ех, деца, деца..

виж незнам на колко години си, но аз съм на 20 и съм преживял достатъчно много... не си мисли че от всичко разбираш... има различни хора, различни мисления, различни вярвания... не може всеки с друго мнение от твоето да е глупак, дете и други думи които използваш... прочел съм сам 2 твои мнение и мога да кажа че си доста ограничен.. ако животът те е тъпкал си е твой проблем... като не вярваш в нищо ок. ама не обиждай другите
обиждаш се?-ок
ограничена съм?-ок
но забравяш, че всичко, което виждаме, чувстваме, мислим, усещаме и прочие е една измислица и същевременно не съществува.

Това, че имало различни мнение, различни хора - пълна глупост.
Всичко е измислено и казано много преди нас.
А на нас какво ни остава? Да защитаваме и да вярваме сляпо на вече измислени тези и доказателства. И от там се свежда до извода, че всички сме ебати и примитивните същества. 8-)

Абе, искам да кажа, че няма смисъл да се дискутират подобни теми и т.н.


Може би е имало такава тема тук преди- но има много страници, потребителите са нови и затова старата тема ще звучи по нов начин
Изкарай една стара тема и я сравни с новата и тогава идвай да ми се обесняваш на мен, многознайко, изпитал лубовта от пръв поглед. :lol:

по-умният отстъпва, затова ще си замълча защото много лесно мога да те оборя и да те е срам после да влизаш тук

cherinka
10-05-2008, 11:45
Хитро.

soul1199
10-05-2008, 11:47
da!i nqa sa obqsnqam,4e,kat po4na :oops:

roshavi4ak
10-05-2008, 11:49
Случвало ми се е... качвам се веднъж в автобуса и срещнах погледа на едно момче, сърцето ми взе да бие, направо полудях, минах близо до него и през цялото време го гледах :-) Беше просто невероятна тръпка

а защо не го заговори... не трябва да се пропускат такива възможностти :)
Еми защото спекох яко, притесних се, никога не се бях влюбвала преди това, той ме гледаше също много и си мислех, че той ще ме заговори, ама не стана номера :-# Виждах го отново и отново, се в този автобус и все така го гледах и сега, когато го срещна случайно, защото вече не се засичаме в автобуса и сърцето ми започва да бие много силно

моля те направи нещо ако не заради теб, то поне заради мен. Моля те заговори го следващият път- няма какво да загубиш... Моля те :) можеш само да спечелиш :)

roshavi4ak
10-05-2008, 11:51
da!i nqa sa obqsnqam,4e,kat po4na :oops:

е :) стана ми интересно :) а сиг и на другите :) сподели ако трябва и две страници изпиши не се тревожи :)

cherinka
10-05-2008, 11:53
Добре, хайде всички, които казахте ДА, обосновете се някак си, щото мен ме изкара ограничената. 8-)
Лесно е да кажеш да, не, ама къде са ви доводите.
Автора на темата - не си мълчи, сподели каквото искаш да ми кажеш. И без това няма да промениш каквото и да било.
Ако желаеш, ще те изслушам и ще си замълча. Все пак нали твърдиш, че всеки има различно мнение и е хубаво да го изслушаме. Щом също, казваш, че можеш да ме обориш - нали за това е форума, за да се дискутират разни теми, макар, че казах, че няма смисъл 8-)

Presley
10-05-2008, 11:56
Добре, хайде всички, които казахте ДА, обосновете се някак си, щото мен ме изкара ограничената. 8-)
Лесно е да кажеш да, не, ама къде са ви доводите.
Автора на темата - не си мълчи, сподели каквото искаш да ми кажеш. И без това няма да промениш каквото и да било.
Ако желаеш, ще те изслушам и ще си замълча. Все пак нали твърдиш, че всеки има различно мнение и е хубаво да го изслушаме. Щом също, казваш, че можеш да ме обориш - нали за това е форума, за да се дискутират разни теми, макар, че казах, че няма смисъл 8-)
Кви доводи бе,Чери?
Каэах да,эащото го иэпитах.

cherinka
10-05-2008, 11:58
Ми, чериното, аз ако кажа "НЕ, защото не го изпитах" това означава ли, че не съществува?
Риторичен въпрос.

sextazy_baby
10-05-2008, 12:02
Да,само веднъж ми се е случвало и още съм с него...

Presley
10-05-2008, 12:07
Ми, чериното, аз ако кажа "НЕ, защото не го изпитах" това означава ли, че не съществува?
Риторичен въпрос.
Ясно е ,че теэи,които са го иэпитали,ще кажаш ДА,а другите ще кажат НЕ.
Ако ти не си го иэпитала,эначи эа теб не съществува.Или може да си човек,който вярва,че съществува и че ще го иэпита.Какво толкова сложно има?Пак каэвам-ДА,съществува эа мен.Иэпитах го и не мисля,че трябва да има някакви доводи и веществени докаэателства.Самият спор е тъпанарски.Просто хората понякога са на доста раэлично мнение и раэбиранията им са раэлични.Така тоэи спор може да се води супер много време и пак няма да се достигне до единодушие.А според мен и няма нужда.

cherinka
10-05-2008, 12:10
Ми, чериното, аз ако кажа "НЕ, защото не го изпитах" това означава ли, че не съществува?
Риторичен въпрос.
Ясно е ,че теэи,които са го иэпитали,ще кажаш ДА,а другите ще кажат НЕ.
Ако ти не си го иэпитала,эначи эа теб не съществува.Или може да си човек,който вярва,че съществува и че ще го иэпита.Какво толкова сложно има?Пак каэвам-ДА,съществува эа мен.Иэпитах го и не мисля,че трябва да има някакви доводи и веществени докаэателства.Самият спор е тъпанарски.Просто хората понякога са на доста раэлично мнение и раэбиранията им са раэлични.Така тоэи спор може да се води супер много време и пак няма да се достигне до единодушие.А според мен и няма нужда.
А така!
Един човек с нормално написано мнение, а не като автора - веднага хуква да обижда. :)

Най-много ми хареса това:


съществува эа мен
:)

soul1199
10-05-2008, 12:11
da!i nqa sa obqsnqam,4e,kat po4na :oops:

е :) стана ми интересно :) а сиг и на другите :) сподели ако трябва и две страници изпиши не се тревожи :)ami ok,ami o6e predi 4 god vidqh edno mom4e da vurvi po koridora,togava bqhme v edno dsk,ta i 6om go vidqh se stapisah ne mojah da go zabravq nito za moment,dori i sled 4 god o6e go obi4am silno,imala sum mn gadjeta,bla,bla,no nikoi ne moja da go zameni,vseki put,kato go vida na ylicata,o4ite mi zasiqvat,postoqnno misulta za nego me kara,da go obi4am vse pove4e,i pove4e,o6e ot miga v koito go vidqh znaeh,4e e za men,togava toi me e har.toi mi go kaza,kato se primestih v dr dsk,vlubih se v negovite prekrasni sini o4i,koito mi napomnqha za moreto,a svetlite my kosi mi zaprili4vaha ponqkoga,na pqsuka,a ysmivkata,o tq be6e tolkova nezemna,napravo,kato se ysmihva6e se podkosqvah cqlata :oops: o6e ot togava ne e minal den,orez,koito da ne mislq za nego,toi postoqnno idva v suni6ata mi i si otiva,tolkova mn iskam da sum s nego,makar,4e sega ima i drygo mom4e,no prosto purvata lubov ne se zabravq,po-to4no nespodelena,tolkova sum plakala za nego,za nego edinstvenno i sum si spomnqm vsi4ki onezi momenti,koito sme prijivqli,vsi4ki ysmivki,vsi4ki pogledi,dori edin put go pregurnah taka silno,4e ne ose6ah sveta okolo mene i be6e taka priqtno :oops: no za sujelenie negov fr. go drupna i zavla4i na nqkude :( dori sega go namerih v edin sait i my pisah :oops: tam mi izpisva,4e o6e ne e vlizal :oops: prosto ne iskam i ne moga da go zabravq,mersi na vsi4ki,koito pro4etaha romanite mi :-)

Presley
10-05-2008, 12:13
Ми, чериното, аз ако кажа "НЕ, защото не го изпитах" това означава ли, че не съществува?
Риторичен въпрос.
Ясно е ,че теэи,които са го иэпитали,ще кажаш ДА,а другите ще кажат НЕ.
Ако ти не си го иэпитала,эначи эа теб не съществува.Или може да си човек,който вярва,че съществува и че ще го иэпита.Какво толкова сложно има?Пак каэвам-ДА,съществува эа мен.Иэпитах го и не мисля,че трябва да има някакви доводи и веществени докаэателства.Самият спор е тъпанарски.Просто хората понякога са на доста раэлично мнение и раэбиранията им са раэлични.Така тоэи спор може да се води супер много време и пак няма да се достигне до единодушие.А според мен и няма нужда.
А така!
Един човек с нормално написано мнение, а не като автора - веднага хуква да обижда. :)

Най-много ми хареса това:


съществува эа мен
:)
Раэбрахме се. :)

roshavi4ak
10-05-2008, 12:17
Ми, чериното, аз ако кажа "НЕ, защото не го изпитах" това означава ли, че не съществува?
Риторичен въпрос.
Ясно е ,че теэи,които са го иэпитали,ще кажаш ДА,а другите ще кажат НЕ.
Ако ти не си го иэпитала,эначи эа теб не съществува.Или може да си човек,който вярва,че съществува и че ще го иэпита.Какво толкова сложно има?Пак каэвам-ДА,съществува эа мен.Иэпитах го и не мисля,че трябва да има някакви доводи и веществени докаэателства.Самият спор е тъпанарски.Просто хората понякога са на доста раэлично мнение и раэбиранията им са раэлични.Така тоэи спор може да се води супер много време и пак няма да се достигне до единодушие.А според мен и няма нужда.
А така!
Един човек с нормално написано мнение, а не като автора - веднага хуква да обижда. :)

Най-много ми хареса това:


съществува эа мен
:)

извинявай ако съм те обидил, но не ми хареса тона с който каза "деца, деца :lol: "... доста подригравателно прозвуча. След малко ще ти опиша защо аз вярвам в любовта от пръв поглед.

roshavi4ak
10-05-2008, 12:29
Добре, хайде всички, които казахте ДА, обосновете се някак си, щото мен ме изкара ограничената. 8-)
Лесно е да кажеш да, не, ама къде са ви доводите.
Автора на темата - не си мълчи, сподели каквото искаш да ми кажеш. И без това няма да промениш каквото и да било.
Ако желаеш, ще те изслушам и ще си замълча. Все пак нали твърдиш, че всеки има различно мнение и е хубаво да го изслушаме. Щом също, казваш, че можеш да ме обориш - нали за това е форума, за да се дискутират разни теми, макар, че казах, че няма смисъл 8-)

аз започнах да ти отговярам, но това момиче (soul1199) каза всичко...затова ти говоря- да видиш някой и да го запомниш за цял живот... всичко в теб да го желае и да помниш всичките белези на тялото- очите, походката, начинът на говорене... да искаш само да си с него и нищо повече да не ти трябва да на тоя свят :)