PDA

View Full Version : Животът ми....в един филм!



sexomanka
10-05-2008, 16:06
Основна идея: Една сексуално манипулирана тийнейджърка решава да даде урок на своя любим. Мелиса е тийнейджърка, която живее с майка си и баба си в Сицилия. Баща й е в чужбина. Връзката на момичето с баба й обаче е по-силна, защото тя е единственият човек на света, който я разбира.
Един ден Мелиса и нейна приятелка отиват на купон в дома на техен съученик. Там тя загубва девствеността си с Даниеле, момче от училището, но преживяването далеч не е това, което си е представяла. Той я принуждава да направи нещо, което не желае, а след това я забравя за няколко месеца. Тя обаче се влюбва в Даниеле и прави всичко, за да привлече вниманието му. Той от своя страна решава да се възползва от създалата се ситуация и се обръща към нея всеки път, когато му се прави секс.
Не след дълго Мелиса разбира истнските му намерения и рещава да си отмъсти. Тя задълбочава отношенията си с него, но започва да си води дневник, в който описва всичко...

Мелиса П. е нашумялата млада писателка Мелиса Панарело - сицилианско момиче, чийто първи роман 100 сресвания преди сън бе преведен и на български през 2005.
Книгата, както и филмът са базирани върху тийнейджърския дневник на самата Мелиса, където тя описва отношенията с майка си и баба си, първите си стъпки в секса, нагоните на съзряването, първите връзки с момчета, обхващащи целия диапазон между привличане, страх, инстинкт за подчинение и надмощие, наивност и вулгарност. Още с излизането си от печат, романът предизвиква фурор. Наричат го скандален, извратен и какво ли не. Но веднага е преведен на повече от 30 езика. Едноименният филм е италианско-испанска копродукция, която съумява да намери удачния начин за показване на т.н. скандални моменти. Без да ги спестява, Мелиса П. стига до по-важното - до тънката граница между грозно и красиво, между истина и лъжа, между инстинктивните стремежи на едно израстващо момиче и двойнствеността на социалните правила, които то тепърва ще трябва да усвои.

иии...това е филм...казва се "Мелиса П." и е огледало на моя живот

LipSoFAnAnGel
10-05-2008, 16:33
А това филм ли???И може ли линкче?или книгата e-book?

sexita
10-05-2008, 16:56
Ей...много хубав филм...еба си! :D

Само,че аз не го намирам из наще торенти...има го в някъв друг сайт и сега ми се тегли,ама нямам субтитри...ще видя дали мога да преведа някои английски субтитри...гледах трейлърчето...заслужава си.
Ето...качих го във Vbox http://vbox7.com/play:aa408a82

scoobydors
10-05-2008, 16:59
И ..... кофти наистина... горката писателка и горката ти... :cry:
А може ли линк към филма? :oops:

LipSoFAnAnGel
10-05-2008, 17:09
Ей...много хубав филм...еба си! :D

Само,че аз не го намирам из наще торенти...има го в някъв друг сайт и сега ми се тегли,ама нямам субтитри...ще видя дали мога да преведа някои английски субтитри...гледах трейлърчето...заслужава си.
Ето...качих го във Vbox http://vbox7.com/play:aa408a82 Ти си качила само 4 минутно

aka6a_vamp
10-05-2008, 17:11
]
Ей...много хубав филм...еба си! :D

Само,че аз не го намирам из наще торенти...има го в някъв друг сайт и сега ми се тегли,ама нямам субтитри...ще видя дали мога да преведа някои английски субтитри...гледах трейлърчето...заслужава си.
Ето...качих го във Vbox http://vbox7.com/play:aa408a82 Ти си качила само 4 минутно
еее това е трейлъра...

balu4ka
10-05-2008, 17:20
И като се има на преджид 4е е ппо истиснки случей :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sexita
10-09-2008, 09:38
Аз направих субтитри :P

WithLove
10-09-2008, 09:44
То всеки си прави някакви си негови филмчета,филмира си се и накрая се чуди эащо му е толкова шибано.Но няма лошо де.Нормално. :]
Така и така съм болна,сега ще гледам тоэи филм :]

mynichka
10-09-2008, 09:46
ще го гледам тоз филм :P

Pliok0019
10-09-2008, 11:47
Откъде мога да го изтегля?