PDA

View Full Version : Какво бихте направили ако той каже...?



Polska
10-05-2008, 12:36
Какво бихте направили ако той каже, че това е краят?Ако каже: "Всичко свърши, бъди щастлива"?Ако не ви даде обяснение защо, ако просто си отиде? Бихте ли се опитали да си го върнете или бихте продължили напред....?

bEbsI
10-05-2008, 12:38
Не мисля,че има такъв вариант.Всеки заслужава обяснение.

SunShinePearl
10-05-2008, 12:41
м нищо ще му кажа ок и тва е сбогом,нито ще го търся нито нищо

Presley
10-05-2008, 12:44
Не мисля,че има такъв вариант.Всеки заслужава обяснение.
Да,ама не винаги го получава. :Д

mynichka
10-05-2008, 12:46
ще се усмихна и ще му кажа ми СБОГОМ :D

Light
10-05-2008, 12:51
ако ТОЙ ми каже такова нещо...няма да обърна внимание. Виж, ако е ТЯ, въпроса ще е друг. Ама пак няма да обърна внимание, щото тя губи ;)

jghgh
10-05-2008, 12:54
ще се усмихна и ще му кажа ми СБОГОМ :D
то ти си в ебаси филма, години, нещо?


ще си поискам обяснението и естествено, бих пробвала да си го върна (ако имам силни чувства де.. ако нямам, само с обяснението ще се размине)

нещо такова ми се случи,зарязаха ме... изяснихме се, но от този изяснителен разговор пролича че няма да можем да продължим пак.. така де..

UnBelievable
10-05-2008, 12:54
Животът продължава със или без него. Момчета колкото щеш :)

Abbie_Broken
10-05-2008, 12:57
Ми по-добре нищо да не ми каже, само "сбогом", от колкото да завършим по най-тъпия и брутален начин. Щом е решил да не ми казва и да не се караме и да завършим гадно, ок. Въпреки ,че после дъълго време ще мисля защо ме е зарязал и никога няма да намеря отговор.

CuteBaby
10-05-2008, 13:11
Бих поискала обяснение

DeS1Ty
10-05-2008, 13:14
Живота продължава! :wink:

remember_me
10-05-2008, 13:21
sly4avalo mi se e ne6to podobno. samo deto be6e s dymite 'ne me tarsi ne mi zvani ne mi p6i..zabravi za mene ;/' mai be6e sas sms nz..ama opredeleno ne be6e o4i v o4i. iskah obqsnenie-ne go poly4ih. opitah se da si go varna za6toto go obi4ah stra6no mn .. no i tova ne postignah. sega sme si samo priqteli sled dalag period v koito ne sme se vijdali i govorili. qzisnihme si ne6tata. vsi4ko e bilo zaradi pogre6ni precenki.. no si mislq 4e trqbva da prekratq i priqtelstvoto s nego za6toto taq 6ibana obi4 kam nego pak q ima nqkade v mene, makar i da e malko :? :o

gLoRiOuS_aNGeL
10-05-2008, 13:41
Ако някой ми каже така,ще го послушам...И аз казвам чао и за мене повече не съществува!

ImmortalForever
10-05-2008, 13:58
Ше си гоня обяснението като наследство, после ше му тегля една здрава майна!

MiLeNcHeToO
10-05-2008, 14:02
Опредено ще искам обяснение, дължи ми поне това, да ми даде причина поради която ме зарязва.И въобще няма да се опитвам да си го върна.Колкото и да го обичам и да страдам няма да се унижавам да го гоня и да то моля да е с мен.Той губи, момчета има много. 8)

sextazy_baby
10-05-2008, 14:03
Нищо няма да му кажа,щом е решил така няма да го моля за обяснение,ще си тръгна и толкова

sexa_na_kompleksa
10-05-2008, 14:10
Първо ще поискам обяснение, дори и само симпатии да изпитвам към него. След като ми го даде, ще преценя дали да се боря или не.

.. DeViL mAy CrY ..
10-05-2008, 14:15
Ще му пойскам обяснени,след това няма да го потърся,колкото и да го обичам

milenski86
10-05-2008, 14:25
Nezavisimo ot vsi4ko obqsnenie trqbva da ima,osobenno ako vrazkata e dalga.zaslyjavat go i dvete strani!
:-o [/i]

it_ends_tonight_
10-05-2008, 14:33
Амиии ще се почуствам свободна и може би малко ще съжалявам за загубеното време с него. А то ще е загубено само, ако ми каже така без обяснение ;]

Seducti0n
10-05-2008, 14:36
Показателство за липсата на каквото и да е уважение...
Дразня се от подобни постъпки.Несъмнено е по-лесно, просто да си тръгнеш от живота на някого, но болката която оставаш е несравнима..а когато не знаеш каква е причината за съществуването и, положението е още по-ужасно.. :?

VerryBerry
10-05-2008, 14:38
Би трябвало да ти даде някакво обяснение,но щом не го прави значи или му е гузно..или не те е обичал толкова(поне според мен) И щом не е дал обяснение,а просто ми е казал "да бъда щастлива"-ще го послушам,ще си бъда щастлива и повече няма да го търся 8-)

Siankaa
10-05-2008, 17:15
Всеки заслужава обяснение,но всеки го получава за съжаление.Ако някой го направи просто ще трябва да ми обясни каквото и да му струва.

masal
10-05-2008, 18:49
Опредено ще искам обяснение, дължи ми поне това, да ми даде причина поради която ме зарязва.И въобще няма да се опитвам да си го върна.Колкото и да го обичам и да страдам няма да се унижавам да го гоня и да то моля да е с мен.Той губи, момчета има много. 8)
:smt043
А момичетата са свършили и ти си единствената? :razz:
По темата-ще поискам обяснение на всяка цена.

qnsi
10-05-2008, 19:30
Естествено,ще си поискам обяснение.Няма да го гоня,независимо каква е причината за неговото решение. :)

AnGel_fReE
10-05-2008, 19:47
6te poiskam obqsnenie pak ottam natatak zavisi..

sisinkaa-
10-05-2008, 23:10
Ако го обичам естествено че ще си поискам обяснението..поне това ще ми дължи след всичко..когато разбера защо ме е зарязал и кажа нещо по така миличко да разбере колко държа на него..ако ме потърси до няколко дена ок пак ще пробваме..ако не ме потърси при следжащия удобен момент ще го накарам да ме забележи и да види какво е загубил..И пак зависи защо ме е зарязал :)

slun4ice_90
10-06-2008, 05:02
Естествено няма да съм на 7-мото небе от щастие,ако ми каже това...И аз ще искам да се изясним,както и направих..... :) :-P След всичко,което сме имали май поне това ми дължи... :wink: Случи ми се доста дълго да го искам това обяснение,но го получих!

kuklichka_bg
10-06-2008, 07:47
kazvali sa mi go mi prodaljavam napred
No sled meseci 4oveka sajelqva i sam se varna :P

soul1199
10-06-2008, 08:42
6e naparavq [roy4vane,se nqkoi 6e mi kaje 8)

girls_aloud_
10-06-2008, 11:43
ще съм съсипана ще поискам обяснение ако не получа такова ще ми е още по кофти,но не бих се опитала да го задържа всеки сам решава с кой иска да бъде :?

rashito0o
10-06-2008, 12:29
Ще си искам обяснение мн ясно :D :D :D :D :D кат ше ме зарязва поне да каже защо :) :) :)

mmm_sweet
10-06-2008, 14:11
]Животът продължава със или без него. Момчета колкото щеш :)

+100000 \:D/ \:D/ \:D/ :smt006

NaNa_SladuRana
10-06-2008, 14:22
вече ми се случи,в смисъл аз си мислех че всичко върви добре,той каза,че не е така и ме заряза.чуствах се и продължавам да се чуствам ужасно и не мог да отрека,че ми липсва и съм радостна,че сме приятели

ElisaDay
10-06-2008, 16:53
Зависи!Ако ходим от 2 седмици - добре дошъл .. добре си отишъл!Хич ми не е (: Нито ще го търся, нито ще го гоня, нито пък ще му искам обяснението.Обаче, виж, ако връзката е 2 години и направи нещо такова .. ще адското пре*бано ;) Но, сега като се замисля ме съмнява при дълга връзка да има такова "сбогуване" (:

kiss me baby
10-06-2008, 17:09
Преди няколко месеца бях в същата ситуация.Ходех с едно момче,беше всичко за мен.Един ден той реши че трябва да скъсаме,но нямаше смелост да ми го каже в очите.Писа ми по скайп "късаме" и дори бях извън линия.Исках обяснение,но той така и не ми го даде.Може би се чувсташе виновен.Незнам.Опитвах се да си го върна,но не се получи.Така след 6 месеца той ми писа и се държеше все едно ме харесва.Бях забравила за него,но от всичките негови слова се размекнах.Старата любов ражда не хваща".Ето,че отново не се получи нищо и вече съв твърдо решена да не се връщам назад.Каквото е било,било сега е минало.Моят съвет е да изтриеш всички негови смс-и,да го блокнеш от скайп,да се правиш че не съществува.Аз направих същото и повярвай-ПОМАГА.Щом сте се разделели значи е трябвало да стане така.

aka6a_vamp
10-06-2008, 17:12
Ще си кажа `Абе тва лайно сливи ли има в устата,та едно обяснение не може да даде?!` Ще му тегля майната гласно или на ум и ще продължа напред.

snejana67
10-06-2008, 17:13
:-) казвам сбогом и продължавам напред :-)

draki4ka
10-06-2008, 17:34
ми първо ако каже това ще искам обеснение ако прекалено мн държа на него ако няма логично просто ще си замина макар че болката после е страшно гадна :-o :o обаче ако не ми пука толкова мн на инат ще го ритна в топките с извинение и пак ще си хвана пътя и ще си тръгна :o (без да се обиждат момчетата) :lol: НИЕ заслужаваме по доброто 8) те си знаят кои са :)

cinderella_gugutka
10-06-2008, 17:39
1-обяснение
2-бия/му/шута

xriseto
10-06-2008, 18:57
PRI TAKIVA REPLIKI OT NEGOVA STRANA => ILI E SGAFIL I NE MOJE DA SI KAJE...SORRY.... ILI PROSTO E SAMOGUZNIK I NE SI E ZASLUJAVALO DA SI GUBI6 VREMETO S NEGO => VDIGA6 VISOKO GLAVA, TRUGVA6 SI, STRADAI SI TAM NEKVO VREME AKO ISKA6, SLED VREME SRE6TA6 DRUG I GOTOVO, tova si e li4no moqta shema...kAto se oburna na zad to4no taka e, za tva sum sprqla da mislq i premislqm "ma kude mi e gre6kata..." "ma za6to taka" ma ne.. ne moga da jiveq bez teb (e togava kak sum jivqla bez nego do predi vruzkata?!?!)

Jumbie483
10-21-2008, 17:27
Имайки в предив нашата връзка и всичко, което е правил за мен, ще кажа просто: Ако мислиш, че това е правилният изход..довиждане !!!

white_chik
10-21-2008, 17:43
Ако го обичам,ще направя всичко по силите си,за да си го върна.

jjjjjj6363
10-21-2008, 18:29
shte i pojelaq mnogo lubov i kusmet za napred

fuckingwhore
10-21-2008, 20:11
ще си искам обяснението и бих се опитала да си го върна,ако мога..

samoubiika
10-21-2008, 20:17
хах...бих го спряла преди да си отиде и да му кажа "Ако не ме обичаш ми го кажи в лицето.Кажи ми в очите,че това е края и ми кажи ПРИЧИНАТА.Защото края не идва без да е провокиран."
ако веднъж се каже край...това е просто края...след него нищо няма да е същото...отношението ми към него,неговото към мен...ако се решим да останем приятели-няма да е така...ще сме просто едни познати.дори и да се съберем отново...чувството,че той има друга ще ме убива...чувството,че не ме обича както преди,ще ме изяжда отвътре!няма да се опитам да си го върна...просто бих искала да чуя адекватното му обяснение,а не "еми тей","не те обичам вече" или нешо такова...човек не се събужда един ден и осъзнава,че "не те обича вече"...просто не е възможно!мое действие,случка,скандал...в е нещо е провокирало решението му,което не се взима просто така!
когато получа обяснението ще му кажа "дано намериш 'по-добрата' ;]"...

danielchety
10-22-2008, 07:51
Ще се опитам да си го върна

AnIcHkAtA
10-22-2008, 08:32
Ако ми каже "Надебеляла си", ще му кажа "К*ра ти се е смалил", ако ми се изрепчи ше му кажа "Намери си по-слаба тогава", ако не ще се засмеем и се едно не е било :D

Едит:Мн сори, тва е за др тема :D

AiKaTa
10-22-2008, 08:45
разбира се-трябва да продължиш!Колкото и да е трудно това е решението, самосъжалението и внушението,че той е единствен само губи ценно и прекрасно време!Ей - един път се живее!!! :)

xxXroshawkaXxx
10-22-2008, 19:37
Тцтц...еми тва не мога да си го представя...в смисъл след всички обещания...след всички тези моменти преживяни заедно...след всички мечти и планове за бъдещето..., но нище не е невъзможно за това ще дам своя отговор по темата:
Ами мисля, че ако това се случи...просто..незнам той ми е надеждата и аз винаги ще го обичам, но ако го загубя някой ден...вечно ще търся вината в себе си...и не няма да се радвам, че е с друга...просто ще се опитвам да си го върна...за него никога няма да бъда зета...ако ще след 50 години да се осъзнае...за него винаги съм на линия...

П.П. -> не вярвам, че това може да се случи :-#

xXx_ThePrincess_xXx
10-22-2008, 20:00
Keep goin' :grin:

Taraaa
10-22-2008, 20:23
Еми естествено е че бих искала обяснение .. Все пак няма как да го оставя просто ей така без простата причина поради която се разделяме.. Ще имам правото поне това да знам,ако не друго поне това .. Ако не ми го даде вярно че ще ми е още по-кофти като няма да знам каква е причината,но в моя случай мисля че няма да остана без обяснение ако нещо такова се случи .. А също така мисля че ако връзката е от около 1-2 месеца може и да се мине без обяснения,но наистина ако е от 9-10 месеца че и повече няма как да се каже само късаме и хайде чао.. Това лично за мен е много не детински ами незнам как .. Толкова време заедно и накрая само с едно късаме - доста странно ..