PDA

View Full Version : Да и кажа ли...



astrangerr
10-05-2008, 12:18
Та така моята история е следната.С едно момиче се познаваме от около година и половина но не си комуникирахме особено,но в последните 5-6 месеца си говорим повече , споделяме си и сме станали по близки .. но само като приятели.По принцип мисля че тя не ме харесва защото почти винаги когато започнем някои разговор , го започвам аз , а от неина страна няма интерес.И тук последния месец съм в голяма дилема дали да и кажа за моите чуства , и ако да как да го направя така че да си запазим добрите отношения защото аз много даржа на тях .Мислел съм си за вариант да питам неина приятелка или по скоро да разбера индиректно по някакъв начин...И се обращам към вас , хора с повече опит, да ми кажете как бихте постапили на мое място.

Presley
10-05-2008, 12:21
Ако няма интерес от нейна страна,сигурно ще останеш раэочарован.
Ти энаеш какви са ви отношенията,така че сам прецени.
Но един съвет-ако ще й приэнаваш,направи го сам,а не чреэ посредници.
А и тея приэнания в стил Дърэост и красота са противни.По-добре й покажи. ;]

sexa_na_kompleksa
10-05-2008, 12:25
И аз съм на мнение, че трябва да действаш. Но да знаеш, че ако не отвърне на чувствата ти, приятелството ви повече няма да е същото.

Light
10-05-2008, 12:37
От доста време се познавате...А понеже ние не я познаваме(засега..) , по добре ти да решиш. Но anyway, моя съвет е да и кажеш какво мислиш. Малко по-смело...И по-директно ;)

astrangerr
10-05-2008, 12:42
Единственото което ме спира да и кажа е това че тя може да се обиди че през последно време аз съм се държал като приятел ,а съм изпитвал други чувства.Смятам да го направя по такав начин че да се разбере но да не съм го казал.На скоро има имен ден и как си мислете .. ако и подаря някои симпатичен подарък би ли било добър начин тя да се досети?

jghgh
10-05-2008, 12:52
Аа, трай си. По-добре не й признавай.

Light
10-05-2008, 12:53
аха..прескочил си частта с "по смело и по директно"...Еми гледай подаръка ти наистина да го показва, пък за другото...То с приятелство се почва , ако се обиди от нещо такова не си струва усилията

mynichka
10-05-2008, 12:54
о незнам ..щом няма интерес и да и кажеш и да не и кажеш няма да има голяма разлика :P

astrangerr
10-05-2008, 12:57
А какво бихте казали да попитам някоя неина приятелка,която я познава доста по добре и би имала по добро мнение?Това което тук не ми харесва обаче е че момичетата си споделят => ако реша да постапя така наи-вероятно момичето което харесвам ще разбере не от мен а от неината приятелка и така може наистина да се ядоса.Може цялото ми изложение на проблема да ви изглежда странно .. но толкова обаркан до сега не съм бил.. никога .Не съм от тези които изпадат в дилеми по скоро барзо решавам нещо но в случая...И мерси за бyрзите отговори btw :)

Light
10-05-2008, 13:00
А какво бихте казали да попитам някоя неина приятелка,която я познава доста по добре и би имала по добро мнение?Това което тук не ми харесва обаче е че момичетатам споделят => ако реша да постапя така наи-вероятно момичето което харесвам ще разбере....Може цялото ми изложение на проблема да ви изглежда странно .. но толкова обаркан до сега не съм бил.. никога .Не съм от тези които изпадат в дилеми по скоро барзо решавам нещо но в случая...И мерси за барзите отговори btw :)



relax...не е заради тебе, скуката е виновна за бързите отговори...Номера с приятелката става само ако си готов да и признаеш, щоту те си споделят там...женски работи >.< Кфото и да кажеш на някоя нейна приятелка, все едно го казваш на нея >.<

astrangerr
10-05-2008, 13:02
Смятам да направя следното.. това с подаръка го правя и после ако няма интерес от неина страна спирам завинаги.., но ще се разбере че изпитвам чувства и така ако тя не ми "отговори" на тях ще съм сигурен че поне съм опитал.Колкото до това какъв да е- там вече съм измислил всичко :)

astrangerr
10-05-2008, 13:06
Държа на приятелството разбира се ,но тя досега е парвото момиче което не си харесвам в началото по външност и решавам после да процедирам по напред,а чак след като я опознах доста добре започнах да изпитвам чувства към нея .Открих с времето че с нея имаме доста общи интереси и тн но просто тя маи ме има само за приятел и съм сигурен че така си мисли че това е и моята гледна точка.И си мисля като разбере да не би парвоначалната изненада да и доиде в повече и да реши да спре всякакви комуникации с мен , което би било наи ужасното де.

xriseto
10-06-2008, 19:28
ei, sladur...ne pitai priqtelite ve dali te haresva... ne pitai qsnovidci... nito puk pitai dali da i kaje6.. ot tuk natam zapomni: KOGATO IMA6 4UVSTVA KUM NQKOIQ IDI I GI KAJI.. PUK KAKVOTO TAKOVA... povqrvai mi az i gospodin X taka i ne si kazahme edin na drug kakvo izpitvame, nai ve4e az si mul4ah... bqh ideotka... po-dobre i kaji.. moje da ti dade 6ans, moje i da ne, no pone nqma da si udrq6 glavata v stenata i da se 4udi6 "kakvo..ako...za6to..dali" poslu65ai me, kaji i :) aide i uspeh