PDA

View Full Version : Леко Тъп Въпрос Но все Пак Да Попитам...



zelenooko_kote
10-05-2008, 16:02
След 2-3 дни ще ходя да си купувам черен молив за 1 път.Как да избира и....как се слага? :-D

tItEufFf
10-05-2008, 16:09
То Верно Че Ти Е Тъп Въпроса :?

Като отидеш в козаметични магазин попитай продавачките за хубава марка. То мисля, че е ясно кои са - L'Oreal, Maybelinne, MaxFactor ...
Как се слага? - както си искаш. Можеш на горния клепач, може от вътрешната страна на окото .. експерментирай у вас :)

pinky_shine
10-05-2008, 16:11
Еми то всички са доволни от различни марки :-D На мен ми е все тая ква марка ще е, стига да е автоматичен.А за тва как се слага виж за някви клипчета в ю тюб или вибокс :)

Liar
10-05-2008, 16:15
Не си взимай прекалено мек че се размазват лесно :)

Sintya
10-05-2008, 16:19
Но пък с прекалено твърд, може да си нарани окото.
Пробвай с на ейвън тези, супер добри са, не се отриват.
Пък ако нямаш представител, има едни на Импала... 2-3 лева са, много обикновени, но пък за цената са си о . к
Аз много често използвам моливи и от личен опит мога да ти кажа, че на Ейвън ми вършат страхотна работа.
А, да и ако искаш да си слагаш на горния клепач, по добре очна линия използвай и / или сенки.
;}}

haterkata
10-05-2008, 16:37
мани тия глупости.аз вече бая отдавна си ходя без капка грим и мога да ти кажа че съм си много по добре...сега за теб нз

ама молива е пълен шиииит

scoobydors
10-05-2008, 16:44
Пробвай с на ейвън тези, супер добри са, не се отриват.
Аз много често използвам моливи и от личен опит мога да ти кажа, че на Ейвън ми вършат страхотна работа.
А, да и ако искаш да си слагаш на горния клепач, по добре очна линия използвай и / или сенки.
;}}
Напълно съгласна :grin:

FeelMe
10-05-2008, 16:49
az sum s takuv na Impala i sum super dovolna.ne e tolko mek 4e da se razmazva ,no ne e i tolko tvurd i se slaga po-lesno.

Harum_Scarum
10-05-2008, 17:25
az sum s takuv na Impala i sum super dovolna.ne e tolko mek 4e da se razmazva ,no ne e i tolko tvurd i se slaga po-lesno.
++++
Напълно съм съгласна.Лично на мен автоматичните не са ми удобни. :? А по въпроса как се слага ПИТАИ МАИКА СИ едва ли няма да знае :D

ExTaSy__BaBy <3
10-07-2008, 12:35
мани тия глупости.аз вече бая отдавна си ходя без капка грим и мога да ти кажа че съм си много по добре...сега за теб нз

ама молива е пълен шиииит


Мисля че беше ненужно..за някои момичета грима е част от имиджа им и немогат без него,например аз напоследък се правя на ''пънкарка'' и черния грим е почти задължителен XD