PDA

View Full Version : ШАНСОВЕТЕ КОИТО ИМАМЕ-какво мислите??



Sizl
10-05-2008, 12:18
Аз съм на 16,а той е с 4 години по голям от мен.Той работи а аз уча.Проблема е че сме от различни градове,но сме на 15 мин път с автобуса.Разбирам се с него,поне до колкото мога да преценя,смисъл и на двамата ни е яко като си пишем и т.н. Когато го видя просто ее...ддз страхотен..супер мил,забавен,чаровен,с най красивите очи..просто е най... Един път излязох с него но бях с една др приятелка,просто всичко стана без уговорка..отидох до работата му и така..Приказвали сме си за дали искаме нещо повече и двамата го знаем-искаме го..Но качили нещо от върре ме спира..доста съм лудичка по него,но проблема е че нямаме толкова общи неща,тъй като наистина не го познавам добре, но просто ме е страх от факта че ако изляза с него и няма да има какво да си кажа с него..и всичко ще е до там..всичките ми замисли и т.н... другото освен общите теми е че всичките му съгражданки са простооо адски луди по него просто той винаги е в устите на момичетата и е най атрактивния и обсъждания когато влезе в кафенето или някаде другаде..но не си милисте че е някакъв надут плейбой .. просто момичетата си падат по него доста... и има защо.. и просто второто нещо е че се страхувам че и да тръгнем няма да мога да го опазя и ще си хареса някоя друга..но за момента ме притеснява 1вото нещо което споменах като проблем..Е и ви питам как мислите,какви са ни шансовете да тръгнем и да се задържим..и т.н абе всичко което мислите го кажете..искам мнения..мерси предвариелно..

sexa_na_kompleksa
10-05-2008, 12:23
Щом толкова много го искаш - опознай го. Излезте няколко пъти и вижте дали нещата вървят. След това ще прецениш има ли шанс да се получи нещо по-сериозно между вас или не.

ImmortalForever
10-05-2008, 12:24
1.Осъзнай се.Заеби го.Всичко е временно
2.Виж 1.

SunShinePearl
10-05-2008, 12:30
подкрепям предното мение

FeelMe
10-05-2008, 12:43
няма шанс за нещо сериозно.

Light
10-05-2008, 12:45
опознайте се повече, па може и да тръгнете, стига да не го осъдят за педофилия...( киддин )

Sizl
10-05-2008, 14:20
Хахах давайте още коментари ..стана ми интересно едните са супер негативно настроени а другите не .. :)

hooliganka89
10-05-2008, 14:27
Щом имате интерес един към друг опитайте да бъдете заедно,ние не можем да ти кажем някакви шансове в проценти,няма от къде да знаем такива неща.Още си млада опитай,какво имаш да губиш?

VerryBerry
10-05-2008, 14:46
Опознайте се по-добре и от там нататък-времето ще покаже.По въпроса как ще го задържиш като е толкова "най"-ако сам държи на теб няма да си хареса друга в близко бъдеще.А теми за разговор винаги можеш да намериш,особено с човек,който ти е симпатичен,поне при мен е така, опитай ;)

Seducti0n
10-05-2008, 14:49
Здрасти. (:
Няма как да прогнозираме бъдещето на една още незапочната връзка.Няма сигурни неща, а плановете по отношение на любовта са си чиста загуба на време.
Била съм в сходна на твоята ситуация, имам предвид това с различието в характерите и интересите, когато всичко е изцяло на чисто физическо привличана и взаимен купнеж да се имате.Сладко е, но твърде мимолетно...Тоест страстта изчезва прекалено рано, а оттам се губи и смисъла на общуването/не по принцип, а специално във вашия случай/

Иначе за второто-глупаво е да се страхуваш, че ще изгубиш нещо, което на практика, все още не притежаваш.И е напълно нормално момичетата да въздишат по него, щом наистина е толкова атрактивен-замисли се и ти си била част от масата "фенки", но сега имаш възможността да се превърнеш в нещо по-специално, стига и той да го иска истински.

soul1199
10-05-2008, 14:51
spored men imate 6ans,puk i ne gybi6 ni6o,+tva,ako toi naistina te haresva/obi4a nqma da si nameri dryga :) a teb te e strah da ne go zagybi6,to4no zatva ne pravi6 purvata kra4ka

Pliok0019
10-05-2008, 14:53
Бъди с него пък каквото се получи. Има неща, които не може да контролираме.

xxxSnowflakexxx
10-05-2008, 15:51
Ami 6tom ste na 15 minuti edin ot drug nqma kakvo da mu misli6 v kraina smetka ima hora koito jiveqt v Sofiq no v razli4ni kvartali i mn pove4e vreme im trqbva za da otidat edin pri drug taka 4e rastoqnieto da ne te pla6i :)

Seducti0n
10-05-2008, 16:02
Ami 6tom ste na 15 minuti edin ot drug nqma kakvo da mu misli6 v kraina smetka ima hora koito jiveqt v Sofiq no v razli4ni kvartali i mn pove4e vreme im trqbva za da otidat edin pri drug taka 4e rastoqnieto da ne te pla6i :)

Взе ми думите от устата. :-D

snejana67
10-05-2008, 16:05
:? нямате шанс зарежи го :?

Whyniser
10-05-2008, 16:08
Ти си хлътнала по него.Тои работи,а ти ще си му играчка.Може и да е мил,но намерението му е в леглото.Остави го или поне придържайте приятелство доколкото е възможно.

Sizl
10-05-2008, 16:38
Искам да допълня нещо важно.БИВШАТА МУ ПРИЯТЕЛКА Е БИЛА С ГОДИНА ПО ГОЛЯМА ОТ МЕНЕ И СА БИЛИ 10 МЕСЕЦА ЗАЕДНО!Някои коментари бяха едни такива че все едно че аз сам толкова малка а той е педофил и някви такива.. според мене 4 години е нормална разлика в годините ..

Whyniser
10-05-2008, 17:28
Искам да допълня нещо важно.БИВШАТА МУ ПРИЯТЕЛКА Е БИЛА С ГОДИНА ПО ГОЛЯМА ОТ МЕНЕ И СА БИЛИ 10 МЕСЕЦА ЗАЕДНО!Някои коментари бяха едни такива че все едно че аз сам толкова малка а той е педофил и някви такива.. според мене 4 години е нормална разлика в годините ..
И какво от това.Всеки е различен.Тя 10 месеца,Ти може би 10 дена.Ами за всеки различно.По твои сметки 4 нормално ами от 6 нагоре :-o

davkata
10-05-2008, 17:35
абе направете му фенклуб изчакайте го някоя вечер и го накарайте да брои онче-бонче с коя да е

абсолютно съм сигурен че като има толкоз негови фенки той знае за тях и просто се държи учтиво така че си го издухай от главата 8)