PDA

View Full Version : nokia s60v3 камера



asasfdf
10-05-2008, 15:29
Търся програмка-камера за nokia s60.първоначалната ми цел беше да намеря начин да изключа звука при снимане/започване на запис на 5700, но може би специална програмка би свършила повече работа

asasfdf
10-06-2008, 16:56
някой? 8-) айде де, мислех, че форумът има репутация на място с много софтуер спецове

Mind fReak
10-07-2008, 00:04
я пак обясни :/

asasfdf
10-07-2008, 09:39
когато врътна джиесемът, насоча камерата нанякъде и цъкна копчето за снимка или за започване на видео/прекратяване на видео, и се чува оглушителен звук, който е изключително дразнещ..
искам да накарам този звук да изчезне.не мисля, че мога да го "изтрия" и определено не мога да го изключа, затова започнах да търся други варианти.
започнах да си търся програмка, която да го хакне и да накара звукът да стане "невидим", тоест да не се чува.Не намерих.
затова реших да търся програмка, която да кача на джиесема и да играе ролята на "комера application".да не ползвам default камерата на самия апарат, а да ползвам друга, която да има опция да не издава звук.
пример за това е photoripe sp (http://sp.zensis.com/) , която обаче навсякъде е с "certificate expired"..
и понеже не разбирам нищо от такива неща, спрях дотук 8-)

Neverafter
10-07-2008, 09:51
Не може да няма начин да изключиш звука! Аз на моята нокиа успях... Вярно,че е друг модел,ама все пак!

Гледа ли в опциите?

asasfdf
10-07-2008, 15:44
гледах из опциите, четох и характеристиките в интернет.някои модели могат да се заглушават, други не..идеята на това "пиукане" е да не можеш да заснемеш някой, който не знае, че искаш да го заснемеш..